نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 631 از 1841 نخستنخست ... 13153158162162262362462562662762862963063163263363463563663763863964064168173111311631 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,301 تا 6,310 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member rezasrlk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام به دوستان
    یکی از دوستانم داره برای ویزا توریستی کانادا اقدام میکنه، سوالی پرسید که جوابشو نمیدونستم امیدوارم جواب درست رو اینجا بگیرم از شما.

سوال: ایشون جایی مشغول به کار هستن و در حال تحصیل کارشناسی ارشد. در محل کارشون بیمه نیستند تا زمانی که مدرک موقت تحصیلی بگیرن. حقوق مناسبی هم میگیرند اما خوب بیمه و دفترچه ندارند. حالا سوال اینجاست مدارک کاری ایشون چی باید باشه؟ آیا صرف نداشتن بیمه پرونده ایشون رَد میشه؟ (ایشون گواهی اشتغال به کار + گواهی مرخصی رو آماده کزدند) فکر میکنید چه چیزهای دیگه ای باید باشه و آیا این ها کافیه؟ افسر رو بیمه کاری حساسه؟

ممنون از وقتی که برای جواب دادن میگذارید. سپاس.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasrlk نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    یکی از دوستانم داره برای ویزا توریستی کانادا اقدام میکنه، سوالی پرسید که جوابشو نمیدونستم امیدوارم جواب درست رو اینجا بگیرم از شما.

سوال: ایشون جایی مشغول به کار هستن و در حال تحصیل کارشناسی ارشد. در محل کارشون بیمه نیستند تا زمانی که مدرک موقت تحصیلی بگیرن. حقوق مناسبی هم میگیرند اما خوب بیمه و دفترچه ندارند. حالا سوال اینجاست مدارک کاری ایشون چی باید باشه؟ آیا صرف نداشتن بیمه پرونده ایشون رَد میشه؟ (ایشون گواهی اشتغال به کار + گواهی مرخصی رو آماده کزدند) فکر میکنید چه چیزهای دیگه ای باید باشه و آیا این ها کافیه؟ افسر رو بیمه کاری حساسه؟

ممنون از وقتی که برای جواب دادن میگذارید. سپاس.
    تا حالا شنیده نشده که برای ویزای توریستی بیمه بخوان. گواهی کار و یا برگه مرخصی برای اثبات اینه که متقاضی ویزا قصد برگشتن داره و نمی خواد بمونه کانادا.
    PR : NOV 2013

Junior Member rezasrlk آواتار ها

ممنون. پس بهشون بگم چه مدارکی رو حاضر کنن؟ همین دو مورد برای اثبات شغلشون کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    تا حالا شنیده نشده که برای ویزای توریستی بیمه بخوان. گواهی کار و یا برگه مرخصی برای اثبات اینه که متقاضی ویزا قصد برگشتن داره و نمی خواد بمونه کانادا.

Junior Member

سلام دوستان

من برای PhD با supervisor صحبت کردم و گفتن باید 4 ماه به عنوان ترم آموزشی بیاین که احتیاج به ویزای توریستی داره و بعد از 4 ماه ثبت نام PhD . چقدر احتمال داره بهم ویزا بدن. من هیچ اطلاعاتی ندارم ...

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shiraniii نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای PhD با supervisor صحبت کردم و گفتن باید 4 ماه به عنوان ترم آموزشی بیاین که احتیاج به ویزای توریستی داره و بعد از 4 ماه ثبت نام PhD . چقدر احتمال داره بهم ویزا بدن. من هیچ اطلاعاتی ندارم ...
    چه مداركى از سمت دانشگاه به شما براى اين ترم آموزشى داده ميشه؟ چون اگر بهتون بگن خودتون صرفا براى ويزاى توريستى اقدام كنيد و مدركى براى توجيه اين دوره و يا دعوت نامه اى ندن شانس كمترى خواهيد داشت...

Junior Member

سلام دوستان! ممنون میشه کسایی که برای پدر و مادرشون برای ویزای توریستی اپلای کردن یه زمان بندی حدودی از مراحل مختلف بدن؟ چیزی که من فهمیدم مراحل اینهاست: سابمیت کردن آنلاین اپلیکیشن - اومدن نامه بیومتریک - رفتن به آنکارا برای انجام بایومتریک - پاس ریکويست شدن

میشه بگین بین هر محله تقریبن چقدر فاصله هست و آیا میشه زمان رفتن به آنکارا رو از قبل تا حدودی پیش بینی کرد؟

سوال بعدی هم اینه که من برای خواهرم هم میخوام اپلای کنم. چیزی که فهمیدم اینه که دوتا اپلیکیشن جدا خواهد بود. یکی برای پدر و مادر - یکی هم برای خواهرم. درسته؟ و اگه همین طوره پس تضمینی نیست خواهرم هم (اگه ویزا بگیره) همزمان با اونها بره آنکارا؟؟

ممنون از راهنماییتون. من واقعا تازه واردم اینجا.. ممکنه چندسال بعد برای کسی دعوت نامه بفرستم جواب این سوالها واقعا بدیهی باشه.. واقعا سپاسگزارم که تازه واردها رو کمک می کنید!

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dembo نمایش پست ها
    سلام دوستان! ممنون میشه کسایی که برای پدر و مادرشون برای ویزای توریستی اپلای کردن یه زمان بندی حدودی از مراحل مختلف بدن؟ چیزی که من فهمیدم مراحل اینهاست: سابمیت کردن آنلاین اپلیکیشن - اومدن نامه بیومتریک - رفتن به آنکارا برای انجام بایومتریک - پاس ریکويست شدن

میشه بگین بین هر محله تقریبن چقدر فاصله هست و آیا میشه زمان رفتن به آنکارا رو از قبل تا حدودی پیش بینی کرد؟

سوال بعدی هم اینه که من برای خواهرم هم میخوام اپلای کنم. چیزی که فهمیدم اینه که دوتا اپلیکیشن جدا خواهد بود. یکی برای پدر و مادر - یکی هم برای خواهرم. درسته؟ و اگه همین طوره پس تضمینی نیست خواهرم هم (اگه ویزا بگیره) همزمان با اونها بره آنکارا؟؟

ممنون از راهنماییتون. من واقعا تازه واردم اینجا.. ممکنه چندسال بعد برای کسی دعوت نامه بفرستم جواب این سوالها واقعا بدیهی باشه.. واقعا سپاسگزارم که تازه واردها رو کمک می کنید!
    سلام
    مراحلى كه اشاره كرديد درست هست
    بين سابميت پرونده تا اومدن بايومتريك زمان زيادى نخواهد بود.... معمولا كمتر از ٢٤ ساعت
    بعد از دريافت نامه بايومتريك شما يك ماه ماه وقت داريد كه به يكى از وك ها بريد براى بايومتريك و لزوما آنكارا نياز نيست بريد... پس كاملا دست شماست كه كى به آنكارا بريد
    مرحله پاس ريكوئست شدن (در صورت پاس ريكوئست شدن) به پارامترهاى زيادى وابسته است از جمله فصلى كه اقدام ميكنيد، وضعيت شما، وضعيت والدين و حتى اينكه آيا قبلا اقدام كرديد يا خير... ولى اخيرا براى والدين در حدود يك ماه بوده (در همين تاپيك مواردى بوده كه به يك هفته هم نرسيده و مواردى كه ٣-٤ ماه طول كشيده)
    خير شما ميتونيد براى همه اعضاى فاميل همزمان اقدام كنيد ولى جدا از هم نيز مشكلى نداره... طبيعتا شانس والدين شما براى گرفتن ويزا نسبت به خواهرتون بيشتر هست....بحث هايى بين دوستان بوده كه بعضى اعتقاد دارن جدا اقدام كردن شانس خواهرتون رو بيشتر ميكنه و بعضى هم موافق نيستن با اين مسئله... به شخصه معتقدم فرقى نخواهد داشت

دوستان کسی اطلاع داره آیا امکانش هست از حساب بانکی مشترک دو نفره برای نشون دادن توانایی مالی استفاده کرد یا خیر؟

درود به دوستان عزیز
    من مادرم این هفته بایومتتریک را در دبی انجام داده فقط من الان نمیدونم انشالا بعد از پاس ریکوست باید پاسپورت را به سفارت در ترکیه بفرسیم یا در انکار ؟ یا اینکه انتخاب با ماست که کجا بفرسیم ؟ تا اونجا که از یادداشت ها دوستان دیدم تو نامه پاس ریکوست مشخص نمیکنه کدوم سفارت ! ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    سلام
    مراحلى كه اشاره كرديد درست هست
    بینهایت سپاسگزارم.
    سوال دیگه اینکه بعضی فرمها جای امضای دستی داره. (مثلن فرم اطلاعات خانواده).. آیا باید اونها رو پرینت گرفت - امضا کرد - اسکن رو آپلود کرد؟‌
    یا بدون امضا آپلود کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)