نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1029 از 1841 نخستنخست ... 29529929979101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039107911291529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,281 تا 10,290 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام دوستان من خودم امريكا زندگي ميكنم ميخوام براي برادرم كه ايران هست ويزاي توريستي بگيرم واسه كانادا متعهل هست و بچه هم داره اما ميخواد ويزاي توريستي بگيره تنهايي بره از لحاظ مالي هم سند خونه به نامش هست و كارمند رسمي ايران خودرو هست ولي فقط ويزاي تركيه تو پاسپورتش هست. ممنون ميشم اگر كسي راهنماييم كنه كه كجا بره واسه سفارت و شانسش چقدره و چه چيزهايي نياز داره ببره سفارت 😊

نقل قول نوشته اصلی توسط Eghahre0 نمایش پست ها
    سلام دوستان من خودم امريكا زندگي ميكنم ميخوام براي برادرم كه ايران هست ويزاي توريستي بگيرم واسه كانادا متعهل هست و بچه هم داره اما ميخواد ويزاي توريستي بگيره تنهايي بره از لحاظ مالي هم سند خونه به نامش هست و كارمند رسمي ايران خودرو هست ولي فقط ويزاي تركيه تو پاسپورتش هست. ممنون ميشم اگر كسي راهنماييم كنه كه كجا بره واسه سفارت و شانسش چقدره و چه چيزهايي نياز داره ببره سفارت ������
    سلام
    با عرض پوزش از نظر من شانس ايشان صفره
    بيخود هزينه الكي نكنه و يه سابقه ريجكتي براش خودش نسازه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    اوکی. ممنونم از راهنماییتون. اتفاقا گفت اگه گواهی میخوای باید از تهران درخواست بدیم تا بیاد واست.پس اون گواهی که از تهران میفرستن با مهر لاتین هست. درسته؟
    بله, گواهی موجودی در سربرگ لاتین و با مهر لاتین هست.

ApplyAbroad Hero

در جواب سوال آقای Eghahre0 :

همین جوری هم به قضیه نگاه کنید شما چجوری میخواید یک نفر را به کانادا دعوت کنید وقتی خودتون کانادا نیستید. اگر خواستید اقدام کنید سعی کنید دعوتنامه از یک نفر که ساکن کانادا هست داشته باشن.
    با دعوتنامه از کانادا دیگه احتمال پنجاه پنجاه هست و دیگه بستگی به این داره که آفیسر چقدر قانع بشه که ایشون بخاطر همسر و بچه شون برمیگرده.

Junior Member

سلام
    دوستان من و خانومم دو تا ویزای شینگن توی این دو سال اخیر گرفتیم بدون تور و به واسطه خودمون حالا میخواهیم برای کانادا اقدام کنیم و سوال اینه که آیا ویزای ۵ ساله توریستی کانادا واقعا به آژانس ها و وکلا نیازی هست یا ایناروهم خودمون میتونیم بگیریم چون یه آژانسی میگفت این پولی که ما میگیریم بابت این هستش که یه وکیل توی کانادا شمارو گارانتی میکنه که بر میگردین ؟
    ممنون میشم اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3n_85 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من و خانومم دو تا ویزای شینگن توی این دو سال اخیر گرفتیم بدون تور و به واسطه خودمون حالا میخواهیم برای کانادا اقدام کنیم و سوال اینه که آیا ویزای ۵ ساله توریستی کانادا واقعا به آژانس ها و وکلا نیازی هست یا ایناروهم خودمون میتونیم بگیریم چون یه آژانسی میگفت این پولی که ما میگیریم بابت این هستش که یه وکیل توی کانادا شمارو گارانتی میکنه که بر میگردین ؟
    ممنون میشم اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه
    بلانسبت اژانس حرف مفت زد
    شفاف ترين سيستم مهاجرتي/ويزايي رو كانادا داره . يعني واقعا خودتون به راحتي ميتونيد تمام قوانين رو مطالعه و اقدام كنيد
    چون دو تا شينگن دارين هم دليل بر اين نميشه ويزا كانادا بگيريد

بايد سابقه سفر قوي داشته باشيد . فرضا سفر به ٥ كشور كوچك و ارزون مثل ارمنستان مالزي امارات و ... در كنار شينگن ميتونه نشون بده شما واقعا جهانگرد هستين . حال هر چه پراكندگي اين كشور هاي بيشتر باشه ، بهتر

بعد شرايط مالي و تاي هاي اجتماعي و فرهنگي در ايران- دولت كانادا هم هيچ ويزايي رو تضمين نميكنه

هيچ كس گارانتي اي به دولت كانادا نميده .
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    بلانسبت اژانس حرف مفت زد
    شفاف ترين سيستم مهاجرتي/ويزايي رو كانادا داره . يعني واقعا خودتون به راحتي ميتونيد تمام قوانين رو مطالعه و اقدام كنيد
    چون دو تا شينگن دارين هم دليل بر اين نميشه ويزا كانادا بگيريد

بايد سابقه سفر قوي داشته باشيد . فرضا سفر به ٥ كشور كوچك و ارزون مثل ارمنستان مالزي امارات و ... در كنار شينگن ميتونه نشون بده شما واقعا جهانگرد هستين . حال هر چه پراكندگي اين كشور هاي بيشتر باشه ، بهتر

بعد شرايط مالي و تاي هاي اجتماعي و فرهنگي در ايران- دولت كانادا هم هيچ ويزايي رو تضمين نميكنه

هيچ كس گارانتي اي به دولت كانادا نميده .
    موفق باشيد
    سلام

دقیقا با شما موافقم! در مورد ویزا Visit یا باید کسی رو داشته باشین که دعوتتون کنه یا اینکه با استفاده از ووچر هتل اقدام کنین.

کسانی هم که من دیدم ویزا گرفتن سابقه سفرهای متعدد و Social Tie خوب با ایران داشتن.

ApplyAbroad Hero

بعد از انجام بایومتریک اطلاعات داخل پروفایل نباید تغییری کنه؟ در قسمت Application Status چند سطر هست که از Application Status شروع و به Final Decision ختم میشه. جلوی یکی از سطرها که مربوط به بایومتریکه نوشته:
    We have not received your fingerprints. Check your biometrics request message below for details.
    در حالیکه بایومتریک هفته پیش انجام شده. در قسمت Application Messages هم پیام جدیدی وجود نداره.
    این طبیعیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    بعد از انجام بایومتریک اطلاعات داخل پروفایل نباید تغییری کنه؟ در قسمت Application Status چند سطر هست که از Application Status شروع و به Final Decision ختم میشه. جلوی یکی از سطرها که مربوط به بایومتریکه نوشته:
    We have not received your fingerprints. Check your biometrics request message below for details.
    در حالیکه بایومتریک هفته پیش انجام شده. در قسمت Application Messages هم پیام جدیدی وجود نداره.
    این طبیعیه؟
    تغییر میکنه اما یکم با تاخیر، بایومتریک من بعد از حدود دو هفته به اپلیکیشنم اضافه شد. نگران نباشید

دوستان سلام
    من شنیدم با داشتن این ویزا میشه بدون گرفتن ویزای کوبا دومینیکن ومکزیک به این کشورها سفر کرد ایا کسی از صحت وسقم این مساله خبر داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)