نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1040 از 1841 نخستنخست ... 40540940990103010311032103310341035103610371038103910401041104210431044104510461047104810491050109011401540 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,391 تا 10,400 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط abrisham55 نمایش پست ها
    سلام
    براي من كه همون موقع واريزي اومد ولي بعضي دوستان گفتند كه چند روز طول كشيده تا بياد
    من هم برای پدر و مادرم اقدام کردیم. روزی که سابمیت کردیم فرداش ایمیل نامه بایومتریک اومد یعنی 1 روزه. ولی ممکنه یک هفته تا 10 روز هم طول بکشه ولی فکر میکنم در دیرترین حالت نهایت 30 روز طول بکشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliseidi نمایش پست ها
    سلام. كسی نمیدونه بعد پرداخت چقدر طول میكشه نامه انگشت نگاری بیاد؟ من 2روزه پرداخت كردم هنوز نیومده.
    من هم برای پدر و مادرم اقدام کردیم. روزی که سابمیت کردیم فرداش ایمیل نامه بایومتریک اومد یعنی 1 روزه. ولی ممکنه یک هفته تا 10 روز هم طول بکشه ولی فکر میکنم در دیرترین حالت نهایت 30 روز طول بکشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Eghahre0 نمایش پست ها
    برادر من متعهل هست بچه هم دارن ولي مجردي ميخواد توريستي بره كانادا كارمند رسمي هم هست از لحاظ مالي هم خوبه يعني ميتونه ثابت كنه به افيسر ولي دعوت نامه نداره و ويزاي شينگن هم نداره ميخواستم ببينم شانسي. داره ؟ اژانس ازش ٧٠ ميليون خواسته كه واسش ويزاي توريستي بگيره ولي به نظر من وقتي خانم و بچه اش بمونن ايران و كارش نامه بده كه مرخصي ميره و از لحاظ مالي ثابت كنه بهش ويزا ميدن ممنون ميشم كسي اگر اطلاعاتي داره بهم بده
    شانس زیادی ندارند. یکی از مسائلی که بهش توجه میشه سابقه سفر هست. وقت سابقه سفر نیست به این راحتی نمی تونید افیسر را متقاعد کنید که یک دفعه تصمیم به سفر تفریحی کانادا گرفتید و قصد ماندن ندارید. در کار با آژانس ها خیلی مراقب باشید. همینجا یکی از کاربران گفته بود که یک ویزای تقلبی شنگن براش درج کرده بودند و سفارت کانادا بخاطر همون ردشون کرد و تا چند سال از اپلای کردن برای ویزای کانادا محروم شدن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام من 4 تا ویزای شینگن دارم فعلا ملک ندارم اما حساب بانکیم 300 به بالاست بیمه و کار بادر امد 3 تومان دارم مجرد. فکر می کنید برای ویزا توریستی کانادا چقدر شانس دارم برای نوروز اقدام کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    من کمتر از دو سال از زمانی که پاس گرفته بودم گدشته بود. رفتم دفتر رییس اداره گذرنامه و یک فرم که مخصوص اینکار بود را امضا کرد و بردم پلیس+۱۰ . مشکلی هم نداشتم.
    شما كي و از كدوم استان براي تعويض اقدام كرديد؟
    تا جايي كه من اطلاع دارم اين قانون جديد هست و خيلي سختگيري مي كنند

Junior Member

سلام دوستان
    ترجمه شناسنامه باید دارای تایید دادگستری و وزارت خارجه باشه یا لازم نیست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nayyeri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لازم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط photonic85 نمایش پست ها
    بله. هر جا ببرید میتونید ویزا رو پیکاپ کنید. همون اربیل بدون هرینه براتون انجام میده. اگه جای دیگه ببرید هرینه اصافی باید بدهید.
    سلام دوست گرامی مبارک پاس ریکویست

من هم چهارشنبه هفته پیش وک اربیل بودم ولی هنوز پروفایلم آپدیت نشده و تو سایت نوشته Your Action is Required نمیدونم چکار کنم! امروز انگ زدم وک اربیل بهم گفتند که ما کارامون آنلاینه و همون موقع که من بایو را انجام دادم آنلاین سابمیت شده و هیچ اثر انگشتی از من تو وک اربیل نیس و همه رو فرستاند سی آی سی دیگه کاری با پیگیری من نداره . در ضمن من برای توریستی کنفرانس درخواست داده بودم . می خواستم ببینم با توججه به اینکه من باید سپتامبر ویزام آماده شده باشه به نظر شما بهتر نیست با سفارت تو آنکارا تماس بگیرم یا ایمیل بزنم و جویای وضعیت وک بشم؟ کما اینکه بعد از بایو ریجکت یا تایید میشه ویزا.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nayyeri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا اونجایی که من اطلاع دارم اگر برای این کار وکیل داشته باشین همه مدارک ترجمه شده فقط مهر دادگستری لازمه. اگر خودتون شخصا کارهاشو انجام میدین برای ترجمه ها همان مهر و امضای دارالترجمه کافیه.
    تاکید میکنم این اطلاعاتیه که من دارم چون از وکیل پرسیدم. اما ممکنه هم هست اشتباه باشه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    تا اونجایی که من اطلاع دارم اگر برای این کار وکیل داشته باشین همه مدارک ترجمه شده فقط مهر دادگستری لازمه. اگر خودتون شخصا کارهاشو انجام میدین برای ترجمه ها همان مهر و امضای دارالترجمه کافیه.
    تاکید میکنم این اطلاعاتیه که من دارم چون از وکیل پرسیدم. اما ممکنه هم هست اشتباه باشه.
    نادرسته - ربطی به وکیل داشتن یا نداشتن نداره. نیاز به تایید دادگستری نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)