نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1077 از 1841 نخستنخست ... 775779771027106710681069107010711072107310741075107610771078107910801081108210831084108510861087112711771577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,761 تا 10,770 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام

برنامه مفصل از مکان های توریستی دو شهر ونکوور و تورنتو ، تقریبا 6 صفحه آ4 برنامه کامل سفرم در این دو هفته بود ( همین دو شهر رزرو هتل بود )
    زمان سفر دو هفته اعلام کردم
    از اواخر اسفند تا تقریبا 14 فروردین
    مجرد بودم اقدام کردم که روز قبل از انگشت نگاری عقد کردیم ( الان اقدام کنم متاهل باید بزنم )

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام لطفا برنامه سفري كه گذاشته بودي رو شرح بده
    میخوام دوباره اقدام کنم با همون مدارک ولی توضیح بدهم که توریست هستم و همیشه سالانه دو سه سفر میرم ، انگشت نگاری دوباره باید انجام بدم ؟

چه تاريخي رو اعلام كردي ؟
    در چند شهر و چه شهر/شهرهايي هتل رزرو كردي ؟
    چه مدت ؟
    ايا مجرد هستين يا متاهل و اينكه برنامه سفر را با اعضاي خانواده چيندين يا به تنهايي ؟

----

اگر من افيسر باشم به مدت زماني كه يك كارمند ميره سفر دقت ميكنم و اگر خيلي كوتاه يا طولاني باشه ، شك ميكنم
    مقاصد مورد نظر بسيار مهم هستند . كسي كه در زمستان ميره ، اگر بگه تورنتو رو ميخوام ببينم باعث شك افيسر ميشه . اما اگر بگه من علاقه مند به اسكي هستم و ميخوام ترامبلنت را ببينم يا جزو سفر باشه ، احتمالا بهتره
    معمولا كريسمس ژانويه ميتونه يه هايلايت براي سفر و گردش باشه ، همچنين تعطيلات نوروز ايراني . در اين دو تايم بهانه هاي گردشگري معقول تر به نظر ميان

Junior Member

از سال 2013 سفرهام شروع شد و سالانه سه چهار سفر میرم
    آخریشم تیرماه بود که ایتالیا و هلند بودم
    سن من 35 ساله
    مجرد بودم اقدام کردم که روز قبل از انگشت نگاری عقد کردیم ( الان اقدام کنم متاهل باید بزنم )
    میخوام دوباره اقدام کنم با همون مدارک ولی توضیح بدهم که توریست هستم و همیشه سالانه دو سه سفر میرم ، آیا انگشت نگاری دوباره باید انجام بدم ؟ یا فقط همون آپلود مدارکه و پرداخت هزینه ؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها
    من هم فکر میکنم قضیه همون برنامه سفر بوده ...
    دیگه اینکه سفرهای قبلی مال چند سال قبل بوده؟ اگر مدتهاست جایی نرفتید و یهو تصمیم بگیرید برید کانادا هم یه مقدار سوال برانگیزه
    مورد دیگه هم سن هست. سن جوون و مناسب برای مهاجرت بیشتر شک برانگیزه. (هرچند دوستان ما بالای ۴۰ هم بودن و متاهل که با مدارک کامل و دعوتنامه توریستی رد شدن)

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید. من به همراه خانواده قصد دارم برای ویزای توریستی اقدام کنیم. دارای دو فرزند 21 و 18 ساله هستم و در حال حاضر اقامت موقت اسپانیا رو دارا هستم. من شغلی در اسپانیا ندارم و مدارک مالی و در آمد من از ایران است و دعوت نامه از برادرم دارم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که آیا شانسی برای دریافت ویزا دارم یا نه و این که آیا بهتر است من به همراه یک فرزندم و همسرم به همراه فرزند دیگرم برای دریافت ویزا اقدام کنیم یا هر 4 نفر با هم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shaahed نمایش پست ها
    سن من 35 ساله
    میخوام دوباره اقدام کنم با همون مدارک ولی توضیح بدهم که توریست هستم و همیشه سالانه دو سه سفر میرم ، آیا انگشت نگاری دوباره باید انجام بدم ؟ یا فقط همون آپلود مدارکه و پرداخت هزینه ؟

ممنون

متاسفانه باید دوباره انگشت نگاری انجام بدید. راستش فکر نمی کنم توضیح دادن اینکه توریست هستید تغییری در وضعیت ایجاد بکنه. وقتی 6 صفحه برنامه سفر دادید خب مشخصه که قصد توریستیه. اگر واقعا مدرک و اطلاعات جدیدی ندارید اقدام دوباره حاصلی نداره. راستش کانادا یک مقصد صرفا توریستی برای ایرانی ها به حساب نمی آد بنابراین خیلی انتظار همکاری نداشته باشید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

اون چیزی که خود تورهای کانادا (مشخصا تورهای آژانسهای مسافرتی شهر ونکوور) به عنوان برنامه سفر میدن، یک جدول هست که تو هر ردیف یک بازدید رو خیلی خلاصه درج کرده، یعنی کلش یک صفحه آ۴ هست. شاید همینکه ۶ صفحه توضیح دادید خودش شک ایجاد کرده.
    (جالبه یه بنده خدایی هم که از سفارت آلمان ریجکت شده بود، دقیقا میگفت من ریز به ریز همه چیز رو کامل براشون نوشته بودم ...)
    موجودی بانکی شما هم اگر بخواهیم به حرف آژانسهای ایران اتکا کنیم، نباید زیر ۱۰۰میلیون باشه

Junior Member

سن من 35 ساله

ممنون
    جناب shaheed
    شما شنگن تون مولتی بود یاسینگل؟
    چون اژانس ها روی این ویزای مولتی خیلی تاکید دارن

Junior Member

دو ویزام سینگل بود
    سه تا مالتی

به هر وکیلی میگم نگاه میکنه شکه هست که تصمیمشون عجیبه

نقل قول نوشته اصلی توسط YasiA نمایش پست ها
    جناب shaheed
    شما شنگن تون مولتی بود یاسینگل؟
    چون اژانس ها روی این ویزای مولتی خیلی تاکید دارن

Junior Member

آخه اصلا تیکشون بحث مالی نبود. هدف از سفر تیک خورده بود
    برای استرالیا هم کامل بود و 5 صفحه برنامه دقیق دادم. همه شنگن هام هم برنامه دقیق سفر میدادم

خلاصه که خیلی برای من تصمیمشون رو سخت گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها
    اون چیزی که خود تورهای کانادا (مشخصا تورهای آژانسهای مسافرتی شهر ونکوور) به عنوان برنامه سفر میدن، یک جدول هست که تو هر ردیف یک بازدید رو خیلی خلاصه درج کرده، یعنی کلش یک صفحه آ۴ هست. شاید همینکه ۶ صفحه توضیح دادید خودش شک ایجاد کرده.
    (جالبه یه بنده خدایی هم که از سفارت آلمان ریجکت شده بود، دقیقا میگفت من ریز به ریز همه چیز رو کامل براشون نوشته بودم ...)
    موجودی بانکی شما هم اگر بخواهیم به حرف آژانسهای ایران اتکا کنیم، نباید زیر ۱۰۰میلیون باشه

Junior Member

دو ویزام سینگل بود
    سه تا مالتی

به هر وکیلی میگم نگاه میکنه شکه هست که تصمیمشون عجیبه
    واقعا هم عجیبه متاسفم که ریجکت شدیدانشالله دراقدام دوباره ویزابشید
    من تجربه ام محدودبه جمع اوری اطلاعات دوستان هست ولی پیشنهاد میدم بامشورت آگاهان،تاریخ سفرتون رو تغییربدید به زمان بهتر مثل اوایل خرداد

Junior Member

سلام دوستان
    اگر درخواست ویزا یکبار رد شده باشد , برای اقدام بار دوم جواب سوالات مذکور در پایین را در فرم۵۲۵۷ چگون بدم ؟
    1- have you ever been refused a visa or permit, denied entry or ordered to leave canada or any other country ?
    2- have you previously applied to enter or remain in canada ?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)