نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1139 از 1841 نخستنخست ... 13963910391089112911301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149118912391639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,381 تا 11,390 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان
    من در 5 سال گذشته 2 بار برای مهاجرت به کانادا اقدام کردم یکبار برای کبک و یکبار برای فدرال که در مورد کبک خودم به دلیل ازدواج و بیش از حد طولانی شدن پروسه ، مدارکم را آپدیت نکردم و منصرف شدم و در مورد فدرال به کپ رشته ی خودم نرسیدم و اکانتم در CIC منقضی شده. الان هم خواهرم که ساکن کاناداست بارداره و تا 2 هفته ی دیگه فارغ میشه لذا میخاستم ازاین فرصت استفاده کنم و برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم. در 5 سال گذشته هم یک سفر به امریکا با ویزای F2 داشتم و با هسرم بعد از یک ماه برگشتیم به ایران.شینگن هم ندارم.
    سوالم اینه که در قسمت Immigration history چطور توضیح بدم که ریجکت نشم.
    ممنون پیشاپیش
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    یعنی برای ماههای دیگه تایید میکنن وقتی از زمان درخواست من بگذره؟
    بله امکانش هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط translation نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من ساکن کانادا هستم و با مجوز کار بعد از تحصیل اینجا زندگی می کنم. قصد دارم خواهرم را که 35 سال داره دعوت بکنم برای ویزای توریسیتی. ایشون مجرد هست و مالک چیزی در ایران نیست. اسپانسر مالیش هم پدر مادرم هستند. به نظر شما شانسی برای گرفتن ویزای توریستی داره؟ البته مطلع هستم که شانسش خیلی کم هست اما برخی از دوستان گفتند که مواردی از این قبیل هم بوده که قبول شدند. می خواستم از نظریات و تجارب شما هم استفاده کنم. ممنون.
    سلام ،اصلا شانس نداره ،مگه اينكه تراول هيستوري خيلي خيلي قويي داشته باشند،اين شرايط برايه منم دقيقا اتفاق افتاد و من اقدام كردم و ريجكت شد

Junior Member

همانطور که دیگر دوستمون گفتن شانس خیلی کمی داره، نمونه های زیادی مشابه کیس شما هست که رجکت شده اند. شاید با حساب بانکی، سفر های قبلی قوی، سابقه کاری معتبر، ملک شخصی و ... بشه امیدی داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirb12 نمایش پست ها
    ممنون
    حتما روند پیشرفت رو میگم اینجا
    یک سئوال که شاید تکراری باشه، ولی اگر میشه تجربیاتتون رو بهم بگین
    اینکه برای انگشت نگاری کجا بریم مهمه؟ تاثیری داره اصلا؟!!
    من خودم استانبول رو انتخاب کردم که بروم، البته ارمنستان و .. هم میشه رفت.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amirb12 نمایش پست ها
    یک سئوال که شاید تکراری باشه، ولی اگر میشه تجربیاتتون رو بهم بگین
    اینکه برای انگشت نگاری کجا بریم مهمه؟ تاثیری داره اصلا؟!!
    من خودم استانبول رو انتخاب کردم که بروم، البته ارمنستان و .. هم میشه رفت.
    تاثیری نداره. هر جا راحت تر بودین تشریف ببرید. فقط بعضی هاشون مثل استانبول کمی شلوغ تر هستن.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ما 2 اکتبر بیو رفتم استانبول و همون روز هم کامپیلیت شد از اون روز 77 روز شده و فعلا هیچ خبری نیست (شرایط من و همسرم - 39 و 38 سال - 2 شنگن - 17 سفر خارجی به کشورهای دیگه - سند مالکیت - ساپورت مالی حدود 400 میلیونی - بدون دعوت نامه با رزور هتل و بلیط)
    اولا میخواستم بدونم تو بازه زمانی ما و کیس مثل شرایط ما کسی ویزا گرفته؟
    و اینکه احتمال ویزا گرفتن ما چند درصد هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کاسبی بسیار گسترده ای در جریانه. چه در این بخش دعوت نامه و تکمیل فرم ها چه در تکمیل فرم های سیتیزین شیپ. از ناآگاهی مردم سوءاستفاده می کنند واقعاً. همین که یک اسم کانادا یدک بکشه در ایران کلی خریدار داره.
    من دعوت نامه از یه شرکت که ظاهرا کارش تورهای گردشگری تو کانادا بود با مهر و امضا و شماره ثبت و این چیزا که تو متنش هم نوشته بود که فلانی از طرف ما دعوت شده و همه ی مسئولیتها رو هم به عهده گرفته بود داشتم ولی تو چک لیست مدارکی که سایت خواسته بود حتی تو قسمت اپشنال هم اسمی از دعوتنامه نیاورده بود بنابر این منم به این نتیجه رسیدم که اگه نذارمش بهتره ولی دعوتنامه ای که قبلا از اروپا برای شنگن داشتم تو قسمت اپشنال و رسید بعضی پرداختهای هتل و حتی چند تا کارت پرواز سفرهای داخل محدوده شنگن مربوط به سالهای قبل رو داشتم که تو تراول هیستوری اضافه کردم و رزرو هتل و بلیط هواپیمارو هم چون تو چک لیست مدارک خواسته بود گذاشتم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    من دعوت نامه از یه شرکت که ظاهرا کارش تورهای گردشگری تو کانادا بود با مهر و امضا و شماره ثبت و این چیزا که تو متنش هم نوشته بود که فلانی از طرف ما دعوت شده و همه ی مسئولیتها رو هم به عهده گرفته بود داشتم ولی تو چک لیست مدارکی که سایت خواسته بود حتی تو قسمت اپشنال هم اسمی از دعوتنامه نیاورده بود بنابر این منم به این نتیجه رسیدم که اگه نذارمش بهتره ولی دعوتنامه ای که قبلا از اروپا برای شنگن داشتم تو قسمت اپشنال و رسید بعضی پرداختهای هتل و حتی چند تا کارت پرواز سفرهای داخل محدوده شنگن مربوط به سالهای قبل رو داشتم که تو تراول هیستوری اضافه کردم و رزرو هتل و بلیط هواپیمارو هم چون تو چک لیست مدارک خواسته بود گذاشتم

آخه دعوت نامه اروپا و کارت پرواز و ... به این کیس چه ارتباطی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimamina نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ما 2 اکتبر بیو رفتم استانبول و همون روز هم کامپیلیت شد از اون روز 77 روز شده و فعلا هیچ خبری نیست (شرایط من و همسرم - 39 و 38 سال - 2 شنگن - 17 سفر خارجی به کشورهای دیگه - سند مالکیت - ساپورت مالی حدود 400 میلیونی - بدون دعوت نامه با رزور هتل و بلیط)
    اولا میخواستم بدونم تو بازه زمانی ما و کیس مثل شرایط ما کسی ویزا گرفته؟
    و اینکه احتمال ویزا گرفتن ما چند درصد هست؟
    سلام . نگران نباشيد . اين اواخر طولاني شده روند پاسخ دهي. شرايط شما رو دقيق نميدونم اما براي دو تا از دوستانم كه تقريبا شرايط شما رو داشتند اقدام كردم . مهرماه رفتند انگشت نگاري و چهار روز پيش پاس ريكوئست شدند. احتمالا همين ماه جواب شما مياد و اميدوارم مثبت باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)