نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1173 از 1841 نخستنخست ... 17367310731123116311641165116611671168116911701171117211731174117511761177117811791180118111821183122312731673 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,721 تا 11,730 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

یه سوال اینکه آفیسری که تو آنکارا پرونده رو بررسی میکنه، اگه نظرش نسبت به پرونده مثبت باشه، پرونده رو میفرسته برای بک گراند چک ؟ یا ربطی نداره و در هر صورت میره برای بک گراند چک و بعدش آفیسر تصمیم میگیره ؟

در مورد عکسی که باید آپلود بشه این مشخصات قرار داده شده
    Frame size

• The final frame size of the photo must be at least 35mm x 45mm.
    • The photographs must show a full front view of the head and tops of shoulders, with the face in the middle of the photograph.
    • The size of the head, from chin to crown, must be between 31mm and 36mm.
    • Digital dimensions are often expressed in pixels or DPI (dots per inch). The physical dimensions in pixels must be at least 420 x 540.

Quality/resolution

If an existing photo is being scanned, the minimum resolution must be 600 pixels per inch.

یعنی الان اگر مثلا عکس 6در4 اسکن بشه مشکلی نداره و فقط باید رزولوشن عکس حداقل 600 پیکسل باشه؟
    یک کمی برای من گیج کننده است!
    چون سایز رو گفته حداقل باید 35 در 45 میلیمتر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    Frame size

• The photographs must show a full front view of the head and tops of shoulders, with the face in the middle of the photograph.
    • Digital dimensions are often expressed in pixels or DPI (dots per inch). The physical dimensions in pixels must be at least 420 x 540.

Quality/resolution

If an existing photo is being scanned, the minimum resolution must be 600 pixels per inch.

یعنی الان اگر مثلا عکس 6در4 اسکن بشه مشکلی نداره و فقط باید رزولوشن عکس حداقل 600 پیکسل باشه؟
    سلام اون عکس زیاد چیز مهمی نیست معمولا هر جور بذاری سیستم قبول میکنه عکس اصلیو روز بایومتریک خودشون ازتون میندازن

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

دوست عزیز "mohsen_fj"،

در زمان انگشت نگاری، عکسی از افراد گرفته نمیشه. فقط انگشت نگاری و عکس برداری از چشم فرد صورت میگیره.

دوست گرامی "Look4Visa"،

شما عکسی رو که بر روی سایت قرار میدید باید یا فایل عکسی باشه که خود عکاس بشما میده با توجه به اندازه هایی که سایت ازتون خواسته. یا اینکه اگر عکس چاپی رو میخواید اسکن کنید، عکس رو با کیفیت بالا اسکن کنید معمولا" با dpi 300 تا dpi 600 اسکن کنید مناسب هست.
    سایز عکس فیزیکی که دارید باید 35 میلیمتر در 45 میلیمتر باشه. اگر نیست با کامپیوتر و فتوشاپ میتونید درستش کنید یا اینکه به عکاستون بگید با این اندازه ای که خدمتتون عرض کردم براتون عکس رو چاپ کنه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام اون عکس زیاد چیز مهمی نیست معمولا هر جور بذاری سیستم قبول میکنه عکس اصلیو روز بایومتریک خودشون ازتون میندازن
    Frame size

Quality/resolution

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

هیچکسی از روال بررسی پرونده اطلاعی نداره.
    معمولا اون بک گراند چک از همون اول کار که پرونده فرستاده میشه شروع میشه. افیسر هم پس از دریافت بایومتریک فرد هست که در واقع کار اصلی بررسی و شروع میکنه. کسانی که خیلی زود ریجکت میشن معمولا یا پروندشون کامل نبوده یا اینکه اطلاعات اشتباهی وارد پرونده ها کردند. اگر پرونده ها کامل بود و مدارک خواسته شده رو همه فرستاده باشند. اونوقت بررسی اصولیتر پرونده ها صورت میگیره. مثل چک کردن سوابق فرد، بک گراند چک و غیره.... و در نهایت هم تصمیم گیری افیسر هست در مورد پروندتون...

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    یه سوال اینکه آفیسری که تو آنکارا پرونده رو بررسی میکنه، اگه نظرش نسبت به پرونده مثبت باشه، پرونده رو میفرسته برای بک گراند چک ؟ یا ربطی نداره و در هر صورت میره برای بک گراند چک و بعدش آفیسر تصمیم میگیره ؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

احتمالا شما در مدت زمان maintenance وبسایت به سایت مراجعه کردین.
    دقت کنید که هر از گاهی روی وبسایت CIC عملیات نگهداری سایت صورت میگیره. همیشه هم بصورت یک متن با بک گراند زرد رنگ تاریخ و مدت زمان این maintenance رو اطلاع میدن. توی این تاریخ ها وبسایتشون down هست. در کانادا که زمان رو بر اساس زمان محلی نشون میده و معمولا بین ساعات 2 تا 6 بامداد هست. به وقت ایران رو نمیدونم کی میشه.

دوستان شما هم برای ورود به سایت سفارت مشکل دارین؟
    یوزر و پسورد رو که میزنم کلا یک صفحه دیگه میاره بعد هم میگه مجددا لاگین کنین

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز،

دریافت ویزا یکم شانسی شده این روزها و روی گرفتن یا نگرفتنش نمیشه به یقین حساب باز کرد. با توجه به فرمایشات شما، امکانش هست که شانس گرفتن ویزا رو داشته باشید. تا جایی که میشه پرونده قوی درست کنید و در مورد کیس شما خیلی خوب باید بتونید افیسر رو قانع کنید که حتما به ایران بر میگردید. چون تمامی اعضای خانواده با هم دارید اقدام میکنید یکم شانستون رو کمتر میکنه نسبت به زمانی که شخصی از اعضای خانواده شما در ایران ماندگار میشه. بنظر من اگر امکانش هست اول برای خانومتون بهمراه فرزندانتون اقدام کنید و بعد که ویزا گرفتند برای خودتون اقدام کنید. به نظر من اینجوری شاید شانستون در گرفتن ویزا بهتر بشه.

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH_REZAEi نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    من قصد دارم جهت خودم ,همسر و دو فرزند 8 و 16 ساله جهت ویزای توریستی با دعوت نامه خواهر همسرم اقدام کنم ,یک کارگاه دارم با جواز و لیست بیمه 30 نفره و مدارک مالی و ملکی متناسب ,
    چقدر شانس دریافت هست و اگر دوستان مورد مشابه داشتن راهنمایی لازم رو ارائه کنند ممنون میشم
    با تشکر

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز،

ای کاش از همون اول کار اون رضایت نامه رو به همراه مدارک فرستاده بودین. اما خوب اشکالی نداره. فقط یکم مدت زمان بررسی پروندتون طولانی تر میشه. بنظر من اگر تا پایان این ماه خبری نشد حتما یک نامه به سفارت بفرستید و پرس و جو کنید که پروندتون در چه وضعیتی هست. ( آیا رضایت نامه به دستشون رسیده؟)

موفق باشید. ( به امید خبرهای خوب برای شما )
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Ci نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي هست كه ويزاي ويزيتوري حدود سپتامبر ٢٠١٧ اپلاي كرده باشه و ويزا گرفته باشه (يا نگرفته باشه)؟
    واسه برادرم و دخترش اپلاي كردم همون اول بعد از بايومتريك بهشون از تركييه زنگزدن كه رضايتنامه مادر بچه رو هم بفرستين. از اون موقع٢٠ سپتامبر ديگه خبري نشده
    يك امار بگيريم ببينيم چطوريه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    هیچکسی از روال بررسی پرونده اطلاعی نداره.
    معمولا اون بک گراند چک از همون اول کار که پرونده فرستاده میشه شروع میشه. افیسر هم پس از دریافت بایومتریک فرد هست که در واقع کار اصلی بررسی و شروع میکنه. کسانی که خیلی زود ریجکت میشن معمولا یا پروندشون کامل نبوده یا اینکه اطلاعات اشتباهی وارد پرونده ها کردند. اگر پرونده ها کامل بود و مدارک خواسته شده رو همه فرستاده باشند. اونوقت بررسی اصولیتر پرونده ها صورت میگیره. مثل چک کردن سوابق فرد، بک گراند چک و غیره.... و در نهایت هم تصمیم گیری افیسر هست در مورد پروندتون...
    من از روند کار اطلاع دارم اول اینکه هر کسی که برای اولین بار اپلای میکنه از لحظه ای که پول پرداخت میشه به طور اتوماتیک پرونده به اتاوا فرستاده میشه و همون لحظه به ویزا افیسهای مورد نظر ارجاع داده میشه و همچنین مدارک شناساییش برای بکگراند چک که همون پروسه 3-4 ماهه است برای ادارات امنیتیشون فرستاده میشه ویزا افیس مربوطه هم از همون لحظه برسی مدارکو اغاز میکنه چگونگی عملیات برسی فرایند پیچیده ای داره که کسی نمیتونه ازش سر در بیاره ولی معمولا ظرف یک یا دو روز اول راجبش تصمیم گیری میشه و منتظر بایو و بکگراند چک میمونه ولی اصلا اونطور که فکر میکنید پرونده با یه نفر افیسر طرفه نیست ممکنه همزمان کیس هر نفر به 10 یا بیشتر از 10 تا ویزا افیس تو کشورهای مختلف فرستاده بشه و نظرات اونا نتیجه نهایی رو افسر ی که میشه گفتم افوق بقیه افیسر هاست امضا میکنه و تمام این فرایند معمولا یک روز و در نهایت دو روزه تمامه و منتظر بکگراند میشه اونایی هم که دو روزه ریجکت یا اپرو میشن قبلا درخواست داشتن و بکگراند چک ندارن

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

متاستفانه با بخشی از فرمایشات شما موافق نیستم. اونم مربوط به قسمتی هست که میفرمایید پرونده ها به چند کشور مختلف فرستاده میشه برای بررسی. پرونده تمامی ایرانیان به آنکارا فرستاده میشه و در همون جا هم بررسی میشه. پرونده ی هر شخص رو یک افیسر بررسی میکنه و فقط تحت شرایطی ممکن هست نظر افیسر دومی هم پرسیده بشه در موارد خاص ( در صورت پیچیده بودن کیس).

هیچ پرونده ای به Ottawa فرستاده نمیشه. Ottawa فقط مسئول بررسی پرونده هایی که از داخل کانادا برای ویزیتور ویزا اقدام کرده اند هست.
    تمامی ایرانیان که از خارج از ایران برای ویزیتوری اقدام میکنند پرونده هاشون فرستاده میشه آنکارا. چه حضوری اقدام کنند و چه آنلاین.
    زمانی که آنلاین اقدام میکنیم با توجه به پاسخی که به سوالات فرم اصلی IMM5257e دادیم در مورد محل سکونت و ملیت... سیستم کامپیوتری سایت بارکدهای آخر این فرم را میخونه و چون ملیت و محل اپلای رو ایران انتخاب کردیم، میفرسته به آنکارا. دوستانی که پرونده هاشون سر از کشورهای دیگه در میاره معمولا بخاطر اطلاعات اشتباهی بوده که در هنگام پر کردن این فرم داشتند.

در مورد بک گراند چک هم من شخصا ندیدم که کیسی بخاطر اینکه قبلا ( در پرونده های قبلی فرد) بک گراند چک شده حالا برای کیس جدیدشون دیگه نیازی به بک گراند چک نباشه.
    تمامی کیس ها بک گراند چک میشه اما مدت زمانش بستگی به فاکتورهای متعددی داره مثل شرایط دیپلماتیک بین کشورها، تشابه اسمی افراد با اشخاص مجرم و غیره...

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    من از روند کار اطلاع دارم اول اینکه هر کسی که برای اولین بار اپلای میکنه از لحظه ای که پول پرداخت میشه به طور اتوماتیک پرونده به اتاوا فرستاده میشه و همون لحظه به ویزا افیسهای مورد نظر ارجاع داده میشه و همچنین مدارک شناساییش برای بکگراند چک که همون پروسه 3-4 ماهه است برای ادارات امنیتیشون فرستاده میشه ویزا افیس مربوطه هم از همون لحظه برسی مدارکو اغاز میکنه چگونگی عملیات برسی فرایند پیچیده ای داره که کسی نمیتونه ازش سر در بیاره ولی معمولا ظرف یک یا دو روز اول راجبش تصمیم گیری میشه و منتظر بایو و بکگراند چک میمونه ولی اصلا اونطور که فکر میکنید پرونده با یه نفر افیسر طرفه نیست ممکنه همزمان کیس هر نفر به 10 یا بیشتر از 10 تا ویزا افیس تو کشورهای مختلف فرستاده بشه و نظرات اونا نتیجه نهایی رو افسر ی که میشه گفتم افوق بقیه افیسر هاست امضا میکنه و تمام این فرایند معمولا یک روز و در نهایت دو روزه تمامه و منتظر بکگراند میشه اونایی هم که دو روزه ریجکت یا اپرو میشن قبلا درخواست داشتن و بکگراند چک ندارن
    ویرایش توسط sia2016 : January 30th, 2018 در ساعت 08:36 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)