نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1011 از 1841 نخستنخست ... 11511911961100110021003100410051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021106111111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,101 تا 10,110 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    دوستان. آيا همون لحظه اي كه ايميل پاسپورت ريكوست فرستاده ميشه، تغييري در پروفايل انلاين هم ايجاد ميشه؟
    خواستم بدونم اگر من دسترسي به ايميل متصل به پروفايل نداشته باشم، آيا صرفا با چك كردن خود پروفايل ميتونم متوجه بشم كه پاس ريكوست شدن؟
    Yes, you can see the pass request message down in the messages section, the same place where you see the biometrics request letter.

Junior Member

[QUOTE=Waverider;2452545][QUOTE=kourosh3;2452391]
    سند ماشین فکر نمیکنم نیازی باشه
    ولی سند خونه بله باید ترجه بشه مجدد چون میخوان مطمئن باشند که شما هنوز مالک هستید...
    سلام من فقط مدرك اشتغال به كار رو ترجمه مجددكردم وبقيه مدارك مالى يك يا دوسال از ترجمه اش ميگذشت وفرستادم.الان هم پرونده تو مرحله بك گراند چك هست.نميشه دوباره ترجمه كنم وبفرستم؟يا ممكنه خودشون ترجمه جديد رو تقاضا كنن؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها

خودتون رو بگذارید بجای کسی که مدارک را بررسی می کنه. ترجمه 4 سال به نظرتون قابل قبول میاد؟ امکانش نیست در این 4 سال ملک فروخته شده باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    من سند خونه رو 4 سال پیش ترجمه کردم، الان برای ویزای ویزیتور مادرم حتما باید دوباره ترجمه شه؟
    اگر دفعه نخسته که دارن اپلای می کنند برای ویزای توریستی منم با دوستمون کامل موافقم. چهار سال پیش خیلی قدیمیه! اما اگر چندین بار تا حالا به کانادا سفر کردند و باقی مدارکشون کامله و تنها این یکی مونده، قدیمی بذارید خطری نداره. اگر متقاضی ای پیش تر چندین مرتبه به کانادا سفر کرده و در شرایط کلی زندگیش تغییر خاصی متصور نیست (=سن بالا!) سخت گیری ای در این موارد نمیشه. تو متن دستورالعمل افسرهای ویزا هم به این مورد اشاره شده. برای نمونه من به شخصی که پیش تر ۱۰ بار سفر کرده بود در تهیه پرونده اش کمک می کردم. حدود یک سوم مدارک لازم رو اصلن نذاشتیم، سه روز بعد از بایومتریک پرونده اشون approve شد. اما باز تاکید می کنم بار های اول و دوم باید پرونده اتون کامل و بی نقص باشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام عذر ميخوام امكان ويرايش نبود دوباره پيام گذاشتم
    من فقط مدرك اشتغال به كار رو ترجمه مجددكردم وبقيه مدارك مالى يك يا دوسال از ترجمه اش ميگذشت وفرستادم.البته گردش مالى رو هم به روز فرستادم.الان هم پرونده تو مرحله بك گراند چك هست.نميشه دوباره ترجمه كنم وبفرستم؟يا ممكنه خودشون ترجمه جديد رو تقاضا كنن؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahfardd نمایش پست ها
    سلام عذر ميخوام امكان ويرايش نبود دوباره پيام گذاشتم
    من فقط مدرك اشتغال به كار رو ترجمه مجددكردم وبقيه مدارك مالى يك يا دوسال از ترجمه اش ميگذشت وفرستادم.البته گردش مالى رو هم به روز فرستادم.الان هم پرونده تو مرحله بك گراند چك هست.نميشه دوباره ترجمه كنم وبفرستم؟يا ممكنه خودشون ترجمه جديد رو تقاضا كنن؟
    تصیم بر اساس مدارک ارسالی شما گرفته میشه و راهی هم واسه فرستادن مدرک جدید و ... نیست
    too much love will kill you

دوستانی که برای انگشت نگاری میخوان برن VAC شدیدا توصیه میکنم استانبول نرید. دفترشون به شدت شلوغ ، گرم و بینظمه. من ساعت 5 صبح اونجا بودم و ساعت 1.5 بعد از ظهر کارم تموم شد. برای یه انگشت نگاری 10 دقیقه ای! وسط هفته هم بود.

دوستان من خواهرم PR کانادا داره. داره برای مادر دعوتنامه تنظیم میکنه. آیا توی متن دعوتنامه مدت اقامت مادر و تاریخ خروجش حتما باید ذکر بشه؟ اگر جواب بله هست آخه معلوم نیست پروسه ویزا دادن چقدر طول میکشه و اینا که بشه حساب کتاب کرد و یه تاریخ دقیق یا حتی حدودی گفت... نظر شما چیه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان من خواهرم PR کانادا داره. داره برای مادر دعوتنامه تنظیم میکنه. آیا توی متن دعوتنامه مدت اقامت مادر و تاریخ خروجش حتما باید ذکر بشه؟ اگر جواب بله هست آخه معلوم نیست پروسه ویزا دادن چقدر طول میکشه و اینا که بشه حساب کتاب کرد و یه تاریخ دقیق یا حتی حدودی گفت... نظر شما چیه؟
    تاریخ مهم نیست یک تاریخی همینطوری بزنید ، من برای یکی از دوستام دعوت نامه دادم گفتم ده روز عید میاد، بهش ویزا پنجساله دادن ، تازه چند روز پیش امدن هیچکس هم چیزی نگفت

با سلام. برای فرم family information, برای ویزای مادرم، نوشتن اسم خاله یا دایی که کانادا هستن و ما هیچ ارتباطی نداریم( نه آدرس و نه شغل اونا رو میدونم) الزامیه؟ بقیه کشورها چطور؟وقتی خبری ازشون نداریم چطور بنویسیم آدرس و شغل رو؟!!کسی تا حالا مورد مشابه داشته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    McGill University - English Literature

من خواهرم PR داره، ولی هنوز دانشجوئه. خودمم ۴ سال مونترال دانشجو بودم و الان دقیقا ۴ ساله که برگشتم و تو این مدت دیگه سفری به کانادا نداشتم (سفر توریستی ولی ۲-۳ تا داشتم کشورهای آسیایی). حالا دو تا سوال دارم. اگر من بخوام ویزای توریستی کانادا بگیرم:
    ۱. باید توی فرم درخواست ویزای توریستی زیر ۶ ماه که پر می‌کنم، خواهرم رو به عنوان family member در کانادا قید کنم؟ آخه تو فرم مینویسه که فقط پدر و مادر و بچه و همسر و اینا.. حسابن و حرفی از خواهر برادر نمیزنه.
    ۲. آیا من احتیاجی به دعوتنامه از خواهرم (تأکید میکنم، که شاغل نیست) دارم تا بهم ویزا بدن یا اگر همینطوری بگم که دارم میرم دوستامو بعد چند سال ببینم بهم راحت ویزا میدن؟ با فرض این که گردش مالی و درآمد خوبی اینجا داشته باشم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)