نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1009 از 1841 نخستنخست ... 950990995999910001001100210031004100510061007100810091010101110121013101410151016101710181019105911091509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,081 تا 10,090 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    خیر اصلا اینجور نیست . فقط به این جمله تغیر پیدا میکنه که شما بایو متریک نیاز ندارید . لطفا راهنمایی اشتباه نفرمایید
    راهنمايي اشتباه؟ من الان فايل پدر و مادرم كه در جريان هست جلوم بازه و بر اون اساس به دوستمون پاسخ دادم.
    نميدونم شما راهنمايي "غيراشتباهتون" رو بر چه اساسي ابراز فرمودين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dream11 نمایش پست ها
    سلام لطفا اگر کسی‌ اطلاعی یا تجربه‌ای داره کمک کنه، داستان از این قراره که من برای مادر پدر و خواهر مجردم در ساله ۲۰۱۵ اقدام کرده بودم و هر سه ویزا گرفتند و یک ماه برای فارغ‌التحصیلی من به کانادا آمدن. امسال دوباره برای پدر و خواهرم دوباره اپلی‌ کردم چون پاسپورتشون منقضی شده بود. و مادرم هنوز ویزا دارند. ۵ آوریل بیمتریکس انجام شد و تا امروز بکگراند چک! و نتیجه این شد که پدرم پاسپورت رکوئست شدن و خواهرم تنها به دلیل purpose of travel رجکت شد! در نامه نوشته بودیم که برای دیدن فرزند ما که ۱۵ماهش هست میخوان بیان. خواهر من یک سال از فوقِ لیسانسش مانده و کارمند هم هست. و با همین مدارک در ۲۰۱۵ ویزا گرفته بود.
    سوالِ من این هست که چرا اگر purpose of travel مشکل داشته دو ماه و نیم بکگراند چک شده و آیا می‌شه اعتراض به تصمیم آفیسر کرد یا تنها راه دوباره اپلی‌ کردم هست با مدارکی کمی‌ متفاوت یا توضیحات بیشتر.
    این هم اضافه می‌کنم که من ایمیل پیگیری زده بودم از طرف پدرم که چون خیلی‌ گذشته و پدرم باید برنامه‌ریزی برای بیزینس خودش بکنه در صورت امکان زودتر فایل ما رو برسی‌ کنند. آیا به نظر شما این میتونه تاثیر منفی‌ داشته باشه؟ چون نوشته بود در استاتوس خواهرم که بکگراند چک داره انجام می‌شه!
    لطفا اگر کسی‌ میتونه پیشنهادی بده ممنون میشن.
    باز هم تشکر.
    Hi everyone, does anybody have an idea what would help my sister to be approved? Asking for reconsideration, or applying again? Any insights would be appreciated.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    راهنمايي اشتباه؟ من الان فايل پدر و مادرم كه در جريان هست جلوم بازه و بر اون اساس به دوستمون پاسخ دادم.
    نميدونم شما راهنمايي "غيراشتباهتون" رو بر چه اساسي ابراز فرمودين
    احتمالا مشکل سایت بر طرف شده ممنون از یادآوری
    too much love will kill you

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Ci نمایش پست ها
    دوستان عزیز

دارالترجمه خوب با قیمت مناسب در تهران سراغ دارین؟

و ایا مهر دادگستری و وزارت خارجه برای ویزا ویزیتور خانواده لازمه؟ اگر هست رو چه مدارکی؟

هیچ مدرکی به مهر دادگستری و امور خارجه نیاز نداره و مهر مترجم کفایت میکنه.

Junior Member

سلام دوستان،
    ايا امكان داره بعد از سابميت كردن مدارك، پاسپورت رو عوض كرد؟ چون ويزاي توريستي كانادا تا اخر پاسپورت اعتبار داره، و ميخواستم اگه بشه پاسپورت جديد بگيرم كه ويزا بيشتر اعتبار داشته باشه

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahata نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ايا امكان داره بعد از سابميت كردن مدارك، پاسپورت رو عوض كرد؟ چون ويزاي توريستي كانادا تا اخر پاسپورت اعتبار داره، و ميخواستم اگه بشه پاسپورت جديد بگيرم كه ويزا بيشتر اعتبار داشته باشه
    مشکلی نیست و میشه عوض کرد
    too much love will kill you

دوستان خوب.
    آيا كسي هست كه اخيرا ويزاي توريستي پدر و مادر اقدام كرده باشن و از پراسسينگ تايم نرمال كه ٤٥ روز هست بيشتر طول كشيده باشه؟
    دوستاني كه يكي دو ماه اخير اقدام كردن كسي ويزاي توريستي گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    دوستان خوب.
    آيا كسي هست كه اخيرا ويزاي توريستي پدر و مادر اقدام كرده باشن و از پراسسينگ تايم نرمال كه ٤٥ روز هست بيشتر طول كشيده باشه؟
    دوستاني كه يكي دو ماه اخير اقدام كردن كسي ويزاي توريستي گرفته؟
    سلام . من گرفتم . تقريبا 22 ارديبهشت اقدام كردم و تقريبا فكر كنم 30 خرداد جوابش اومد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdicpu نمایش پست ها
    سلام . من گرفتم . تقريبا 22 ارديبهشت اقدام كردم و تقريبا فكر كنم 30 خرداد جوابش اومد
    ممنونم. ميشه بگي لطفا بيومتريك رو تقريبا چند روز بعد از اپلاي كردن (٢٢ارديبهشت) انجام دادين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lilian1985 نمایش پست ها
    ممنون اما مدارک ایرانه و من فقط فایلاشون رو دارم که بینهایت حجمشون زیاده از همه روش ها هم استفاده کردم کمتر از 4 مگ نمیشه. بازم ممنون از راهنماییتون
    سلام . از برنامه PDF Compressor استفاده كن . به هر سايزي كه بخواي در مياره فايل pdf رو . حتي به kb و رو كيفيتش هم تاثير چنداني نداره . ازمايشش مجانيه اگه پيداش نكردين ايميل بدين ايميلش ميكنم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)