نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1039 از 1841 نخستنخست ... 39539939989102910301031103210331034103510361037103810391040104110421043104410451046104710481049108911391539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,381 تا 10,390 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام. كسی نمیدونه بعد پرداخت چقدر طول میكشه نامه انگشت نگاری بیاد؟ من 2روزه پرداخت كردم هنوز نیومده.

سلام دوستان
    برای ویزای توریستی هلند میخوام اقدام کنم
    میشه راهنماییم کنید . تشکر و سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    دوست عزيز اگر بيشتر دقت كنيد من راجع به فرم IMM 5713 گفتم كه دوستمون سوال كرده بودند ،بقيه فرم ها كه همونvalidate كافي هست
    اينجا هدف كمك به هم هست ،من قصدي نداشتم كه براي شما دردسر درست كنم
    بازم اگر اشتباه راهنمايي كردم عذر خواهي مي كنم ولي توصيه مي كنم قبل از هر گونه قضاوتي متن رو به درستي مطالعه كنيد
    نیاز به عذرخواهی نیست دوست گرامی من از شما عذر میخوام که تو باغ نبودم. این فرم مربوط به چه چیزیه که باید دستی امضا بشه؟ برای چه نوع ویزاییه؟

ممنونم. و عذر میخوام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    نیاز به عذرخواهی نیست دوست گرامی من از شما عذر میخوام که تو باغ نبودم. این فرم مربوط به چه چیزیه که باید دستی امضا بشه؟ برای چه نوع ویزاییه؟

ممنونم. و عذر میخوام
    خواهش مي كنم
    اين فرم مربوط به افرادي هست كه به طور خانوادگي اكانت مي سازند ،يك نفر به عنوان اپليكنت اصلي هست
    وفرم هاي بقيه رو هم پر مي كنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    سلام. كسی نمیدونه بعد پرداخت چقدر طول میكشه نامه انگشت نگاری بیاد؟ من 2روزه پرداخت كردم هنوز نیومده.

سلام
    براي من كه همون موقع واريزي اومد ولي بعضي دوستان گفتند كه چند روز طول كشيده تا بياد

Junior Member

سلام برهمگی
    دیروز نامه پاس ریکوئست من اومد، گفتم اطلاعات را بدم برای دوستان شاید مفید باشه مخصوصا در موردفرصت مطالعاتی که موارد کمه
    من درخواست ویزای کار داده بودم برای فرصت مطالعاتی
    مدارکی که دادم دعوت نامه و نامه پرداخت 230 دلار از طرف دانشگاه مقصد، نامه حمایت مالی از طرف دانشگاه خودم، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی حساب بانکی (گردش ندادم فقط یه مانده حساب دادم)
    2می سابمیت کردم و هزینه ها رو دادم
    3 می نامه بایومتریک اومد
    17 می اربیل عراق بایومتریک رو انجام دادم و حدود دو هفته بعدش استاتوسم آپدیت شد که بایومتریک کامپلیت شده
    تا 7 آگوست هیچ خبری نشد که من یه ایمیل پیگیری زدم، 8 آگوست نامه پاس ریکوئست اومد

فقط سوال من اینه که من میتونم پاسپورتمو همون اربیل ببرم درسته؟
    ویرایش توسط yosra_991 : August 9th, 2017 در ساعت 03:30 PM

Junior Member

برادر من متعهل هست بچه هم دارن ولي مجردي ميخواد توريستي بره كانادا كارمند رسمي هم هست از لحاظ مالي هم خوبه يعني ميتونه ثابت كنه به افيسر ولي دعوت نامه نداره و ويزاي شينگن هم نداره ميخواستم ببينم شانسي. داره ؟ اژانس ازش ٧٠ ميليون خواسته كه واسش ويزاي توريستي بگيره ولي به نظر من وقتي خانم و بچه اش بمونن ايران و كارش نامه بده كه مرخصي ميره و از لحاظ مالي ثابت كنه بهش ويزا ميدن ممنون ميشم كسي اگر اطلاعاتي داره بهم بده

نقل قول نوشته اصلی توسط yosra_991 نمایش پست ها
    سلام برهمگی
    دیروز نامه پاس ریکوئست من اومد، گفتم اطلاعات را بدم برای دوستان شاید مفید باشه مخصوصا در موردفرصت مطالعاتی که موارد کمه
    من درخواست ویزای کار داده بودم برای فرصت مطالعاتی
    مدارکی که دادم دعوت نامه و نامه پرداخت 230 دلار از طرف دانشگاه مقصد، نامه حمایت مالی از طرف دانشگاه خودم، گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی حساب بانکی (گردش ندادم فقط یه مانده حساب دادم)
    2می سابمیت کردم و هزینه ها رو دادم
    3 می نامه بایومتریک اومد
    17 می اربیل عراق بایومتریک رو انجام دادم و حدود دو هفته بعدش استاتوسم آپدیت شد که بایومتریک کامپلیت شده
    تا 7 آگوست هیچ خبری نشد که من یه ایمیل پیگیری زدم، 8 آگوست نامه پاس ریکوئست اومد

فقط سوال من اینه که من میتونم پاسپورتمو همون اربیل ببرم درسته؟
    بله. هر جا ببرید میتونید ویزا رو پیکاپ کنید. همون اربیل بدون هرینه براتون انجام میده. اگه جای دیگه ببرید هرینه اصافی باید بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    من الان اداره گذرنامه تهران ستارخان هستم به هيچ وجه تعويض گذرنامه براي ويزاي پنج ساله كانادا نميكنند فقط بايد كمتر از دو سال از انقضا پاسپورت مونده باشه
    اينجوري ويزاي پنج ساله خيليها ميشه ٢ يا سه ساله
    من کمتر از دو سال از زمانی که پاس گرفته بودم گدشته بود. رفتم دفتر رییس اداره گذرنامه و یک فرم که مخصوص اینکار بود را امضا کرد و بردم پلیس+۱۰ . مشکلی هم نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    كسي پاسخ سوال من رو نميدونه؟؟
    ۳۰ روز زمان دارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)