نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1044 از 1841 نخستنخست ... 44544944994103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910501051105210531054109411441544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,431 تا 10,440 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

سلام. 2 سوال داشتم.
    1. بعد از ریجکت شدن ویزا توریستی کاری از دستمون دیگه ساخته هست؟ شماره تماسی سراغ دارید که بشه تماس گرفت و توضیح داد؟
    2. نفر دوم پرونده ی مشترک ویزا توریستی (مثلا زن و شوهری که با هم توی یک پرونده اقدام کردند) به صورت اتوماتیک بعد از ریجکت شدن نفر اول یا همسر، بی دلیل ریجکت میشود؟ و یا احتمال پاس شدن نفر دوم پرونده هست؟
    خیلی اضزراری هست، خیلی ممنون میشم اگه جواب سوالاتمو میدونید بگید!!

Junior Member

مسكو هم ميشه انگشت نگاري كرد ؟ (روسيه)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Marichii نمایش پست ها
    سلام. 2 سوال داشتم.
    1. بعد از ریجکت شدن ویزا توریستی کاری از دستمون دیگه ساخته هست؟ شماره تماسی سراغ دارید که بشه تماس گرفت و توضیح داد؟
    2. نفر دوم پرونده ی مشترک ویزا توریستی (مثلا زن و شوهری که با هم توی یک پرونده اقدام کردند) به صورت اتوماتیک بعد از ریجکت شدن نفر اول یا همسر، بی دلیل ریجکت میشود؟ و یا احتمال پاس شدن نفر دوم پرونده هست؟
    خیلی اضزراری هست، خیلی ممنون میشم اگه جواب سوالاتمو میدونید بگید!!

- چیزی به اسم ویزای توریستی کاری نداریم. تصمیم ویزای توریستی نهائی است و قابل تجدیدنظرخواهی نیست.
    - قادعتا خیر ولی احتمالش هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    - چیزی به اسم ویزای توریستی کاری نداریم. تصمیم ویزای توریستی نهائی است و قابل تجدیدنظرخواهی نیست.
    - قادعتا خیر ولی احتمالش هست.

من هم نگفتم ويزا توريستي كاري!! گفتم كاري از دستمون ديگه ساخته هست؟ لطفا دوباره بخونيد!
    جواب سؤال دوم هم ناواضح هست! خير چي؟ به بي دليل ريجكت شدن؟ يا احتمال پاس شدن؟
    ممنون از وقتتون!

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    تبریک میگم. میشه بگید کجا بایومتریک دادن؟کی بایومتریکشون ثبت شد؟ مادر من ۱ اگوست بایومتریک دادن هنوز نوشته your action is required!!
    ممنون. باکو بایومتریک انچام دادن. کاملا هم خلوت بوده... فقط پدر و مادر من اونجا بودن ساعت حدود 11 توی وک بودن. راننده ای که بردتشون ایرانی بلد بوده و باهاشون رفته داخل کار مترجمی هم براشون انجام داده. کلا هم 40 منات ( هر منات آذربایجان 2300) رانندهه گرفته( هزینه رفت و برگشت و ترجمه بازیو اینا )

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    تبريك ميگم، نه اتفاقا من اولين چيزى كه به ذهنم رسيد اين بود كه چقدر طول كشيده، معمولا پرونده والدين سريع پيش ميره ولى اگر قبلا سفر به اروپا، آمريكا و استراليا نداشتن طبيعى هست كه يك مقدار به خاطر چك امنيتى طول بكشه
    ممنون. نه سفر به اروپا اینا هیچی نداشتن. ولی خوب من خواهرم بارداره به قول شما احتمالا به دلیل پدر و مادر بودن و اینکه فرزندشون بارداره انقدر زود دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    ممنون. باکو بایومتریک انچام دادن. کاملا هم خلوت بوده... فقط پدر و مادر من اونجا بودن ساعت حدود 11 توی وک بودن. راننده ای که بردتشون ایرانی بلد بوده و باهاشون رفته داخل کار مترجمی هم براشون انجام داده. کلا هم 40 منات ( هر منات آذربایجان 2300) رانندهه گرفته( هزینه رفت و برگشت و ترجمه بازیو اینا )
    چقدر بعد از بایومتریک ، پروفایلشون اپدیت شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amireb22 نمایش پست ها
    سلام میخواستم ببینم کسی هست این اواخر ثبت نام کرده باشه و مثل من هنوز نامه ی انگشتنگاری براش نیومده باشه بعد از ۳ روز ؟
    برای چندتا از دوستان من هم الان سه روز گذشته و هنوز نیمده.
    برای خودم و همسرم دقیقا چند دقیقه بعد از واریز هزینه نامه بایو اومد.ولی الان از دو روز تا یک هفته طول می کشه.
    خیلی بی حساب و کتاب شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashouri1984 نمایش پست ها
    برای چندتا از دوستان من هم الان سه روز گذشته و هنوز نیمده.
    برای خودم و همسرم دقیقا چند دقیقه بعد از واریز هزینه نامه بایو اومد.ولی الان از دو روز تا یک هفته طول می کشه.
    خیلی بی حساب و کتاب شده.
    پس يهني حداقل تا ١ هفته طول ميكشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    چقدر بعد از بایومتریک ، پروفایلشون اپدیت شد؟
    من بعد از یک هقته رفتم چک کردم زده بود complete. حالا نمیدونم کی آپدیت شده بوده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)