نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1164 از 1841 نخستنخست ... 16466410641114115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117211731174121412641664 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,631 تا 11,640 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    آخه من کلی پول و خونه و این چیزها دارم و همه مدارک هم میزارم واسشون. یعنی تراول هیستوری اینقدر مهمه واسشون که 95 درصد میزارن واسه تراول هیستوری و 5 درصد میزارن واسه مدارک و وابستگی که من به محل زندگیم دارم؟اگه اینجوری باشه که دیگه هیچکس وایزا نمی گیره. اساتید شما نظرتون چی هست؟ یعنی واقعا هرکسی تراول هیستوری نداشته باشه و بدون دعوت نامه اقدام کنه صد در صد رد میشه؟ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید
    دوستان هر چی بود گفتن ولی تجربه نشان داده ویزا های زیر بسیار مثبت جهت تراول هیستری ویزای کانادا هستند:
    ۱.امریکا ۲‌.انگلیس ۳.استرالیا ۴.شنگن

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    درود..یه گزینه ای توی فرمها هست به نام UCI...این چی هست و چی باید بنویسیم داخلش؟؟

unique client identifier یک شماره اختصاصی هست که اداره مهاجرت کانادا به هر اپلیکیشن اختصاص میده برای شناسایی و پیگیری پرونده های مهاجرتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    90 روزه من منتظرم
    بیشتر از این کسی اینجا هست؟
    لطفا اعلام کنید ی حدودی دست همه بیاد برا اقدامهای بعد
    سلام ما هم ۶۵ روزه ولی الان پروسه بررسی ویزا خیلی طولانی شده اصلا نگران نباشند لطفا اگر نتیجه اومد اینجا بگذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    دوست عزیز این تاریخ برنامه ای که ارائه میدید اصلاً دلیل نداره که اونا رو مجاب کنه. خیلی بهش دل نبندید به نظرم.
    قطعا تاریخی که من دادم برای مجاب کردن اونا نبوده سوال من این بود که الان که ازون زمان درخواستی من داره میگذره شانسش هست بدن ویزا رو چون مدارک معتبری ارائه دادم بهشون ولی اون زمان انتظار کمتری داشت حدودا نسبت به الان

Junior Member

رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما و برگه مرخصی و .... رو برای اون تاریخها زدم تو مدارک ارائه شده به اداره مهاجرت فقط جهت تکمیل مدارک و محکم کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    آخه من کلی پول و خونه و این چیزها دارم و همه مدارک هم میزارم واسشون. یعنی تراول هیستوری اینقدر مهمه واسشون که 95 درصد میزارن واسه تراول هیستوری و 5 درصد میزارن واسه مدارک و وابستگی که من به محل زندگیم دارم؟اگه اینجوری باشه که دیگه هیچکس وایزا نمی گیره. اساتید شما نظرتون چی هست؟ یعنی واقعا هرکسی تراول هیستوری نداشته باشه و بدون دعوت نامه اقدام کنه صد در صد رد میشه؟ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید
    سلام
    شما در صورت داشتن تراول هیستوری هم شانستون خیلی زیاد نیست فقط purpose of visit هستش که تصمیم نهایی رقم میزنه اگه یه دلیل برای سفر محکم و قانع کننده داشته باشید بدون مدارکی که اسم بردید و بدون تراول هیستوری هم شانستون از الان خیلی بیشتره

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    درود..یه گزینه ای توی فرمها هست به نام UCI...این چی هست و چی باید بنویسیم داخلش؟؟
    UCI
    شماره ای هشت رقمی است که برای هر فرد که درخواستی را به IRCC می فرستد اختصاص می یابد، و در درخواست های آتی همیشه مورد ارجاع قرار می گیرد. اگر بار اولیست که برای ویزای کانادا اپلای می کنید، هنوز UCI ندارید. باید این را خالی بگذارید. اگر پیش از این ویزای کانادا دریافت کرده اید، این شماره ی هشت رقمی در سمت راست پایین برچسب ویزای شما درج شده است. اگر پیش از این برای نوعی ویزا درخواست کرده اید و درخواستتان رد شده است، این شماره در بالای نامه ای که از طرف IRCC برای شما ارسال شده، قرار دارد. در صورتی که پیش از این برای ویزایی درخواست دادید اما به هر دلیل نمی تواند آن را بیابید، شماره را خالی بگذارید. کارمندان بخش ویزا با جست و جوی اطلاعات شخصی شما آن را خواهند یافت.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    شما در صورت داشتن تراول هیستوری هم شانستون خیلی زیاد نیست فقط purpose of visit هستش که تصمیم نهایی رقم میزنه اگه یه دلیل برای سفر محکم و قانع کننده داشته باشید بدون مدارکی که اسم بردید و بدون تراول هیستوری هم شانستون از الان خیلی بیشتره
    کی چنین چیزی گفته؟ یعنی شما با دست خالی و بدون هیچی بنشینید داستان سرایی کنید شانس تون از کسی که سابقه سفر و مدارک داره بیشتره؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    کی چنین چیزی گفته؟ یعنی شما با دست خالی و بدون هیچی بنشینید داستان سرایی کنید شانس تون از کسی که سابقه سفر و مدارک داره بیشتره؟
    داستانسرائی چیه دوست عزیز دلیل قانع کننده و محکم یعنی از طرف شرکت یا خانواده یا هر کسی که اونجا کردیت داره دعوت بشه در اینصورت همه ی مسئولیتها به عهده ی دعوت کننده است و اینکه متقاضی ملک و املاک داره یا سابقه سفر داره یا نه معنایی پیدا نمیکنه

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

معمولا کسی مجددا اقدام نمیکنه برای ویزای جدید مگر اینکه ویزای قبلیشون از اعتبار گذشته باشه یا اینکه پاسپورت جدید گرفته باشند و پاسپورت قبیلشون از تاریخ اعتبارش گذشته باشه.
    اگر مورد شما جزء این موارد بالا هست بنابراین نیاز به ویزای جدید دارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی تا حالا دوباره ویزا ویزیتوری تقاضا داده؟ باید حتماً قبلی اکسپایر شه قبل از اپلای دوباره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)