نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1082 از 1841 نخستنخست ... 825829821032107210731074107510761077107810791080108110821083108410851086108710881089109010911092113211821582 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,811 تا 10,820 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من یک مورد عجیب برای دوستم و همسرش پیش اومده امیدوارم بتونین راهنمایی کنید.
    دوستم و همسرش مدارک لازم رو برای ویزای کانادا اماده کردن و ارائه دادن و انگشت نگاری هم انجام دادن. از طرف عموی همسرش که 20 ساله در کانادا سیتیزن هست دعوتنامه داشتن، ساپورت مالی خوبی هم داشته. دوستمون هم از نظر وضعیت مالی بسیار عالیست و هر دو سابقه چند ویزای شینگن دارن. نکته عجیبی که پیش اومده اینه یک روز یک ایمیل براشون میاد که اعلام کرده پرونده شما ریجکت شده و ظاهرا هم علتش رو ننوشتن. اما روز بعد مجدداً یک ایمیل دیگه براشون میاد که توش نوشته پرونده شما در حال بررسی میباشد!!!.
    من خودم همچین چیزی ندیده بودم تا الان . دوستمون هم کاملا گیج و ناراحته فعلا بنده خدا کلی هزینه هم کرده که دیگه همگی میدونید.
    اگه نظر، تجربه مشابه یا راهنمایی ای دارید ممنون میشم بگید.
    سلام، دو مطلب به ذهنم میرسه
    ۱- ایمیل دوم که دریافت شده ممکنه جواب ایمیلی باشه که دوستتان قبلا برای پیگیری ویزا زده. ولی دیر جواب دادنشون موجب شده که بعد از نتیجه ویزا بشه.
    ۲- در سایت ثبت نام میتونن نتیجه قطعی روببینند.

Junior Member

سلام.ممنون میشم اگر وقت بگذارید و راهنمایی کنید
    ویزای توریستی با دعوتنامه میخوام اقدام کنم با شرایط ذیل
    مجرد37 ساله-مانده حساب بالای 300 میلیون-3 سند آپارتمان و اجاره نامه هاشون.1 ویزای شنگن با ورود و خروج یک ماه قبل-دارای دعوتنامه-پروانه نظام مهندسی و نامه شامل کارهای امسال که زیاد هم هست-گواهی اشتغال به کار شرکت -که همشون رو ترجمه کردم و آمادس
    1-احتمال گرفتن ویزا چقدره؟
    2-کاغذی اقدام کنم یا آنلاین.شمیدم کاغذی برای بار اول بهتره بدلیل رویت مدارک توسط آفیسر
    3-برای کاغذی چه فرمهایی باید پر بشه
    4-نحوه پرداخت هزینه ها برا کاغذی چطوره در استامبول؟
    5-آیا برای تحویل مدارک باید وقت هماهنگ کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    سلام.ممنون میشم اگر وقت بگذارید و راهنمایی کنید
    ویزای توریستی با دعوتنامه میخوام اقدام کنم با شرایط ذیل
    مجرد37 ساله-مانده حساب بالای 300 میلیون-3 سند آپارتمان و اجاره نامه هاشون.1 ویزای شنگن با ورود و خروج یک ماه قبل-دارای دعوتنامه-پروانه نظام مهندسی و نامه شامل کارهای امسال که زیاد هم هست-گواهی اشتغال به کار شرکت -که همشون رو ترجمه کردم و آمادس
    1-احتمال گرفتن ویزا چقدره؟
    2-کاغذی اقدام کنم یا آنلاین.شمیدم کاغذی برای بار اول بهتره بدلیل رویت مدارک توسط آفیسر
    3-برای کاغذی چه فرمهایی باید پر بشه
    4-نحوه پرداخت هزینه ها برا کاغذی چطوره در استامبول؟
    5-آیا برای تحویل مدارک باید وقت هماهنگ کرد؟
    به نظر من شرایط شما خوبه و کامله...اما باید همه جوانب رو بسنجی و ببینی آیا مدارک و دلیل سفر شما آفیسر رو قانع میکنه که بر میگردی یا نه. اونهم باید نشون بدید که وابستگی های مهمی در ایران دارید حالا میتونه خانواده باشه، میتونه جایگاه شغلی شما باشه، حتی میتونه توی گواهی از محل کارتون قید بشه سمت مهمی دارید و شرکت به شما نیاز داره و حتما باید برگردید سر کارتون و موارد مهم دیگر....در مورد اپلای کردن: آنلاین اپلای کنید چون شما اگر کاغذی هم بدید اول مدارکتون اسکن میشه و بعد میره توی پروسه بررسی. به دفعه اول یا چندم بودن مربوط نمیشه. برای انگشت نگاری هم توصیه اکید میکنم برید باکو یا ارمنستان.....برای پرداخت هزینه های دولتی هم میتونین از یک نفر که کارت اعتباری خارجی داره کمک بگیرید یا از طریق شرکتهایی که براتون انجام میدن و معادل ریالیش رو میگیرن.
    اینها نظر شخصی و تجربیات من بود چون برای پدر و مادرم اقدام کردیم و 12 روزه ویزاشون اومد . البته چون خواهرم کاناداست به اونها راحتتر و زودتر دادن.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام ما در تاریخ ۵ شهریور برای ویزای توریستی بیومتریک را در استانبول انجام دادیم ولی هنوز ایمیلی نفرستاده اند وجوابی نداده اند به صورت انلاین اقدام کرده ایم حدودا ۵۰ روز گذشته و در مرحله بک‌ گراند چک می باشد ممنون میشم راهنمایی کنید چقدر دیگر باید منتظر جواب باشیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanazor نمایش پست ها
    سلام ما در تاریخ ۵ شهریور برای ویزای توریستی بیومتریک را در استانبول انجام دادیم ولی هنوز ایمیلی نفرستاده اند وجوابی نداده اند به صورت انلاین اقدام کرده ایم حدودا ۵۰ روز گذشته و در مرحله بک‌ گراند چک می باشد ممنون میشم راهنمایی کنید چقدر دیگر باید منتظر جواب باشیم؟
    سلام
    راستش من تا الان ندیدم توی بایومتریک انقدر زمان ببره...البته میگم حداقل من ندیدم. تا 30 35 روز رو دیدم بعضی از دوستان بودن...چون در حالت کلی برای ایرانیها میگن حدود 58 روز ( ما میگیم 2 ماه) طول میکشه تا ویزا بیاد. اما ممکنه این احتمال هم باشه که بسته به پرونده و اینکه الان نزدیک ژانویه و کریسمس هست و حجم پرونده ها زیاده درنتیجه روند رسیدگی کمی طولانی بشه. خیلی از دوستان که مثلا در اواسط تابستان بایو انجام دادن و نهایتاً ظرف 1 ماه ویزاشون اومده. پرونده هایی هم برای پدر و مادرها بوده که کمتر از 2 هفته ویزاشون اومده. مثلا برای پدر و مادر من 11 روزه اومد. شاید بسته به افراد پرونده، سن، مجرد بودن یا شرایط دیگه این زمان کم و زیاد بشه.
    باز قطعا دوستان دیگری هم هستند که اطلاعات بیشتری دارند مطمئنا پست شما رو می خونن و شما رو بیشتر راهنمایی میکنن.
    انشااله به زودی ویزاتون میاد. نگران نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimallica نمایش پست ها
    به نظر من شرایط شما خوبه و کامله...اما باید همه جوانب رو بسنجی و ببینی آیا مدارک و دلیل سفر شما آفیسر رو قانع میکنه که بر میگردی یا نه. اونهم باید نشون بدید که وابستگی های مهمی در ایران دارید حالا میتونه خانواده باشه، میتونه جایگاه شغلی شما باشه، حتی میتونه توی گواهی از محل کارتون قید بشه سمت مهمی دارید و شرکت به شما نیاز داره و حتما باید برگردید سر کارتون و موارد مهم دیگر....در مورد اپلای کردن: آنلاین اپلای کنید چون شما اگر کاغذی هم بدید اول مدارکتون اسکن میشه و بعد میره توی پروسه بررسی. به دفعه اول یا چندم بودن مربوط نمیشه. برای انگشت نگاری هم توصیه اکید میکنم برید باکو یا ارمنستان.....برای پرداخت هزینه های دولتی هم میتونین از یک نفر که کارت اعتباری خارجی داره کمک بگیرید یا از طریق شرکتهایی که براتون انجام میدن و معادل ریالیش رو میگیرن.
    اینها نظر شخصی و تجربیات من بود چون برای پدر و مادرم اقدام کردیم و 12 روزه ویزاشون اومد . البته چون خواهرم کاناداست به اونها راحتتر و زودتر دادن.
    موفق باشی.
    باسلام
    ممنون میشم بگید دلیل اینکه تاکید کردیدبرای انگشت نگاری برن باکویا ارمنستان چی هست
    دلیل خاصی داره؟

Junior Member

ممنونم از راهنمایی خوب شما والا با توجه به مساله تقلب و جعل شاید میگن کاغذی اما صحبت شما منطقیه
    البته در ویزای شنگن که vfs اقدام کردم نظر آفیسر خیلی کمک کرد نمیدونم vac هم اینظور باشه یا نه
    1-برای درخواست آنلاین با توجه به پلمپ بغل ترجمه ها اسکنها کامل انجام نمیشه مشکلی نداره؟همینظور سفید نبودنش و ی مقدار کدر میشه
    2-با چه فرمتی باید باشه؟pdf?
    3-چطور فایلبندی بشه؟مثلا 3 تا سند باهم؟یا جدا جدا
    4-باکو یا ایروان چرا؟دلیل خاصی داره؟
    5-منبع سایت صفحه خاصی رو میتونید معرفی کنید که گام بگام مراحل آنلاین رو و نمونه فرمهای پرشده رو داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط YasiA نمایش پست ها
    باسلام
    ممنون میشم بگید دلیل اینکه تاکید کردیدبرای انگشت نگاری برن باکویا ارمنستان چی هست
    دلیل خاصی داره؟
    سلام
    چون خیلی خلوته و جای توریستیه انچنانی مثل آنکارا و اینا نیست. اگر صرفا میخاین راحت انجام بشه کارتون و استرس شلوغی نداشته باشین و مثل خیلی از دوستان که شب قبل رفتن و پست درب vac در انکارا حتی خوابیدن رو نداشته باشین برید باکو یا ایروان ...من این توصیه رو وکیلم بهم کرد ( وکیل داشتیم برای این کار) و پدر و مادرم رفتن باکو و ساعت حدود 11:30 صبح رفتن برای بایو و فقط 2 نفر برای بایو اومده بودن و ظرف 15 دقیقه کار هر دو شون تمام شد. ضمن اینکه با راننده آزانسی که هتل براشون گرفته بود هم رفتن داخل محوطه ( انتظامات دفتر وک با راننده آشنا بود) و خود راننده 10 منات (واحد پول آذربایجان) بیشتر گرفت و جاهایی که نیاز به ترجمه حرفهای آفیسر بود هم براشون ترجمه کرد.
    باز اگر نیاز به تحقیق بیشتر دارید از تجربیات سایر دوستان دیگه هم میتونید مشورت بگیرین تا راحتترین دفتر رو برید.
    ویرایش توسط nimallica : October 15th, 2017 در ساعت 04:18 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی خوب شما والا با توجه به مساله تقلب و جعل شاید میگن کاغذی اما صحبت شما منطقیه
    البته در ویزای شنگن که vfs اقدام کردم نظر آفیسر خیلی کمک کرد نمیدونم vac هم اینظور باشه یا نه
    1-برای درخواست آنلاین با توجه به پلمپ بغل ترجمه ها اسکنها کامل انجام نمیشه مشکلی نداره؟همینظور سفید نبودنش و ی مقدار کدر میشه
    2-با چه فرمتی باید باشه؟pdf?
    3-چطور فایلبندی بشه؟مثلا 3 تا سند باهم؟یا جدا جدا
    4-باکو یا ایروان چرا؟دلیل خاصی داره؟
    5-منبع سایت صفحه خاصی رو میتونید معرفی کنید که گام بگام مراحل آنلاین رو و نمونه فرمهای پرشده رو داشته باشه؟
    سلام دانیال جان
    1-برای اسکن ترجمه ها اون پلمپ هیچگونه ایرادی نداره. اون پلمپ و مهری که به صورت 50 50 روی پلمپ و کاغذ ترجمه میخوره اگر نباشه جای شک باقی میزاره اتفاقا. تمام ترجمه ها حتی آنهایی که در کانادا ترجمه میشه ( چون نمونه ترجمه شده اونجا رو هم داشتم من) همگی اون پلمپ رو حالا به شکلهای مختلفی دارند. نهایت یک هاله ی اون گوشه بالا میُفته که عادیست. کمی کدر شدن عادیه اما به تنظیمات اسکنر و کیفیت اسکن شما هم بستگی داره.
    2-بله فرمت فایل باید pdf باشه.
    3-بینید هر مدرکی به صورت جداگانه باید به صورت یک تک فایل pdf باشه. مثلا شناسنامه شما میشه اسکن از صفحه اول ترجمه که معمولا کاور خود دارالترجمه است (ممکن هم هست نداشته باشه اینو) صفحه بعد اسکن اصل ترجمه و صفحه بعد میشه اسکن کپی صفحه اول شناسنامه..حالا اگر شناسنامه توضیحات هم داره که به ترتیب آنها رو هم اسکن میکنید و نهایتا فایلهای همه اسکنهای شناسنامه باید با هم merge (یکی بشه) و تبدیل بشه به یک فایل pdf سه، چهار یا ..... صفحه ای. در کل صفحات هر مدرک ترجمه شده را از صفحه اول تا آخر اسکن میکنید و تبدیل به یک فایل pdf واحد میکنین و تمام. نهایت 10 ،11 یا nتا فایل pdf مجزا خواهید داشت. نکته خیلی خیلی مهم اینه که حجم هر فایل pdf برای هر مدرک نباید از 4 مگا بایت بیشتر باشه چون سایت اجازه آپلود حجم بیشتر از 4mb رو نمیده پس موقع اسکن باید یک تعادلی بین کیفیت مناسب و حجم فایل برقرار کنید. به نظر من رزولوشن اسکن با توجه به زیاد بودن یا کم بودن تعداد صفحات هر مدرک میتونه متغیر باشه.میتونید روی 100dpi یا 150dpi یا 200dpi تنظیم کنید. هرچه تعداد صفحات کمتر بود از dpi ی بالاتر استفاده کنید و بالعکس. اما حواستون به خوانا بودن مدرک و حجم فایل باشه. این کار و با سعی و خطا کردن به راحتی میتوانید انجام بدید و لِم آنرا متوجه بشید.
    4-
    چون این 2جا خیلی خلوته و جای توریستیه آنچنانی مثل آنکارا و اینا نیست. اگر صرفا میخاین راحت انجام بشه کارتون و استرس شلوغی نداشته باشین و مثل خیلی از دوستان که شب قبل رفتن و پست درب vac در انکارا حتی خوابیدن رو نداشته باشین برید باکو یا ایروان...من این توصیه رو وکیلم برای کار پدر و مادرم بهم کرد ( وکیل داشتیم برای این کار) و 100% حق با اون بود. طوریکه وقتی توی اواخر مرداد رفتن باکو و ساعت 11.30 صبج دفتر وک بودن و فقط 1 نفر دیگه برای بایو اومده بود و کارشون بدون معطلی ظرف 15 دقیقه انجام شد. باز اگر تحقیقات بیشتر لازمه از سایر دوستان هم اطلاعات بیشتر بگیرید.
    5-راستش من صرفا فقط جهت اینکه بدونم فرمها چی هستن دانلود کردم و بعد پاک کردم و واقعا یادم نیست از چه سایتی بود. فرمهایی مثل family information-application for visitor visa و....این مورد رو به صورت تک سوال مطرح کنید دوستان زیادی هستن که قطعا مطلع هستند و میتوانند شماره های فرمها و آدرس سایت رو بگن.

امیدوارم تونسته باشم تا اونجایی که سوادم قد میداد کمکتون کرده باشم. انشاله هر موقع اقدام میکنید ویزا رو هم بگیرید.
    شاد باشید.

Junior Member

ممنون از راهنمایی خوبتون دقیقا درسته ،البته دوستان خودم که تابستون اقدام کردن ۴۵ تا ۵۰ روز ویزا گرفتن ،ما قبلا ویزای امریکا هم گرفتیم ولی همون لحظه ویزا گرفتیم و fbi هم لازم نشد امیدوارم این همه منتظر بودیم ویزا بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)