نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1174 از 1841 نخستنخست ... 17467410741124116411651166116711681169117011711172117311741175117611771178117911801181118211831184122412741674 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,731 تا 11,740 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    متاستفانه با بخشی از فرمایشات شما موافق نیستم. اونم مربوط به قسمتی هست که میفرمایید پرونده ها به چند کشور مختلف فرستاده میشه برای بررسی. پرونده تمامی ایرانیان به آنکارا فرستاده میشه و در همون جا هم بررسی میشه. پرونده ی هر شخص رو یک افیسر بررسی میکنه و فقط تحت شرایطی ممکن هست نظر افیسر دومی هم پرسیده بشه در موارد خاص ( در صورت پیچیده بودن کیس).

هیچ پرونده ای به Ottawa فرستاده نمیشه. Ottawa فقط مسئول بررسی پرونده هایی که از داخل کانادا برای ویزیتور ویزا اقدام کرده اند هست.
    تمامی ایرانیان که از خارج از ایران برای ویزیتوری اقدام میکنند پرونده هاشون فرستاده میشه آنکارا. چه حضوری اقدام کنند و چه آنلاین.
    زمانی که آنلاین اقدام میکنیم با توجه به پاسخی که به سوالات فرم اصلی IMM5257e دادیم در مورد محل سکونت و ملیت... سیستم کامپیوتری سایت بارکدهای آخر این فرم را میخونه و چون ملیت و محل اپلای رو ایران انتخاب کردیم، میفرسته به آنکارا. دوستانی که پرونده هاشون سر از کشورهای دیگه در میاره معمولا بخاطر اطلاعات اشتباهی بوده که در هنگام پر کردن این فرم داشتند.

در مورد بک گراند چک هم من شخصا ندیدم که کیسی بخاطر اینکه قبلا ( در پرونده های قبلی فرد) بک گراند چک شده حالا برای کیس جدیدشون دیگه نیازی به بک گراند چک نباشه.
    تمامی کیس ها بک گراند چک میشه اما مدت زمانش بستگی به فاکتورهای متعددی داره مثل شرایط دیپلماتیک بین کشورها، تشابه اسمی افراد با اشخاص مجرم و غیره...
    زمانی که آنلاین اپلای کنید برای هر ویزایی، از هر جای دنیا، پس از پرداخت هزینه، کل مدارک و فرمهایی که آپلود کردید به مرکز پشتیبانی عملیاتی اداره مهاجرت در ساختمان شماره 365 خیابان لوریه در پایتخت کانادا فرستاده میشه ( ) و در «Global Case Management System» قرار می گیره که از همه ی دفاتر کنسولی و مهاجرتی و فرودگاه ها و پاسگاه های مرزی قابل دسترسی کارمندان اداره مهاجرت (یا پلیس مرز) هست. اون جا هیچ کس پشت کامپیوتر نیست که اینا رو نگاه کنه، اتوماتیک پردازش میشه و بنا به محل زندگی یه «Primary Office» براش تعیین میشه. اگر از ایران اپلای کنید، اون آفیس اولیه، اتوماتیک آنکارا خواهد بود. یه سری آفیس های ثانویه هم براش تعیین میشن، با توجه به حجم کار و نزدیکی جغرافیایی (مانند ابوظبی و عمان و یا برخی آفیس های درون کانادا). در صورتی که فشار کار روی یه آفیس زیاد باشه، آفیس های ثانویه پرونده هایی که پیچیدگی کمتری دارن (مانند توریستی یا دانشجویی) رو برمیدارن و تصمیم گیری می کنند. ممکنه شما از ایران برای ویزای توریستی درخواست کنید، بایومتریکتون رو ارمنستان انجام بدید و یه کارمندی تو ابوظبی پرونده اتون رو موافقت کنه، و گذرنامه اتون رو بفرستید استانبول و شخصی در آنکارا ویزاتون رو بچسبونه!
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

دوست عزیز "mohsen_fj"،

در زمان انگشت نگاری، عکسی از افراد گرفته نمیشه. فقط انگشت نگاری و عکس برداری از چشم فرد صورت میگیره.

موفق باشید.
    لطفا این لینکو مطالعه بفرمایید

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=708&top=19

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

مطالعه کردم. ولی دلیل نمیشه هر سوالی که روی وبسایت CIC مطرح شده باشه ربط پیدا کنه به بیومتریک برای ویزای توریستی.

شما شخصا" رفتین بیومتریک برای ویزای توریستی و ازتون عکس چهره گرفتند؟
    والدین خود من چند هفته پیش رفتن برای بیومتریک. فقط انگشت نگاری بود و عکس برداری از چشم افراد. کسی عکس صورت ازشون نگرفت.

نامه بیومتریک فقط برای انجام بیو متریک هست. که شامل انگشتنگاری و عکس چشم افراد میشه.

عکس و که 100 بار از آدم درخواست نمیکنند. وقتی با مدارک عکستون رو میفرستید دیگه دلیلی برای اینکه روز انگشتنگاری هم ازتون عکس بگیرند نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    لطفا این لینکو مطالعه بفرمایید

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=708&top=19
    ویرایش توسط sia2016 : January 30th, 2018 در ساعت 11:29 PM

مطالعه کردم. ولی دلیل نمیشه هر سوالی که روی وبسایت CIC مطرح شده باشه ربط پیدا کنه به بیومتریک برای ویزای توریستی.

شما شخصا" رفتین بیومتریک برای ویزای توریستی و ازتون عکس چهره گرفتند؟
    والدین خود من چند هفته پیش رفتن برای بیومتریک. فقط انگشت نگاری بود و عکس برداری از چشم افراد. کسی عکس صورت ازشون نگرفت.

نامه بیومتریک فقط برای انجام بیو متریک هست. که شامل انگشتنگاری و عکس چشم افراد میشه.

عکس و که 100 بار از آدم درخواست نمیکنند. وقتی با مدارک عکستون رو میفرستید دیگه دلیلی برای اینکه روز انگشتنگاری هم ازتون عکس بگیرند نیست.
    بله من رفتم بایو ازم عکس گرفتن اینم پیوست نامه ی بایو که داخلش به صراحت ذکر شده شما میفرمایید عکسو فقط ابعادشو وزنش درست باشه دیگه کاری ندارن اصلا عکس که طرف میذاره مال چه زمانی باشه یا از نظر زاویه یا هر چیز دیگه ای مطابق عکس مورد درخواستشون باشه یا نه خوب وقتی مصاحبه حضوری وجود نداره اونا چطوری بفهمن که عکسی که شما میذارید جدیده یا قدیمیه یا اصلا عکس خودتون باشه یا نه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

ببخشید اشتباه از من بود. تا اومدم پست قبلی و پاک کنم دیگه شما جواب داده بودین. عکس چهره هم گرفته میشه در هنگام انگشت نگاری.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    بله من رفتم بایو ازم عکس گرفتن اینم پیوست نامه ی بایو که داخلش به صراحت ذکر شده شما میفرمایید عکسو فقط ابعادشو وزنش درست باشه دیگه کاری ندارن اصلا عکس که طرف میذاره مال چه زمانی باشه یا از نظر زاویه یا هر چیز دیگه ای مطابق عکس مورد درخواستشون باشه یا نه خوب وقتی مصاحبه حضوری وجود نداره اونا چطوری بفهمن که عکسی که شما میذارید جدیده یا قدیمیه یا اصلا عکس خودتون باشه یا نه

Junior Member

سلام واسه بار دوم ریجکت شدم میشه منو راهنمایی کنید اینم دلیل ریجکتی You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident. In reaching this decision, I considered several factors, including Purpose of visit You have not provided sufficient documentation to support your / your host's income and assets.
    You

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Ci نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي هست كه ويزاي ويزيتوري حدود سپتامبر ٢٠١٧ اپلاي كرده باشه و ويزا گرفته باشه (يا نگرفته باشه)؟
    واسه برادرم و دخترش اپلاي كردم همون اول بعد از بايومتريك بهشون از تركييه زنگزدن كه رضايتنامه مادر بچه رو هم بفرستين. از اون موقع٢٠ سپتامبر ديگه خبري نشده
    يك امار بگيريم ببينيم چطوريه.
    ممنون
    سلام بنده 17 سپتامر اپلای کردم فرداش بایومتریک رفتم 10ژانویه اپرو شد احتمال99% مال شما هم اپرو شده که انقدر دیر مونده.سفارتها کمی شلوغن به دلیل های سیسن بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    سلام واسه بار دوم ریجکت شدم میشه منو راهنمایی کنید اینم دلیل ریجکتی You have not satisfied me that you would leave Canada at the end of your stay as a temporaryresident. In reaching this decision, I considered several factors, including Purpose of visit You have not provided sufficient documentation to support your / your host's income and assets.
    You
    1دلیل سفرت و هدفت رو کامل توصیح ندادی که شامل بلیط و آدرس هاستت باشه
    2مدارک و ساپورت مالیت میزبان رو نشون ندادی.برطرف کنی حله.تو یه نامه کامل برنامه سفرت از تهران تا برگشتت به تهران رو توضیح بده در آخر فایل بلیطهارو به نامه اضافه کن.اگر می خای مطمینتر بشی برای GCMS اقدام کن و بصورت دقیق مطلع شو از دلایلش.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    You
    اگر فاميل نزديك نداريد و صرفا براي توريستي به همراه همسر اقدام كرديد، آفيسر قانع نشده كه برميگرديد چون از نظر آفيسر كانادا مقصد توريستي نيست .

سلام دوستان
    خيلى درك نمى كنم اين جواب رو. ممكنه به دليل نداشتن تراول هيستورى يا شرايط مالى مناسب، آفيسر متقاعد نشده باشه. فكر كنم درستتر اينه كه بگيم كانادا اولين مقصد توريستى يه فرد نمى تونه باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اگر فاميل نزديك نداريد و صرفا براي توريستي به همراه همسر اقدام كرديد، آفيسر قانع نشده كه برميگرديد چون از نظر آفيسر كانادا مقصد توريستي نيست .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)