نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1064 از 1841 نخستنخست ... 645649641014105410551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107210731074111411641564 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,631 تا 10,640 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

بعد یه نکته جالب - من این همه صفحات رو نخوندم و کلا 1 روزه رفتم مدارک رو طبق مدارک خواسته شده در سیستم آنلاین آماده کردم و فرستادم
    نه شناسنامه ای ترجمه کردم، نه سند خونه ای فرستادم، نه نامه نوشتم ! فقط یک نامه انگلیسی از شرکتمون که چقدر حقوق می گیرم و یک نامه تمکن مالی از بانک برای 6 ماه اخیر، که اونم 40 تومن تو حسابم بود )))
    هیستوری سفرهام هم 3 سال دانشجوی مالزی بودن و 5 بار عراق (کربلا) توشه ))
    تنها هم می خوام برم، زن و بچه اینجا میمونن
    الان اینایی که شماها نوشتید رو خوندم، نمی دونم بخندم یا گریه کنم ! چه خبره ؟
    من خیلی ساده گرفتم قضیه رو یا قضیه انقدر جدیه واقعا ؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-790 نمایش پست ها
    بعد یه نکته جالب - من این همه صفحات رو نخوندم و کلا 1 روزه رفتم مدارک رو طبق مدارک خواسته شده در سیستم آنلاین آماده کردم و فرستادم
    نه شناسنامه ای ترجمه کردم، نه سند خونه ای فرستادم، نه نامه نوشتم ! فقط یک نامه انگلیسی از شرکتمون که چقدر حقوق می گیرم و یک نامه تمکن مالی از بانک برای 6 ماه اخیر، که اونم 40 تومن تو حسابم بود )))
    هاها ، شایدم گرفتی ویزا ، بدون دعوتنامه باید تراول هیستوری قوی داشته باشی و هدف سفرت رو مشخص کنی ،قاعداتا باید رد بشی چون دعوتنامه نداری یا تراول هیستوری خوبی نداری که بگی توریستی ، من خودم بدون دعوتنامه اقدام کردم ولی اقامت داتمارک و ویزای انگلیس و سی تا کشور اکثرا اروپایی تراول هیستوری ام بود با گردش مالی و سند و پروانه کار و.... باز میترسیدم رجکت شم که البته خدا رو شکر یکماهه ویزا شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    هاها ، شایدم گرفتی ویزا ، بدون دعوتنامه باید تراول هیستوری قوی داشته باشی و هدف سفرت رو مشخص کنی ،قاعداتا باید رد بشی چون دعوتنامه نداری یا تراول هیستوری خوبی نداری که بگی توریستی ، من خودم بدون دعوتنامه اقدام کردم ولی اقامت داتمارک و ویزای انگلیس و سی تا کشور اکثرا اروپایی تراول هیستوری ام بود با گردش مالی و سند و پروانه کار و.... باز میترسیدم رجکت شم که البته خدا رو شکر یکماهه ویزا شدم.
    بلیطم گرفتم گرفتم واسه امشب که برم انگشت نگاری فردا ))))
    خدایی روحیه رو حال می کنی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-790 نمایش پست ها
    بله خیلی ساده گرفتید در حد همون عراق و مالزی. احتمال ویزا گرفتن شما عملا نزدیک صفره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از پاسختون و راهنمایی بسیار مفید

من اگر 7 صبح دم درب VAC باشم، اون روز پس انشالله با توصیفات شما کارم انجام میشهه انشالله؟

یا اینکه 3 بامداد برم ؟

مرسی
    سلام
    به نظر من ۷ یا ۶ صبح نهایتا کافیه
    چون فصل توریستی و دانشجویی تموم شده

برای ترکینگ بیومتریک من وارد لینکی که تو vac ترکیه هست میشم و شماره بلندی که در برگه زرد رنگ و قسمت بالای بارکد درج شده را وارد میکنم ولی پیغام میده که رکورد پیدا نشد، کسی اطلاعی از این سیستم داره؟
    برای خودم و خانمم همین مشکل وجود داره.

Junior Member

سلام دوستان
    سوال بسیار مهم برام پیش اومده!!!
    آیا در فرم اصلی موضوع سربازی رو مطرح کنم بهتره یا نه اصلا حرفی ازش نزنم؟؟؟؟؟
    تو نیرو دریایی ارتش اونم تو بیمارستان خدمت کردم به خاطر رشتم منظورم اینه بسیج یا سپاه نبوده
    چه کنم حالا؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دو روز پیش بایو رو در ایتالیا دادم. خیلی هم سریع توی سیستم آپدیت شد. ولی میخوام ویزا رو از انکارا پیک آپ کنم. چی کار کنم یه وقت نگن بیا ایتالیا پیک آپ کن؟
    ممنون میشم اگه میدونید جواب بدین

دوستان، این آژانس هایی که میگن 2000 هزار دلار میگیریم و تضمینی ویزای مولتیپل میگیریم، اعتبار دارن؟‌ یعنی کار خاصی میکنن یا خودمون هم فرمها رو پر کنیم و مدارک رو آنلاین بفرستیم، فرقی نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    دوستان، این آژانس هایی که میگن 2000 هزار دلار میگیریم و تضمینی ویزای مولتیپل میگیریم، اعتبار دارن؟‌ یعنی کار خاصی میکنن یا خودمون هم فرمها رو پر کنیم و مدارک رو آنلاین بفرستیم، فرقی نداره ؟
    برای ویزای توریستی کانادا هر نفر 180 دلار کانادا هزینه های دولتی داره. بقیش میشه اون حق الزحمه ای که آژانس یا وکیل میگیره که بسته به انصافشون داره. اگر مسلط به زبان و آشنا به فرمهایی که باید پر کنید دارید میتونید خودتون آنلاین انجام بدین فقط هزینه دولتی رو یا از طریق یک کارت اعتباری خارجی یا از طریق شرکتهایی که معادلش رو ریال میگیرن میتونین پرداخت کنین.
    هیچکس نمیتونه بگه تضمینی...هیچ تضمین 100%ایی وجود نداره بسته به مدارک و دلایلی داره که ارائه میدین و اینکه اون آفیسر رو قانع کنه که شما قصد یک سفر توریستی دارید. در ضمن تا اونجایی که من اطلاع دارم تمام ویزاهای توریستی که کانادا میده همه مولتی هست و هیچ منتی نیست که آژانس میگه من براتون مولتی میگیرم.
    تنها موردی که میشه گفت که بالای 90% ویزا رو میدن ویزایی که دعوتنامه برای افراد درجه یک مثل پدر ، مادر، پدر بزرگ و مادر بزرگ باشد. یعنی فرزندی PR یا citizen باشه و دعوتنامه بده و مدارک مالیاتیو ساپورت مناسب داشته باشه و از طرفی هم اون پدر و مادر هم مدارک کافی و لازم و قانع کننده رو ارائه بدن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)