نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 602 از 1841 نخستنخست ... 10250255259259359459559659759859960060160260360460560660760860961061161265270211021602 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,011 تا 6,020 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting/ tehran university

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام . من بعد از دو هفته که از بیو متریک مامانم گذشت ، یک ایمیل اپدیت گرفتم بعد رفتم باز کردم با عنوان pass request ولی وقتی نامه را باز می کنم ، اسم و فامیل مامانم بالای صفحه نامه به همراه شماره فایل نیست ! نمی دونم این نامه چیه ؟ لطفا کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharehm نمایش پست ها
    سلام . من بعد از دو هفته که از بیو متریک مامانم گذشت ، یک ایمیل اپدیت گرفتم بعد رفتم باز کردم با عنوان pass request ولی وقتی نامه را باز می کنم ، اسم و فامیل مامانم بالای صفحه نامه به همراه شماره فایل نیست ! نمی دونم این نامه چیه ؟ لطفا کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه .
    سلام دوست عزيز،نگران نباشيد ،اين نامه همون پاس ريكوست هستش،براي منم سه روز پيش اومد وقتي بازش كردم اسم و شماره نداشت بعد با كامپيوتر پسرم كه باز كرديم اسم و شماره داشت فكر كنم مشكل از كامپيوتره بخاطر سكيوريتي اطلاعاتو حذف ميكنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

سلام از بایو ما هم کمتر از 10 روز میگذره که الان یه نامه اومذه و زده pass request !!!یعنی به همین زودی ویزا اکی شده!!!یعنی قبول کردن؟!!!!
    This is in reference to your application for temporary residence. A decision has been made on your application. We
    require your passport to finalize processing your application
    اینم تیتر نامست
    فقط من نمیدونم پاسو باید ابوظبی بفرستم یا انکارا؟من بایو رو وک دبی دادم
    ویرایش توسط mahmooti : November 25th, 2015 در ساعت 07:09 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستمها

برای من که واقعا عجیبه:
    بیومتریک دیروز۱۲ ظهر
    پاس ریکوست امروز ۱۰ صبح!!!
    فایل کبک: 21-10-2010---رشته: مهندسی صنایع(0 امتیازی)---- مصاحبه و سی اس کیو: 16-07-2012---
    فایل نامبر فدرال:13-09-2012---انتقال به پاریس:26-04-2013--- ارسال آپدیت:21-05-2013---مدیکال: OCT 2013 ----پاس ریکوئست: 12-12-2013 ویزا:12-12-2013-لندیگ:آوریل 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

نقل قول نوشته اصلی توسط snx نمایش پست ها
    برای من که واقعا عجیبه:
    بیومتریک دیروز۱۲ ظهر
    پاس ریکوست امروز ۱۰ صبح!!!
    شما مدارکتونو کی فرستاده بودید؟درخواست ویزا واسه والدین کرده بودین؟

Junior Member

من برای دفاع دکترای خواهرم می خوام اقدام کنم. خودم نامزد دارم و به این خاطر می خوام عقد کنم چون انگار بهتر هست و میگم که من برمیگردم چون باید جشن عروسی بگیرم در ایران - ویزای شنگن از سال 2010 دارم - سنم 26 سال هست - از لحاظ نامه ساپورت بانکی هم مشکلی ندارم و خوب هست آیا شانس گرفتن رو دارم و اینکه می خوام عقد کنم کمکی به گرفتن می کنه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نه من واسه خواهرم درخواست کردم. مدارک رو چهارشنبه پیش فرستادم و این هفته هم بیومتریک کردم. اینقدر سریع جواب دادند که هنوز تو سایت وضعیت پرونده رو تغییر ندادند. خواهرم امروز دوباره به دفتر وک و اوونها گفتند که نامت درسته. گفته بود که اخیرا زمان رسیدگی رو کوتاه کردیم اما اخه کمتر از ۲۴ ساعت خیلی عجیبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

سلام.دوستان کسی میدونه تاریخ شروع ویزا رو از کی میزنن؟از همون تاریخی که تو فرم نوشتیم یا از روزی که ویزا رو میزنن داخل پاس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmooti نمایش پست ها
    سلام.دوستان کسی میدونه تاریخ شروع ویزا رو از کی میزنن؟از همون تاریخی که تو فرم نوشتیم یا از روزی که ویزا رو میزنن داخل پاس؟
    من براي پدرم كه پارسال اقدام كرده بودم تاريخ ويزا رو از روزي كه در پاسپورت الصاقش كردند بود
    فایل کبک: 21-10-2010---رشته: مهندسی صنایع(0 امتیازی)---- مصاحبه و سی اس کیو: 16-07-2012---
    فایل نامبر فدرال:13-09-2012---انتقال به پاریس:26-04-2013--- ارسال آپدیت:21-05-2013---مدیکال: OCT 2013 ----پاس ریکوئست: 12-12-2013 ویزا:12-12-2013-لندیگ:آوریل 2014

Junior Member

سلام دوستان
    من برای خواهرم از دانشگاه مک گیل واسه یه دوره زبان پذیرش گرفتم ولی دوستان می گن به این دوره ها سفارت ویزا نمی دن. آیا شما تجربه مشابه داشتید؟ کسی رو دیدید که با این دوره ویزا گرفته باشه؟
    اگه با دعوتنامه براش اقدام کنم شانسش بیشتر هست یا این دوره؟ اگر برای این دوره ی زبان ویزا ندن آیا تو پرونده ثبت می شه و برای پذیرش از دانشگاه بعدا یا ویزای توریستی مشکل پیش می آد؟
    سوالام زیاد شد ممنون می شم جواب بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)