نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1799 از 1841 نخستنخست ... 799129916991749178917901791179217931794179517961797179817991800180118021803180418051806180718081809 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,981 تا 17,990 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    دوستان سلام کسی اخیرا برای انگشت نگاری ویزای توریستی به ترکیه رفته؟ گفتن یه فرمه که بخاطر کرونا باید از قبل انلاین پر بشه و هزینه هم واریز بشه لطفا منو راهنمایی کنید
    سلام. خیر. چنین چیزی نیست. روال مثل قبله

Junior Member

سلام دوستان . من چندتا سوال دارم لطفا کسانی که تجربه مشابه داشتن کمکم کنن

1.من ویزای 5 ساله ام به زودی میخواد تموم بشه اگه بخوام ویزامو تمدید کنم مراحلش مثل سری قبل هست(میدونم فقط انگشت نگاری نداره) ؟
    2. بار قبلی دعوتنامه ارائه دادم اگه الان ندم فرقی داره یا نه؟
    3.شناسنامه و قباله ازدواج باید ترجمه ی جدید باشن یا برای 2016 اشکالی نداره چون هیچ چیز تغییر نکرده؟
    4. میخواستم بدونم کسانی که برای 5 سال دوم اقدام کردند چه قدر طول کشیده که جواب بدن بهشون سریع بوده یا مثل بار اول طولانی؟
    5.من اگه پاسپورتها رو تحویل vfs یه جایی به جز آنکارا بدم با پست میفرستنش آنکارا بعد از صدور ویزا دوباره میفرستنش اوجایی که تحویل دادام؟ چون ما انگشت نگاریمون دبی بود ولی روی ویزا زده آنکارا

با تشکر

Junior Member

ممنون از دوستانى كه پاسخ ميدن ١-آيا كسانى كه براى پنج سال دوم اقدام ميكنن بايد تمام مدارك دوره قبل رو بذارن درمورد اسناد مالى مثل تمكن و گردش حساب چطور؟
    ٢-سرى قبل پسرم زير١٤بود بايومتريك نخواستن الان ميخواد قطعا احتمالش هست كه ويزاى مارو تمديد كنن وبراى پسرم رو ريجكت باتوجه به اينكه ما باويزامون قبلا رفتيم كاناداو برگشتيم

نقل قول نوشته اصلی توسط pfatemi7 نمایش پست ها
    ممنون از دوستانى كه پاسخ ميدن ١-آيا كسانى كه براى پنج سال دوم اقدام ميكنن بايد تمام مدارك دوره قبل رو بذارن درمورد اسناد مالى مثل تمكن و گردش حساب چطور؟
    ٢-سرى قبل پسرم زير١٤بود بايومتريك نخواستن الان ميخواد قطعا احتمالش هست كه ويزاى مارو تمديد كنن وبراى پسرم رو ريجكت باتوجه به اينكه ما باويزامون قبلا رفتيم كاناداو برگشتيم
    سلام، پاسخ شما و دوست دیگر در مورد تمدید ؛

وقتی شما درخواست ویزای جدید میکنید، یعنی کاملا یک اپلیکیشن مستقل. یعنی مدارک جدید، اطلاعات به روز ، دلیل سفر موجه و ...
    اینکه ویزای قبلی داشتید و قبلا به کانادا سفر کرده اید، مسلما پوینت کامپلایینس قبلی رو به شما میده، اما به معنی تاییده ویزا به علت داشتن ویزای قبلی نیست.

برخی مدارک که ماهیتا تغییر ناپذیره مگر در شرایط خاص ( فرضا اطلاعات فردی، تحصیلاتو سوابق شغلی ... ) نیازی به ترجمه مجدد نداره، بدیهیه مدارک مالی، اشتغال و ... باید به تاریخ روز باشه

سلام دوستان. وقتتون بخیر. من در حال پر کردن فرم های کانادا برای پدر و مادرم هستم و میخوان به کانادا سفر کنن تا خواهرم رو ببینند. چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    1. پدر من بازنشسته هستش و الان هم داروخونه داره. تمکن حساب شخصیش با گردش 4 ماهه گرفتم براش و آپلود کردم ولی تمکن و گردش داروخونه رو نمیتونم آپلود کنم. چون گردش 4 ماهه داروخونه تعداد صفحاتش خیلی زیاده. به نظرتون چجوری اینو حلش کنم؟
    2. حین پاسخ به سوالا یه جا میپرسه How are you related to your family member? و من از طرف پدرم گزینه Child رو انتخاب کردم؟درست انتخاب کردم؟آخه Parent هم داشتم و دقیقا نمیدونم کدومش درسته؟
    3. یکی از دوستانم گفت در قسمت what is the main purpose of your visit باید گزینه other رو انتخاب کنی و بعدش توصیح بدی که پدر و مادر هستی ولی من گزینه To visit family and/or friend رو انتخاب کردم که قکر کنم این درسته. بازم خواستم از شما بپرسم مطمئن شم.
    4. در قسمتی از اپلیکیشن فرم در مورد وضعیت خدمت سربازی میپرسه. من که کارت خدمت پدرمو ترجمه نکردم. آیا در مورد خدمت سربازی پدرم باید چیزی بنویسم یا اینکه گزینه No رو بزنم و ازش رد شم؟
    5. و در اخر، در جایی دیگه از اپلیکیشن فرم در مورد Identity Card پرسید که منم کد ملی پدر و مادر رو وارد کردم ولی کارت ملیشون از این قدیمیاس و سال 91 اکسپایر شده..آیا نیاز هست کارت ملی شونو ترجمه کنم؟

ببخشید که سوالاتم خیلی طوالانی شد. بینهایت سپاسگزار خواهم بود اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen88888 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. من در حال پر کردن فرم های کانادا برای پدر و مادرم هستم و میخوان به کانادا سفر کنن تا خواهرم رو ببینند. چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    1. پدر من بازنشسته هستش و الان هم داروخونه داره. تمکن حساب شخصیش با گردش 4 ماهه گرفتم براش و آپلود کردم ولی تمکن و گردش داروخونه رو نمیتونم آپلود کنم. چون گردش 4 ماهه داروخونه تعداد صفحاتش خیلی زیاده. به نظرتون چجوری اینو حلش کنم؟
    2. حین پاسخ به سوالا یه جا میپرسه How are you related to your family member? و من از طرف پدرم گزینه Child رو انتخاب کردم؟درست انتخاب کردم؟آخه Parent هم داشتم و دقیقا نمیدونم کدومش درسته؟
    3. یکی از دوستانم گفت در قسمت what is the main purpose of your visit باید گزینه other رو انتخاب کنی و بعدش توصیح بدی که پدر و مادر هستی ولی من گزینه To visit family and/or friend رو انتخاب کردم که قکر کنم این درسته. بازم خواستم از شما بپرسم مطمئن شم.
    4. در قسمتی از اپلیکیشن فرم در مورد وضعیت خدمت سربازی میپرسه. من که کارت خدمت پدرمو ترجمه نکردم. آیا در مورد خدمت سربازی پدرم باید چیزی بنویسم یا اینکه گزینه No رو بزنم و ازش رد شم؟
    5. و در اخر، در جایی دیگه از اپلیکیشن فرم در مورد Identity Card پرسید که منم کد ملی پدر و مادر رو وارد کردم ولی کارت ملیشون از این قدیمیاس و سال 91 اکسپایر شده..آیا نیاز هست کارت ملی شونو ترجمه کنم؟

ببخشید که سوالاتم خیلی طوالانی شد. بینهایت سپاسگزار خواهم بود اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید.

۱- اگر با کم کردن حجم فایل مشکل حل نمیشه، فقط یک یا دوماه داروخانه رو اپلود کن، الباقی رو فرضا روی گوگل درایو اپلود کن و در کاور لتر توضیح بده و لینکش رو بذار

۲- parent

۳- اگر خواهر شما سیتیزن یا پی آر هست

Other

و در توضیحش عینا

COVID-19

۴- حتما جزیاتش رو به درستی اعلام کنید ،کارت پایان خدمت نیازی به ترجمه یا ارسال نداره.

۵ شماره ملی رو بنویس و‌تاریخ انقضا و صدور رو خالی بگذار

Junior Member

با سلام من واسه همسرم که جند دفعه کانادا و سایر کشورها رفته ویزای توریستی با دعوت نامه از دخترم که پی آر داره 25 اکتبر درخواست ویزا کردیم بیومتریک هم که لازم نبوده نمیدونم چرا ویزای هنوز نیومده، اگز اطلاعاتی در مورد مدت واقعی این گونه درخواستها دارید ممنون میشوم.

Junior Member

سلام دوستان. برای یکی از دوستانم سوالی پیش اومده و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دوست بنده میخوان برای سومین بار برای ویزای مادرشون اقدام کنن. دوتا سوال از من پرسیدن گفتم نظرتونو در این مورد بپرسم:
    1. آخرین بار که برای مادر ویزا گرفتن سال 2017 بود که سند ازدواج مادر و گواهی فوت پدر رو ترجمه کردن. آیا الان باید ترجمه ها به روز بشه؟ نظر شما راجع به آپدیت ترجمه سندازدواج و گواهی فوت چیه؟
    2. ایشون پاسپورت قبلی مادرشونو که یه ویزای کانادا داره رو دارن ولی پاسپورت قبل ترش رو نداره. در اون پاسپورت هم یه دونه ویزای کانادا و شنگن بود. میگه عکس هر دو ویزاشو تو گوشی داره ولی صفحه اول پاسپورتو نداره و اصلا گمش کرده. حالا با این تفاسیر به نظرتون عکس دو ویزا رو بزارن یا اینکه چون عکس صفحه اول پاسپورتو نداره اشکال داره و کلا نباید بزارن در پرونده؟
    . خیلی سپاسگزارم بابت راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط JahanTAT نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای یکی از دوستانم سوالی پیش اومده و ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    دوست بنده میخوان برای سومین بار برای ویزای مادرشون اقدام کنن. دوتا سوال از من پرسیدن گفتم نظرتونو در این مورد بپرسم:
    1. آخرین بار که برای مادر ویزا گرفتن سال 2017 بود که سند ازدواج مادر و گواهی فوت پدر رو ترجمه کردن. آیا الان باید ترجمه ها به روز بشه؟ نظر شما راجع به آپدیت ترجمه سندازدواج و گواهی فوت چیه؟
    2. ایشون پاسپورت قبلی مادرشونو که یه ویزای کانادا داره رو دارن ولی پاسپورت قبل ترش رو نداره. در اون پاسپورت هم یه دونه ویزای کانادا و شنگن بود. میگه عکس هر دو ویزاشو تو گوشی داره ولی صفحه اول پاسپورتو نداره و اصلا گمش کرده. حالا با این تفاسیر به نظرتون عکس دو ویزا رو بزارن یا اینکه چون عکس صفحه اول پاسپورتو نداره اشکال داره و کلا نباید بزارن در پرونده؟
    . خیلی سپاسگزارم بابت راهنماییتون
    1-نیاز به ترجمه مجدد نداره
    ۲- تصویر ویزا رو بگذاره و در قسمت کلاینت اینفو توضیح بده
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_2014 نمایش پست ها
    با سلام من واسه همسرم که جند دفعه کانادا و سایر کشورها رفته ویزای توریستی با دعوت نامه از دخترم که پی آر داره 25 اکتبر درخواست ویزا کردیم بیومتریک هم که لازم نبوده نمیدونم چرا ویزای هنوز نیومده، اگز اطلاعاتی در مورد مدت واقعی این گونه درخواستها دارید ممنون میشوم.
    اگه به مدت زمان بررسی ویزاهای توریستی نگاه کنید متوجه میشید باید خیلی صبر کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)