نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1045 از 1841 نخستنخست ... 45545945995103510361037103810391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055109511451545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,441 تا 10,450 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

دوستان برای پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا دقیقا چه مدارکی رو باید به آژانس بدیم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Marichii نمایش پست ها
    من هم نگفتم ويزا توريستي كاري!! گفتم كاري از دستمون ديگه ساخته هست؟ لطفا دوباره بخونيد!
    جواب سؤال دوم هم ناواضح هست! خير چي؟ به بي دليل ريجكت شدن؟ يا احتمال پاس شدن؟
    ممنون از وقتتون!

عذر می خوام، اشتباه متوجه شدم. بهرحال بعد از اعلام تصمیم کاری نمی تونید بکنید. هیچ سازوکاری برای شکایت یا تجدیدنظرخواهی پیش بینی نشده در این سیستم. تنها می تونید با ارائه مدارک محکم تر دوباره اقدام کنید.

نفر دوم را قاعدتا نباید به صرف رد شدن نفر اول رد کنند ولی احتمالش هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان برای پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا دقیقا چه مدارکی رو باید به آژانس بدیم ؟
    نامه پاس ریکوئست
    پاسپورت
    وکالت نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Waverider نمایش پست ها
    نامه پاس ریکوئست
    پاسپورت
    وکالت نامه
    فرم وکالتنامه رو خود آژانس میده که امضا اینا کنیم؟

Junior Member

با سلام
    من ساکن اروپا هستم. برای یک کنقرانس باید هفته دوم اکتبر، کانادا باشم. کسی از دوستان بوده که واسه ویزای ویزیتور از اروپا اقدام کرده باشه؟ میخواستم بدونم حدودا چقدر زمان نیاز هست ؟ ایا یک ماهه امکان گرفتن ویزا هست؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naghus نمایش پست ها
    با سلام
    من ساکن اروپا هستم. برای یک کنقرانس باید هفته دوم اکتبر، کانادا باشم. کسی از دوستان بوده که واسه ویزای ویزیتور از اروپا اقدام کرده باشه؟ میخواستم بدونم حدودا چقدر زمان نیاز هست ؟ ایا یک ماهه امکان گرفتن ویزا هست؟
    ممنون
    همین هفته اگر اقدام کنید احتمالش هست که برسید اما بلیت نخرید. گاهی پروسه کلیرنس کمی بیشتر طول می کشه.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط naghus نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    وقت شما بخیر

به نظر من شما همین امروز اپلای کنین. نمیخوام نا امیدتون کنم ولی اخیرا خیلی دارن طول میدن. امروز توی وب سایشون اضافه کردن که

Online applications: After we receive your application, it may take up to 5 days for you to see it in your account. We are working to make this wait time shorter. If your application does not appear after 5 days, contact us and report a technical problem. This issue will not delay processing of your application.

که مشخصا نشون میده سیستمشون بهم خورده و کارهارو دارن دستی انجام میدن. من غیر یکی دو مورد مدت زیادی هستش که اینجا ندیدم کسی بیاد بگه پاس ریکوست شدم.
    من برای پدر و مادرم اپلای کردم و معمولا ویزای پدر و مادر با دو تا سابقه ویزای امریکا مالتی ، کانادا و چند تا شنگن قدیمی تر ، خیلی سریع تر از این حرفا کارهاش انجام میشه ولی الان دو ماه گذشته. اصلا ۴۵ روزه هیچ اپدیتی در کار نبوده غیر از اپدیت ماهانه روتین. از اونجایی که فرم هاش رو خودم پر کردم مطمئن هستم که هیچ نکته شبهه برانگیزی توش نیست ، دیگه شباهت اسمی رو من کاریش نمیتونم بکنم. ۳ تا دیگه از دوستان من هم همزمان با من اپلای کردن برای پدر و مادرشون دقیقا همین وضعیت رو دارن. کلا میخوام بگم اصلا کار نمیکنن و روی ویزای دانشجویی/ استادی پرمیت تمرکز کردن.

توصیه میکنم زودتر اپلای کنین ولی در عین حال بدونین که شاید طول بکشه. پروسه چک امنیتشون طول میکشه و به خیلی پارامترا بستگی داره فارغ از لوکیشینی که اپلای میکنین. خود نامه بایومتریک جدیدا یک هفته طول میکشه تا بیاد و تا وقتی انگشت نگاری نرین تقریبا مطمئنم که دست به اپلیکشین شما نمیزنن با این حجم عقب افتادگی کاری که دارن.

این لینک هم چک کنین. تایمی که میده رو روز کاری حساب کنین
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad_Ra نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    وقت شما بخیر

به نظر من شما همین امروز اپلای کنین. نمیخوام نا امیدتون کنم ولی اخیرا خیلی دارن طول میدن. امروز توی وب سایشون اضافه کردن که

Online applications: After we receive your application, it may take up to 5 days for you to see it in your account. We are working to make this wait time shorter. If your application does not appear after 5 days, contact us and report a technical problem. This issue will not delay processing of your application.

که مشخصا نشون میده سیستمشون بهم خورده و کارهارو دارن دستی انجام میدن. من غیر یکی دو مورد مدت زیادی هستش که اینجا ندیدم کسی بیاد بگه پاس ریکوست شدم.
    من برای پدر و مادرم اپلای کردم و معمولا ویزای پدر و مادر با دو تا سابقه ویزای امریکا مالتی ، کانادا و چند تا شنگن قدیمی تر ، خیلی سریع تر از این حرفا کارهاش انجام میشه ولی الان دو ماه گذشته. اصلا ۴۵ روزه هیچ اپدیتی در کار نبوده غیر از اپدیت ماهانه روتین. از اونجایی که فرم هاش رو خودم پر کردم مطمئن هستم که هیچ نکته شبهه برانگیزی توش نیست ، دیگه شباهت اسمی رو من کاریش نمیتونم بکنم. ۳ تا دیگه از دوستان من هم همزمان با من اپلای کردن برای پدر و مادرشون دقیقا همین وضعیت رو دارن. کلا میخوام بگم اصلا کار نمیکنن و روی ویزای دانشجویی/ استادی پرمیت تمرکز کردن.

توصیه میکنم زودتر اپلای کنین ولی در عین حال بدونین که شاید طول بکشه. پروسه چک امنیتشون طول میکشه و به خیلی پارامترا بستگی داره فارغ از لوکیشینی که اپلای میکنین. خود نامه بایومتریک جدیدا یک هفته طول میکشه تا بیاد و تا وقتی انگشت نگاری نرین تقریبا مطمئنم که دست به اپلیکشین شما نمیزنن با این حجم عقب افتادگی کاری که دارن.

این لینک هم چک کنین. تایمی که میده رو روز کاری حساب کنین
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp
    اما برای پدر و مادر من که هیج سفر اروپا و آمریکا نداشتن 1 روزه بایو اومد بعد از انجام بایو 12 روز بعد ویزا ... بعید میدونم فیلدی رو کنار بزارن و به فیلدهای دیگه توجه کنن. هر پرونده رو با شرایطش همون پرونده طول میدن. البته این نظر و تجربیات منه. اینیم که میگم 15 اگوست یعنی 3 روز پیش ویزاشون اوکی شده. یعنی حتی 1 ماه و خورده ای هم دیرتر از خانواده شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    اما برای پدر و مادر من که هیج سفر اروپا و آمریکا نداشتن 1 روزه بایو اومد بعد از انجام بایو 12 روز بعد ویزا ... بعید میدونم فیلدی رو کنار بزارن و به فیلدهای دیگه توجه کنن. هر پرونده رو با شرایطش همون پرونده طول میدن. البته این نظر و تجربیات منه. اینیم که میگم 15 اگوست یعنی 3 روز پیش ویزاشون اوکی شده. یعنی حتی 1 ماه و خورده ای هم دیرتر از خانواده شما.
    بله دوست عزیز، من هم نوشتم که به جز چند نفر ندیدم که بقیه جواب بگیرن. اشاره به پست قبلی شما داشت در واقع .تشکر که اومدین و نوشتین و‌خوشحالم که مشکلشون رفع شده‌. صحبت من این بودش که خیلی برنامه ریزی و صاحاب نداره. مشکل از دفاتر ویزا هم نیست و از طول کشیدن کار تو خود کانادست.

سلام

بعد ساختن اکانت و آپلود کردن مدارک چند روز برای انجام بایومتریک فرصت هست؟ اصلا Deadline برای این موضوع وجود داره؟

برای هر نفر تو اکانت CIC چند دلار کانادا باید پرداخت بشه؟

مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)