نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1019 از 1841 نخستنخست ... 19519919969100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029106911191519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,181 تا 10,190 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط SilverStars نمایش پست ها

including:
    travel history
    immigration status in country of residence
    Family ties in Canada and in country of residence
    Length of proposed stay in Canada
    Purpose of visit
    Employment prospects in country of residence
    Current employment situation
    Personal assets and financial status
    Having a legitimate business purpose in Canada any history of contravening the conditions of admission on a previous stay in Canada.

دوست عزيز موارد خيلي زيادي رو افيسر لحاظ كرده . لطفا از شرايط پدر خود و اپليكيشن و ساپورت داكيومنتي كه گذاشتيد هم توضيح بديد

پدر شما در ايران فرزند ديگري غير از شما نداره ؟ ربط مالزي و سنگاپور به پدر شما چيه ؟ صرفا توريستي رفته بوده و انگشت نگاري شده ؟
    مدارك مالي چي گذاشت ؟ استاتوس شما در كانادا چيه ؟ در اپليكيشن ويزا مدت زمان اقامت رو چه مدت انتخاب كردن ؟ وضعيت شغلي شما و پدر ، سوابق سفر ايشان

بر اساس فقدان يا نقص مدارك فوق افيسر به اين نتيجه رسيده كه پدر قصد خاك كانادا در مدت زمان مجاز نداره . بايد ديد شرايط پدر چه بوده و در اقدام بعدي بتونيد اين موارد رو پوشش بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوست عزيز موارد خيلي زيادي رو افيسر لحاظ كرده . لطفا از شرايط پدر خود و اپليكيشن و ساپورت داكيومنتي كه گذاشتيد هم توضيح بديد

پدر شما در ايران فرزند ديگري غير از شما نداره ؟ ربط مالزي و سنگاپور به پدر شما چيه ؟ صرفا توريستي رفته بوده و انگشت نگاري شده ؟
    مدارك مالي چي گذاشت ؟ استاتوس شما در كانادا چيه ؟ در اپليكيشن ويزا مدت زمان اقامت رو چه مدت انتخاب كردن ؟ وضعيت شغلي شما و پدر ، سوابق سفر ايشان

بر اساس فقدان يا نقص مدارك فوق افيسر به اين نتيجه رسيده كه پدر قصد خاك كانادا در مدت زمان مجاز نداره . بايد ديد شرايط پدر چه بوده و در اقدام بعدي بتونيد اين موارد رو پوشش بدين
    خیلی از توجه شما سپاسگذارم.البته فقط مواردی که bold و underlined شدند تیک خوردند توسط افیسر و من نتونستم دقیقا با فرمت refusal letter کپی کنم اینجا. ما تمام مدارک بانکی و سند ترجمه شده منزل پدر را گذاشته بودیم و حتی مدارک بانکی خودمون در کانادا. من خواهر دیگه ای در ایران دارم که در نامه توضیح داده بودم که چون خواهرم مجرد و تنها هست پدر بعد از ویزیت یک ماهه در کانادا باید برگردن تا در کنارش باشن. خواهر دیگرم مالزی زندگی میکنن و پدر حدود دو ماه از طریق ویزای یکساله social dependent visa که خواهرم براشون گرفتن اونجا بودند و به همین دلیل انگشت نگاری رو زمانی که مالزی بودند در وک مالزی انجام دادند و به همین دلیل به سنگاپور فرستاده شد فایلشون. من و همسرم هر دو PR هستیم در کانادا.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

خیلی از توجه شما سپاسگذارم.البته فقط مواردی که bold و underlined شدند تیک خوردند توسط افیسر و من نتونستم دقیقا با فرمت refusal letter کپی کنم اینجا. ما تمام مدارک بانکی و سند ترجمه شده منزل پدر را گذاشته بودیم و حتی مدارک بانکی خودمون در کانادا. من خواهر دیگه ای در ایران دارم که در نامه توضیح داده بودم که چون خواهرم مجرد و تنها هست پدر بعد از ویزیت یک ماهه در کانادا باید برگردن تا در کنارش باشن. خواهر دیگرم مالزی زندگی میکنن و پدر حدود دو ماه از طریق ویزای یکساله social dependent visa که خواهرم براشون گرفتن اونجا بودند و به همین دلیل انگشت نگاری رو زمانی که مالزی بودند در وک مالزی انجام دادند و به همین دلیل به سنگاپور فرستاده شد فایلشون. من و همسرم هر دو PR هستیم در کانادا.
    محل انگشت نگاری منجر به ارسال پرونده آنلاین به یه جای خاص نمیشه. اگه محل اقامت فعلی مالزی باشه میره اون جا (با توجه به پرسش های فرم اصلی)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

به نظر من مشكلي در مدارك و شرايط ايشون نبوده
    تنها اشكال محتمل ميتونه تكميل نادرست فرم درخواست با توجه به وضعيت اقامتي اي كه دارند باشه كه مثلا زدين مقيم مالزي اما ايشان مقيم نيستند .كه محتمل ترين گزينه ميتونه باشه . چرا ؟ چون ويزا افيس انكارا مختص ايرانيان تعريف شده . به عبارتي افيسر هاي انجا با كيس هاي ايراني ها و مدارك پشتيبان انها اشنايي كامل دارند و چه بسا امكان اعتبارسنجي صحت درخواست متقاضيان را هم داشته باشه. ويزا افيس انكار ميدونه كه براي اثبات سابقه شغلي بايد از سازمان تامين اجتماعي ايران نامه بياري. يك افيسر سنگاپوري اصلا با كيس ايرانيان اشنا نيست . افيسر سنگاپوري با ادارات و سازمان هاي حوزه خودش اشنايي داره . مطمئن باشيد اگر پدر شما مثلا ساكن مالزي بود و مدارك از مالزي داشت خيلي راحت ويزا ميشد . چون افيسر هاي اونجا اشنايي دارند . بنابراين اين تفكر در ذهن افيسر ايجاد ميشه كه شما يا قصد دور زدن مسير واقعي بررسي رو داري يا مداركت ناقصه.

وقتي اون تفكر حاكم بشه هر قسمت مدارك شما يا برنامه سفر ميتونه منفي تعبير بشه . فرضا مدت سفر يكماهه متناسب با دليل سفر و احيانا كاور لتري كه نوشتيد نباشه .

ببينيد مثلا من براي مادرم اقدام كردم . نوشتم ميخواد بياد براي ديدن من و نوه اش و قراره خونه من سه ماه بمونه . اين خيلي با واقعيت نزديكه كه پدر يا مادر اين همه راه نمياد كه يكماه فرزندشو ببينه . اون هم با اين همه اتفاقات بدي كه افتاده . حالا اين موضوع پشت سر يه تفكر منفي اوليه كه قرار بگيره ( دور زدن مسير واقعي بررسي ) اين ذهنيت رو به افيسر ميده كه قطعا قصد بازگشت يكماهه نداري و به راحتي رد ميشه .

اميدوارم واضح نوشته باشم

دوستان سلام
    دوستان در طول پروسه ویزا برای پدر مادر، چه در مرحله بایو متریک، چه پیکاپ ویزا و یا هر مرحله دیگری، مرحله ای هم هست که ما مدارک فیزیکی (کاغذی) رو به افیسر یا کنسول یا هر جا نشان بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    محل انگشت نگاری منجر به ارسال پرونده آنلاین به یه جای خاص نمیشه. اگه محل اقامت فعلی مالزی باشه میره اون جا (با توجه به پرسش های فرم اصلی)
    ممنونم از پاسخ شما
    بله بنده در جواب سوال ۷ مالزی رو محل اقامت فعلی انتخاب کرده بودم و در جواب سوال ۹ ایران رو به عنوان کشور محل اقدام. متاسفانه اینجوری که پیداست باید فقط سوال ۷ رو جواب میدادم و ایران رو انتخاب میکردم.
    ویرایش توسط SilverStars : July 12th, 2017 در ساعت 07:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    به نظر من مشكلي در مدارك و شرايط ايشون نبوده
    تنها اشكال محتمل ميتونه تكميل نادرست فرم درخواست با توجه به وضعيت اقامتي اي كه دارند باشه كه مثلا زدين مقيم مالزي اما ايشان مقيم نيستند .كه محتمل ترين گزينه ميتونه باشه . چرا ؟ چون ويزا افيس انكارا مختص ايرانيان تعريف شده . به عبارتي افيسر هاي انجا با كيس هاي ايراني ها و مدارك پشتيبان انها اشنايي كامل دارند و چه بسا امكان اعتبارسنجي صحت درخواست متقاضيان را هم داشته باشه. ويزا افيس انكار ميدونه كه براي اثبات سابقه شغلي بايد از سازمان تامين اجتماعي ايران نامه بياري. يك افيسر سنگاپوري اصلا با كيس ايرانيان اشنا نيست . افيسر سنگاپوري با ادارات و سازمان هاي حوزه خودش اشنايي داره . مطمئن باشيد اگر پدر شما مثلا ساكن مالزي بود و مدارك از مالزي داشت خيلي راحت ويزا ميشد . چون افيسر هاي اونجا اشنايي دارند . بنابراين اين تفكر در ذهن افيسر ايجاد ميشه كه شما يا قصد دور زدن مسير واقعي بررسي رو داري يا مداركت ناقصه.

وقتي اون تفكر حاكم بشه هر قسمت مدارك شما يا برنامه سفر ميتونه منفي تعبير بشه . فرضا مدت سفر يكماهه متناسب با دليل سفر و احيانا كاور لتري كه نوشتيد نباشه .

ببينيد مثلا من براي مادرم اقدام كردم . نوشتم ميخواد بياد براي ديدن من و نوه اش و قراره خونه من سه ماه بمونه . اين خيلي با واقعيت نزديكه كه پدر يا مادر اين همه راه نمياد كه يكماه فرزندشو ببينه . اون هم با اين همه اتفاقات بدي كه افتاده . حالا اين موضوع پشت سر يه تفكر منفي اوليه كه قرار بگيره ( دور زدن مسير واقعي بررسي ) اين ذهنيت رو به افيسر ميده كه قطعا قصد بازگشت يكماهه نداري و به راحتي رد ميشه .

اميدوارم واضح نوشته باشم
    خیلی ممنونم از پاسختون. متاسفانه این بار دوم بود و من بار اول درخواست ۴ ماه ویزیت داده بودم که رفیوض شدند برای همین بار دوم درخواست یک ماه و نیم دادم ولی کاملا با صحبت های شما موافقم و فایل نباید به سنگاپور فرستاده میشد. من تصورم بر این بود که چون پدر در مالزی بیش از یک ماه و نیم حضور داشتن و ویزاشون توریستی نبود اونجا و در زمان گذاشتن اپلیکیشن ایشون هنوز اونجا بودند باید محل اقامت فعلی رو برای سوال ۷ مالزی و کشور محل اقدام رو برای سوال ۹ ایران انتخاب کنم. اما گویا ایده درستی نبوده و به قول شما متاسفانه تصور کردند ما قصد داریم چیزی رو دور بزنیم.

من برای Access to Information Act (AITP) از طریق سایت دولت کانادا اقدام کردم تا تمام پرونده رو با نت های اصلی افیسر برام ایمیل کنند و تقریبا یک ماه زمان میبره تا بفرستن و ما میتونیم دلیل اصلی رو اونجا بخونیم. باز هم از توجهتون ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    ۴۶ روز هم گذشت. ممکنه این کانادایی ها فراموش کرده باشند ) هیچ خبری نیست. هیچ اپدیتی هم نمیشه. خود سایتش میگه میانگین ۴۳ روز. دوستان اگر کسی ویزاش اومد هم حتما خبر بده
    برا ما كه ١٩ ارديبهشت بوده ٦٠ روز شده ولي اين ٦٠ روز در واقع شايد ٤٠ روز باشه چون روزهاي كاري را حساب ميكنن.
    حالا خدا كنه اين همه داريم انتظار ميكشيم جوابش خوب باشه

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

ممنونم از پاسخ شما
    بله بنده در جواب سوال ۷ مالزی رو محل اقامت فعلی انتخاب کرده بودم و در جواب سوال ۹ ایران رو به عنوان کشور محل اقدام. متاسفانه اینجوری که پیداست باید فقط سوال ۷ رو جواب میدادم و ایران رو انتخاب میکردم.
    فکر نمیکنم به این دلیل بوده چون منم جواب سوال هفت رو ایران زدم جواب سوال نه محل اقدام رو ترکیه!، انگشت نگاری هم رفتم ارمنستان ، ویزا هم گرفتم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوستان در طول پروسه ویزا برای پدر مادر به صورت آنلاین، چه در مرحله بایو متریک، چه پیکاپ ویزا و یا هر مرحله دیگری، مرحله ای هم هست که ما مدارک فیزیکی (کاغذی) رو به افیسر یا کنسول یا هر جا نشان بدیم؟
    جهت آشنايي با قوانين اينجا، سوال را فقط يكبار بپرسيد. حتما كسي خيلي مطمئن نبوده كه سوالتون را پاسخ نداده.
    و حالا جواب، اگر روال عادي و نرمال باشه ، هيچ كجا مدارك فيزيكي رويت نمي شوند، ولي كلا كسي كه ويزا يك كشور را ميگيره بهش توصيه ميكنن كه بهتره هنگام وارد شدن به خاك اون كشور هم مداركش همراهش باشه و ممكنه كه آفيسر توي فرودگاه بخواد ببينه.البته من تا حالا نديدم در مورد ويزا ويزيتوري اين اتفاق بيافته.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)