نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1068 از 1841 نخستنخست ... 685689681018105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072107310741075107610771078111811681568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,671 تا 10,680 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوست عزیز،

من هم برام پیش اومده. شما چطوری حلش کردید؟ خبری از ویزاشون شده؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ويزا براي ارائه مقاله در كانادا

سلام

یه سوال داشتم
    من برای ترجمه مدارکم به مشکل برخوردم. سند خونه من تو رهن بانک هست و به نام خانمم .گفتن نمیشه سند انتقال پیدا کنه.میخواستم بپرسم اگه خودم رو بزارم زیر مجموعه خانمم و تمام مدارک رو به نام خانمم بفرستم آیا شانس من تو گرفتن ویزا کمتر نمیشه؟ یعنی سفارت نمیگه این چرا زیر مجموعه خانمش هست؟
    سوال دومم اینه آیا برای سفارت کانادا مهر دادگستری و امور خارجه لازم هست یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    بله میشه .
    دوست عزیز می شه کمی توضیح بدید که این کار به چه صورت قابل انجام هست و یا لینکی از سایت CIC بدید که قانونش رو بخونم.
    اگر امکان پذیر باشه خیلی خوب میشه.
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

من برای پدر و برادرم (10 ساله) درخواست ویزا کردم و الان بعد از مدتی این پیام براشون اومده. Parent Consent Letter: Completed consent of Custodianship
    و این نامه خواسته شده. دو تا نکته:
    1- کسی قبلا این تجربه رو داشته؟ چون مادرم تو درخواست ویزا نیستند این نامه خواسته شده؟ همون نامه template که رو سایت CIC هست کافیه پر بشه و فرستاده بشه؟ باید محضری هم بشه؟
    2- جایی رو پروفایل برای آپلود مدرک نذاشتند. چطوری باید این مدرکو بفرستم؟

ممنون
    بله کودک باید با هر دوی مادر و پدرش سفر کنه و اگر یکی در پرونده نباشه باید رضایت نامه قرار داده بشه. نیاز به محضر نیست، اما باید مدرکی دال بر صحت امضا (مانند صفحه نخست گذرنامه مادر که امضا شده باشه) در کنارش قرار بگیره. اگر آنلاین اپلای کردید، اگر روی submitted documents کلیک کنید و فهرست مدارک ارسالی رو باز کنید، به احتمال بالا یه فیلد جدید اون وسط (پایینای صفحه) نمایان شده که امکان آپلود این PDF جدید رو به شما میده.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن ويزا براي ارائه مقاله در كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh3907 نمایش پست ها
    سلام

یه سوال داشتم
    من برای ترجمه مدارکم به مشکل برخوردم. سند خونه من تو رهن بانک هست و به نام خانمم .گفتن نمیشه سند انتقال پیدا کنه.میخواستم بپرسم اگه خودم رو بزارم زیر مجموعه خانمم و تمام مدارک رو به نام خانمم بفرستم آیا شانس من تو گرفتن ویزا کمتر نمیشه؟ یعنی سفارت نمیگه این چرا زیر مجموعه خانمش هست؟
    سوال دومم اینه آیا برای سفارت کانادا مهر دادگستری و امور خارجه لازم هست یا فقط مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟
    -اگه هردوتون با هم اپلای می کنید طبیعیه که دارایی هاتون مشترک باشه. نیاز نیست به خاطر یه ویزا سند انتقال بدید.
    -مهر مترجم رسمی نیازه نه چیز دیگه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir7saeid نمایش پست ها
    دوست عزیز می شه کمی توضیح بدید که این کار به چه صورت قابل انجام هست و یا لینکی از سایت CIC بدید که قانونش رو بخونم.
    اگر امکان پذیر باشه خیلی خوب میشه.
    سپاسگزارم
    نمی دونم شما به چه دلیل این زودی می خواین گذرنامه اتونو تجدید کنید. برای کمک بهتون این دو نکته رو میگم:
    تجربه شخصی: برای چند نفر از نزدیکان شش ماه پیش از انقضای ویزای قبلی ویزای جدید گرفتم مشکلی نبوده، اما تاریخ سفر مورد نظرشون نزدیک به انقضای گذرنامه پیشین بوده و خب این نیاز به تجدید گذرنامه و ویزا رو روشن می کنه. در مورد شما اگر بخواهید مثلن بگید من عید نوروز میخوام سفر کنم و ویزاتون در تاریخ مقرر معتبر باشه و گذرنامه اتون هم شش ماه یا بیشتر اعتبارش مونده باشه، هدف درخواستتون ممکنه مبهم به نظر برسه.
    قانون: شرایط خاصی در این مورد ذکر نشده. اگر نظر کارشناس ویزا مثبت باشه (و براش بیخودی ابهام درست نکرده باشید از هدف سفر) ویزای جدید صادر می کنه و مدت اعتبارش رو هم بنا به تشخیص خودش تعیین می کنه که پیشفرضش تا انقضای گذرنامه منهای سی روز هست.

Junior Member

دوستان یک سوال مهم؛ با توجه به رو به سردی رفتن هوا، کسانی که بدون دعوتنامه میخوان برای ویزای توریستی اقدام کنن، احتمالش هست که از نظر آفیسر زمان مناسبی برای سفر توریستی به کانادا نباشه و فقط به همین دلیل ریجکت بشن؟

دوم اینکه کلا تا چقدر زودتر ازتاریخ رزرو شده برای پرواز میشه اقدام کرد برای دریافت ویزا؟ آیا مثلا برای پرواز رزرو شده برای آوریل ۲۰۱۸ میشه تو اکتبر یا نوامبر امسال اقدام کرد؟

سلام دوستان میخواستم برای ویزای توریستی اقدام کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید لینکهای مربوطه صفحات این تاپیک رو برام بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    با مورد 4 موافق نیستم چون خودم دو بار دعوت نامه برای دو تا از دوستام فرستادم و اون زمان کار نمیکردم ، تودعوت نامه هم نوشتم فقط اسکان با من و بقیه هذینه ها با مهمان و هر دو به ویزا رسیدند
    شرایط مهمان هم خیلی مهم است
    ايا شما pr بوديد يا ويزاي موقت تحصيلي/كاري داشتيد ؟

Junior Member

سلام
    امروز ويزاي ما اپروو شد
    جالبه كه اعتبار ويزاي همسرم ٣ سال ،من ٤سال و بچه ها كه هردو زير ١٨ سال هستند ٥ ساله است .كسي از دوستان همچين تجربه اي داشته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)