نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1062 از 1841 نخستنخست ... 625629621012105210531054105510561057105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072111211621562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,611 تا 10,620 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    درخواست ویزای والدین همسر اینجانب به سه دلیل ریفیوز شد :
    ۱- travel history
    ۲- Family ties in Canada and in country of residence
    ۳- Purpose of visit
    برای دلیل اول - سابقه سفر فقط مکه بوده و میدونیم که ضعیفه .
    برای دلیل دوم - من طبق ترجمه شناسنامه پدر همسر و همچنین ترجمه شناسنامه همسرم و همچنین در فرمها نشان داده بودم که ایشان دو فرزند در ایران دارند و یک فرزندشان در کانادا هستند ، به نظردوستان راهنما روش دیگه ای برای اثبات رابطه خانوادگی وجود داشته است ؟
    برای دلیل سوم - در متن نامه قید شده بود برای دیدن فرزند و نوه بعد از دو سال ، بنظر دوستان راهنما این دلایل کافی نبوده ؟
    و در آخر راهی وجود دارد که دلایل ریفیوز شدن ویزا رو با جزئیات کامل دریافت کرد که اگه دوباره خواستیم اقدام کنیم به نقاط مربوطه بیشتر توجه کنیم؟
    با تشکر
    متاسفم که پروندشون رد شد. مواردی که عنوان کردند کلیه و فکر کنم برای بیشتر ریجکتیها همینها رو مینویسن. مورد 2 و 3 همین کاری که کردید کفایت میکرده و مورد یک هم معمولا برای پدر و مادری که به دیدن فرزندشون میان مشکلی نداره. یعنی میشد که با همین وضعیت ویزا هم دریافت کنند. اینکه ویزا بهشون ندادند رو باید در جای دیگه جستجو کنین. متن دعوتنامه و هدف از سفر به نظر من خیلی مهمه. اینکه چقدر دقیق و متقاعد کننده باشه. یک بار دیگه متن این دو نامه رو مرور کنید و ببینید آیا میتونستید اون رو بهتر بنویسید!
    درباره سوال آخرتون اطلاعی ندارم.
    موفق باشید

پی نوشت: آیا در متن نامه عنوان کردید که دو فرزندشون در ایران هستند و به همین دلیل حتما برمیگردند یا به این که احتمالا خودشون از فرمها و ترجمه شناسنامه ها متوجه میشن کفایت کردید؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eagle13 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    درخواست ویزای والدین همسر اینجانب به سه دلیل ریفیوز شد :
    ۱- travel history
    ۲- Family ties in Canada and in country of residence
    ۳- Purpose of visit
    برای دلیل اول - سابقه سفر فقط مکه بوده و میدونیم که ضعیفه .
    برای دلیل دوم - من طبق ترجمه شناسنامه پدر همسر و همچنین ترجمه شناسنامه همسرم و همچنین در فرمها نشان داده بودم که ایشان دو فرزند در ایران دارند و یک فرزندشان در کانادا هستند ، به نظردوستان راهنما روش دیگه ای برای اثبات رابطه خانوادگی وجود داشته است ؟
    برای دلیل سوم - در متن نامه قید شده بود برای دیدن فرزند و نوه بعد از دو سال ، بنظر دوستان راهنما این دلایل کافی نبوده ؟
    و در آخر راهی وجود دارد که دلایل ریفیوز شدن ویزا رو با جزئیات کامل دریافت کرد که اگه دوباره خواستیم اقدام کنیم به نقاط مربوطه بیشتر توجه کنیم؟
    با تشکر
    به نظر من مورد ۲ و ۳ باعث شده
    راه حل : اگر فیش حقوقی دارند و خانه ای بنامشان هست حتما ترجمه و به عنوان تای و ساپورت مالی قرار بدهند. در یک نامه توضیحی که اختیاری هست توضیح دهند که مدت زیادی هست فرزندشون رو ندیدند و کی قراره بیارند و کی قراره برگردند.... و مشابه همین نامه در دعوتنامه باشه و در دعوتنامه حتما ذکر بشه که کی قراره بیان و تا کی قراره باشند. اگر این موارد رو ذکر کنید به احتمال زیاد نباید مشکلی باشه.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان گلم

من برای درخواست ویزا سوال داشتم در مورد تمکن مالی و گردش حساب

دو حساب سپرده بلند مدت دارم در دو بانک مختلف 50 و 130 میلیون و یک حساب کوتاه مدت گردشی به مبلغ 10 تومن .

اینها کفایت داره ؟ اون حساب کوتاه مدت 10 تومنی مشکل نداره ؟

ممنون

Junior Member

با سلام
    دوستان بعد از گذشت 45روز از انگشت نگاری جواب ویزای توریستی هنوز داده نشده آیا وقت مناسبی برای پیگیری هست یا باز هم منتظر آپدیت بمونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    سلام دوستان

من شش مهر برای بایومتریک میرم استانبول

ممنون میشم اگر دوستان VAC استانبول رفتن و تجربه بایومتریک استانبول رو دارن، بفرمایین چه ساعتی اونجا باشم که کارم تموم بشه

بلیط 24 ساعته گرفتم (‌ساعت 2 بامداد پنج شنبه رفت که 5 صبح استانبول هستم و جمعه نه صبح برگشت )

سپاس فراوان
    سلام
    ما امروز از بیومتریک استانبول برگشتیم. اطلاعات به روز به این شکله:
    دو تا صف داریم (مثل خیلی از کارهای سفارت ها)
    صف اول برای رفتن به داخل ساختمان و صف دوم برای رفتن به کانتر
    نفر اول صف، از ساعت ۳ صبح صف را جلوی ساختمان تشکیل داده بود و بصورت دستی شماره نوشته بودند. بعد مامورین ورودی ساختمان، به ترتیب به هر شخص یه شماره داده بودند (البته منظور از شخص، گروه هست یعنی هر خانواده یک شماره)
    ما با آرامش ساعت ۷:۴۵ جلوی ساختمان رسیدیم، تقریبا شماره ۴۵ بودیم بریم داخل که گفتن نیاز به شماره نیست چون همه میتونن داخل بشن (یعنی اگه احتمالا ۱۰۰ تا شماره باشه و شما ساعت ۸ برسید مجبورید برگردید)
    ساعت ۸ در ورودی باز شد.
    داخل ساختمان و در یک اتاق کوچک همه بصورت کنسروی (نشسته و سرپا) منتظر موندیم تا ساعت ۸:۳۰ که همه به ترتیبی که بالا اومده بودن شماره جدید تحویل گرفتن برای رفتن به کانتر شماره یک (که یک خانم ایرانی مودب است)
    ساعت حدود ۱۱ به کانتر یک رفتیم. پس از کنترل سریع نامه بیومتریک و پاسپورت، ده دقیقه جلوی همان باجه منتظر خواهید بود تا دو نفری که مشغول انگشت نگاری و ثبت عکس هستند شما را با نام صدا کنند.
    یک نکته مهم: نگهبان ساختمان میگفت ترافیک کاری در روز دوشنبه هست که بدلیل تجمیع درخواست ها بعد از دو روز تعطیلی اتفاق میافته.
    پ ن: برخورد پرسنل انقدر که فکر میکردم فاجعه نبود، مثل اکثر سفارت ها نگهبان ها کمی بد خلق هستند که مجبورید چند ساعت تحمل کنید (این هم جزیی از زندگی است و خیلی زود سپری خواهد شد )
    ویرایش توسط hi engineer : September 17th, 2017 در ساعت 04:46 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    به نظر من مورد ۲ و ۳ باعث شده
    راه حل : اگر فیش حقوقی دارند و خانه ای بنامشان هست حتما ترجمه و به عنوان تای و ساپورت مالی قرار بدهند. در یک نامه توضیحی که اختیاری هست توضیح دهند که مدت زیادی هست فرزندشون رو ندیدند و کی قراره بیارند و کی قراره برگردند.... و مشابه همین نامه در دعوتنامه باشه و در دعوتنامه حتما ذکر بشه که کی قراره بیان و تا کی قراره باشند. اگر این موارد رو ذکر کنید به احتمال زیاد نباید مشکلی باشه.
    دوست عزیز
    یک سند خانه و یک سند آپارتمان بنام ایشان و همچنین یک موجودی حدود ۵۰۰ میلیون تومان ضمیمه فایل ویزا شده بودو مواردی که عنوان نموده اید هم در دعوت نامه و نامه جداگانه نیز اشاره شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Sarsh نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان بعد از گذشت 45روز از انگشت نگاری جواب ویزای توریستی هنوز داده نشده آیا وقت مناسبی برای پیگیری هست یا باز هم منتظر آپدیت بمونم؟
    با سلام،دوست عزيز همسر من هم دقيقا٤٧روز پيش در انكاراانگشت نگاري انجام داد،ولي هنوز خبري از ويزا نيست،با وجود اينكه دوتا ويزاي توريستي كانادا داره و بار دوم هست كه انگشت نگاري كرده، نميدونم چرا اين دفعه اينقدر طولاني شد،اگرخبري از پروندتون گرفتيد لطفا اعلام كنيد ممنون ميشم

با سلام و به امید موفقیت
    خیلی ممنون از اشتراک تجربه اما به یه نکته اشاره کنم که بقیه دوستان به اشتباه نیوفتن . دفتری که شما مراجعه میکنید دفتر یه شرکت خصوصی همکار سفارت هست VAC , و اصلا سفارت نیست و نیرو های اون ها هم اصلا کارمند سفارت نیستن .

نقل قول نوشته اصلی توسط hi engineer نمایش پست ها
    سلام
    ما امروز از بیومتریک استانبول برگشتیم. اطلاعات به روز به این شکله:
    دو تا صف داریم (مثل خیلی از کارهای سفارت ها)
    صف اول برای رفتن به داخل ساختمان و صف دوم برای رفتن به کانتر
    نفر اول صف، از ساعت ۳ صبح صف را جلوی ساختمان تشکیل داده بود و بصورت دستی شماره نوشته بودند. بعد مامورین ورودی ساختمان، به ترتیب به هر شخص یه شماره داده بودند (البته منظور از شخص، گروه هست یعنی هر خانواده یک شماره)
    ما با آرامش ساعت ۷:۴۵ جلوی ساختمان رسیدیم، تقریبا شماره ۴۵ بودیم بریم داخل که گفتن نیاز به شماره نیست چون همه میتونن داخل بشن (یعنی اگه احتمالا ۱۰۰ تا شماره باشه و شما ساعت ۸ برسید مجبورید برگردید)
    ساعت ۸ در ورودی باز شد.
    داخل ساختمان و در یک اتاق کوچک همه بصورت کنسروی (نشسته و سرپا) منتظر موندیم تا ساعت ۸:۳۰ که همه به ترتیبی که بالا اومده بودن شماره جدید تحویل گرفتن برای رفتن به کانتر شماره یک (که یک خانم ایرانی مودب است)
    ساعت حدود ۱۱ به کانتر یک رفتیم. پس از کنترل سریع نامه بیومتریک و پاسپورت، ده دقیقه جلوی همان باجه منتظر خواهید بود تا دو نفری که مشغول انگشت نگاری و ثبت عکس هستند شما را با نام صدا کنند.
    یک نکته مهم: نگهبان ساختمان میگفت ترافیک کاری در روز دوشنبه هست که بدلیل تجمیع درخواست ها بعد از دو روز تعطیلی اتفاق میافته.
    پ ن: برخورد پرسنل انقدر که فکر میکردم فاجعه نبود، مثل اکثر سفارت ها نگهبان ها کمی بد خلق هستند که مجبورید چند ساعت تحمل کنید (این هم جزیی از زندگی است و خیلی زود سپری خواهد شد )

Junior Member

سلام ، من میخواهم برای ویزای توریستی اقدام کنم و سوالم اینجاست که اگه درخواست وبزای مولتیپل بکنم ممکنه بهم ندن؟باید حتما درخوایت سینگل کنم؟ با توجه به اینکه مجرد هستم و درسم تا ۲ماه اینده تمام می شود و برادرم برای من و مادر پدرم دعوت نامه فرستاده است

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh74 نمایش پست ها
    سلام ، من میخواهم برای ویزای توریستی اقدام کنم و سوالم اینجاست که اگه درخواست وبزای مولتیپل بکنم ممکنه بهم ندن؟باید حتما درخوایت سینگل کنم؟ با توجه به اینکه مجرد هستم و درسم تا ۲ماه اینده تمام می شود و برادرم برای من و مادر پدرم دعوت نامه فرستاده است
    چیزی به عنوان درخواست سینگل یا مولتیپل وجود نداره. شما درخواست ویزای موقت (ویزیتوری) میدید. خودشون تصمیم میگیرن که سینگل باشه یا مولتی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)