نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1003 از 1841 نخستنخست ... 350390395399399499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013105311031503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,021 تا 10,030 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

با سلام. برای ویزای ویزیتور مادر،تنها،(خانه دار) ، فقط bank statement خودشون و و البته مدارک کاری و فاند خودم به عنوان ساپورتر تو کانادا کفایت میکنه؟

منظورم اینه که لازم نیس هیچ مدرکی از مدارک کاری پدرم(فیش حقوقی و ...) بزارم؟ یا توضیجی برای تمکن مالپشون؟ ممتون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

دوستان بخشی هست در این فروم که بشه اطلاعاتی در مورد آژانس های معتبر که تور انگشت نگاری میبرن برای سالمندا پیدا کرد ؟

Junior Member

سلام دوستان
    آژانسی در مشهد سراغ دارید معتبر برای پیکاپ ویزا از آنکارا؟
    هزینش حدودا چقدر میشه برای 2 نفر؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام دوستان
    من همه مدارک خود و کسی که برام دعوتنامه فرستاده را جمع آوری کردم
    1. در ارسال مدارکی مثلا مدارک مالی , آیا مدارک مالی خودم و کسی که دعوتنامه ارسال کرده باید بفرستم ؟
    2. آیا همه مدارک مانند مدارک مالی در یک PDF قرار می گیرد ؟
    3.در صورتیکه مدارک (مثلا مالی) شخص ارسال کننده دعوتنامه باید با مدارک من ارسال شود در یک PDF باید توضیح داده شود ؟>
    ممنون

Junior Member

من تو فروم ها نتونستم نظرات یا پیشنهادات دوستان را راجع به آژانس های معتبر و اصلی پیدا کنم ، چند تا تماس گرفتم خودشون مستقیم نبودن و میدادن به ایران آنکارا .
    ایران آنکارا هم که تعهدی راجع به زمان نمیده.

آژانسی اگر دوستان می شناسند ممنون میشم معرفی کنند.

متشکرم

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط onlynegar نمایش پست ها
    دوستان بخشی هست در این فروم که بشه اطلاعاتی در مورد آژانس های معتبر که تور انگشت نگاری میبرن برای سالمندا پیدا کرد ؟
    سلام
    فکر نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه...ولی تمامی آژانس چند تا تور لیدر دارند.. و میتونند براتون هماهنگ کنند که تور لیدر با دریافت مبلغی همراهی کنند تا دم در VAC ... چون متاسفانه داخل وک کسی رو که به غیر از متقاضی راه نمیدند... ولی اگر استانبول تشریف ببرند کارمند فارسی زبان دارند... وک های دیگه هم کارمند فارسی زبان دارند ولی من ازشون اطلاع دقیقی ندارم...

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. برای ویزای ویزیتور مادر،تنها،(خانه دار) ، فقط bank statement خودشون و و البته مدارک کاری و فاند خودم به عنوان ساپورتر تو کانادا کفایت میکنه؟

منظورم اینه که لازم نیس هیچ مدرکی از مدارک کاری پدرم(فیش حقوقی و ...) بزارم؟ یا توضیجی برای تمکن مالپشون؟ ممتون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.
    سلام
    اگر توی قسمت سوالات سیستم آنلاین شما اعلام میکنید که ایشون خودشون تمکن مالی دارند دیگه نیازی به مدارک مالی پدرتون نیست... ولی اگر گزینه وابستگی مالی رو انتخاب کنید طبیعتا باید مدارک مالی پدرتون رو هم بگذارید
    اگر مادرتون استطاعت مالی کافی دارند ... نیازی به مدارک پدرتون نیست... ولی چون میگید که مادرتون خانه دار هستند... بهتره مدارک مالی پدرتون رو هم بگذارید و همون گزینه وابستگی مالی رو انتخاب بکنید.... در دعوتنامه هم به این اشاره کنید که خودتون و پدرتون ایشون رو ساپورت مالی میکنید و تمامی مدارک مالی خودتون و پدرتون رو در financial support بگذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط mk84 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همه مدارک خود و کسی که برام دعوتنامه فرستاده را جمع آوری کردم
    1. در ارسال مدارکی مثلا مدارک مالی , آیا مدارک مالی خودم و کسی که دعوتنامه ارسال کرده باید بفرستم ؟
    2. آیا همه مدارک مانند مدارک مالی در یک PDF قرار می گیرد ؟
    3.در صورتیکه مدارک (مثلا مالی) شخص ارسال کننده دعوتنامه باید با مدارک من ارسال شود در یک PDF باید توضیح داده شود ؟>
    ممنون
    سلام
    1- بستگی داره که دعوت کننده قراره شما رو ساپورت مالی بکنند یا خیر... اگر پاسخ بله هست که باید تمامی مدارک خودتون و ایشون رو بگذارید... در غیر اینصورت مدارک مالی خودتون کافی هست
    2- بله
    3- میتونید با هم بگذارید ... ولی بهتره مدارک مالی فرد دعوت کننده در همون قسمت دعوتنامه به همراه خود دعوتنامه و مدارک دیگه قرار داده بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hsh_1980ir نمایش پست ها
    من تو فروم ها نتونستم نظرات یا پیشنهادات دوستان را راجع به آژانس های معتبر و اصلی پیدا کنم ، چند تا تماس گرفتم خودشون مستقیم نبودن و میدادن به ایران آنکارا .
    ایران آنکارا هم که تعهدی راجع به زمان نمیده.

آژانسی اگر دوستان می شناسند ممنون میشم معرفی کنند.

متشکرم
    سلام
    ببینید طبیعی هست که نتونن تعهد بدند چون که بخشی از این روند از اختیارشون خارج هست
    وقتی مدارک رفت ویزا آفیس اینها عملا باید منتظر بمونند که مدارک رو تحویل بگیرند
    با اینکه طبق قوانین سایت نمی تونیم در مورد خدمات آژانس تبلیغ کنیم
    با اطمینان این رو بهتون میگم که اگر آژانسی بهتون تعهدی در این مورد داد متاسفانه داره دروغ میگه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام دوستان ، من امروز موفق شدم ویزا استرالیا بگیرم کل پروسه اش یکهفته طول کشید! حالا میخوام ببینم هیچجوره نمیتونم این ویزا رو هم به مدارک کانادام اضافه کنم ؟ حالا که دو هفته هم از بایمتریکم میگذره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)