نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1084 از 1841 نخستنخست ... 845849841034107410751076107710781079108010811082108310841085108610871088108910901091109210931094113411841584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,831 تا 10,840 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    - وقتی برای انگشت نگاری میرید فقط انگشت نگاری انجام میشه و یک برگه میدن که شما به فارسی میخونید که یجور تعهد نامه هست که اگر در کانادا کار خلافی کردم دولت کانادا اجازه داره منو از کشورش بیرون کنه (من پدر و مادرم که باکو رفتن اینجوری بود) و بعد یک رسید به شما میده که یعنی کارتون تمام شده، توی محل انگشت نگاری پرونده شما بررسی نمیشه چون وظیفه اونها نیست. ضمن اینکه محل انگشت نگاری مثل پلیس +10 خودمونه که فقط اثر انگشتها رو میگیره و همین.
    اینکه ارمنستان سخت گیر هستن یا نه رو واقعا من هم نمیدونم شایدم یک نفر بگه باکو سخت میگیرن. اما چیزی که مصلمه اینه که بررسی پرونده هیچ ربطی به مسئول انگشت نگاری نداره و اگر فرضا سخت گیری هم باشه در مورد اثر انگشت خواهد بود چون کارشون فقط همینه که بعید میدونم سخت گیری ای باشه چون شما اثر انگشت میدید و یه تعهد شفاهی و تمام. هیچ چ چ موردی نیست که بخاد سختگیری کنه مگر اینکه طرف بترسه یا حرکات غیر معقول بکنه که این کارو توی هر آفیسی آدم انجام بده بالاخره روی آدم زوم میکنن برای همینه که میگم حتما از افراد دیگر هم اطلاعات کافی کسب کنین تا به بهترین جمع بندی برسین.

- اینکه جواب ویزاتون طول بکشه یا نه رو واقعا نمیشه پیش بینی کرد به قاعده باید طبق مدارک و ادعای شما قبل از کریسمس جوابتون رو بدن اما یه مقدار نمیشه روی زمانی که اونها به طور استاندارد اعلام میکنن حساب باز کرد اما خوب باید امیدوار هم بود. به عنوان مثال اون آفیسری که از پدر و مادر من اثر انگشت گرفت گفت جواب ویزاتون بین 2 تا 5 هفته میاد و 11 روز بعد از انگشت نگاری ویزاشون اومد یعنی زودتر از چیزی که گفته بود که ما خودمون تعجب کردیم چون روی 40-50 روز حساب کرده بودیم. توی سایت نوشته برای ایرانیها 58 روز طول میکشه اما همانطور که میدونید میتونه زودتر و یا دیرتر بشه. این موارد رو هم میتونید از دوستان دیگه توی سایت که هر کدوم قطعا تجربیات خودشون رو دارن بگیرین و در این مورد هم به یک آسودگی خاطر برسید.

- در مورد پیکاپ ویزا هم الان دیگه لازم نیست خودتون حضوری برید شما به ازای هر پاسپورت چیزی حدود بین 250 تا 300 به آژانس هواپیمایی که پیکاپ ویزا میکنه پرداخت میکنید و نماینده اونها به طور هفتگی میره و تمام پاسپورتها رو که ویزاشون ok شد رو میزنه و میاد تهران و تحویل شما میده.

فقط حواستون به اون 1 ماه مهلتتون باشه چون اسمشه 1 ماهه.. تا تور بگیرید و اطلاعات جمع کنید و اینا یهو میبینی چند روز گذشته. حساب اینم بکینین که ممکنه تور برای 1 هفته بعد به شما بلیط بده...همه اینا رو در نظر بگیرید. من از روی تجربه و حساسیتی که به زمانبندی این کارا دارم میگم. نمیخام نگرانتون کنم خدایی نکرده.
    مرسي دوست عزيز، آخه من شيراز هستم، هرجا بخوام برم بايد بيام تهران از اونجا برم، هم هزينه اضافي داره هم خستگي، فكر ميكنم بهترين جا برا من امارات باشه، مرسي از جواب كاملتون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بکگراند چک بطور معمول چند روز طول میکشه؟ من حدود 25 روز پیش بایو دادم، همون موقع هم توی سیستم آپدیت شد. ولی توی مرحله بکگراند چک گیر کرده
    تازه این بار دومیه که میرم کانادا.
    یکی از اقواممون بعد من بایو داد و بعد 10 روز پاس ریکوست شد. برای همین من یکم نگران شدم.
    اگه بگید چند روز معمولا طول میکشه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    مرسي دوست عزيز، آخه من شيراز هستم، هرجا بخوام برم بايد بيام تهران از اونجا برم، هم هزينه اضافي داره هم خستگي، فكر ميكنم بهترين جا برا من امارات باشه، مرسي از جواب كاملتون
    بله متاسفانه انقدر واسه ما ایرانیا هزینه های جانبی واسه سفر و اینا داره بهتره هزینه ها رو هم کنترل کنیم.
    این هم لیست و آدرس دفاتر انگشت نگاری اگه لازم داشتید.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ffices/vac.asp
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوست عزیز. من امروز 70 روز بعد از انجام بایو در دبی پاس ریکوست شدم. نگران نباشید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم موقع مراجعه به VAC هزینه ای هم باید پرداخت کنیم
    یا همون هزینه ای که موقع سابمیت میدیم شامل هزینه ی VAC هم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط khor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقعی که میرید vac هیچ هزینه ای نمدید..همون نفری 180-185 دلاری هست که قبلا بابت هزینه های دولتی میگیرن هست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    - وقتی برای انگشت نگاری میرید فقط انگشت نگاری انجام میشه و یک برگه میدن که شما به فارسی میخونید که یجور تعهد نامه هست که اگر در کانادا کار خلافی کردم دولت کانادا اجازه داره منو از کشورش بیرون کنه (من پدر و مادرم که باکو رفتن اینجوری بود) و بعد یک رسید به شما میده که یعنی کارتون تمام شده، توی محل انگشت نگاری پرونده شما بررسی نمیشه چون وظیفه اونها نیست. ضمن اینکه محل انگشت نگاری مثل پلیس +10 خودمونه که فقط اثر انگشتها رو میگیره و همین.
    اینکه ارمنستان سخت گیر هستن یا نه رو واقعا من هم نمیدونم شایدم یک نفر بگه باکو سخت میگیرن. اما چیزی که مصلمه اینه که بررسی پرونده هیچ ربطی به مسئول انگشت نگاری نداره و اگر فرضا سخت گیری هم باشه در مورد اثر انگشت خواهد بود چون کارشون فقط همینه که بعید میدونم سخت گیری ای باشه چون شما اثر انگشت میدید و یه تعهد شفاهی و تمام. هیچ چ چ موردی نیست که بخاد سختگیری کنه مگر اینکه طرف بترسه یا حرکات غیر معقول بکنه که این کارو توی هر آفیسی آدم انجام بده بالاخره روی آدم زوم میکنن برای همینه که میگم حتما از افراد دیگر هم اطلاعات کافی کسب کنین تا به بهترین جمع بندی برسین.

- اینکه جواب ویزاتون طول بکشه یا نه رو واقعا نمیشه پیش بینی کرد به قاعده باید طبق مدارک و ادعای شما قبل از کریسمس جوابتون رو بدن اما یه مقدار نمیشه روی زمانی که اونها به طور استاندارد اعلام میکنن حساب باز کرد اما خوب باید امیدوار هم بود. به عنوان مثال اون آفیسری که از پدر و مادر من اثر انگشت گرفت گفت جواب ویزاتون بین 2 تا 5 هفته میاد و 11 روز بعد از انگشت نگاری ویزاشون اومد یعنی زودتر از چیزی که گفته بود که ما خودمون تعجب کردیم چون روی 40-50 روز حساب کرده بودیم. توی سایت نوشته برای ایرانیها 58 روز طول میکشه اما همانطور که میدونید میتونه زودتر و یا دیرتر بشه. این موارد رو هم میتونید از دوستان دیگه توی سایت که هر کدوم قطعا تجربیات خودشون رو دارن بگیرین و در این مورد هم به یک آسودگی خاطر برسید.

- در مورد پیکاپ ویزا هم الان دیگه لازم نیست خودتون حضوری برید شما به ازای هر پاسپورت چیزی حدود بین 250 تا 300 به آژانس هواپیمایی که پیکاپ ویزا میکنه پرداخت میکنید و نماینده اونها به طور هفتگی میره و تمام پاسپورتها رو که ویزاشون ok شد رو میزنه و میاد تهران و تحویل شما میده.

فقط حواستون به اون 1 ماه مهلتتون باشه چون اسمشه 1 ماهه.. تا تور بگیرید و اطلاعات جمع کنید و اینا یهو میبینی چند روز گذشته. حساب اینم بکینین که ممکنه تور برای 1 هفته بعد به شما بلیط بده...همه اینا رو در نظر بگیرید. من از روی تجربه و حساسیتی که به زمانبندی این کارا دارم میگم. نمیخام نگرانتون کنم خدایی نکرده.
    باسلام
    جهت اطلاع عرض می کنم که تمامی وک ها تو کشورهای اطراف فقط نقش پلیس + 10 رو دارن و بررسی اولیه مدارک تو دفتر منطقه ای یعنی تو آنکارا انجام می شه. ماهانه حدود 20 هزار اپلیکیشن به دفتر آنکارا ارسال می شه و خودبخود می تونه رو آفیسر این تاثیر رو بزاره که نسبت به پرونده هایی که حداقل ها رو رعایت نکرده باشن سخت گیر باشه و رد کنه.
    بعد از تایید اولیه در سفارت کانادا در آنکارا، پرونده جهت بررسی نهایی (بک گراند چک) به اوتاوا ارسال می شه و از اینجا سفارت کانادا در آنکارا هیچ نقشی نخواهد داشت. بنابراین ممکنه بک گراند چک بعضیا یک هفته ای انجام بشه و پاسخ مثبت یا منفی به آنکارا ارسال بشه. برا بعضیا هم ماهها طول بکشه. در هر صورت آنکارا نقشی در این مرحله نداره. بنابراین، همینکه از همون ابتدا ریجکت نشدین، جای خوشحالی داره... معمولا کمتر پیش میاد که تو بک گراند چک متقاضی رو ریجکت کنند مگر آنکه مشکلی داشته باشه. اگر شما مشکلی نداشتید، جای نگرانی نیست

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط khor نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو مرحله سابمیت شما هزینه ویزا و هزینه انگشت نگاری و عکس رو پرداخت می کنین.
    ولی چنانچه از نمایندگی وک بجز وک در آنکارا استفاده کنین، می بایست 61 لیر به وک در استانبول پرداخت کنین تا هزینه انتقال به وک در آنکارا و سپس انتقال به وک در استانبول رو از شما دریافت بشه.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nayyeri نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بکگراند چک بطور معمول چند روز طول میکشه؟ من حدود 25 روز پیش بایو دادم، همون موقع هم توی سیستم آپدیت شد. ولی توی مرحله بکگراند چک گیر کرده
    تازه این بار دومیه که میرم کانادا.
    یکی از اقواممون بعد من بایو داد و بعد 10 روز پاس ریکوست شد. برای همین من یکم نگران شدم.
    اگه بگید چند روز معمولا طول میکشه ممنون میشم.
    با سلام
    همانطور که در بالا اشاره کردم، بک گراند چک حساب کتاب نداره و اصلا نمی شه براش زمان تعیین کرد.
    در ضمن، اینطور نیست که به نوبت باشه. یعنی فلانی که بعد از شما رفته بایومتریک، الان ویزاش اومده، شما ناراحت بشین پس حتما مشکلی وجود داره که کار شما گیر کرده. اصلا اینطور نیست. بستگی به مدارکی که ارسال می شه، وزارت امور خارجه شون موظف به بررسی و صحبت و سقم مدارک هستش.
    بنابراین، تا تمامی مراحل طی نشه و اونا این اطمینان رو پیدا نکنن که شما در کمال صداقت اقدام کردین، به مرحله بعد نخواهید رفت.
    از طرفی، چون قبلا هم ویزای کانادا رو دریافت کردین، جای نگرانی نیست. فقط صحه صدر داشته باشین

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    با سلام
    پیشنهاد می کنم بایومتریک رو تو دبی انجام بدین که پرواز مستقیم دارین و کمترین هزینه بلیط به شما تحمیل می شه. ولی دریافت ویزا رو از طریق آژانس ها در تهران که از طریق وک در آنکارا اقدام می کنن، انجام بدین که نسبت به بقیه کشورها سریع تر انجام می شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)