نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1169 از 1841 نخستنخست ... 16966910691119115911601161116211631164116511661167116811691170117111721173117411751176117711781179121912691669 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,681 تا 11,690 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط nickcarter نمایش پست ها
    من تقریبا ۸۰ روزه منتظرم. فکر نمیکردم انقدر طول بکشه. از تاریخ دعوتنامه من دیگه گذشته. تاثیر داره تو ویزا؟ یعنی‌ ممکنه که به دلیل اینکه از تاریخی‌ که تو دعوتنامه بود رد شده، دیگه ویزا ندان؟
    نگران نباشید. اینها چون بصورت پیشفرض ویزای مولتیپل میدن خیلی اون تاریخ دعوتنامه را ملاک قرار نمیدن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط ftm نمایش پست ها
    سلام،
    امیدوارم سوالم تکراری نباشه.
    من اولین بارهست که می‌خوام برای ویزای توریستی پدر و مادرم اقدام کنم. یه مقدار وبسایت کانادا رو خوندم. تو چک لیست دیدم نوشته:

Visa offices do not accept payment receipts from Canadian banks

می‌خوام بدونم این جمله به این معنی‌ که من از کانادا نمیتونم هزینه پرونده رو به جای پدر و مادرم پرداخت کنم؟ آیا هزینه حتما باید از ایران پرداخت بشه؟ ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.
    سلام . دنبال بهونه ميگردي از زير پرداخت پدر مادرت شونه خالي كنيا ( شوخي بود ؛) ) خير عزيزم. شما از طريق كرديت كارت يا دبيت كارت خود هزينه پرونده را پرداخت كنيد ، هيچ مشكلي هم نخواهد بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    احتمالا آفیسری که پرونده شما رو بررسی کرده از اقوام نزدیکتون بوده و به زبان فارسی هم کاملا مسلط بوده که با چند تا مدرک فارسی از شرکتتون بهتون ویزا داده. نیازی هم به شناسنامه شما نداشته چون بهرحال فامیلتون بوده و کاملا میشناخته شما رو.
    جوک سال بود.
    مدارک همه باید ترجمه شده باشه. شناسنامه حتما باید فرستاده بشه و بقیه مدارکی که زیاد راجبش بحث شده.
    حالا شما چجور بدون فرستادن این مدارک و ترجمه کردن آنها پاس ریکوئست شدید بر میگرده به همون جمله اولم... یا اینکه حوصلهتون هر از گاهی سر میره و میاید اینجا یه مطلب الکی میزارید.

سلام ما رو به اون آفیسر پروندتون برسونید.

شما از لحن نوشتنتون معلومه دلتون خیلی پره - اتفاقا من هدفم این بود که بگم کسانی که ابتدای کارشون هست به صحبت های امثال شما گوش نکنن و مستقیم به سایت مراجعه کنند

من این رو نوشتم که کسانی که میان اینجا و به دنبال اطلاعات میگردن دو نکته تو ذهنشون باشه:
    1. اولین مرجع و اتفاقاااااا بهترین مرجع سایت اصلی مهاجرت هست. هرچیزی که خواستن رو بفرستید، لازم نیست سند املاک و مستقلات جد و آباد رو بفرستید تا ویزا بگیرید
    2. کسانی که اینجا اظهار نظر می کنن، صرفا نظر شخصیشون هست و احتمالا تجربه دیدن نهایت 4-5 مورد از نزدیک، پس شاید بشه 20% به نظرشون اعتنا کرد

من هر آنچه گفته بودند رو ارائه کردم، فارسی هم نه ! نمیدونم فارسی رو از کجا آوردید، هر چیزی بود انگلیسی بود
    تراول هیستوری فقط عراق به تعدد و مالزی و ترکیه و دوبی داشتم
    سند خونه و اجاره نامه و .... هم ندادم چون به صراحت ذکر نشده بود که باید بدم
    همون روز هم رفتم برای انگشت نگاری و کاراش رو انجام دادم و اتفاقا در این مورد هم به حرف کسانی که نظر داده بودند گوش نکردم و ساعت 10:30 صبح رفتم و بدون معطلی و صف و .... کارم رو انجام دادم - هیچ کجای پروسه از شما شناسنامه و ترجمه اون رو نمی خواد، یک فرم داره که باید اطلاعاتتون رو توش وارد کنید! همین

شما میتونی شناسنامه مادر و پدرتم بفرستی تو قسمت OPTIONAL DOCUMENTS ولی احتمالا اونجا کسی به کارش نمیاد - این مدارک اضافه همش بخاطر وسواسی هست که دارید و الا کسی از شما نمی خوادشون

در ضمن من فکر کنم 8 سال قبل از عضویت شما اینجا عضو بودم و قاعدتا همینطوری نمیام اینجا سر بزنم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png AMP1.png (31.3 کیلوبایت, 26 views)
    • نوع فایل: png AMP2.png (64.1 کیلوبایت, 24 views)

ببخشید من قصد دخالت ندارم فقط خواستم بگم شاید تو انخاب کلمات دقت نکردید به هر حال انشالله موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-790 نمایش پست ها
    بعد یه نکته جالب - من این همه صفحات رو نخوندم و کلا 1 روزه رفتم مدارک رو طبق مدارک خواسته شده در سیستم آنلاین آماده کردم و فرستادم
    نه شناسنامه ای ترجمه کردم، نه سند خونه ای فرستادم، نه نامه نوشتم

[QUO]TE=mahdi-790;2510106شما از لحن نوشتنتون معلومه دلتون خیلی پره - اتفاقا من هدفم این بود که بگم کسانی که ابتدای کارشون هست به صحبت های امثال شما گوش نکنن و مستقیم به سایت مراجعه کنند
    من هر آنچه گفته بودند رو ارائه کردم، فارسی هم نه ! نمیدونم فارسی رو از کجا آوردید، هر چیزی بود انگلیسی بود

بنده هم نه شناسنامه ای ترجمه کردم نه سندی.فقط پروانه کسب مغازه گردش مالی و یک نامه شامل توضیحانت سفر و ایتنری و ویزا گرفتم البته تراول هیستوری خوبی دارم مثل امریکا و 13.14 تا چین بستگی به افیسر داره اگه لازم باشه خودش ریکوست میده

سند خونه و اجاره نامه و .... هم ندادم چون به صراحت ذکر نشده بود که باید بدم
    همون روز هم رفتم برای انگشت نگاری و کاراش رو انجام دادم و اتفاقا در این مورد هم به حرف کسانی که نظر داده بودند گوش نکردم و ساعت 10:30 صبح رفتم و بدون معطلی و صف و .... کارم رو انجام دادم - هیچ کجای پروسه از شما شناسنامه و ترجمه اون رو نمی خواد، یک فرم داره که باید اطلاعاتتون رو توش وارد کنید! همین
    اتفاقا سند خونه و شناسنامه رو به صراحت تو مدارک لازم برای درخواست ویزا، بهش اشاره شده تو همون سایت مهاجرت. شما همه قسمتهاش رو ندیدی. [IMG] شما این متن رو فکر کنم ندیدی اصلا : http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5855E.pdf[/IMG][IMG][/IMG]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اتفاقا سند خونه و شناسنامه رو به صراحت تو مدارک لازم برای درخواست ویزا، بهش اشاره شده تو همون سایت مهاجرت. شما همه قسمتهاش رو ندیدی. [IMG] شما این متن رو فکر کنم ندیدی اصلا : http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5855E.pdf[/IMG][IMG][/IMG]
    اصلا اینطور نیست

من پروسه آنلاین رو دنبال کردم و تنها برای انگشت نگاری به یکی از مراکز در استانبول رفتم !
    اصلا نیازی به ارائه مدارک به سفارت نداشتم ! این که شما فرستادید شاید برای اپلای کردن حضوری باشه! من نمیدونم ! البته عنوانش هم مدارک اضافی هست ! مدارک اضافی ای که همونطور که در عکسی که من فرستادم می تونید ببینید که خالیه. یعنی چیزی ارسال نکردم چون اجباری نبود

ممکن بود ازم بخوان، و ارسال می کردم، ولی نخواستند

Junior Member

سه موضوع در گرفتن ویزاهای کشورهای بدبین به ایرانیها ( سخت ویزا بده )مهمه
    1-نشان دادن وابستگی برای برگشت که شامل سابقه بیمه و کار،مشغول بودن به کار با حقوق مناسب و موقعیت اجتماعی و کاری،داشتن همسر و فرزند در ایران،سند ملکی ،سابقه سقر به کشورهای درست حسابی با ورود و خروج،جواز کسب و ...
    2-ارایه هدف از سفر و کافی بودن دلایل مانند دیدار اقوام و دعوتنامه،سمینار جشنواره و حتی توریستی با برنامه سفر و ووچر و ...
    3-نشان دادن داشتن هزینه سفر
    بر اساس تجربه و منطق اینها لازمه و باید آفیسر در مورد اون سه بند با هر یک از موارد گفته شده یا مشابه قانع بشود.
    بحث های دیگه مثل چکهای امنیتی و .... از دست متقاضی خارجه
    البته همیشه استثناهایی وجود داره که ممکنه با داشتن همه موارد ریجکت بشه و یا با نداشتن خیلی موارد اوکی بشه.اما استثنا هستند و روال کلی رو بهم نمیزنن.

دوستان در مورد Purpose of travel
    اگر بخوام رزرو بلیت رو بزارم مشکل اینجاست که توی سایت اعلام میکنه که این رزرو 3 روز فقط اعتبار داره و اگر هزینه بلیت پرداخت نشه بعد از 3 روز رزرو کنسل میشه. آیا این مورد اشکالی نداره؟
    برای رزرو هتل چه پیشنهادی دارین؟ از طریق Booking یک وچر بگیرم کافیه؟ اصلا نیازی هست؟

اصلا اینطور نیست

من پروسه آنلاین رو دنبال کردم و تنها برای انگشت نگاری به یکی از مراکز در استانبول رفتم !
    اصلا نیازی به ارائه مدارک به سفارت نداشتم ! این که شما فرستادید شاید برای اپلای کردن حضوری باشه! من نمیدونم ! البته عنوانش هم مدارک اضافی هست ! مدارک اضافی ای که همونطور که در عکسی که من فرستادم می تونید ببینید که خالیه. یعنی چیزی ارسال نکردم چون اجباری نبود

ممکن بود ازم بخوان، و ارسال می کردم، ولی نخواستند
    دوست عزیز شما مدارک اضافه رو با مدارک اختیاری اشتباه گرفتی مدارک اضافه جزئی از همون مدارک اجباری به حساب میاد همون طور که تو متن می بینید کپی گذرنامه رو هم زیر شناسنامه نوشته شده دیگه گذرنامه که نمیشه مدرک اختیاری باشه برای همین تو صفحه پروفایلتون هم اسمی از Additional requirements اورده نشده ضمن اینکه تو عکسی که شما گذشتید اون قسمت اپشنال یا همون امدارک اختیاری هم کاملا کات کردید و مشخص نیست که فایلی اپلود شده یا نه به هر حال اونا چون همه کارشون به صورت ماشینی انجام میشه با این همه سفر عراقی که شما رفتی یه درصدی هم برای اشتباه احتمالی کنار بذار و تا زمانی که پاسپورتت با ویزا دستت نرسیده به طور یقین 100 در صد روش حساب نکن البته امیدوارم به هیچ وجه اینطور نباشه و به زودی هر انچه نوشتن به دستتون برسه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)