نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1091 از 1841 نخستنخست ... 915919911041108110821083108410851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911001101114111911591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,901 تا 10,910 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام اون قسمت هدف از سفر رو چی باید بنویسیم؟
    به جز اکروبات ریدر 10 با نیترو یا چیز دیگه ای نمیشه پر کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bcanada نمایش پست ها
    سلام و تشكر از همه دوستاني كه پست ها رو پيگيري مي كنند و جواب ميدن
    يه نكته خيلي جالب كه بعد از ١٠٠٠ صفحه پست هاي مختلف وجود داره، اينكه هنوز هيچ كسي نمي دونه آژانس ها چه دعوتنامه اي مي گيرن و هزينش ٢٠٠٠ دلار امريكا است؟ خودشون مي گن دعوتنامه از يه شركت معتبر توريستي، ولي واقعا همچين چيزي وجود داره؟ و به نظر شما تاثيري هم داره؟
    و خودمون نمي تونيم بگيريم ؟
    من و همسرم ٣ تا ويزاي شينگن داريم و شرايط ديگه مثل سند و تمكن مالي و هر كدوم بيشتر از ١٥ تا سفر داريم، ولي اينجوري كه به نظر مي رسه، نداشتن دعوتنامه مي تونه منجر به ريجكت بشه.
    حالا به نظر شما اين دعوتنامه تضميني آژانس واقعا وجود داره؟
    اون هزار صفحه به کنار ولی اگر فقط همین سی صفحه اخیر رو دیده بودید، متوجه میشدید که در این مورد صحبت شده؛
    آژانسهای دست سوم ۲۰۰۰ هزار دلار میگیرن برای دعوتنامه. مبلغ دعوتنامه توریستی از آژانسهای دست اول زیر ۵۰۰ هزار تومن هست. خیلیا با دعوتنامه هم رد شدن. خیلیا بدون دعوتنامه هم ویزا گرفتن ...
    دعوتنامه از شرکتهای توریستی کانادایی صادر میشه و مهر و شماره ثبت معتبر داره با برنامه سفر ولی کارکردش صد در صد نیست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها
    اون هزار صفحه به کنار ولی اگر فقط همین سی صفحه اخیر رو دیده بودید، متوجه میشدید که در این مورد صحبت شده؛
    آژانسهای دست سوم ۲۰۰۰ هزار دلار میگیرن برای دعوتنامه. مبلغ دعوتنامه توریستی از آژانسهای دست اول زیر ۵۰۰ هزار تومن هست. خیلیا با دعوتنامه هم رد شدن. خیلیا بدون دعوتنامه هم ویزا گرفتن ...
    دعوتنامه از شرکتهای توریستی کانادایی صادر میشه و مهر و شماره ثبت معتبر داره با برنامه سفر ولی کارکردش صد در صد نیست
    راستش باید یک کم فکر هم کرد. دعوتنامه آژانس اصلا چه معنی و مفهومی داره؟ اینکه یک شرکت توریستی کانادا شما را دعوت کنه عملا بی معنیه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

سلام دوستان
    من پی ار و ساکن کانادا هستم و میخوام برای مادرم ویزا بگیرم، ایشون قصد ماندن کمتر از 6 ماه رو هم دارن، من چجوری میتونم برای ایشون اپلای کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software developer

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    راستش باید یک کم فکر هم کرد. دعوتنامه آژانس اصلا چه معنی و مفهومی داره؟ اینکه یک شرکت توریستی کانادا شما را دعوت کنه عملا بی معنیه.
    ممنون از پاسختون، به نظر من هم عملا اینکار بی معنیه، ولی کاریه که دارن انجام میدن و با همین روش هم ویزا می گیرن. ولی نمی گن که این دعوتنامه رو دقیقا از کجا می گیرن....

به نظر شما با توجه به مواردی که در مورد خودم گفتم، داشتن دعوتنامه از یه دوست توی کانادا، روی پرونده من تاثیر مثبت می ذاره یا منفی ؟ با توجه به اینکه هدف از سفر توریستی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software developer

نقل قول نوشته اصلی توسط kamiran نمایش پست ها
    بله صحبت شده، ولی شما می دونید از چه شرکتی میگیرن ؟ و این تاثیر مثبتی داره یا نه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bcanada نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، به نظر من هم عملا اینکار بی معنیه، ولی کاریه که دارن انجام میدن و با همین روش هم ویزا می گیرن. ولی نمی گن که این دعوتنامه رو دقیقا از کجا می گیرن....

به نظر شما با توجه به مواردی که در مورد خودم گفتم، داشتن دعوتنامه از یه دوست توی کانادا، روی پرونده من تاثیر مثبت می ذاره یا منفی ؟ با توجه به اینکه هدف از سفر توریستی است.
    این آژانس ها به نمایندگی از شما پرونده را باز می کنند و مدارک میدن دیگه درسته؟ منظورم اینه که آیا شما اصلا این دعوت نامه کذایی را میبینید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software developer

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    این آژانس ها به نمایندگی از شما پرونده را باز می کنند و مدارک میدن دیگه درسته؟ منظورم اینه که آیا شما اصلا این دعوت نامه کذایی را میبینید؟
    بعید می دونم که به مشتری نشون بدن.

به نظر شما با توجه به مواردی که در مورد خودم گفتم، داشتن دعوتنامه از یه دوست توی کانادا، روی پرونده من تاثیر مثبت می ذاره یا منفی ؟ با توجه به اینکه هدف من و همسرم از سفر توریستی است.

Junior Member

سلام.
    1-امضای فرم 5257 به چه صورت است؟

2-رزرو بلیط برای ویزای کانادا لازم است؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    سلام.
    امضای فرم 5257 به چه صورت است؟
    انتهاي فرم صرفا جاييكه تاريخ داره رو از روي تقويم انتخاب كن. خودش به منزله امضاء الكترونيكي هستش

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)