نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1020 از 1841 نخستنخست ... 20520920970101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030107011201520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,191 تا 10,200 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    فکر نمیکنم به این دلیل بوده چون منم جواب سوال هفت رو ایران زدم جواب سوال نه محل اقدام رو ترکیه!، انگشت نگاری هم رفتم ارمنستان ، ویزا هم گرفتم
    شما خودت داري ميگي كشور محل اقامت رو ايران زدي
    ايشون كشور محل اقامت رو مالزي زده و مدارك پشتيبان اعم از مالي شغلي و ... از ايران بوده
    بعلاوه افيسر نپذيرفته كه ايشون طبق ادعاش مقيم مالزي هستن

Junior Member

سلام دوستان
    من پرسشنامه رو براي بچه ها و همسرم پر كردم
    راجع به بچه ها اين سوال اومد كه پاسخ منفي دادم
    Is your family member currently, or will they be, living in canada with a parent or legal quardian for their entire stay?
    بعد اومد كه فرم مربوط به custodianship declaration پر بشه ،فكر مي كنم يك جايي اشتباه كردم اطفاً راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پرسشنامه رو براي بچه ها و همسرم پر كردم
    راجع به بچه ها اين سوال اومد كه پاسخ منفي دادم
    Is your family member currently, or will they be, living in canada with a parent or legal quardian for their entire stay?
    بعد اومد كه فرم مربوط به custodianship declaration پر بشه ،فكر مي كنم يك جايي اشتباه كردم اطفاً راهنمايي كنيد
    پرسيده شده كه اين شخص در تمام مدت ماندن در كانادا با مادر پدر يا سرپرست خود خواهد بود؟ بعد شما گفتيد خير؟
    مگه بچه ها با مادرشون نميرن؟ خوب اين را بايد بله بزنيد . در غير اينصورت برگه اي را ميخواهد كه اظهار كنيد كه چه كسي سرپرست بچه خواهد بود در زماني كه در كانادا هست.

سلام

آيا امكان انجام بيومتريك براى ويزا توريستى كانادا براى افراد مقيم ايران در دفاتر CVAC در اروپا وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

آيا امكان انجام بيومتريك براى ويزا توريستى كانادا براى افراد مقيم ايران در دفاتر CVAC در اروپا وجود داره؟
    در همه ي دفاتر وك امكان پذيره

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    واسه من بیش از 50 روز شده. اعصابمو خورد کردن، 23 جولای باید کانادا باشم و هنوز اینا کاری نکردن. ایمیلم که میزنم میگن در حال بررسیه. واقعا عصبیم کردن...

سلام، من 5Jun سابمیت کردم و دقیقا یک ماه پیش 16Jun به همراه همسر و پسرم رفتیم استانبول فرآیند بیومتری و انجام دادیم، البته از ساعت 2 شب تو صف بودم و ساعت 2 بعد از ظهر کارمون تموم شد، با این همه متقاضی که من دیدم و این همه آگهی تبلیغاتی که تو اس ام اس و در و دیوار زدن که بیاین کلی پول الکی بدین براتون تضمینی ویزا 5 ساله کانادا بگیریم، فکر کنم حالا حالاها باید منتظر جواب باشیم.

Junior Member

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم از سفارت كانادا در رم (ايتاليا) هم ميشه اقدام كرد براي انگشت نگاري؟
    سوال ديگه اينكه تاريخ انقضاي پاسپورت من اگوست ٢٠١٨ است من مي خوام تو سپتامبر اقدام كنم براي ويزاي توريستي مشكلي كه نيس؟
    ممنونم ازتون

Junior Member

با سلام
    چون من فرم ها رو براي خودم و خانواده پر مي كنم قسمتي كه مبلغ fundرو پرسيده براي بچه ها و هر نفر چقدر بايد نوشته بشه؟
    سوال ديگه راجع به فرم هايي هست كه اجباري نيستند؟
    اين فرم ها رو هم پر كنم يا لازم نيست؟
    ممنون از پاسخگويي

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahandbehnam نمایش پست ها
    سلام، من 5Jun سابمیت کردم و دقیقا یک ماه پیش 16Jun به همراه همسر و پسرم رفتیم استانبول فرآیند بیومتری و انجام دادیم، البته از ساعت 2 شب تو صف بودم و ساعت 2 بعد از ظهر کارمون تموم شد، با این همه متقاضی که من دیدم و این همه آگهی تبلیغاتی که تو اس ام اس و در و دیوار زدن که بیاین کلی پول الکی بدین براتون تضمینی ویزا 5 ساله کانادا بگیریم، فکر کنم حالا حالاها باید منتظر جواب باشیم.
    من از فرانسه اقدام کردم و پروندم در پاریس بررسی میشه (مدرک کار و بقیه چیزهایی که ارائه دادم هیچ ربطی به ایران نداره). توی سایت زده بود 18 روز طول میکشه، ولی هنوز منتظرم... اگه تا پنجشنبه نیاد withdraw میکنم، چون دیگه بعدش فایده ای نداره...
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

سلام دوستان
    راستش نمی دونم این سوالی که می کنم قبلا مطرح شده یا نه. ولی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    راستش من 22 آوریل برای پدرم اقدام کردم. توی فرم گفته بودم که حدود 15 سال پیش سابقه کار در ارتش رو داشته و در تاریخ 13 جون یه جدول برام فرستاند تا اطلاعات اون زمان خدمتشو براشون بفرستم. 2 روز بعد جدول رو براشون فرستادم و تا الان هیچ خبری نشده (حدود 3 ماه از تاریخ اپلای می گذره!!!).
    خواستم ببینم:
    1- آیا هنوز ممکنه ریجکت بشه؟
    2- کسی تجربه مشابه داشته؟
    3- کسی احیانا می دونه چرا اینقدر طول کشیده؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)