نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1166 از 1841 نخستنخست ... 16666610661116115611571158115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176121612661666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,651 تا 11,660 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان موقع آپلود کردن سند ازدواج در سایت آیا لازمه شناسنامه ها هم آپلود بشن؟

عذرخواهی میکنم زمان گذشته بود نشد ویرایش کنم و مجبور شدم پست جدید بزنم
    من خانمم پاسپورتش رو جدید گرفته ولی پاسپورت قبلیش 2 تا شینگن داره. توی سایت برای فرد همراه یک قسمت داره که باید پاسپورت فعلی رو آپلود کرد. پاسپورتهای قبلی و Travel History خانمم رو کجا آپلود کنم؟ تو قسمت Letter of Explanation میشه آپلود کرد؟

یک مورد دیگه در مورد قسمت مربوط به خودم
    در قسمت Travel history آیا باید سفرهایی که با پاسپورت فعلی رفتم رو در ادامه پاسپورتهای پیشین قرار بدم یا اینکه صرفا در قسمت پاسپورت کافی هستش؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_pm10 نمایش پست ها
    سلام
    كسي هست اينجا كمك كنه، ممنون ميشم پاسخگو باشيد.
    بنده با ويراي توريستي در حال حاضر در كانادا هستم و بليط برگشتم يك استاپ در هلند داره، ميشه راهنمايي بفرماييد من چطوري ميتونم اجاره ورود به هلندو براي ٣ روز داشته باشم، چه اقدامي بايد بكنم؟ ايا امكان ار اينجايي كه هستم وجود داره! برادرمو ١٠ ساله نديدم، گفتم اگه بشه قبل از پرواز به تهران در همون استاپ تو چند روز ببينمشون.
    ممنون از پاسخگوييتون
    شما بايد درخواست ويزا شينگن بديد كه بتونيد وارد كشور هلند بشيد ، تو سايت سفارت هلند بريد و ببينيد قوانينشون به چه صورت هست .لينك سفارت هلند در كانادا:
    https://www.netherlandsandyou.nl/you...erlands/canada

Senior Member Waverider آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    خیر، شناسنامه در صورت نیاز بخش آپلود خودش رو داره، بیشتر هم تحت عنوان proof of relationship استفاده میشه

من خانمم پاسپورتش رو جدید گرفته ولی پاسپورت قبلیش 2 تا شینگن داره. توی سایت برای فرد همراه یک قسمت داره که باید پاسپورت فعلی رو آپلود کرد. پاسپورتهای قبلی و Travel History خانمم رو کجا آپلود کنم؟ تو قسمت Letter of Explanation میشه آپلود کرد؟

در قسمت Travel history آیا باید سفرهایی که با پاسپورت فعلی رفتم رو در ادامه پاسپورتهای پیشین قرار بدم یا اینکه صرفا در قسمت پاسپورت کافی هستش؟
    سلام
    بله میشه اونجا آپلود کرد مشکلی نداره
    نه نیازی نیست اگر توی قسمت پاسپورت گذاشتید... که اجباری هست...دیگه نیازی به تکرار اون در travel history نیست

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام دوست عزیز،

بله لازم هست شناسنامه ها رو هم قبل از سند ازدواج قرار بدهید.
    کلا یک ایتم روی وبسایت بیشتر نیست برای آپلود کردن سند ازدواج و شناسنامه ها. اون هم "proof of relationship" هست. بنابراین توی یک فایل pdf اول شناسنامه ها بعد هم سند ازدواج رو قرار دهید.

یادتون باشه همیشه ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه) همیشه توی فرستادن مدارک بیشتر فرستادن اشکالی نداره در صورتیکه کم فرستادن ممکن هست باعث ریجکتی بشه.

موفق باشید

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

در مورد سوال اولتون یک نکته مهم اینکه آیا شما مطمعن هستید که پرسشنامه ابندایی سایت رو درست انجام داده اید؟ فکر میکنم وقتی ازتون میپرسه آیا برای شخص دیگری هم میخواید اقدام کنید ( همسرتون) باید به یکسری از سوالات هم برای همسرتون جواب بدید. آیا در مورد سوالات مربوط به ایشون شما به پرسش "Have you traveled to any country for the past 10 years?" جواب مثبت دادید یا خیر؟ چون اگر جواب مثبت داده باشید باید ایتم Travel History هم برای همسرتون موجود باشه. اگر نیست پس شاید به این سوال پاسخ منفی داده اید.

در مورد سوال دومتون هم کلا باید اطلاعات مربوط به تاریخچه مسافرتیتون رو بزارید که شامل مهر ها و ویزاها در پاسپورت فعلی و قدیمیتون میشه. حتی اگر اطلاعات پاسپورت فعلیتون رو در ایتم passport قرار داده اید لطفا باز هم در ایتم Travel History قرار بدید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

بله لازم هست شناسنامه ها رو هم قبل از سند ازدواج قرار بدهید.
    کلا یک ایتم روی وبسایت بیشتر نیست برای آپلود کردن سند ازدواج و شناسنامه ها. اون هم "proof of relationship" هست. بنابراین توی یک فایل pdf اول شناسنامه ها بعد هم سند ازدواج رو قرار دهید.

یادتون باشه همیشه ( کار از محکم کاری عیب نمیکنه) همیشه توی فرستادن مدارک بیشتر فرستادن اشکالی نداره در صورتیکه کم فرستادن ممکن هست باعث ریجکتی بشه.

موفق باشید
    دوست عزیز
    برای هریک از شناسنامه و سند ازدواج محل آپلود جداگانه وجود داره
    شناسنامه به عنوان proof of relationship استفاده میشه و کافی هست، سند ازدواج فقط وقتی به عنوان proof of relationship قابل استفاده هست که دعوت کننده و دعوت شونده زن و شوهر باشند... proof of relationship برای نشون دادن رابطه بین فرد دعوت کننده و دعوت شونده هست... وچون اغلب اوقات اینجا فرزندان برای پدر و مادرها اقدام میکنند به شناسنامه یکی از والدین یا فرزند احتیاج هست تا نشون بده این دو با هم رابطه دارند
    در صورتی که کسانی که به صورت زوج اقدام میکنند سایت محل جدا برای Marriage certificate بهشون میده

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

ممنون دوست عزیز. نظر خودم هم همین بود که باید این فرمها پرینت گرفته بشن و امضا و اسکن بشن. اما بعضی دوستان گفتن نمیخواد و واسه همین شک کردم. مخصوصا برای فرم IMM5713 یا همون وکالت به یک فرد جهت اقدام برای سایر افراد خانواده. چون تا زمانی که افراد امضا نکن از نظر حقوقی چطور وکیل میتونه ادعای وکالت کنه؟

بازم ممنون از توضیحاتتون
    دوست عزیز ببخشید من به اشتباه در پست قبلی عنوان کردم که امضا نیاز نیست. فرمها رو با هم قاطی کردم. درسته این فرم وکالت حتماً باید امضا شه.
    ویرایش توسط nedy : January 25th, 2018 در ساعت 09:05 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    قطعا تاریخی که من دادم برای مجاب کردن اونا نبوده سوال من این بود که الان که ازون زمان درخواستی من داره میگذره شانسش هست بدن ویزا رو چون مدارک معتبری ارائه دادم بهشون ولی اون زمان انتظار کمتری داشت حدودا نسبت به الان

نه دوست عزیز ویزا دادن یا ندادن به شما به این علت ها ربطی نداره. چند سال پیش واسه ویزای مادر و پدرخانومم اقدام کردیم و ویزا 1ماه و اندی بعد از تاریخ سفر برنامه ای صادر شد. چون شما مثلاً واسه کنفرانس یا مورد خاصی که نمیخواهید بروید که حالا زمانش گذشته باشه. ضمناً اگه فقط اکتفا به اون برنامه سفر بکنند چرا باید ویزا رو مالتیپل صادر کنند؟!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)