نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1071 از 1841 نخستنخست ... 715719711021106110621063106410651066106710681069107010711072107310741075107610771078107910801081112111711571 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,701 تا 10,710 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    خب معلومه که دعوت نامه اهمیت داره اگر نداشت که هر کس با یک رزرو هتل ویزا می گرفت.
    اگر کسی الان بدون دعوتنامه بخواد اقدام کنه؛ با توجه به اینکه داریم می‌ریم تو فصل سرد، ممکنه این قضیه مشکل‌ساز بشه؟ یعنی آفیسر بگه وسط زمستون برای چی میخوای بری کانادا رو بگردی؟ (حتی اگر مدارک محکم داشته باشه و ویزاهای مختلف هم نشون بده که توریستی خیلی جاها رفته)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها
    اگر کسی الان بدون دعوتنامه بخواد اقدام کنه؛ با توجه به اینکه داریم می‌ریم تو فصل سرد، ممکنه این قضیه مشکل‌ساز بشه؟ یعنی آفیسر بگه وسط زمستون برای چی میخوای بری کانادا رو بگردی؟ (حتی اگر مدارک محکم داشته باشه و ویزاهای مختلف هم نشون بده که توریستی خیلی جاها رفته)
    خب اون که صرفا مشکل به حساب نمی آد. کانادا در فصل سرما هم جاذبه های سفر داره ضمن اینکه ساحل غربی کانادا زمستانش در حد زمستان های معمولی ایرانه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام خسته نباشید بر همه اساتید
    من پاسپورت دومینیکا دارم
    و میخواهم با پاسپورت دومینیکا از ترکیه اقدام کنیم ، آیا قانون سرویس خدمات کنسولی برای سفارت ها فقط برای آن کشور است و هر تبعه باید به کشور محل صدور پاسپورت اقدام کنه
    ولی یکسری کشور ها این قانون را ندارند و میشود در هر کشور بدون در نظر گرفتن مقیم بودن یا خیر درخواست ویزا کرد
    من میتوانم از ترکیه دریخواست ویزای 10 ساله توریستی کانادا کنم ؟
    با توجه به اینکه من تردد بدون ویزا در اروپا یا انگلیس 6 ماه را دارم آیا امکان رد شدن من هست ؟!
    من میخواهم با پاسپورت دومینیکا از ترکیه اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yekhatere نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید بر همه اساتید
    من پاسپورت دومینیکا دارم
    و میخواهم با پاسپورت دومینیکا از ترکیه اقدام کنیم ، آیا قانون سرویس خدمات کنسولی برای سفارت ها فقط برای آن کشور است و هر تبعه باید به کشور محل صدور پاسپورت اقدام کنه
    ولی یکسری کشور ها این قانون را ندارند و میشود در هر کشور بدون در نظر گرفتن مقیم بودن یا خیر درخواست ویزا کرد
    من میتوانم از ترکیه دریخواست ویزای 10 ساله توریستی کانادا کنم ؟
    با توجه به اینکه من تردد بدون ویزا در اروپا یا انگلیس 6 ماه را دارم آیا امکان رد شدن من هست ؟!
    من میخواهم با پاسپورت دومینیکا از ترکیه اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

شما می تونید با ویزای توریستی در آمریکا باشید بعد در همان آمریکا درخواست ویزای توریستی کانادا بکنید، منظور اینکه لزوما نباید در کشور محل صدور پاسپورت اقدام کرد کما اینکه اصلا در ایران که محل صدور پاسپورت اکثریت هست سفارتی وجود نداره. شما می تونید ترکیه اقدام کنید چون در اصل ایرانی هستید و پاسپورت اضافی شما می تونه یک امتیاز محسوب بشه.

تعیین مدت ویزا با شما نیست. شما صرفا می تونید برای "ویزای توریستی" اقدام کنید. بر حسب شرایط پرونده مدت ویزای شما تعیین میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

من از ترم پاییز دانشجو هستم در کانادا. اگر الان برای دسامبر پدر و مادرم اقدام کنند ریسکش بالاست؟

دوستان عزیز اگه دعوتنامه نداشته باشیم چطوری باید فرم و تکمیل کنیم؟ خالی بزاریم؟ ظاهرا از دوستان بدون دعوتنامه هم موفق به اخذ ویزا شدن.
    متاسفانه تو فایل ویکی گفته مشخصات و باید بنویسید و جایی به خالی گذاشتن فرم نکرده

Junior Member

سلام دوستان . من پرونده mon project دارم که هنوز جوابی نگرفتم . الان میخوام درخواست ویزای توریستی بدم. قسمت ?have you previously applied to enter or remain in canada باید یس بزنم یا نو ؟

Junior Member

سلام کسی اخیرا جواب ویزاش زودتر از ۵۰ روز امده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام . چند نكته در مورد دعوتنامه :

١-قطعا توصيه شده است شخص ميزبان در كانادا حضور داشته باشه. علت واضح است . شخصي مهمترين هدف سفرش رو بازديد از ميزبان اعلام كرده، حالا ميزبان نباشه چي ؟؟ پس ريسك نكنيد

٢-لزومي به تنظيم دعوتنامه توسط وكيل و محضر و ... نيست . فرمت استاندارد رو خود اداره مهاجرت داده ، بايد در نامه مشخصات كامل هويتي/اقامتي ميزبان و مهمان و مدت سفر و نحوه تامين هزينه ها عنوان بشه و تمام - كافيه خودتون (ميزبان ) روي يه فايل ورود بنويسيد و درنهايت پي دي اف كنيد ، كارت اقامت/برگه اقامت هم پيوست كنيد و تمام.

٣- نيازي به فرم t4 يا نامه از صاحب كار و درامد نيست . اين مورد فقط در صورتي مورد نياز است كه دعوت كننده قرار است تمام هزينه هاي مهمان را تقبل كند.

٤- اساسا اگر در كانادا بصورت موقت كار ميكنيد يا مشغول به تحصيل هستيد هم ميتوانيد دعوت نامه بنويسيد . انچه قدر مسلم است اين دعوتنامه از سوي شخصي كه اقامت موقت دارد صرفا براي اعضاي درجه يك خانواده خود ميتونه برد مفيد داشته باشه و براي ساير بستگان شايد دليل مناسب و محكمي قلمداد نشه

٥- داشتن دعوتنامه نه لزوما به معني ويزاست ، نه نداشتن دعوتنامه به معني ريجكت است . همه چيز به دليل سفر و ارائه مستندات قوي در جهت اثبات دليل سفر بستگي داره
    سلام،
    اگر ممکنه راهنمایی کنید،
    من در حال حاضر pr دارم و قصد دارم برای برادرم دعوتنامه بفرستم، در حال حاضر اینجا مشغول به کار نیستم، مدارک ساپورت مالی برادرم کامل و خوبه،
    توی پروفایل درخواست انلاین ذکر کردم که برادرم خودش مخارجشو پرداخت میکنه، با این اوصاف که شما فرمودین، دیگه نیازی به ارسال گواهی حساب بانکی خودم از بانک کانادا مبنی بر نشان دادن موجودی و تمکن نیست؟ نامه T4 چطور؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام به دوستان
    من به یه مشکل بر خوردم
    حدود 50 روز پیش انگشت نگاری رفتم برای ویزای توریستی و ایمیل های submit را هم گرفتم
    چند روز پیش این پیام ارسال شد

When will IRCC contact me?
    You are expected to provide a COPY of your passport with your electronic application. If IRCC needs your physicalpassport, IRCC will request that you submit it to our office. IRCC will also contact you if we require additional information,documents or an interview. For general guidance on what to expect, you can visitor consult the “What Happens Next” section of the instruction guideassociated with the application form you used.Please do not send to IRCC any documentation related to this online application by mail, courier or fax. Any mailreceived, other than what is received in your account, will NOT be considered.

ایا نیاز به ارسال دوباری کپی پاسپورت می باشد؟
    اگر بله من در Application که می رور هنوز ,وضعیتم submit هست و امکان تغییر هیچ وجود ندارد
    من برای این مورد چه کار میتونم بکنم
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)