نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1137 از 1841 نخستنخست ... 13763710371087112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147118712371637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,361 تا 11,370 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقاضاي راهنمايي فوري
    الان خواهرم به همراه دختر 15 ساله شون براي انگشت نگاري ترکيه هستند. و هر دو انگشت نگاري رو Dec14 صبح انجام دادند.
    الان که توي اکانت خواهرم نگاه ميکنم براي دخترشون نوشته که Biometric انجام شد ولي براي خواهرم در قسمت بايومتريک نوشته که Your action is required!!!!!!!!

لطفا راهنمايي کنيد چرا اينجوري شده و آيا تا ترکيه هستند دوباره بايد انجام بدن؟

لطقا راهنمايي کنيد.

با تشکر
    فکر کنم پرونده بچه ها زودتر اب دیت میشه من هم پارسال برام دوستم دعوت نامه دادم تو اکانت دخترش روز بعد از انگشت نگاری زده بود کامل ولی مال خودشون دو ماه طول کشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elinn نمایش پست ها
    دوستان من با آژانس عالی گشت صحبت کردم بهم میگن میتونن از یک دارالترجمه در شهر مونترال برای ما دعوتنامه بگیرن همراه با کد NOTARY ،کسی در این زمینه اطلاعاتی داره که آیا اصلا این دعوتنامه اعتباری داره یا خیر؟در روند اخذ ویزامون پوینت مثبتی هست یا نه؟

دوست عزیز
    شما یک دعوتنامه حقوقی ممکن دریافت کنید که از یک شرکت یا آزانس مسافرتی در کانادا هست و برای تور شما و سفر شما برنامه ریزی میکنه یا شما را برای شرکت در یک کنفرانس یا نمایشگاه دعوت می کنند و همچنین یک دعوتنامه از طرف یک دوست و بستگان شما که این دعوتنامه حقیقی است و به پیوست آن باید مدارکی را در مورد شخص دعوت کننده ارائه شود. ولی این پیشنهادی که به شما دادند نه حقوقی نه حقیقی چون یک دارالترجمه به عنوان یک مکان تجاری دلیلی برای دعوت شما نداره و شخص هم نیست که حقیقی باشد بنا بر این احتیاط و دقت نظر بیشتری به عمل آ ورید. من خودم یک دعوتنامه از یک آزانس مسافرتی داشتم . ولی اگر صفحات اینجا یک مروری بکنید خواهید دید که چقدر شرایط افراد درخواست کننده و پاسخ به درخواست ویزا و قبولی و ردی متفاوت هست!!! انشالله ویزا بگیرید و خشنود شوید. ولی به پیشنهاد آژانس ها با احتیاط بیشتری توجه کنید که با بعضی از پیشنهادات مثل شینگن تقلبی که یکی از دوستان من هم در گیرش شد شانش اپلای کردنتان را از دست ندهید!!!

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    می خواستم ببینم به نظر شما بهترین کشور برای انگشت نگاری به خصوص از نظر هزینه ی رفت و آمد و اقامت احتمالی کجاست و اگر کسی ایروان رفته می تونه راهنمایی کنه؟ برای این مرکز در ایروان نیاز به گرفتن نوبت انگشت نگاری هست یا نه؟ و یه چیزی هم شنیدم که کسانی که آنلاین اپلای می کنند، جاهای خاصی باید برای بایومتریک برند؟ درسته؟
    نامه ی BIL من اومده و نمی دونم چه کشوری برم و... . به خصوص برای نوبت گرفتن باید اقدام کرد یا نه؟ نوبت انگشت نگاری؟ ممنون از دوستان

Junior Member

با سلام
    دوستان ،من ویزای تحصیلی دارم و سپتامبر رفتم مونترال ثبت نام دانشگاه کردم و سین نامبر گرفتم اما برگشتم ایران و ترمم رو دیفر کردم.الان میخوام اینبار مامانم رو ببرم تا بچه ام تنها نباشه و بتونم بمونم چون شوهرم فعلا نمیاد.آیا چون من الان کانادا نیستم نمی تونم دعوتنامه بدم؟چه راهکاری هست که قبل از رفتن ویزای مامانم رو بگیرم تا بتونیم همزمان بریم برای شروع ترم تابستان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh24 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    می خواستم ببینم به نظر شما بهترین کشور برای انگشت نگاری به خصوص از نظر هزینه ی رفت و آمد و اقامت احتمالی کجاست و اگر کسی ایروان رفته می تونه راهنمایی کنه؟ برای این مرکز در ایروان نیاز به گرفتن نوبت انگشت نگاری هست یا نه؟ و یه چیزی هم شنیدم که کسانی که آنلاین اپلای می کنند، جاهای خاصی باید برای بایومتریک برند؟ درسته؟
    نامه ی BIL من اومده و نمی دونم چه کشوری برم و... . به خصوص برای نوبت گرفتن باید اقدام کرد یا نه؟ نوبت انگشت نگاری؟ ممنون از دوستان
    سلام.
    برای انگشت نگاری نیاز به وقت قبلی نیست.ما استانبول رفتیم که خیلی شلوغ بود وک.الان قیمت ها بالا نیست چه استانبول و چه ایروان و گرجستان.هر جا خواستین میشه برای بایو برین و محدودیتی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

سلام به دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز
    اگر قصد دارین استانبول برین بهتره ساعت 9 صبح جلوی دفترشون باشین، وقت قبلی نمیخواد. همونجا یک نوبت کاغذی میدن بهتون و میگن ساعت چند برین برای انگشت نگاری. ما ساعت 10 رسیدیم و نوبتمون شد برای ساعت 2. اصل پروسه کمتر از 30 ثانیه طول میکشه. یکی از دوستان هم که ایروان رفته بود خیلی راضی بود، در کل فرق زیادی نمیکنه و وقت قبلی نمیخواد. هرجا راحت ترین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion666 نمایش پست ها
    دوستان لطفا جوابه منم میدید با تشکر
    کسی نمی تونه بگه. بودند با کلی ویزا و ملک و موجودی رد شدند و بودند کسانی که با کمترین شرایط ویزا گرفتن. دعوتنامه از غیر فامیل و غیر کاری واقعیتش اثر چندانی نداره چون می دونن که پول میدید و اون رو می خرید. قبلا هم گفتم, کانادا مقصد توریستی نیست بنابراین برای ویزای توریستی بدون ارتباط کاری یا فامیلی سخت گیری هست. کلا شانسیه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    سلام
    من و همسرم دو هفته پیش وک ایروان بایومتریک رو انجام دادیم. من پیش از سفر ایمیل زدم و مطمئن شدم که نیازی به وقت قبلی هم نیست. در کل هم فرقی نداره که کدوم کشور بایومتریک رو انجام میدید. ولی توی ایروان همه چیز عالی بود و کسی که این کار رو انجام میداد فوق العاده منظم و باشخصیت بود. اگر ساعت 9 اونجا باشید کارتون حداکثر نیم ساعته انجام میشه و همون روز برای ما ایمیل اومد و وضعیت بایومتریک سایت هم به completed تغییر پیدا کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کسی نمی تونه بگه. بودند با کلی ویزا و ملک و موجودی رد شدند و بودند کسانی که با کمترین شرایط ویزا گرفتن. دعوتنامه از غیر فامیل و غیر کاری واقعیتش اثر چندانی نداره چون می دونن که پول میدید و اون رو می خرید. قبلا هم گفتم, کانادا مقصد توریستی نیست بنابراین برای ویزای توریستی بدون ارتباط کاری یا فامیلی سخت گیری هست. کلا شانسیه.
    دوست عزيز شما كه نا سلامتي كانادايي هستي . كانادا بيش از ٢٠ ميليون گردشگر خارجي در سال داره كه به نسبت جمعيتش ، خودش يك ركورده. جاذبه هاي زيادي هم داره ، يكي مياد براي دوچرخه سواري دور كانادا يكي مياد براي اسكي ، يكي مياد پارك هاي ملي

بطور كل حرف شما درست است كه براي ويزاي توريستي كانادا سخت گيري مي كنند ، چون مسافر بايد به معناي واقعي نشان دهد قصدش از سفر گردشگري است و براي اين منظور سابقه سفر هاي متعدد بهترين مدرك ميتونه باشه .

همچنين در تاييد حرف شما ، دعوتنامه از غير فاميل درجه يك يا دعوتنامه استاني و بيزنسي چندان اهميت نداره.چه برسه به دعوتنامه اژانس . سابقه سفر به نظرم مهمترين نقش و بازي ميكنه

Junior Member

دوستان من و همسرم یک حساب بانکی داریم اما حساب با اسم من هست و اینکه امکان انتقال پول ندارم و از اون طرف سند ملکی و ... به اسم همسرم هست اگر من نفر اصلی رو همسرم قرار بدم و گردش حساب همسرم زیاد جالب نیست ارایه بده و اما گردش حساب من خوبه ارائه بدم اما در توضیحات همسرم بگم که این حساب درسته به اسم من هست اما حسابی هست که مربوط به درامد جفتمون میشه امکان پذیره یا نه دردسر درست میکنه؟و اینکه بانک بهم گفت میتونم در تمکنی که میدیم بگیم که شما پشتیبان همسرتون هستید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)