نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1122 از 1841 نخستنخست ... 12262210221072111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011311132117212221622 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,211 تا 11,220 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    دعوتنامه من از یک آزانس در ونکوور هست. در فرم مشخصات فردی که سوال میشه اسم و فامیل شخص دعوت کننده را و نسبت او با خودتان را بنویسید چی باید بنویسم؟ مشخصات آژانس را؟ و نسبت باید چی بزنم ؟ چون در واقع آژانس شخص حقوقی هست!!

سلام دوستان من برای برادرم برای تولد اولین بچه ام دارم دعوتنامه مینویسم و از دکتر هم نامه گرفتم و برادرم هم نامه مرخصی برای چهار روز قبل از زمان زایمان تا 15 روز بعدش از اداره نامه گرفتند ولی امروز یکی از کسانی که باهاشون مشورت کردم به من گفتند که نامه مرخصی را نگذارم چون الان سفارت شلوغه و ممکنه خیلی طول بکشه تا جواب بدن و در صورتی که از زمان تاریخ نامه مرخصی و رزرو بلیط هواپیما که مدارکش رو آپلود میکنیم بگذره دیگه ویزا نمیدن.
    آیا این درسته؟ آیا این خوبه که ما نامه مرخصی بگذاریم یا نه و رزرو بلیط هواپیما؟
    اگر کسی تجربه مشابه یا اطلاعات درست داره ممنون می شم به من بگه.
    و اینکه درسته که لان سفارت خیلی شلوغه و جوابها خیلی دیر میاد؟
    تازگیها کسی تونسته ویزا بگیره؟
    رشته:کامپیوتر - نرم افزار (6 امتیازی)، رشته همسر: صفر امتیازی، فایل نامبر:20 دسامبر 2010، مصاحبه اول :کنسل، مصاحبه دوم: 8 می 2013، نتیجه مصاحبه: قبول،فایل نامبر فدرال:17 مارس 2014، مدیکال:30 اپریل 2014، این پراسس:27 جون 2014، نامه پاس ریکوئست:20 ژانویه 2015

Junior Member

دوستان،
    در قسمت optional documents, برای من فرم 5257 schedule 1 ظاهر شده؛ در صورتیکه توی ویکی گفته شده فقط اگر به سووالات ۳تا ۶ فرم اصلی جواب مثبت داده باشیم باید این فرم پر بشه، جواب من به اون سوالات منفی بوده، از طرفی توی خود این فرم نوشته که تمامی متقاضیان ۱۸ به بالا باید این فرمو پر کنند،
    با این اوصاف ایا باید پر بشه و ارسال؟

Junior Member

من آگوست برای برادر کوچکم و پدرم برای ویزای توریستی اقدام کردم. تا الان فقط یه نامه رضایت والدین خواسته شده که اونم اکتبر فرستادیم. و هیچ ایمیل و آپدیتی دیگه ای هم نگرفتیم. به نظرتون باید صبر کرد و یا بهتره ایمیل بزنیم و پیگیر بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amohsen نمایش پست ها
    دوستان،
    در قسمت optional documents, برای من فرم 5257 schedule 1 ظاهر شده؛ در صورتیکه توی ویکی گفته شده فقط اگر به سووالات ۳تا ۶ فرم اصلی جواب مثبت داده باشیم باید این فرم پر بشه، جواب من به اون سوالات منفی بوده، از طرفی توی خود این فرم نوشته که تمامی متقاضیان ۱۸ به بالا باید این فرمو پر کنند،
    با این اوصاف ایا باید پر بشه و ارسال؟
    سلام
    بله اگر پرکنید بهتره. چون من پارسال که برای مادرم و خالم اقدام کردم این فرم رو پرکردم و هر دو هم ویزا ۵ ساله گرفتند
    رشته:کامپیوتر - نرم افزار (6 امتیازی)، رشته همسر: صفر امتیازی، فایل نامبر:20 دسامبر 2010، مصاحبه اول :کنسل، مصاحبه دوم: 8 می 2013، نتیجه مصاحبه: قبول،فایل نامبر فدرال:17 مارس 2014، مدیکال:30 اپریل 2014، این پراسس:27 جون 2014، نامه پاس ریکوئست:20 ژانویه 2015

Junior Member

سلام،
    مشخصات عکسی که باید انلاین اپلود بشه چیه؟ اسکن کنیم بعد کراپ و بعد اپلود؟ سایز و پیکسل در مورد عکسی که اپلود میشه مهم نیست؟ چون مشخصاتی که وبسایت داده در مورد عکس کاغذیه،
    و اینکه از هر عکس ۲ تا باید اپلود بشه؟

سلام،
    مشخصات عکسی که باید انلاین اپلود بشه چیه؟ اسکن کنیم بعد کراپ و بعد اپلود؟ سایز و پیکسل در مورد عکسی که اپلود میشه مهم نیست؟ چون مشخصاتی که وبسایت داده در مورد عکس کاغذیه،
    سایز عکس 4.5 * 3.5 هست و من فقط یک عکس آپلود کردم چون این عکس دیجیتالی هست و نیازی به دوبار آپلود کردن نداره اگر به عکاسی بگید خودشون میدونن.

سلام،
    من این را رعایت کردم:

The physical dimensions in pixels must be at least 420 x 540.
    Quality/Resolution:
    • If an existing photo is being scanned, the minimum resolution must be 600 pixels per inch.
    File Format:
    • The file may be submitted in JPEG or JPEG2000 format.
    File Size:
    • The final size of the image should be ideally 240 kB (kilobytes), but not less than 60 kB.
    Colour:
    • The image must be in color (24 bits per pixel) in sRGB colour space which is the common output for most digital cameras.

سلام دوستان عزیز
    بنده قصد ویزا مولتی‌ ۵ ساله دارم اما اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم
    من ویزا شنگن ۱ ماه پیش داشتم و اینکه خواهرم مقیم کانادا است یه مدت ایران شاغلم که سربازی معاف شدم ۲۵ سال سنمه و ۱ زمین به نام دارم . با وکیل صحبت کردم ۱۵۰۰ دلار میگیره فقط واسه همین اما چون من در روند ویزا شنگن بودم میدونم که احتیاج نیس وکیل فکر کنم .
    حالا از دوستان می‌خواستم اگه لطف کنن راهنمائی کنین از کجا شروع کنم و چه مدارکی داشته بشم و روندش چجوره واسه گرفتن ویزا ؟
    با تشکر فراوان

دوستان کسی میدونه در فرم IMM5257E در قسمتی که پرسیده purpose of my visit کدام گزینه رو باید انتخاب کنیم؟
    tourism
    familly visit
    visit
    من برای برادرم و خانمشون دارم اقدام میکنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)