نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1063 از 1841 نخستنخست ... 635639631013105310541055105610571058105910601061106210631064106510661067106810691070107110721073111311631563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,621 تا 10,630 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام.
    کسی نمونه Purpose of Travel داره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط esmamali نمایش پست ها
    سلام
    من آمریکا هستم و پدرم برای ویزیت من اومده اینجا. می خواستم برای پدرم تا زمانی که اینجاست ویزای توریستی کانادا بگیرم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    country where applying را چی انتخاب کنم؟
    اگه تا زمانی که پدرم اینجاست ویزا آماده نشد آیا میشه بعد پاس را فرستاد که ویزا را بزنن ؟
    کدوم کشور باید بفرستم همینجا آمریکا یا آنکارا؟
    اگر هم کسی تجربه مشابه داشته ممنون میشم بهم پی ام بده.
    شما باید کشور امریکا رو انتخاب کنید. پرونده پدر شما به ترکیه نمی ره احتمالا. پاسپورت رو هم می تونند بعدا بفرستند و شما براشون بفرستید. باز هم پاسپورت رو باید به خود VACهای امریکا بفرستید. (احتمالا وقتی درخواست پاسپورت بدن خودشون توضیح می دن). کلا شما از آمریکا هیچ کاری به سفارت ترکیه نخواهید داشت.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم

من برای درخواست ویزا سوال داشتم در مورد تمکن مالی و گردش حساب

دو حساب سپرده بلند مدت دارم در دو بانک مختلف 50 و 130 میلیون و یک حساب کوتاه مدت گردشی به مبلغ 10 تومن .

اینها کفایت داره ؟ اون حساب کوتاه مدت 10 تومنی مشکل نداره ؟

ممنون

کسی واقعا نمی دونه مرزها و حدود تکمن مالی چقدر هست ضمن اینکه ارائه موجودی بانکی لزوما تعیین کننده نیست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Patient نمایش پست ها
    با سلام،دوست عزيز همسر من هم دقيقا٤٧روز پيش در انكاراانگشت نگاري انجام داد،ولي هنوز خبري از ويزا نيست،با وجود اينكه دوتا ويزاي توريستي كانادا داره و بار دوم هست كه انگشت نگاري كرده، نميدونم چرا اين دفعه اينقدر طولاني شد،اگرخبري از پروندتون گرفتيد لطفا اعلام كنيد ممنون ميشم
    سلام مجدد
    چون مقیم اروپا هستم فکر میکردم ویزا آفیس سریع تر جواب بده ولی ظاهرا تاثیری نداره. البته دوستم که با من انگشت نگاری انجام داد کمتر از یک ماه جواب اومدو متاسفانه ریجکت شد.
    تصمیم دارم اگر تا دو هفته آینده که میشه دوماه خبری نشد ایمیل بزنم چون تو سایت هم نوشته 56 روز برای ایرانیها زمان میبره.
    به هر حال اگر شما هم آپدیت داشتین لطفا اطلاع بدید

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

ویزای خانواده من روز بعد از انگشت نگاری اکی شد . همسرم با اپن ورک پرمیت و دو پسرم با ویزای توریستی (۱۷ و ۱۸)
    too much love will kill you

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز، برای درخواست ویزای آنلاین برای مادرم، من ایمیل خودم رو تو سایت مهاجرت دادم، مشکلی نداره؟ بعدا هم که خواستم تغییر بدم ایمیل مادرم رو قبول نمی‌کرد و ارور می‌داد

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shinmim نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز، برای درخواست ویزای آنلاین برای مادرم، من ایمیل خودم رو تو سایت مهاجرت دادم، مشکلی نداره؟ بعدا هم که خواستم تغییر بدم ایمیل مادرم رو قبول نمی‌کرد و ارور می‌داد
    نه هیچ اشکالی نداره.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام
    من 25 روزه جواب ام اومد اما هم نامه ای ریجکت گرفتم هم نامه ای پاس ریکوئست کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

Junior Member

سلام. خیلی ممنون از پاسختون و راهنمایی بسیار مفید

من اگر 7 صبح دم درب VAC باشم، اون روز پس انشالله با توصیفات شما کارم انجام میشهه انشالله؟

یا اینکه 3 بامداد برم ؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hi engineer نمایش پست ها
    سلام
    ما امروز از بیومتریک استانبول برگشتیم. اطلاعات به روز به این شکله:
    دو تا صف داریم (مثل خیلی از کارهای سفارت ها)
    صف اول برای رفتن به داخل ساختمان و صف دوم برای رفتن به کانتر
    نفر اول صف، از ساعت ۳ صبح صف را جلوی ساختمان تشکیل داده بود و بصورت دستی شماره نوشته بودند. بعد مامورین ورودی ساختمان، به ترتیب به هر شخص یه شماره داده بودند (البته منظور از شخص، گروه هست یعنی هر خانواده یک شماره)
    ما با آرامش ساعت ۷:۴۵ جلوی ساختمان رسیدیم، تقریبا شماره ۴۵ بودیم بریم داخل که گفتن نیاز به شماره نیست چون همه میتونن داخل بشن (یعنی اگه احتمالا ۱۰۰ تا شماره باشه و شما ساعت ۸ برسید مجبورید برگردید)
    ساعت ۸ در ورودی باز شد.
    داخل ساختمان و در یک اتاق کوچک همه بصورت کنسروی (نشسته و سرپا) منتظر موندیم تا ساعت ۸:۳۰ که همه به ترتیبی که بالا اومده بودن شماره جدید تحویل گرفتن برای رفتن به کانتر شماره یک (که یک خانم ایرانی مودب است)
    ساعت حدود ۱۱ به کانتر یک رفتیم. پس از کنترل سریع نامه بیومتریک و پاسپورت، ده دقیقه جلوی همان باجه منتظر خواهید بود تا دو نفری که مشغول انگشت نگاری و ثبت عکس هستند شما را با نام صدا کنند.
    یک نکته مهم: نگهبان ساختمان میگفت ترافیک کاری در روز دوشنبه هست که بدلیل تجمیع درخواست ها بعد از دو روز تعطیلی اتفاق میافته.
    پ ن: برخورد پرسنل انقدر که فکر میکردم فاجعه نبود، مثل اکثر سفارت ها نگهبان ها کمی بد خلق هستند که مجبورید چند ساعت تحمل کنید (این هم جزیی از زندگی است و خیلی زود سپری خواهد شد )

Junior Member

سلام
    دوستان یه سوال
    من بیومتریکم نامش اومده
    می خوام بلیط بگیرم. وقت که نیازی نیست بگیرم ؟
    بلیط بگیرم برم استامبول یا آنکارا و تمام دیگه ؟ می خوام یک روزه برم و بیام سریع
    راهنمایی کنید لطفا
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)