نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1006 از 1841 نخستنخست ... 650690695699699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410151016105611061506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,051 تا 10,060 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط lilian1985 نمایش پست ها
    سلام
    برای پر کردن فرم IMM5713 و فرم 5647 نیاز هست که پدر و مادر امضا کنن اون قسمت SIGNATURE رو؟ اگه اره باید فرم هارو پرینت بگیرن دستی امضا کننو بعد اسکنشو واسه من بفرستن اوکیه؟ اخه گفته فرم ها الکترونیکی امضا بشه. راهنماییم کنید ممنون میشم.
    بله. تنها فرمیه که باید پرینت, امضا, اسکن و آپلود بشه. البته دعواتنامه هم نیاز به همین مراحل داره (ولی چون دعوتنامه فرم نیست تناقضی با جمله اول نداره ).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    بله. تنها فرمیه که باید پرینت, امضا, اسکن و آپلود بشه. البته دعواتنامه هم نیاز به همین مراحل داره (ولی چون دعوتنامه فرم نیست تناقضی با جمله اول نداره ).
    ممنون از پاسختون. ببخشيد من متوجه نشدم منظورتون از دعوتنامه هم نياز به همين مراحل داره چيه؟ من متوجه نشدم. مرسي
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th
    email from visa office on Jan 7th
    email of medical on Sep 3rd

Junior Member

1-برای فرم 5257b قسمت 4 که militry service هست باید دوران سربازی پدر رو قید کنم یا بزنم no؟
    2- قسمت بعدی که Government position hast پدرم کارمند دولت بودن و مامان معلم واسشون این رو yes بزنم؟
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسختون. ببخشيد من متوجه نشدم منظورتون از دعوتنامه هم نياز به همين مراحل داره چيه؟ من متوجه نشدم. مرسي
    یعنی دعوت کننده، دعوت نامه را پرینت بگیرن یا دستی بنویسن بعد از امضا، اسکن کنن و برای شما بفرستن تا آپلود کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام، دوستان ممنون میشم که به این سوالم جواب بدین اگه اطلاع دارید. خیلی فوری هست... من چند وقت پیش ویزا موقت گرفتم ۵ ساله و رفتم کانادا ، الان واسه ی پست داک پذیرش گرفتم، آیا میتونم با این ویزا برم اونجا و اونجا تبدیل کنم ویزا را یا باید حتمن دوباره از اول اقدام کنم واسه ویزای کار ؟

ApplyAbroad Hero

همونطور که دوستمون گفتند دعوتنامه هم باید امضا بشه و بعد اسکنش رو آپلود کرد.

دوستان ادمین لطفا این تاپیک را به چند تاپیک چدا تبدیل کنید. خیلی تاپیک درهمیه و استفاده از تجربه ها و پستهای گذشته واقعا سخته. مثلا پستهای مربوط به مدارک و قبل از اپلای، بعد از اپلای و انتظار برای ویزا، و نتایچ ویزا به صورت قر و قاطی تو این تاپیک پخش شدن، و آدم باید از بین پست های نامربوط دنبال پستهای مرتبط بگرده. به نظرم اگه مثل تالار روادید آلمان این تاپیک رو به چند تاپیک تبدیل کنید خیلی مفیدتر و اسفاده از از تجربیات و پستهای دیگران خیلی راحت تر میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی صنعتی شریف

سلام دوستان. من دانشجوی دکترا هستم در کانادا و همسرم هم اینجا مشغول به کاره. میخوام برای برادرم که ایران دانشجو هست و مجرده دعوتنامه بفرستم. مدارکش خیلی قوی نیست چون تا حالا سفر خارجی نداشته و سندی هم به اسمش نیست. من در حال جمع اوری مدارکش هستم و خواستم بدونم کسی نظری داره که چه مدارکی میتونم براش جمع کنم که پرونده اش قوی بشه؟ در حال حاضر نامه اشتغال به تحصیل، نامه کار پاره وقت، حساب بانکی 25 میلیونی براش گرفتیم. به نظرتون خوبه اگه من برای مدتی که میخواد بیاد یه کاراموزی براش جور کنم تو دانشگاهمون و یه نامه از دانشگاه بذارم رو مدارکش؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_mozaffari نمایش پست ها
    دوستان ادمین لطفا این تاپیک را به چند تاپیک چدا تبدیل کنید. خیلی تاپیک درهمیه و استفاده از تجربه ها و پستهای گذشته واقعا سخته. مثلا پستهای مربوط به مدارک و قبل از اپلای، بعد از اپلای و انتظار برای ویزا، و نتایچ ویزا به صورت قر و قاطی تو این تاپیک پخش شدن، و آدم باید از بین پست های نامربوط دنبال پستهای مرتبط بگرده. به نظرم اگه مثل تالار روادید آلمان این تاپیک رو به چند تاپیک تبدیل کنید خیلی مفیدتر و اسفاده از از تجربیات و پستهای دیگران خیلی راحت تر میشه.
    شما چه اطلاعاتی میخواهید که نتونستین پیداش کنین؟

Junior Member

1-برای فرم 5257b قسمت 4 که militry service هست باید دوران سربازی پدر رو قید کنم یا بزنم no؟
    2- قسمت بعدی که Government position hast پدرم کارمند دولت بودن و مامان معلم واسشون این رو yes بزنم؟
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)