نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1112 از 1841 نخستنخست ... 11261210121062110211031104110511061107110811091110111111121113111411151116111711181119112011211122116212121612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,111 تا 11,120 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط melodicl نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه اساتید محترم . من تقریبا فکر میکنم یه 150 صفه ای رو خوندم از این 1100 صفه رو , ماشالا تمامی هم نداره
    من اگر اشتباه نکرده باشم یک نفر فقط این سوال رو پرسیده بود که کسی هم جواب این بنده خدا رو نداده بود و اون هم این بود که ایا امکانش هست با ویزای توریستی وارد کانادا شد و بعد نوع ویزارو تعقیر داد ؟ یعنی مثلا من کار پیدا کنم و یا دانشگاه برم ؟یا روش دیگه ای
    قابل تغییر نیست مگر اینکه شما به روش خوداشتغالی بتونید برای کانادا ثابت کنید که درآمد میتونید کسب کنید اونجا (خوداشتغالی برای ورزشکارانی که مدال دارند. هنرمندانی که ازراه هنرشون میتونن کسب درآمد کنن تو کانادا و کشاورزانی که ثابت کنن منبع درآمدشون تو ایران کشاورزی بوده). البته برای همین هم بهتره که شما از کانادا خارج بشید و از ایران اقدام کنید. (یه آقایی با همسرشون از این طریق ویزای مهاجرت گرفتند. تو همون 200 صفحه اخیر توضیحش رو دادند)
    به نظر من ویزای مالتیپل کانادا فقط برای یک عده امتیاز مثبت حساب میشه؛ کسانی که میخوان برای ثبت نام در کالج‌های کانادا اقدام کنند. در اینصورت وقتی شما مالتیپل کانادا رو داشته باشید، دیگه افسر شک نمیکنه که کالج رفتن شما برای موندن توی کاناداست. و البته بعد از اتمام کالج راحتتر میتونید برای ویزای مهاجرت اقدام کنید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط superking نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    درخواست ويزاي توريستي و همسرم بعد از ٥١ روز ريجكت شد بدليل تراول هيستوري و اين با وجودي هست كه من تو تراول هيستوري بسيار قوي هستم و نكته مثبت خودمون برا اقدام رو تراول هيستوري ميدونستم . تراول هيستوري ما شامل : ٥ ويزاي شينگن از سال ٢٠٠٧ تا الان از كشورهاي مختلف بعلاوه ويزاي استراليا براي خودم و حدود ١٠ ويزاي شينگن براي همسرم كه شامل ويزاهاي وليد ٢ ساله مولتيپل ، ويزاهاي دو ساله مولتيپل ، يك ساله مولتيپل و ... استراليا و بيش از ٥٠ بار ورود و خروج است ( بدليل شغلشون همش در سفر اروپا هستن) و همين الان ويزاي وليد شينگن ٢ ساله دارن.
    در مورد ديگر شرايط توضيح نميدم چون دليل رد ما تراول هيستوري بوده ولي همينقدر بگم كه هر هر دو شاغل با ليست بيمه و سند بنام خودمون و حسابهاي بالاي ٢٠٠ ميليون و ... و تا حالا هر جا اقدام كرديم شنگن و استراليا بدون هيچ مشكلي ويزا گرفته بوديم.
    و براي مثال تو اين ٥١ روز اقدام براي ويزا كانادا ٣ تا سفر به ايتاليا و آلمان و فرانسه داشتن.

ميخواستم بدونم براي اقدام دوباره چيكار بايد بكنم ؟ دوباره بلافاصله اقدام كنم ؟ چون دليل رد ما كاملاً غير منطقي هست با شرايط ما نميخوره، براي مثال به كسي كه بدليل تروال هيستوري رد ميشه ميگن يك ويزاي شنگن بگير دوباره اقدام بكن!!! آيا ميشود اعتراض كرد من ديگه ويزاي كجا رو بگيرم اقدام كنم !!!! چه شرايطي رو بايد بهتر كنم كه اقدام دوباره انجام بدم ؟؟؟؟ آيا با همين شرايط بلافاصله دوباره اقدام كنم ؟
    سلام
    میتونید ایمیل اعتراض بزنید ولی همونطور که خودتون گفتید دلیلش همون تراور هیستوریه این تصور که اگه 10-15 تا شینگن داشته باشید و ویزای استرالیا و امریکا و اینا دیگه همه چی اوکیه کاملا اشتباهه هر چیزی که کیس شما رو از حالت نرمال به حالت خاص تبدیل کنه میتونه باعث ریجکت بشه همونطور که اگه پول قلمبه زیاد تو حساب باشه نتیجه معکوس میده در مورد تراور هیستوری هم صدق میکنه البته قطعا یه چیزی هم تو مدارکتون پیدا کرده که با تراور هیستوریتون مغایرت داشته به نظر من اگه خواستی دوباره اقدام کنی چند ماه صبر کن پاسپورتتونو عوض کنید و لازم نیست این همه سابقه سفر براشون بذارید دو سه تا شینگن و دو سه تا کشورهای دورو ور مثل ترکیه و دبی اینا باشه کافیه
    موفق باشید

سلام دوستان
    من و همسرم چندماهی هست که برای تحصیل به نروژ آمدیم (همسرم دزس میخونه و من اقامت 1 ساله کاری دارم) و حالا من میخوام برای دیدار با برادر همسرم با ویزای توریستی به کانادا برم،
    1. باید از طریق سفارت کانادا در اسلو اقدام کنم یا آنکارا(استانبول)؟ چون ظاهرا برای بایومتریک باید به آنکارا برم (هزینه سفرم تا دوسلدورف برای بایومتریک با آنکارا یا استانبول برابره پس ترجیح من استانبوله)
    2. بدون دعوتنامه شانسی دارم؟ سند ملکی در تهران بنامم هست و یک قرارداد کاری نه چندان پر درآمد برای اسلو دارم (اعتبار تا پایان 2017)
    3.کپی کارت اقامت 1 ساله نروژ کمکی میکنه آیا؟

Junior Member

همون موقع که آنلاین بود و جایی برای آپلود بیمه نداشت ....!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    همون موقع که اقدام کردید و مدارک دادید باید اونها را هم می گذاشتید. بعد از اون امکان اضافه کردن مدرک نیست.

Junior Member

سلام
    شما مدارکتون رو مثل سایقه ببیمه و ترجمه شناسنامه و ،،، را چه جوری و چه وقت ارایه دادین ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    میتونید ایمیل اعتراض بزنید ولی همونطور که خودتون گفتید دلیلش همون تراور هیستوریه این تصور که اگه 10-15 تا شینگن داشته باشید و ویزای استرالیا و امریکا و اینا دیگه همه چی اوکیه کاملا اشتباهه هر چیزی که کیس شما رو از حالت نرمال به حالت خاص تبدیل کنه میتونه باعث ریجکت بشه همونطور که اگه پول قلمبه زیاد تو حساب باشه نتیجه معکوس میده در مورد تراور هیستوری هم صدق میکنه البته قطعا یه چیزی هم تو مدارکتون پیدا کرده که با تراور هیستوریتون مغایرت داشته به نظر من اگه خواستی دوباره اقدام کنی چند ماه صبر کن پاسپورتتونو عوض کنید و لازم نیست این همه سابقه سفر براشون بذارید دو سه تا شینگن و دو سه تا کشورهای دورو ور مثل ترکیه و دبی اینا باشه کافیه
    موفق باشید
    سلام
    شما مدارکتون رو مثل سایقه ببیمه و ترجمه شناسنامه و ،،، را چه جوری و چه وقت ارایه دادین ؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط peeymaann نمایش پست ها

جای جدا برای اونها وجود نداره. باید همراه سایر مدارک در قالب یک فایل پی دی اف ارائه می کردید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    ورد تراور هیستوری هم صدق میکنه البته قطعا یه چیزی هم تو مدارکتون پیدا کرده که با تراور هیستوریتون مغایرت داشته به نظر من اگه خواستی دوباره اقدام کنی چند ماه صبر کن پاسپورتتونو عوض کنید و لازم نیست این همه سابقه سفر براشون بذارید دو سه تا شینگن و دو سه تا کشورهای دورو ور مثل ترکیه و دبی اینا باشه کافیه
    موفق باشید
    دوستان و آقا محسن سلام. چیزی که من متوجه شدم اینه که اگه همه سابقه سفر های قبلی رو اظهار نکنیم مشکلی بوجود نمیاد درسته؟! من پاسپورتم جدیده و مهر نداره ولی سال 2013 چندتا سفر داشتم توی خاورمیانه! و اینکه من دوبار ریجکت ویزای آمریکا شدم در سالهای 2012 و 13. آیا بنظر شما لازمه که این ریجکت ها رو ذکر کنم؟ اگه نگم چه مشکلی پیش میاد، آیا با آمریکا در ارتباطن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    دوستان و آقا محسن سلام. چیزی که من متوجه شدم اینه که اگه همه سابقه سفر های قبلی رو اظهار نکنیم مشکلی بوجود نمیاد درسته؟! من پاسپورتم جدیده و مهر نداره ولی سال 2013 چندتا سفر داشتم توی خاورمیانه! و اینکه من دوبار ریجکت ویزای آمریکا شدم در سالهای 2012 و 13. آیا بنظر شما لازمه که این ریجکت ها رو ذکر کنم؟ اگه نگم چه مشکلی پیش میاد، آیا با آمریکا در ارتباطن؟
    چطوری این مطلب را متوجه شدید؟ در فرم صراحتا از شما پرسیده آیا ویزای جای دیگه ریجیکت شدید یا خیر؟ تمام فلسفه بک گراند چک همینه که این موارد را بررسی کنند. بله نگید خیلی راحت شما را رد خواهند کرد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)