نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1147 از 1841 نخستنخست ... 14764710471097113711381139114011411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157119712471647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,461 تا 11,470 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم، آزاد علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام
    پیشنهادتان برای انگشت نگاریِ ویزای کانادا کدوم شهر هست ؟
    آنکارا یا استانبول؟
    به نظرتون میشه صبح رفت شب برگشت ؟ اصلاً نمی خوام بمونم آنجا
    مرسی

با سلام ، من یک سوال داشتم ، ممنون میشم راهنماییم کنید . من در کانادا هیچ بستگانی ندارم ، ولی در آمریکا خواهرم شهروند هست و مادرم گرین کارت دارد. اخیرا به من ویزای j1 آمریکا رو ندادند . خواهرم باردار هست و من میخواهم برای ویزای توریستی کانادا و دیدن خواهرم در کانادا اقدام کنم. به نظرتون من در کانادا هتل رزرو کنم و به این شکل که میخواهم خواهرم را ببینم اقدام کنم بهتره و یا بگم یکی از دوستان در کانادا برایم دعوتنامه بفرستد و هیچ حرفی از خواهرم نیارم بهتره؟
    فقط یک نکته را بگم (میخواهم این بهانه را بیاورم که برای زن باردار پرواز طولانی خوب نیست و تنها جایی که امن هست و من میتوانم خواهرم را ببینم کانادا هست)
    همچنین من متاسفانه ویزای شینگن ندارم
    ر

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

سلام دوستان
    من تصمیم دارم برای انگشت نگاری برم تفلیس ولی ظاهرا هیچکس نمیره اونجا، تو سایت وک گرجستان چیزی درباره ی وقت گرفتن و یا اینکه ممکنه انجام ندن ، ننوشتن. منم عجله دارم و نمیدونم چکار کنم. تماس گرفتم ولی موفق نشدم باهاشون صحبت کنم. کسی تجربه ی تفلیس رو داره اخیرا؟
    ممنون
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa259 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تصمیم دارم برای انگشت نگاری برم تفلیس ولی ظاهرا هیچکس نمیره اونجا، تو سایت وک گرجستان چیزی درباره ی وقت گرفتن و یا اینکه ممکنه انجام ندن ، ننوشتن. منم عجله دارم و نمیدونم چکار کنم. تماس گرفتم ولی موفق نشدم باهاشون صحبت کنم. کسی تجربه ی تفلیس رو داره اخیرا؟
    ممنون
    سلام
    نمی دونم در این فرم خواندم یا مربوط به فرم ویزای تحصیلی بود دوستانی که تفلیس رفتند راضی بودند. وقت قبلی نمی خواهد . فقط آدرس از روی سایت کانادا بگیرید و بروید و روز کاری هم باشه من 21 آذر رفتم وک استانبول هتل من اکسپرس تکسیم بود و تا دفتر وک 2 دقیقه پیاده روی داشت 7 صبح رفتم نفر سوم بودم هشت و نیم کار شروع کردند مسئول کار ما یک خانم فارسی زبان بود و خیلی راحت و سریع کار من انجام شد بعد از من هم تعداد زیادی نبودند و کلا شلوغ نبود نوبت و وقت قبلی هم نداشت و جالب اینکه این تبلیغ های که می کنند برای وقت سفارت.... که حتی یک نفر قبل از رفتنم به استانبول در آزانسی که بلیط گرفتم به من گفت 100 دلار رابط ما در ترکیه می گیرد و شما را از هتل تا وک می بردو کار شما را در سفارت انجام می دهد !!!! یک نفرشون یک خانم و آقای جوانی آورده بود و فقط پاس هاشون گرفت بردجلوی باجه بهشون نوبت داد که منتظر انگشت نگاری بمونند!!! فقط تفاوتشون با ما این بود که ما شماره داشتیم وقتی اعلام کرد خودمان جلوی باجه رفتیم و نوبت گرفتیم اینها همراهشان این کار رو کرد!!! و شاید هم از جلوی هتل رفته بود آورده بود دوستان را . به هر حال که به علت عدم آگاهی از بعضی موارد بد جوری ملت تیغ می زنند. انشالله که شما سفر خوبی داشته باشید و به نتیجه مطلوب برسید و خوشحال شوید.

Junior Member Mahsa259 آواتار ها

ممنون و سپاسگزار از لطفتون. من تاحالا سفارت کانادا نرفتم برای همینم طبق تجربه ام از سفارت آمریکا نگران وقت گرفتن بودم و متاسفانه آژانسها هم اصلن اطلاعی دراین رابطه ندارند.
    Transmit: 01/02/2015
    Enter to the Pool: 01/06/2015
    NOC: 2174

کلا این وک های کانادا رو یه سری بیخودی گنده کردن، اصلا وقت و این چیزها نمیخواد، دقیقا یه چیزیه مثل پلیس +10 ایران، میرین اونجا یه نوبت مثل نوبت دهی بانکها بهتون میدن و بعدش صدا میکنن و خیلی سریع کار انجام میشه دقیقا مثل انگشت نگاری تو پلیس +10 ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazsharif نمایش پست ها
    با سلام ، من یک سوال داشتم ، ممنون میشم راهنماییم کنید . من در کانادا هیچ بستگانی ندارم ، ولی در آمریکا خواهرم شهروند هست و مادرم گرین کارت دارد. اخیرا به من ویزای j1 آمریکا رو ندادند . خواهرم باردار هست و من میخواهم برای ویزای توریستی کانادا و دیدن خواهرم در کانادا اقدام کنم. به نظرتون من در کانادا هتل رزرو کنم و به این شکل که میخواهم خواهرم را ببینم اقدام کنم بهتره و یا بگم یکی از دوستان در کانادا برایم دعوتنامه بفرستد و هیچ حرفی از خواهرم نیارم بهتره؟
    فقط یک نکته را بگم (میخواهم این بهانه را بیاورم که برای زن باردار پرواز طولانی خوب نیست و تنها جایی که امن هست و من میتوانم خواهرم را ببینم کانادا هست)
    همچنین من متاسفانه ویزای شینگن ندارم
    با درود . وقتی خواهز شما در کانادا ساکن نیست ، لزومی نداره بزای ایمیگزیشن داستان را تعزیف کنید. چون حتی اگر خواهر شما مقیم کانادا هم بود ویزا گزفتن شما با اما و اگر بود
    بهزحال یا به قصد دیدن دوست خود ، گشت و گذار در کانادا هدف خودتون رو اعلام کنید . توضیج اضافه تر ضرورتی ندارد .

Junior Member

دوستان سلام،

اگر تمام مدارک مثل سند منزل شخصی، پرینت حساب با مبلغ صد میلیون، یک ویزای شینگن و دعوت نامه از خواهر و وضعیت مالی خوب خواهر در کانادا، فراهم باشه اما حقوق خودم فقط یک میلیون تومان باشه، آیا احتمال اینکه ویزای توریستی بدن وجود نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi96 نمایش پست ها
    دوستان سلام،

اگر تمام مدارک مثل سند منزل شخصی، پرینت حساب با مبلغ صد میلیون، یک ویزای شینگن و دعوت نامه از خواهر و وضعیت مالی خوب خواهر در کانادا، فراهم باشه اما حقوق خودم فقط یک میلیون تومان باشه، آیا احتمال اینکه ویزای توریستی بدن وجود نداره؟
    خودتونو بزارین جای افیسر، 100 میلیون موجودی + سند ملک + حقوق 1 میلیون! اگر باورتون شد اون هم باور میکنه

Junior Member

باسلام
    ما یه خانواده چهارنفری هستیم که میخوایم واسه ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم.خودم و خانومم ویه دخترده ساله و پسر دو سالم .الان نزدیک چندماه هستش که داریم راجم ای مسله تحقیق میکنیم. با توجه به کثرت دفترای مهاجرتی کاملا" سردر گم شدیم . مشکل اصلیمون اعتماد وپرداخت پیشاپیش هزینه ها به دفترایه مهاجرتی هستش . ممنون میشم که اگه راهی هست که جلوپامون بزارینو راهنماییم کنید که چجوری میتونیم راحت تر و سریع تر ویزای توریستی کانادا رو بگیریم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)