نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1005 از 1841 نخستنخست ... 55059059559959969979989991000100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015105511051505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,041 تا 10,050 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    اگر توی قسمت سوالات سیستم آنلاین شما اعلام میکنید که ایشون خودشون تمکن مالی دارند دیگه نیازی به مدارک مالی پدرتون نیست... ولی اگر گزینه وابستگی مالی رو انتخاب کنید طبیعتا باید مدارک مالی پدرتون رو هم بگذارید
    اگر مادرتون استطاعت مالی کافی دارند ... نیازی به مدارک پدرتون نیست... ولی چون میگید که مادرتون خانه دار هستند... بهتره مدارک مالی پدرتون رو هم بگذارید و همون گزینه وابستگی مالی رو انتخاب بکنید.... در دعوتنامه هم به این اشاره کنید که خودتون و پدرتون ایشون رو ساپورت مالی میکنید و تمامی مدارک مالی خودتون و پدرتون رو در financial support بگذارید
    مرسی از پاسختون. فیش حقوقی و حکم کارگزینی پدرم کافیه؟ یا bank statement و تعهد محضری ایشان هم میخواد؟(مادرم تنها میان و من ساپورت مالی میکنم تو کانادا.)

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    من ویزای انگلیس تو پاسم بود که هنوز نرفته ام ، ولی به شدت به درد خورد چون تاکیدش رو ویزا انگلیس بود وقتی بهم زنگ زد ، که کی میخوای بری ، وقتی آنلاین اقدام میکنی صفحات پاسپورت رو میفرستی اونم میبینن حالا تو تراول هیستوری هم نباشه
    پس شما به همون اولا بچسب یعنی بعد از سابمیت کردن مدارک نمیتونی مدرک اضاف کنی
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    اگر adobe acrobat دارید دنبال گزینه Optimize بگردید تو اونجا یک قسمت داره برای کاهش سایز
    اگر هم برنامه های دیگه ای استفاده میکنید باز هم گزینه reduce pdf size یا مشابه این دارند
    اگر هم نتونستید پیدا کنید کافی توی گوگل سرچ کنیدreduce pdf size online و سایت های زیادی برای اینکار پیدا میکنید
    اگر هم نشد مدارک رو مجددا با کیفیت 72 dpi اسکن کنید... بیشتر از این نیاز نیست.... اگر به کیفیتشون شک داشتید یک نمونه که اسکن کردید رو پرینت بگیرید و اگر خوانا بود کافی هست.... در غیر اینصورت کیفیت اسکن رو مقداری بالا ببرید
    ممنون اما مدارک ایرانه و من فقط فایلاشون رو دارم که بینهایت حجمشون زیاده از همه روش ها هم استفاده کردم کمتر از 4 مگ نمیشه. بازم ممنون از راهنماییتون
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th
    email from visa office on Jan 7th
    email of medical on Sep 3rd

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Business Management

سلام دوستان
    نزدیک 45 روز از ثبت درخواست ویزا و حدود 35 روز از بایومتریک پدر مادرم میگذره اما هنوز خبری نیست، به چه آدرسی ایمیل بزنیم و پیگیر شیم ؟ و داخل ایمیل چه مشخصاتی قید کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من در پر کردن فرمهای سفارت چنتا سوال برام پیش اومده، ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    1)توی فرم IMM5257E، من از اونجاییکه در ایران زندگی میکنم، Current country of residence رو ایران زدم. ولی برای Country where applying:Same as current country of residence? نمیدونم باید Yes بزنم یا No؟ (برای وک و بایو میخوام گرجستان برم)

2)من میخوام برای شرکت و ارائه ی مقاله ام در کنفرانس به کانادا برم و هزینه ی کنفرانس و ... رو خودم میدم. توی همون فرم منظور این سوال رو متوجه نمیشم، کسی میتونه راهنمایی کنه که منظورش چیه و چی باید جواب بدم و اینکه آیا باید مدرکی (به جز بنک استیتمنت خودم و پدرم) برای اثباتش بیارم؟ ّFunds available for my stay(CAD)

3)توی همون فرم، در بخش Indicate how long you plan to stay? رو چی بزنم؟مدت کنفرانس سه روزه ولی من میخوام دو سه هفته بمونم، به نظرتون مشکلی پیش نمیاد اگه من مدت اقمتمو دو سه هفته بزنم؟(کلا پیشنهادتون چیه برای جواب این سوال؟)

4)توی فرم IMM5645E که مربوط به اطلاعات خانواده است، اولین سوالش در مورد Type of application هستش، از اونجایی که میخوام برای کنفرانس برم، من باید Visitor بزنم یا other؟

5) به نظرتون باید هتل رزرو کنم و رزرواسیونشو توی LOE بیارم یا نیازی نیست؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pampam71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در پر کردن فرمهای سفارت چنتا سوال برام پیش اومده، ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    1)توی فرم IMM5257E، من از اونجاییکه در ایران زندگی میکنم، Current country of residence رو ایران زدم. ولی برای Country where applying:Same as current country of residence? نمیدونم باید Yes بزنم یا No؟ (برای وک و بایو میخوام گرجستان برم)

2)من میخوام برای شرکت و ارائه ی مقاله ام در کنفرانس به کانادا برم و هزینه ی کنفرانس و ... رو خودم میدم. توی همون فرم منظور این سوال رو متوجه نمیشم، کسی میتونه راهنمایی کنه که منظورش چیه و چی باید جواب بدم و اینکه آیا باید مدرکی (به جز بنک استیتمنت خودم و پدرم) برای اثباتش بیارم؟ ّFunds available for my stay(CAD)

3)توی همون فرم، در بخش Indicate how long you plan to stay? رو چی بزنم؟مدت کنفرانس سه روزه ولی من میخوام دو سه هفته بمونم، به نظرتون مشکلی پیش نمیاد اگه من مدت اقمتمو دو سه هفته بزنم؟(کلا پیشنهادتون چیه برای جواب این سوال؟)

4)توی فرم IMM5645E که مربوط به اطلاعات خانواده است، اولین سوالش در مورد Type of application هستش، از اونجایی که میخوام برای کنفرانس برم، من باید Visitor بزنم یا other؟

5) به نظرتون باید هتل رزرو کنم و رزرواسیونشو توی LOE بیارم یا نیازی نیست؟
    سلام
    1- yes بزنید
    2-منظورش اینه که چقدر پول همراهتون میبرید
    3- بله مشکلی نداره
    4- بله همون visitor بزنید
    5-می تونید اینکار رو انجام بدید ولی فرق چندانی نداره در تصمیم گیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال:

من 19 می بصورت حضوری در vac پاریس برای ویزای ویزیتوری کانادا اقدام کردم، همونجا بایومتریک رو انجام دادم، مدارکو تحویل دادم و اونها هم پاسپورتمو تحویل گرفتن.22 می اعلام کردن که پرونده من در ویزا آفیس کانادا در پاریس در حال بررسی هست. توی سایت اداره مهاجرت کانادا نوشته اپلیکیشن هایی که از فرانسه انجام میشه، حدود 14 روز طول میکشه تا نتیجش بیاد. ولی الان نزدیک 23 روز هست که واسه من طول کشیده (و حتی پاسپورتم هم دست اوناست).از نظر کشورهایی که رفتم، قبل از فرانسه، 4 سال در آلمان و 7 ماه در هلند بودم. آیا این مدت طبیعیه با توجه به اینکه سایت نوشته فقط 14 روز؟
    و نکته دوم اینکه من سعی کردم paper application ام رو به اکانتم اضافه کنم. ولی وقتی اطلاعات اپلیکیشنم رو وارد میکنم مینویسه که چنین پرونده ای رو پیدا نمیکنه (در حالیکه از طریق سیستم tracking خود vac واسم میزنه که پرونده در حال بررسیه). آیا این طبیعیه؟
    سلام، شما مقيم فرانسه بوديد؟ چند روز طول كشيد تا جواب بياد؟ و گذاشتن پاسپورت اجبارى بود؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Asrv نمایش پست ها
    سلام، شما مقيم فرانسه بوديد؟ چند روز طول كشيد تا جواب بياد؟ و گذاشتن پاسپورت اجبارى بود؟ ممنون
    سلام. من در فرانسه دانشجو هستم و بنابراین به صورت قانونی اقامت موقت اینجا رو دارم. هنوز جواب نیومده متاسفانه. در مورد پاسپورت هم بله، اجباری بود. البته من فکر نمیکردم اینقدر طول بکشه وگرنه بیشتر چونه میزدم در مورد پاسپورت! هنوز هم متاسفانه خبری نیست...
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام لطفا اگر کسی‌ اطلاعی یا تجربه‌ای داره کمک کنه، داستان از این قراره که من برای مادر پدر و خواهر مجردم در ساله ۲۰۱۵ اقدام کرده بودم و هر سه ویزا گرفتند و یک ماه برای فارغ‌التحصیلی من به کانادا آمدن. امسال دوباره برای پدر و خواهرم دوباره اپلی‌ کردم چون پاسپورتشون منقضی شده بود. و مادرم هنوز ویزا دارند. ۵ آوریل بیمتریکس انجام شد و تا امروز بکگراند چک! و نتیجه این شد که پدرم پاسپورت رکوئست شدن و خواهرم تنها به دلیل purpose of travel رجکت شد! در نامه نوشته بودیم که برای دیدن فرزند ما که ۱۵ماهش هست میخوان بیان. خواهر من یک سال از فوقِ لیسانسش مانده و کارمند هم هست. و با همین مدارک در ۲۰۱۵ ویزا گرفته بود.
    سوالِ من این هست که چرا اگر purpose of travel مشکل داشته دو ماه و نیم بکگراند چک شده و آیا می‌شه اعتراض به تصمیم آفیسر کرد یا تنها راه دوباره اپلی‌ کردم هست با مدارکی کمی‌ متفاوت یا توضیحات بیشتر.
    این هم اضافه می‌کنم که من ایمیل پیگیری زده بودم از طرف پدرم که چون خیلی‌ گذشته و پدرم باید برنامه‌ریزی برای بیزینس خودش بکنه در صورت امکان زودتر فایل ما رو برسی‌ کنند. آیا به نظر شما این میتونه تاثیر منفی‌ داشته باشه؟ چون نوشته بود در استاتوس خواهرم که بکگراند چک داره انجام می‌شه!
    لطفا اگر کسی‌ میتونه پیشنهادی بده ممنون میشن.
    باز هم تشکر.

Junior Member

سلام
    برای پر کردن فرم IMM5713 و فرم 5647 نیاز هست که پدر و مادر امضا کنن اون قسمت SIGNATURE رو؟ اگه اره باید فرم هارو پرینت بگیرن دستی امضا کننو بعد اسکنشو واسه من بفرستن اوکیه؟ اخه گفته فرم ها الکترونیکی امضا بشه. راهنماییم کنید ممنون میشم.
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th
    email from visa office on Jan 7th
    email of medical on Sep 3rd

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)