نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 110 از 1841 نخستنخست ... 10601001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201602106101110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت/توریستی برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    ی سوال ::::
    _من حدود 2 ماه پیش واسه ویزای ویزیتوری اپلای کردم ریجکت شدم میخواستم بپرسم ایا میشه ایندفه واسه ی افیس دیگه بجز انکارا(مثلا ابوظبی) مدارکم رو بفرستم؟یا حتما باید بفرستم انکارا؟من از ایران اپلای کردم
    _و اگر میشه ایا باید حتما خود شخص حضوری مدارک رو تحویل بده یا از طریق وکیل یا اشنایی هم میشه مدارک رو فرستاد؟

Junior Member

واقعا متاسفم پدر مادر من هم سال گذشته با اینکه همه مدارکشون کامل بود ریجکت شدن
    می تونم بپرسم چه مدارک دیگه ای گذاشته بودید؟
    دوستان به نظرتون من برای مامان بابام جدا جدا اپلای کنم اگر یکی پرفت اون یکی رو بفرستم مشکلی پیش می آید ؟ میتونن دو تا پرونده رو به هم لینک بدن؟ حدالامکان می خوام که باهم بیان

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahdis نمایش پست ها
    سلام

من دو هفته پیش به صورت آنلاین اقدام کردم برای ویزای ویزیتوری پدر و مادر که متاسفانه reject شده، تو فایلی که فرستادن دو تا از box ها رو تیک زده:
    I am not satisfied that you have sufficient funds, including income or assets, to carry out your stated

purpose in going to Canada or to maintain yourself while in Canada and to effect your departure.
    که به نظر من کاملا غیر منطقی هست، من پدرم حدود 30 میلیون نامه از بانک گرفته بود و خودم هم اینجا 55 هزارتا نامه از بانک برده بودم، و صراحتا تو دعوتنامه نوشته بودم که همه هزینه هاشون بر عهده منه وقتی اومدن اینجا. دلیل دوم هم گفته بود:
    your son at this time does not meet lico for 3 persons.
    که این هم به نظر خیلی غیر عادی هست، من نامه از محل کار برده بودم که ماهی 3750 درآمد دارم.

واقعا نمی دونم چرا جواب منفی دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    برادرم بعد از 4 سال کار کردن داخل کانادا کارت PR خودشو دریافت کرد، الان برای من و پدر و مادر دعوتنامه فرستاده، من 29 سالمه مجردم لیسانس دارم تا حالا کانادا ، امریکا، شینگن اقدام نکردم توانایی مالی دارم سند ملک به نام دارم ، پدر و مادر سن بالای 50 و 60 سال، پدر پزشک بوده و الان باز نشسته، مادر خانه دار، با این شرایط شانس ما چقدر هست برای گرفتن ویزا؟

مدارک و دعوتنامه برادر رسیده، از کجا شروع کنم برای اقدام؟
    دسترسی به کردیت کارت تو ایران دارم، برای اقدام ببابت ویزا اصلا نیازی به مراجعه حضوری هست؟ یا فقط برای اخذ ویزا باید حضوری بریم آنکارا؟

چه مدت زمان میبره جواب بیاد؟
    کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی نیست راهنمایی کنه!!!!!!!!
    _من حدود 2 ماه پیش واسه ویزای ویزیتوری اپلای کردم ریجکت شدم میخواستم بپرسم ایا میشه ایندفه واسه ی افیس دیگه بجز انکارا(مثلا ابوظبی) مدارکم رو بفرستم؟یا حتما باید بفرستم انکارا؟من از ایران اپلای کردم
    _و اگر میشه ایا باید حتما خود شخص حضوری مدارک رو تحویل بده یا از طریق وکیل یا اشنایی هم میشه مدارک رو فرستاد؟

Junior Member

سلام دوستان .آیا کسی تا حالا تونسته از روش آن لاین جواب مثبت بگیره؟؟؟ واین که آیا سفارت به مدارک آن لاین زودتر جواب میده؟؟

Junior Member

سلام دوستان

من ویزای مالتیپل تا اول خرداد ماه دارم ولی‌ قصدم این است که در مرداد ماه مسافرت نمایم. لطفا راهنمایی بفرمائید که آیا من میتوانم الان درخواست ویزا کنم چون اگر تا اول خرداد صبر کنم دیگر نمی‌توانم در مرداد ماه به مسافرت بروم. در حقیقت تعطیلی ویزا آفیس تهران باعث این مشکلات و طول کشیدن صدور ویزای فعلی‌ شد. برخی‌ می‌گویند چون زمان مسافرت با زمان ویزا هماهنگ نیست میتوانید الان اقدام کنید. ویزای فعلی‌ نیز در عید استفاده میشود.

ممنون از هر کمک و راهنمایی.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viyanaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی نیست راهنمایی کنه!!!!!!!!
    بهتره از جاهای دیگه اپلای نکنید. تجربه نشون داده، ابوظبی سخت گیرانه تر از آنکارا ویزا می ده، مخصوصن وقتی یه بار از آنکارا ریفیوز شده باشید. در صورتی که آنکارا اپلای کنید تا قبل از دسامبر آینده پستی می تونید اپلای کنید. در ابوظبی همه ی درخواست کنندگان حتا اگر به عنوان همراه دیگری باشند باید حضوری فیزیکی در امارات داشته باشند و ویزای امارات رو هم ضمیمه ی پرونده اشون بکنند.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Joneidy نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ویزای مالتیپل تا اول خرداد ماه دارم ولی‌ قصدم این است که در مرداد ماه مسافرت نمایم. لطفا راهنمایی بفرمائید که آیا من میتوانم الان درخواست ویزا کنم چون اگر تا اول خرداد صبر کنم دیگر نمی‌توانم در مرداد ماه به مسافرت بروم. در حقیقت تعطیلی ویزا آفیس تهران باعث این مشکلات و طول کشیدن صدور ویزای فعلی‌ شد. برخی‌ می‌گویند چون زمان مسافرت با زمان ویزا هماهنگ نیست میتوانید الان اقدام کنید. ویزای فعلی‌ نیز در عید استفاده میشود.

ممنون از هر کمک و راهنمایی.
    بله می تونید درخواست ویزا کنید. در صورتی که هنوز با این ویزا سفر نکردید، چه بهتر که یک نامه هم در مدارکتون خطاب به افسر مهاجرت بنویسید و توضیح بدید که برنامه اتون چیه.

Junior Member

سلام دوستان،
    من و یکی از دوستانم الان در مونترآل دانشجوی دکترا هستیم و برای خانواده هامون از دانشگاهمون دعوتنامه گرفتیم و فرستادیم. میخواستیم ببینیم مدارک لازم برای ویزای خانواده هامون چی هستن؟ آیا لازم هست که مدارک دیگه ای هک همراهش بفرستیم یا نه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neda60 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من و یکی از دوستانم الان در مونترآل دانشجوی دکترا هستیم و برای خانواده هامون از دانشگاهمون دعوتنامه گرفتیم و فرستادیم. میخواستیم ببینیم مدارک لازم برای ویزای خانواده هامون چی هستن؟ آیا لازم هست که مدارک دیگه ای هک همراهش بفرستیم یا نه؟
    ممنونم
    سلام
    دعوت نامه ی شما بهتره شامل همه ی موارد خواسته شده در سایت وزارت مهاجرت و شهروندی باشه:

http://www.cic.gc.ca/english/visit/letter.asp

همین طور مدارک اقامتی خودتون (از جمله study permit و ویزا)، و همین طور مدارک مالی خودتون رو ضمیمه کنید. اگر خانواده ی شما قراره نزد شما اقامت کنند،تصویر اسنادی که نشون دهنده ی محل اقامت شما (سند یا اجاره نامه، ...) است رو هم ارائه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)