نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1723 از 1841 نخستنخست ... 72312231623167317131714171517161717171817191720172117221723172417251726172717281729173017311732173317731823 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,221 تا 17,230 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    ممنونم، فقط یه مورد دیگه
    اگه پاسپورتو ما بتونیم به موقع برسونیم و دیگه نامه نزنیم مشکلی نیست، ؟ یعنی ایراد نمی گیرن چرا پاسپورت عوض شده؟
    اگر پاسپورتها به موقع برسه حتی روز آخر مشکلی نیست و کاری به تعویض پاسپورت ندارند ولی فکری برای اینکه نرسه کرده‌اید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    اگر پاسپورتها به موقع برسه حتی روز آخر مشکلی نیست و کاری به تعویض پاسپورت ندارند ولی فکری برای اینکه نرسه کرده‌اید؟
    راستش می ترسم نامه بزنم یه داستانی توش دربیاد بیخودی حساس ترشون کنم، گفتم هفته دیگه هر روز برم اداره گذرنامه هر طور شده پاسپورتارو اوکی کنم، واقعا مملکت عجیبی داریم، امروز تو اداره گذرنامه انگار همه باهات دشمنی داشتن، بعد دیگه دیدم اگه واقعا نمی شه هفته اخر بهشون ایمیل بزنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nikoosh نمایش پست ها
    ممنونم، فقط یه مورد دیگه
    اگه پاسپورتو ما بتونیم به موقع برسونیم و دیگه نامه نزنیم مشکلی نیست، ؟ یعنی ایراد نمی گیرن چرا پاسپورت عوض شده؟
    خیر مشکلی نیست

سلام دوستان. وقتتون بخیر. من به همراه برادرم میخوایم برای ویزای کانادا اقدام کنیم. من خیلی تمایل دارم که دونفری به عنوان یک خانواده ثبت نام کنیم ولی یه دوستی گفت شما باید دوتا اکانت جداگانه بسازید چون از دیدگاه سفارت کانادا خواهر و برادر Family Member محسوب نمیشن. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Fereshteh99 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. من به همراه برادرم میخوایم برای ویزای کانادا اقدام کنیم. من خیلی تمایل دارم که دونفری به عنوان یک خانواده ثبت نام کنیم ولی یه دوستی گفت شما باید دوتا اکانت جداگانه بسازید چون از دیدگاه سفارت کانادا خواهر و برادر Family Member محسوب نمیشن. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    بله باید دو تا اکانت بسازید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خیر اگر ریجکت کنند باز امکان ویزا گرفتن هست. منتها با رفع اشکالات و شبهات.
    افسیر این را هم می دونه که خیلی ها با کل خانواده می آن کشورشون و هرگز بر نمی گردن.
    ضمنا دعوت نامه "رسمی" معنی نداره. دعوت نامه دعوت نامه است، رسمی و غیررسمی نداره.
    فکر نکنید چون مدارک کامل بوده لزوما باید ویزا بگیرید. عوامل بیرونی هم بر این موضوع اثر دارند که به شخص متقاضی لزوما ارتباط نداره.
    وقتی در ایمیل اعلام میکنه شما رابطه فامیلی تون در اینجا مشخص نیست در صورتی که من شناسنامه مادر خانم ام رو هم به پیوست ارسال کردم بنظرم میاد طرف اصلا مدارک من رو نگاه هم نکرده!

ما طی سال گذشته که اوضاع بدتر از الان بود دو سفر شینگن داشتیم، اگر میخواستم به جائی پناهنده بشم مسلما اروپای نزدیکتر و گرمتر رو انتخاب میکردیم! اون سفرها هم به همراه همسر و بچه بودم.

منظورم از دعوت نامه رسمی ممهور به مهر وکیل تائید شده در کانادا هست که قاعدتا مورد اعتماد دولت و اداره مهاجرت اونجا هم هست.

فقط میخوام دلیل رد شدنش رو بدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ald نمایش پست ها
    شما اگر به دلایل مالی و برنامه سفر رد شده باشید و با رفع این موارد میتونید دوباره اقدام کنید ... اما دلیل اصلی ممکنه درخواست سفر با بچه باشه بویژه اگر مسافرت خانوادگی خارجی زیاد با شرایط مشابه به سفر به کانادا رو نداشته باشید..آفیسر ممکنه به دلایلی فکر کنه که قصد بازگشت ندارید...
    پاسخ سوالهای شما: یکی از کیس ها که اقدام کرده بودن و ویزا گرفتن زوج بودن و بچه کوچک هم مثل شما داشتن ... بار اول سال قبل اقدام کرده بودندفقط مادر و بچه ... رد شدند... امسال فقط زوج اقدام کردن با مدارک کاری و مالی بسیار مشابه که خوشبختانه ویزا گرفتند... حدودا ۱۵۰ ملیون گردش مالی... ودنفر کارمند دولتی ...
    چند صفحه قبل نوت ارسالی در ایمل رو گذاشته بودم.

در پست قبلی اشاره کردم که سفرهای شینگن به همراه بچه بوده اون هم سفرهائی که کل زمان ویزا رو پر کرده و به کشورهای مختلف. یک سفر کوتاه 4 5 روزه نبوده.

اگر کسی دوست داره جگر گوشه اش رو بگذاره بره یک کشور دیگه به خودش مربوطه، ویزا بدون بچه برای ما ارزشی نداره. ما دوست داریم خانوادگی سفر کنم. اگر برای بار دوم اقدام کردم و فقط به من و خانم ام و یا من با بچه ویزا داد اصلا پاسپورت رو براشون ارسال نخواهم کرد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kian525 نمایش پست ها
    وقتی در ایمیل اعلام میکنه شما رابطه فامیلی تون در اینجا مشخص نیست در صورتی که من شناسنامه مادر خانم ام رو هم به پیوست ارسال کردم بنظرم میاد طرف اصلا مدارک من رو نگاه هم نکرده!

ما طی سال گذشته که اوضاع بدتر از الان بود دو سفر شینگن داشتیم، اگر میخواستم به جائی پناهنده بشم مسلما اروپای نزدیکتر و گرمتر رو انتخاب میکردیم! اون سفرها هم به همراه همسر و بچه بودم.

منظورم از دعوت نامه رسمی ممهور به مهر وکیل تائید شده در کانادا هست که قاعدتا مورد اعتماد دولت و اداره مهاجرت اونجا هم هست.

1.رابطه فامیلی را درست می فرمایید.
    2. شرایط پناهندگی در اروپا بسیار بد هست و شرایط در کانادا بسیار بهتر. انگیزه برای پناهندگی در کانادا بسیار بیشتره.
    3. مهر وکیل کوچکترین اهمیتی نداره و صرفا یک "گواهی امضا" است. من ساکن کانادا هستم. این فقط یک ترفند پول درآوردن وکلاست. وقتی یک مقیم یا سیتیزن کانادا دعوت نامه می ده و کپی کارت شناسایی اش را می ده دیگه وکیل مهر بکنه یا نکنه فرقی نداره. من در سالیان متمادی برای بستگان دعوت نامه دستنویس هم دادم و ویزا گرفتند.
    4. از مادر خانم تون بخواهید نوت های ATIP پرونده را براتون بگیره. 5 دلار هزینه داره و 1 ماه هم طول میشه.

ApplyAbroad Superstar

پی نوشت. برای دفعه بعد می تواند از دعوت کننده بخواهید بجای پول وکیل دادن، دعوت نامه را ببرند دفتر نماینده مجلس (MP) محلی، آنجا مجانی برایشان مهر می کنند.

چند صفحه قبل نوت ارسالی در ایمل رو گذاشته بودم.

در پست قبلی اشاره کردم که سفرهای شینگن به همراه بچه بوده اون هم سفرهائی که کل زمان ویزا رو پر کرده و به کشورهای مختلف. یک سفر کوتاه 4 5 روزه نبوده.

اگر کسی دوست داره جگر گوشه اش رو بگذاره بره یک کشور دیگه به خودش مربوطه، ویزا بدون بچه برای ما ارزشی نداره. ما دوست داریم خانوادگی سفر کنم. اگر برای بار دوم اقدام کردم و فقط به من و خانم ام و یا من با بچه ویزا داد اصلا پاسپورت رو براشون ارسال نخواهم کرد.
    من دلیل ردی شما رو در پست های قبلی دیدم....
    یکی از دلایل ردی شما فامیلی تای است..منظور این بوده که آفیسر مربوطه دلایل کافی برای بازگشت شما به ایران یا توجه به وابستگی خانوادگی در ایران ندیده ...چون خانوادگی اقدام کرده اید و منظور رابطه خانوادگی شما و خاله همسرت نبوده... شرایط گرفتن ویزای کانادا متاسفانه اینجوره ... چون همینطور که دوستان دیگه گفتن خیلی ها برای پناهندگی به کانادا مسافرت میکنن.... امیدوارم اگر باز اقدام کردید ویزا بگیرید...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)