نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1010 از 1841 نخستنخست ... 10510910960100010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020106011101510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,091 تا 10,100 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    ممنونم. ميشه بگي لطفا بيومتريك رو تقريبا چند روز بعد از اپلاي كردن (٢٢ارديبهشت) انجام دادين؟
    تقريبا بعد از اينكه اپلاي رو انجام دادم هفته بعدش رفتم استانبول . كه خوشبختانه و از روي شانس خوبم خلوت هم بود . صبح ساعت 6/30 رفتم نفر دوم بودم . پشيمون شدم كه چرا از خوابم زدم و زود رفتم و ساعت 8/30 شروع بكار كردن . فكر كنم حدود يك ربع اونجا كارم تموم شد .

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdicpu نمایش پست ها
    تقريبا بعد از اينكه اپلاي رو انجام دادم هفته بعدش رفتم استانبول . كه خوشبختانه و از روي شانس خوبم خلوت هم بود . صبح ساعت 6/30 رفتم نفر دوم بودم . پشيمون شدم كه چرا از خوابم زدم و زود رفتم و ساعت 8/30 شروع بكار كردن . فكر كنم حدود يك ربع اونجا كارم تموم شد .
    ميبخشيد. از تركيه اقدام كرديد؟ شما ويزاي توريستي پدر و مادر گرفتيد؟ يعني دعوتنامه از فرزندتون كه توي كانادا هست داشتيد؟
    ویرایش توسط rz4 : June 28th, 2017 در ساعت 11:38 AM

Junior Member

سلام دوستان . برای مدارک ویزا دوتا سوال داشتم.
    1. اینکه بعد از گرفتن گواهی سو پیشینه، چ مدت وقت داریم تا ثبت نام کنیم؟
    2. من برادرم 3 سال پیش یه سری مدارک ترجمه کرده بود ، آیا من میتونم اون مدارکو استفاده کنم؟

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh3 نمایش پست ها
    سلام دوستان . برای مدارک ویزا دوتا سوال داشتم.
    1. اینکه بعد از گرفتن گواهی سو پیشینه، چ مدت وقت داریم تا ثبت نام کنیم؟
    2. من برادرم 3 سال پیش یه سری مدارک ترجمه کرده بود ، آیا من میتونم اون مدارکو استفاده کنم؟
    سلام
    1- به گواهی سو پیشینه احتیاجی ندارید در ویزای ویزیتوری... ولی سو پیشینه معمولا 3 ماه اعتبار داره
    2- تمامی مدارک به غیر از مدارک مالی قابل استفاده هست... مدارک مالی معمولا نباید بیش از 3 ماه از تاریخ ترجمه اشون گذشته باشه

Junior Member

[QUOTE=Waverider;2452347]سلام
    1- به گواهی سو پیشینه احتیاجی ندارید در ویزای ویزیتوری... ولی سو پیشینه معمولا 3 ماه اعتبار داره
    2- تمامی مدارک به غیر از مدارک مالی قابل استفاده هست... مدارک مالی معمولا نباید بیش از 3 ماه از تاریخ ترجمه اشون گذشته باشه[/QUOTEبرای ویزای تحصیلی اقدام میکنم.
    سند خونه و ماشین رو هم باید از نو ترجمه کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    ميبخشيد. از تركيه اقدام كرديد؟ شما ويزاي توريستي پدر و مادر گرفتيد؟ يعني دعوتنامه از فرزندتون كه توي كانادا هست داشتيد؟
    بله بله از تركيه اقدام كردم . دعوتنامه از خواهرم داشتيم . براي خودم و پدر و مادر

Senior Member Waverider آواتار ها

[QUOTE=kourosh3;2452391]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    2- تمامی مدارک به غیر از مدارک مالی قابل استفاده هست... مدارک مالی معمولا نباید بیش از 3 ماه از تاریخ ترجمه اشون گذشته باشه[/QUOTEبرای ویزای تحصیلی اقدام میکنم.
    سند خونه و ماشین رو هم باید از نو ترجمه کنم؟
    سند ماشین فکر نمیکنم نیازی باشه
    ولی سند خونه بله باید ترجه بشه مجدد چون میخوان مطمئن باشند که شما هنوز مالک هستید... مهر مترجم کافی هست برای ترجمه و نیازی به هزینه اضافی برای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نیست

[QUOTE=Waverider;2452545]
    نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh3 نمایش پست ها
    سند ماشین فکر نمیکنم نیازی باشه
    ولی سند خونه بله باید ترجه بشه مجدد چون میخوان مطمئن باشند که شما هنوز مالک هستید... مهر مترجم کافی هست برای ترجمه و نیازی به هزینه اضافی برای مهر دادگستری و وزارت امور خارجه نیست
    من سند خونه رو 4 سال پیش ترجمه کردم، الان برای ویزای ویزیتور مادرم حتما باید دوباره ترجمه شه؟

ApplyAbroad Superstar

[QUOTE=kamyab164;2452603]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    من سند خونه رو 4 سال پیش ترجمه کردم، الان برای ویزای ویزیتور مادرم حتما باید دوباره ترجمه شه؟
    خودتون رو بگذارید بجای کسی که مدارک را بررسی می کنه. ترجمه 4 سال به نظرتون قابل قبول میاد؟ امکانش نیست در این 4 سال ملک فروخته شده باشه؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستان. آيا همون لحظه اي كه ايميل پاسپورت ريكوست فرستاده ميشه، تغييري در پروفايل انلاين هم ايجاد ميشه؟
    خواستم بدونم اگر من دسترسي به ايميل متصل به پروفايل نداشته باشم، آيا صرفا با چك كردن خود پروفايل ميتونم متوجه بشم كه پاس ريكوست شدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)