نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 103 از 1841 نخستنخست ... 353939495969798991001011021031041051061071081091101111121131532036031103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط niagarafalls نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ساکن کانادا هستم و اقامت دارم. من برای پدر مادرم درخواست سوپر ویزا کردم و دو روز پیش بعد از 5 روز براشون فرم مدیکال اومد. می خواستم تجربم رو به بقیه هم تقسیم کنم تا شاید کمکی بشه به دوستان دیگه. چون خودم از این وبسایت خیلی استفاده کردم.
    من با استفاده از سیستم آنلان اداره مهاجرت و شهروندی کانادا اقدام کردم آدرسشم اینه:
    http://www.cic.gc.ca/english/my_appl...online.asp?s=1
    به نظرم خیلی عالی و راحته. اولا هزینه گزاف پستی نمی دین. دوما خیالتون راحته که مدارک رسیده دستشون و همون لحظه هم می رسه معطلی نداره. سوما رسید دریافت مدارک رو هم بهتون فرداش میدن.
    سیستم دقیقا به شما میگه چه مدارکی می خوان شما هم اونها رو آپلود می کنید. دقت کنید که اول از همه مدارک از جمله شناسنامه ها و ترجمشون پاسپورت (همه صفحاتی که توش مهر یا ویزا هست)، نامه بانک، نامه اشتغال یا بازنشستگی و فیش حقوقی، و ... اسکن با کیفیت تهیه کنید.
    بعد تو وبسایت به اسم کسی که می خواد اقدام کنه (مثلا پدرتون) اکانت باز کنید. یادتون باشه که می تونید خودتون یا هر کس دیگه رو به عنوان کسی که میتونه اطلاعات اپلیکیشن رو بهش بدن وارد کنید که اگه خواستید به اداره مهاجرت زنگ بزنید و سوال کنید مشکلی پیش نیاد چون معمولا پدر مادرها انگلیسی بلد نیستند و شما باید زنگ بزنید.
    موقعی که اکانت درست کردید ازتون چند سوال می پرسه و می تونید اعضای دیگر خانواده که می خواهید براشون ویزا بگیرید هم اضافه کنید (مثلا مادر، برادر، خواهر)
    بعد که ازتون مدارک رو خواست تا 60 روز وقت دارید که مدارک رو آپلود کنید.
    دقت کنید که هر مدرکی که میفرستید هم ترجمه و هم مدرک اصلی رو بفرستید. برای هر مدرکی که می خوان فقط یه فایل میشه آپلود کرد ولی شما میتونید عکسها رو تو یه فایل وورد بزارید و به صورت پی دی اف ذخیره کنید و آپلود کنید. خود فایل وورد رو هم می تونید آپلود کنید. پس اگر چند صفحه بود همرو تو یه فایل بفرستید.
    یه جا هم هست که بلیط یا ریزرویشن میخوان. من که نفرستادم فقط نوشتم چون نمی دونیم ویزا چقدر طول میکشه فعلا نخریدیم اما اگه بخواهید می تونیم براتون بفرستیم.
    دقت کنید که برای سوپر ویزا بیمه سلامت می خوان که 100000 دلار سقفش باشه و یکسال از تاریخی که وارد کانادا میشین اعتبار داشته باشه. در نگاه اول بیمه گرون هست اما یه کاری که می تونید بکنید اینه که اولا بعضی شرکتهای بیمه اجازه پرداخت قسطی مبلغ رو میدن. دوما اگر پدر مادرتون کمتر از یک سال کانادا موندن می تونید بقیه پول رو پس بگیرید. من با شرکت the co-operators براشون بیمه گرفتم. آدرسشون اینه:
    Toll Free Canada/U.S.A. 1-800-995-1662
    Toll Free Worldwide: 800-842-08420
    www.travelinsurance.ca
    نوع بیمه ای که گرفتم Expatriate هست.
    من فقط قسط اول رو الان دادم و بقیه اقساط از جولای که تاریخ اومدن پدر مادرم تو اپلیکیشن هست شروع میشه. هر وقت هم که برگردن از همون روز اقساط قطع میشه.
    اگر هم ویزا رد بشه پولتون رو بر میگردونن. اگر پدر مادرتون خواستن زودتر یا دیرتر بیان، می تونید زنگ بزنید و تاریخ شروع بیمه رو تغییر بدید.
    خوب همه این مدارک رو فرستادم تو سیستم آنلاین و بعد از 5 روز فرم مدیکال اومد تو سیستم که باید پرینت کنیم و ببریم پیش دکتر سفارت.
    انشالله که بقیشم به خوبی پیش بره و بقیه دوستان هم ویزاهاشون زود بیاد.
    سلام

یه سوال دیگه هم دارم . ممنون میشم اگه جواب بدین. اینکه نحوه امضا فرم ها چطوریه؟ باید فرمها رو پر کنیم، پرینت بگیریم بعد دوباره اسکن کنیم و در قسمت مربوطه upload کنیم یا روش دیگه ای داره؟

مرسی بابت جواب

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دیگه هم دارم . ممنون میشم اگه جواب بدین. اینکه نحوه امضا فرم ها چطوریه؟ باید فرمها رو پر کنیم، پرینت بگیریم بعد دوباره اسکن کنیم و در قسمت مربوطه upload کنیم یا روش دیگه ای داره؟

مرسی بابت جواب
    سلام عزیز. جواب سوالهات تک تک پایین مینویسم.
    شما وقتی همه مدارک رو آپلود کنید در مرحله آخر که می خواهید submit کنید از شما شماره کردیت کارد می خواد. وقتی هم که پرداخت کردید خودشون تو سیستمشون دارن که شما پول رو پرداخت کردید. اگه پول پرداخت نشه submission کامل نمیشه. درنتیجه شما لازم نیست هیچ چیزی براشون پست کنید. البته سیستم به شما هم رسید پرداخت پول رو میده که برا بایگانی خودتون نگه دارید.
    فرمها رو لازم نیست دستی امضا کنید. خود سیستم هم اینو بهتون میگه. آخرین ورژن فرمها رو خود سیستم بهتون میده که باید تو کامپیوتر پرد کنید و همینجوری آپلود کنید. پون اینجوری سیستمشون از رو فرم مشخصات شما رو میخونه. خود سیستم هم میگه که وقتی شما دکمه submission رو میزنید یعنی اینکه بصورت الکترونیکی امضا کردید.
    البته فقط یه فرمی هست که تو سیستم آنلاین فقط به شما نشونش میده. اون فرم واسه اینه که اگه پند نفر اعضای یک خانواده تحت یک اپلیکیشن اقدام کنند. اونهایی که نفرات دوم به بعد هستند این فرم رو امضا می کنند که رضایت می دن که نفر اول از طرفشون اقدام کرده. فقط یه صفحه هست که اسم و امضای هر نفر توش قرار می گیره. ما این فرم رو پرینت کردیم دستی امضا کردیم بعد اسکن کردیم. البته اگه شما فقط یه نفر هستین این فرم احتمالا برای شما نشون داده نمیشه. چون شما فقط داری برا خودت اقدام می کنی و امضای شما دیجیتالی با دکمه submission ارسال میشه.
    پیشنهاد می کنم یه اکانت واسه خودت باز کنی و سوالها رو جواب بدی تا دستت بیاد چه خبره و چی می خوان. نگران نباش اگه سوالی رو غلط جواب دادی چون تا روزی که submit نکردی می تونی جوابهاتو تغییر بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط niagarafalls نمایش پست ها
    سلام عزیز. جواب سوالهات تک تک پایین مینویسم.
    شما وقتی همه مدارک رو آپلود کنید در مرحله آخر که می خواهید submit کنید از شما شماره کردیت کارد می خواد. وقتی هم که پرداخت کردید خودشون تو سیستمشون دارن که شما پول رو پرداخت کردید. اگه پول پرداخت نشه submission کامل نمیشه. درنتیجه شما لازم نیست هیچ چیزی براشون پست کنید. البته سیستم به شما هم رسید پرداخت پول رو میده که برا بایگانی خودتون نگه دارید.
    فرمها رو لازم نیست دستی امضا کنید. خود سیستم هم اینو بهتون میگه. آخرین ورژن فرمها رو خود سیستم بهتون میده که باید تو کامپیوتر پرد کنید و همینجوری آپلود کنید. پون اینجوری سیستمشون از رو فرم مشخصات شما رو میخونه. خود سیستم هم میگه که وقتی شما دکمه submission رو میزنید یعنی اینکه بصورت الکترونیکی امضا کردید.
    البته فقط یه فرمی هست که تو سیستم آنلاین فقط به شما نشونش میده. اون فرم واسه اینه که اگه پند نفر اعضای یک خانواده تحت یک اپلیکیشن اقدام کنند. اونهایی که نفرات دوم به بعد هستند این فرم رو امضا می کنند که رضایت می دن که نفر اول از طرفشون اقدام کرده. فقط یه صفحه هست که اسم و امضای هر نفر توش قرار می گیره. ما این فرم رو پرینت کردیم دستی امضا کردیم بعد اسکن کردیم. البته اگه شما فقط یه نفر هستین این فرم احتمالا برای شما نشون داده نمیشه. چون شما فقط داری برا خودت اقدام می کنی و امضای شما دیجیتالی با دکمه submission ارسال میشه.
    پیشنهاد می کنم یه اکانت واسه خودت باز کنی و سوالها رو جواب بدی تا دستت بیاد چه خبره و چی می خوان. نگران نباش اگه سوالی رو غلط جواب دادی چون تا روزی که submit نکردی می تونی جوابهاتو تغییر بدی.
    سلام

خیلی خیلی ممنونم بابت جواب سوالهام. یه سوال هم واستون پیغام خصوصی فرستادم در مورد
    using Sign-In Partner (SecureKey Concierge) or GCKey

اینو نمیدونم کدوم رو باید انتخاب کنم؟ تو پیغامم توضیح دادم براتون.

بازم متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام

خیلی خیلی ممنونم بابت جواب سوالهام. یه سوال هم واستون پیغام خصوصی فرستادم در مورد
    using Sign-In Partner (SecureKey Concierge) or GCKey

اینو نمیدونم کدوم رو باید انتخاب کنم؟ تو پیغامم توضیح دادم براتون.

بازم متشکرم
    سلام
    شما باید
    GCKey رو انتخاب کنی. اون یکی دیگه بر اساس شماره حساب بانکی در کانادا یا چیزی شبیه به این هویت شما رو تایید میکنه. اما
    GCKey برای کسی که تو کانادا هویتش جایی ثبت نشده کار می کنه. منم برا پدرم از این روش اکانت ساختم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

سلام

من پدر و مادر و خواهرم چند ماه میشه ویزای مهاجرتشون رو گرفتن و رفتن کانادا
    من خودم متاهل هستم و ایران زندگی می کنم
    برای دیدار خانوادم آیا می تونم راحت ویزا بگیرم ؟
    متاهل هستم و شاغل ولی مدارک مالی خیلی خفنی ندارم ! و البته می خوام تنها اقدام بکنم که بتونم هر طور شده ویزا رو بگیرم

آیا این کیس هم مثل حالت بر عکسش که به پدر مادر ویزا میدن برای دیدن بچه هاشون احتمال دریافت ویزاش بالاست؟ آیا همچین تجربه ای داشتین؟ من که خیلی صفحه ها رو گشتم و مورد مشابهی ندیدم

میشه یه زمان حدودی از زمان ارسال مدارک تا گرفتن جواب بگین؟ یعنی اگه بخوام تیر-مرداد برم باید از کی اقدام بکنم؟

ممنووووووون

Junior Member

ویزای من و خانوادم رد شد حالا مدارک از ترکیه برامون میفرستن ایران یا مدارک پیش اونها میمونه؟
    اگه بخوایم دوباره مدارکمون رو بفرستیم، بهتره ی چند ماه دیگه دوباره درخواست بدیم و ی خورده زمان بگذره یا تاثیری نداره، میشه سریعا دوباره اقدام کرد؟؟
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

سلام دوستان ،
    امروز پاس ریکوئست برای پدر و مادر خانمم اومد. پکیج درخواست رو براشون 15 نوامبر فرستاده بودم ، از سفارت اواخر دسامبر یک ایمیل اومد و چندتا سوال که 7 ژانویه جواب دادیم. حالا باید به فکر رفتن به آنکارا و یا استفاده از آژانس ها یا افرادی که به این کار مشغول هستند باشم ، آیا دوستان در این زمینه تجربه دارند و یا می توانند راهنمایی کنند؟ ممنون می شوم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به گرفتن ویزای موقت/توریستی برای کانادا

اگه به سفارت کانادا تورنتو فرستاده بشه قبول می کنند یعنی مدارک رو از کانادا بفرستند
    ویرایش توسط M1KE : January 15th, 2013 در ساعت 04:21 AM دلیل: برگردان از پینگیلیش
    Csq date 20 may 2010

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط FSHB نمایش پست ها
    ویزای من و خانوادم رد شد حالا مدارک از ترکیه برامون میفرستن ایران یا مدارک پیش اونها میمونه؟
    اگه بخوایم دوباره مدارکمون رو بفرستیم، بهتره ی چند ماه دیگه دوباره درخواست بدیم و ی خورده زمان بگذره یا تاثیری نداره، میشه سریعا دوباره اقدام کرد؟؟
    مرسی
    خیلی متأسفم
    مدارک رو نمی فرستند. می تونید هر زمان که دوست دارید مجدد درخواست بفرستید. سعی کنید اگه احیانن نکاتی بوده که رعایت نکرده بودید این بار اصلاح کنید.

دوستان کسی تجربه ای داره که با ویزای دانشجویی آمریکا بخواد توریستی بره کانادا؟ من برای دیدن خواهرم می خوام برم، احتمال اینکه ویزا بدن چقدره؟ و از کجا باید اقدام کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)