نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 893 از 1841 نخستنخست ... 3937938438838848858868878888898908918928938948958968978988999009019029039439931393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,921 تا 8,930 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    ممنونم خواستم بهتون امتیاز بدم نشد مجبور شدم اینجا تشکر کنم.
    ولی این جمله بنظرم میتونه منظور همراهی تو خود کانادا هم باشه دیگران هم نظرشون با این دوست عزیز یکیه؟
    شما اونها رو در سفر همراهی نمیکنید چون شما با ویزای مستقلی در کانادا هستید. همراهی یعنی اینکه همه برای یک منظور و روی یک اپلیکیشن برای ویزا اقدام کرده باشید.

دوستان من 44 روز پیش اقدام کردم برای پدر و مادرم ولی هنوز جوابی نیومده. خیلی ها یک هفته ای جواب گرفتن. توی سایت cic زمان پروسس برای ایرانی ها رو 43 روز اعلام کرده برای ویزای توریستی. آیا میشه پیگیری کرد که چرا برای ما طولانی شده؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط STillAlice نمایش پست ها
    دوستان من 44 روز پیش اقدام کردم برای پدر و مادرم ولی هنوز جوابی نیومده. خیلی ها یک هفته ای جواب گرفتن. توی سایت cic زمان پروسس برای ایرانی ها رو 43 روز اعلام کرده برای ویزای توریستی. آیا میشه پیگیری کرد که چرا برای ما طولانی شده؟
    به احتمال زیاد کلیرنس پدرتون طولانی شده، اگر در روز های اخیر ایمیل آپدیت نگرفتید به نظرم الان ایمیل سودی نداره، مگه این که سفرشون اضطراریه.
    همین پارسال برای یکی از کسانی که می شناختم و بار اولشون هم نبود که میومدن سه ماه و نیم طول کشید تا گذرنامه هاشون رو برای صدور بخوان.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    به احتمال زیاد کلیرنس پدرتون طولانی شده، اگر در روز های اخیر ایمیل آپدیت نگرفتید به نظرم الان ایمیل سودی نداره، مگه این که سفرشون اضطراریه.
    همین پارسال برای یکی از کسانی که می شناختم و بار اولشون هم نبود که میومدن سه ماه و نیم طول کشید تا گذرنامه هاشون رو برای صدور بخوان.
    من همزمان جداگانه برای برادرم و جداگانه برای خالم هم اقدام کردم. اونها هم 44 روزه منتظرن. یعنی اونها هم کلیرنس شون طولانی شده؟ واقعا حس میکنم یه مشکل اساسی شاید پیش اومده. سفارت هم کوچک ترین اطلاعی نمیده. یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟
    ویرایش توسط STillAlice : February 21st, 2017 در ساعت 09:48 PM

ApplyAbroad Hero

من همزمان جداگانه برای برادرم و جداگانه برای خالم هم اقدام کردم. اونها هم 44 روزه منتظرن. یعنی اونها هم کلیرنس شون طولانی شده؟ واقعا حس میکنم یه مشکل اساسی شاید پیش اومده. سفارت هم کوچک ترین اطلاعی نمیده. یعنی هیچ کاری نمیشه کرد؟
    43 روز را كاري حساب كنيد يعني شنبه و يكشنبه ها و تعطيلي هاي كانادا را كم كنيد اگر بيشترشد و نزديك پنجاه روز شد و جواب نگرفتيد، ايميل بزنيد كه معمولا ايميل را هم دير جواب ميدن و يا معمولا بلافاصله بعد از ايميل نتيجه را اعلام ميكنند.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    43 روز را كاري حساب كنيد يعني شنبه و يكشنبه ها و تعطيلي هاي كانادا را كم كنيد اگر بيشترشد و نزديك پنجاه روز شد و جواب نگرفتيد، ايميل بزنيد كه معمولا ايميل را هم دير جواب ميدن و يا معمولا بلافاصله بعد از ايميل نتيجه را اعلام ميكنند.
    البته اون تقریبی که در سایت اداره ی مهاجرت از زمان بررسی (عادی) نوشته روز تقویمیه، روز کاری نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

دوستان سلام آیا برای دریافت ویزای مولتی پنج ساله توریستی باید دعوتنامه داشته باشیم؟ یا نیازی نیست با مدارک مثل شنگن هم میشه اپلای کرد ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    دوستان سلام آیا برای دریافت ویزای مولتی پنج ساله توریستی باید دعوتنامه داشته باشیم؟ یا نیازی نیست با مدارک مثل شنگن هم میشه اپلای کرد ممنون از جوابتون
    حتما بايد دعوتنامه داشته باشيد.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

خیلی ممنون، اما من دیدم عده ای مثل ویزای شنگن با رزرو هتل هم این ویزا رو گرفتن ، یه سوال دیگه تمکن مالی باید حتما شش ماهه باشه یا سه چهار ماهه هم قبوله؟ چون من بانک ام و عوض کردم هنوز به شش ماه نرسیده، البته مبلغم هم بالاست حوبه.

Junior Member

سلام دوستان
    در فرم Schedule1 در قسمت previous Travel باید سفرهای 5 سال گذشته رو بنویسیم ؟
    چون در ارسال مدارک سفرهای 10 سال گذشته رو خواسته
    ایا این فرم باید این قسمتش پر بشه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)