نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 1841 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان تازگی کسی ویزای توریستی گرفته ؟ چند وقته؟ ما که الآن 11 هفته هست که برای مراسم عروسی اقدام کردیم هنوز خبری نیست. زنگ زدم به دی اچ ال گفتند سفارت جدید تاریخ داده حداقل 13 و حداکثر 18 هفته؟ آخه باور کردنیه؟ توی سایت زده 7 هفته یا جای دیگر 56 روز!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    سلام دوستان تازگی کسی ویزای توریستی گرفته ؟ چند وقته؟ ما که الآن 11 هفته هست که برای مراسم عروسی اقدام کردیم هنوز خبری نیست. زنگ زدم به دی اچ ال گفتند سفارت جدید تاریخ داده حداقل 13 و حداکثر 18 هفته؟ آخه باور کردنیه؟ توی سایت زده 7 هفته یا جای دیگر 56 روز!!!!!!!
    من پدر و مادرم یک ماه پیش ویزای توریستی گرفتند و به کانادا اومدند. ویزای اونا دقیقن سه ماه طول کشید تا اومد. و خوب الانم سفارت به دلیل اومدن دانشجوها شلوغ تر از اول تابستونه که ممکنه بیشتر طول بکشه. به نظرم به سفارت زنگ بزنید و جویا شید. گرچه احتمالا جواب دقیقی بهتون نمیدن ولی ممکنه تسریع ببخشه به کارتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rational1 نمایش پست ها
    در فرم شماره 5257 بخشی داره که پرسیده آیا قبلا برای دریافت ویزای کانادا اقدام کردید و رد شدید؟ می خواستم بدونم

• آیا این شامل کبک هم میشه یا فقط فدراله منظورش؟
    • اگر چند سال پیش و از یک سفارت دیگه اقدام کرده باشی برای ویزای توریستی سابقه را دارند یا خیر؟
    • کلا کسی که چند بار توریستی و اقامت دائم اقدام کرده و رد شده آیا شانسی داره که توریستی بگیره؟ لطفا تجربتون رو بگید که اگر شانسی نیست بیخود پولمونو نریزیم دور.
    شامل کبک هم میشه.
    سابقه رو به احتمال زیاد دارند.
    در کل شانس این که بعد از ریجکت شدن ویزا بگیرین وجود داره و من یک نمونه به تازگی دیدم که بعد از دو بار ریجکت شدن، ویزای تحصیلی تونست بگیره. ولی بیشتر بستگی به این داره که چرا ریجکت شدین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

سلام دوستان
    دو مقاله در کنفرانس اکوسیتی در مونترال اکسپت شده داشتم با دعوتنامه
    اجازه خروج سفر علمی از نظام وظیفه واسه کنفرانس در کانادا گرفتم.از 30 مرداد تا 20 شهریور.
    10 هفته قبل از سفر که امروز باشه مدارک رو با DHL فرستادم سفارت.سفارت هنوز جواب نداده.ایمیل رو هم جواب نداد!!
    چجوری میشه پاسپورت رو از سفارت کانادا سریعتر پس گرفت؟
    راهی داره مهر ریجکت نزنن؟
    حضوری برم بگم از سفرم گذشته ، پاسپورت رو بدید،جواب میدن(تهران نیستم)یا باید منتظر DHL شد؟
    میتونم بدون نامه نگاری با نظام وظیفه تو این زمان که اجازه خروج دادن ،سفر تفریحی به ترکیه برم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

sسلام دوستان من پرونده مهاجرتی دارم و هنوز بعد 2 سال پندینگم. اگه برا شرکت در امتحان رجیستری پرستاری بخواهم اپلای ویزا بکنم به من بدون خانواده ویزا میدن؟
    فایل نامبر اول 8 اوریل 2009 --فایل نامبر دوم 10 سپتامبر 2009 -ايلتس 5.5 - رشته پرستاري امتياز سر مرز

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Keivansat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اجازه خروج سفر علمی از نظام وظیفه واسه کنفرانس در کانادا گرفتم.از 30 مرداد تا 20 شهریور.
    10 هفته قبل از سفر که امروز باشه مدارک رو با DHL فرستادم سفارت.سفارت هنوز جواب نداده.ایمیل رو هم جواب نداد!!
    حضوری برم بگم از سفرم گذشته ، پاسپورت رو بدید،جواب میدن(تهران نیستم)یا باید منتظر DHL شد؟
    میتونم بدون نامه نگاری با نظام وظیفه تو این زمان که اجازه خروج دادن ،سفر تفریحی به ترکیه برم؟
    كسي ميدونه پيگيري سفارت كانادا واسه ويزاي موقت به چه صورت است. چون ايميل كه جواب نميدن تلفنشون هم كه روي پيغام گيره!

10 هفته است كه ويزاي كنفرانس ما نيومده!!
    تلفني ايميلي كه شما جواب گرفتيد ممنون ميشم اينجا بگذاريد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

lما الآن بیش از 14 هفته ونزدیک به 15 هفته هست برای ویزا جهت مراسم عروسی پسرم اقدام کردیم وهنوز از ویزا خبری نیست. اینو گفتم تا در تاریخ فروم ثبت بشه. اقلاً یک خبری هم نمی دهند که آدم تکلیفش رو بدونه. اگه ما بلیط خریده بودیم برای جند نفر که کلی هم ضرر کرده بودیم. کسی خبری داره که این روزها چند ماهه ویزا می دهند؟!!!

Junior Member

sسلام یه سوال؟

من میخواهم برای شرکت در امتحان RN پرستاری در انتاریو ویزا بگیرم آیا با خانواده بهم ویزا میدن یا باید شخصی تقاضا بدم؟تا موافقت کنند
    فایل نامبر اول 8 اوریل 2009 --فایل نامبر دوم 10 سپتامبر 2009 -ايلتس 5.5 - رشته پرستاري امتياز سر مرز

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Keivansat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در رابطه با سوال این دوست محترم، اگر از زمان برگزاری کنفرانس بگذره و ویزا نیاد، بعدش خود سفارت ممکنه به دلیل گذشتن از زمان کنفرانس ریجکت کنه یا اینکه احتمال ویزا دادن بعد از زمان کنفرانس هم هست؟

توضیح: من برای شرکت در کنفرانس (2 ماه دیگه) تقاضای ویزا دادم، اما ظاهرا با این مراحل دشوار رسیدگی ممکنه ویزا در زمان لازم به من نرسه، میخوام بدونم چقدر احتمال داره با وجود گذشتم از زمان برگزاری به من ویزا بدن و اینکه اگه شد، من می تونم در اون شرایط باز هم به کانادا سفر داشته باشم؟

ممنونم

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام دوستان
    پدر و مادر من برای ویزای توریستی اقدام کردن ولی متاسفانه خیلی دیر بهشون ویزا دادن و اعتبارش شش ماهست یعتی زمان انقضا اوایل ماه مارچ هست که باز هم بد موقع هست چون اینجا هنوز خیلی سرده, اونها تصمیم دارن به تهران بروند و تقاضا کنند که ویزا رو باطل کرده و یک ویزای جدید بهشون بدن, ایا کسی اطلاعاتی در این زمینه داره که شدنی هست یا خیر؟ و اینکه باید از سفارت نوبت قبلی بگیرن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)