نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 11 از 1841 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

سلام

من قبلا 3 سال پیش برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم که منو ریجکت کرد گفته بودن ما رو قانع نکردی که بعدش بر می گردی ( مامان بزرگ-خاله-دایی ها-عمه-عمو کانادا هستن) پارسال متاهل بودم و برای ویزای توریستی اقدام کردم که برم به عمم سر بزنم ( بدون همسرم!) بدون هیچ مصاحبه ای ریجکت کرد ! و گفت دلایلت کافی نبود و ما رو قانع نکرددی که بر میگردی سر موقع! ( اصلا با من مصاحبه ای نکردند که من بخوام قانعشون کنم!!) الان دقیقا یک سال هست که من با همسرم مالزی زندگی می کنیم( همسرم دانشجوی دکترا هستند و GRA استاد هستند و فاند می گیرند و تحصیلشون رایگان هست! ) حالا به نظرتون شانس ما چقدر هست که بخوایم برای تعطیلات کریسمس اقدام کنیم برای دو هفته بریم کانادا ( یعنی هر دو با هم) ، دعوت نامه هم از یکی هست که اصالاتا کانادایی هستن ایشون و نوشتن که ما رو در سفرمون کاملا ساپورت می کنن!!!!!

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Dena نمایش پست ها
    سلام

من قبلا 3 سال پیش برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کردم که منو ریجکت کرد گفته بودن ما رو قانع نکردی که بعدش بر می گردی ( مامان بزرگ-خاله-دایی ها-عمه-عمو کانادا هستن) پارسال متاهل بودم و برای ویزای توریستی اقدام کردم که برم به عمم سر بزنم ( بدون همسرم!) بدون هیچ مصاحبه ای ریجکت کرد ! و گفت دلایلت کافی نبود و ما رو قانع نکرددی که بر میگردی سر موقع! ( اصلا با من مصاحبه ای نکردند که من بخوام قانعشون کنم!!) الان دقیقا یک سال هست که من با همسرم مالزی زندگی می کنیم( همسرم دانشجوی دکترا هستند و GRA استاد هستند و فاند می گیرند و تحصیلشون رایگان هست! ) حالا به نظرتون شانس ما چقدر هست که بخوایم برای تعطیلات کریسمس اقدام کنیم برای دو هفته بریم کانادا ( یعنی هر دو با هم) ، دعوت نامه هم از یکی هست که اصالاتا کانادایی هستن ایشون و نوشتن که ما رو در سفرمون کاملا ساپورت می کنن!!!!!
    والا چیزی که من فهمیدم، بیشتر به بخت و اقبال بستگی داره تا اینکه برطبق اصولی باشه. پارسال پدر 70 ساله من رو هم با وجود کلی ویزاهای قدیمی تو پاسش، ریجکت کردن چون لابد قانع نشده بودن که بر میگرده!! ولی من خیلی هارو دیدم که با شرایط مشابه شما ویزا گرفتن. اقدام کنین و به حضرت شانس متوسل شین!

برای ما بعد از بیشتر از 4 ماه ویزا دادند. 28 may مدارک رو پست کردیم 4 اکتبر به ما زنگ زدند که بیاین پاستون رو بگیرید. این در حالی بود که پدر و مادر بودیم و برای مراسم عروسی می خواستیم بریم و چند بار هم ایمیل زدیم و لی بسیاری بسیار زودتر از ما ویزا گرفته بودند. اصلاً حساب و کتابشون معلوم نیست و به قول علی جون همه چیز به حضرت شانس بستگی داره. البته اینو هم بگم که پرونده در حریان اقامت هم داشتیم. اینها رو برای ثبت در تاریخ فروم گفتم. مهلت 10 ماهه هم بهمون دادند ولی دیگه فعلاً فکر نمی کنم تا گرفتن اقامت ازش استفاده کنیم.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Champion
    علی جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    برای ما بعد از بیشتر از 4 ماه ویزا دادند. 28 may مدارک رو پست کردیم 4 اکتبر به ما زنگ زدند که بیاین پاستون رو بگیرید. این در حالی بود که پدر و مادر بودیم و برای مراسم عروسی می خواستیم بریم و چند بار هم ایمیل زدیم و لی بسیاری بسیار زودتر از ما ویزا گرفته بودند. اصلاً حساب و کتابشون معلوم نیست و به قول علی جون همه چیز به حضرت شانس بستگی داره. البته اینو هم بگم که پرونده در حریان اقامت هم داشتیم. اینها رو برای ثبت در تاریخ فروم گفتم. مهلت 10 ماهه هم بهمون دادند ولی دیگه فعلاً فکر نمی کنم تا گرفتن اقامت ازش استفاده کنیم.
    فرال جان، من میخوام یه سعی‌ی بکنم و اگه بشه برای تابستون سال دیگه ویزا توریستی بگیرم و یه دو سه ماهی برم اونجا پیش خواهرم تا قبل از اومدن ویزا مهاجرتم شرایط رو بررسی کنم.

سه تا سوال:
    1- به نظرت کی اقدام کنم که دیگه برا اردیبهشت ویزا دستم باشه؟
    2- این ده ماهی که بهتون فرصت داده بودن رو خودتون خواسته بودین؟
    3- ویزا چند ماهه میدن؟ 6 ماهه درخواست بدیم مشکلیه؟

خلاصه ش اینکه میشه مثلا من دی اقدام کنم، بگم اعتبار ویزام باشه از خرداد تا شش ماه بعدش یا از همون زمانی که صادر شد جزو زمان ویزا حساب میشه؟

آخرشم اینکه من چه دل خوشی دارم که قراره بهم ویزا بدن!! ((:
    پرونده فدرال> اقدام: سپتامبر ۲۰۰۶ /بعد از شش سال کنسل شد!
    پرونده آلبــرتا> کاندید: مـارچ ۲۰۱۲ / لند با ویزای کار:‌ جون ۲۰۱۳ / اقامت دایم: ژانویه ۲۰۱۵ / شهروندی: آگوست ۲۰۱۸ [جزئیات]

نقل قول نوشته اصلی توسط علی جون نمایش پست ها
    فرال جان، من میخوام یه سعی‌ی بکنم و اگه بشه برای تابستون سال دیگه ویزا توریستی بگیرم و یه دو سه ماهی برم اونجا پیش خواهرم تا قبل از اومدن ویزا مهاجرتم شرایط رو بررسی کنم.

سه تا سوال:
    1- به نظرت کی اقدام کنم که دیگه برا اردیبهشت ویزا دستم باشه؟
    2- این ده ماهی که بهتون فرصت داده بودن رو خودتون خواسته بودین؟
    3- ویزا چند ماهه میدن؟ 6 ماهه درخواست بدیم مشکلیه؟

خلاصه ش اینکه میشه مثلا من دی اقدام کنم، بگم اعتبار ویزام باشه از خرداد تا شش ماه بعدش یا از همون زمانی که صادر شد جزو زمان ویزا حساب میشه؟

آخرشم اینکه من چه دل خوشی دارم که قراره بهم ویزا بدن!! ((:
    1- خودشون توصیه کرده اند 3 ماه قبل از تاریخی که در نظر دارید اقدام کنید ولی اجالتاً برای ما که خیلی هم به اصطلاح ضروری و حساس نسبت به تاریخ بود 4 ماه طول دادند ولی البته شانس ما به دانشجوها و سپتامبر هم خورد که خوب بی تاثیر نبود.ما فکر می کنم شما می توانید بگویید برای فلان موقع می خواهم. حالا خودتون ببینید کی می تونه مناسب باشه که اقدام کنید ولی بازم می دونید که بازم به شانستون بستگی داره. اما من یک آقای جوان مجردی رو دیدم که کمی قبل از ما اقدام کرده بود و چند روز قبل از ما هم ویزا گرفت و خواهرش براش دعوتنامه فرستاده بود. خودش می گفت چون من ویزای شنگن زیاد داشتم. البته من شنیدهام زمستان ها خیلی زودتر ویزا می دهند.

2-ما در خواستی برای مهلت خروج ندادیم و خودشون 10 ماه دادند. چند روز قبلش خانمی رو دیده بودم که تا مارچ بهش مهلت داده بودند و شاکی بود چون بچه مدرسه ای داشت. این هم احتمالاً شانسیه.

3- اینطور که من فهمیدم در واقع این مهلت خروجه و مدت زمانی که به شما اجازه ماندن می دهند را وقتی وارد کانادا می شوید براتون مهر می زنند و مشخص می کنند که بر اساس شنیده ها مغمولاً 6 ماهه می زنند ولی 3 ماهه هم شنیدم. پس با این حساب ممکنه تاریخ رفتن رو شما مشخص کنید ولی اینکه بگید می خوام 6 ماه بمونم شاید احتمال ویزا رو کم کنه در حالی که خودشون خود به خود ممکنه این کار رو بکنند.

خلاصه اینکه نا امید نا امید هم نباشید و به نظر من اگر دلایل محکم داشته باشید و ترجیحاً زمان خلوتی اقدام کنید و ضمناً پاس پر ویزایی هم داشته باشید احتمال ویزا دادن هم هست شاید به امتحانش بیارزه چرا که نه؟ یا حضرت شانس!!!

سلام دوستان،

می خواستم یک سوال از کسانی که ویزاشون ریجکت شده بپرسم. ممنون میشم اگه جواب بدین:

آیا توی پاسپورتتون مهر ریجکت زده شده؟ یا فقط توی نامه ای که ضمیمه ی مدارکتون کردند توش اشاره شده که درخواستتون پذیرفته نشده؟

میدونم که قدیما مهر سیاه ریجکت میزدند. طرف سوالم بیشتر از کسایی هست که تازگی ریجکت شدن.

با تشکر و سپاس
    امیر
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member

دوستان تو شهر ما که هیچ کدوم از این سه نوع پستها نیست میشه با پست معمولی هم مدارک رو ارسال کنیم؟!

Member sahar964 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/غیرانتفاعی

Unhappy پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

سلام

1-معمولاً بعد از گذشت چه زمانی از ورود به کانادا می تونم برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرستم ؟
    2-چه شرایطی باید داشته باشم ؟و داشته باشند؟
    3-برای هم پدر و هم مادر هم زمان می توانم دعوتنامه بفرستم؟(یعنی با هم بیایند)
    4-مدت اعتبار این دعوتنامه چقدر است؟
    5- تحت چه شرایطی مادر و پدرم می تونند دائم در کانادا بمانند (چه کارهایی باید انجام داد تا بتوانند بصورت دائم در کانادا با من زندگی کنند)
    من اصلاً اطلاعی در این زمینه ندارم.بردن پدر و مادرم یکی از بزرگترین دغدغه های منه ممنون از کمکتون
    کسی نبود ما را یاری کند؟؟؟؟؟
    ارسال مدارک: 1/05/2010 دریافت مدارک: 03/05/2010 صدور فایل نامبر:13/06/2010
    تاریخ مصاحبه :10/02/2011 صدور فایل نامبر فدرال :13/02/2011 مدیکال:
    ده ماه گذشت....

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar964 نمایش پست ها
    سلام

1-معمولاً بعد از گذشت چه زمانی از ورود به کانادا می تونم برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرستم ؟
    2-چه شرایطی باید داشته باشم ؟و داشته باشند؟
    3-برای هم پدر و هم مادر هم زمان می توانم دعوتنامه بفرستم؟(یعنی با هم بیایند)
    4-مدت اعتبار این دعوتنامه چقدر است؟
    5- تحت چه شرایطی مادر و پدرم می تونند دائم در کانادا بمانند (چه کارهایی باید انجام داد تا بتوانند بصورت دائم در کانادا با من زندگی کنند)
    من اصلاً اطلاعی در این زمینه ندارم.بردن پدر و مادرم یکی از بزرگترین دغدغه های منه ممنون از کمکتون
    کسی نبود ما را یاری کند؟؟؟؟؟
    در مورد دعوتنامه من اطلاع جدید ندارم ولی بهرحال شما باید نشان بدهید که میتوانید مخارجشون رو تامین کنید و آنها هم باید مدارک tie کافی به ایران نشان بدهند. برای هردو همزمان میتونید دعوتنامه بفرستید.

اگر بخواهید بصورت دائم بیایند باید اسپانسر پدر و مادرتون برای مهاجرت بشوید. برای اینکار باید درآمد کافی باید داشته باشید و پروسه اش هم خیلی طولانی شده است (یکی از دوستان من که سال 2007 برای پدر و مادرش اقدام کرده هنوز حتی برای مدیکال هم دعوت نشده اند). بر طبق آخرین اطلاع اداره مهاجرت کسانی که امسال فایل اسپانسرشیپ برای پدر و مادر باز میکنند کارشان ممکن است بیشتر از دهسال طول بکشد (با درنظر گرفتن تعداد پرونده های در نوبت مانده و محدودیت تعداد اقامت اسپانسرشیپ که هر سال صادر میشود)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست ویزای توریستی برای والدین

خبر جدید اینکه امروز دولت کانادا اعلام کرد یک ویزای جدید توریستی دراز مدت برای پدر و مادرها ایجاد شده که دهسال اعتبار دارد و با دریافت آن میتوانند بصورت مالتیپل هر بار دو سال در کانادا اقامت کنند. در عوض هیچ اپلیکیشن جدیدی برای مهاجرت پدر و مادرها تا دوسال اینده پذیرفته نخواهد شد که بتوانند بک لاگ فعلی را کاهش دهند.

http://www.winnipegfreepress.com/can...133246693.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)