نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1182 از 1841 نخستنخست ... 18268210821132117211731174117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192123212821682 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,811 تا 11,820 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa77 نمایش پست ها
    سلام . درخواست ویزا منو رد کردن دلیل نوشته تراول هیستوری و اینکه مجاب نشدن برمیگردم.
    من 6 تا شینگن داشتم و یه شینگن معتبر یکساله دارم. و 21 کشور رفته بودم. دعوتنامه قوی از یه دوست. مدارک مالی کامل بود همه تو شوک هستن من چراریجکت شدم درصورتی که کارمندخود من بدون هیچی ویزا گرفت. میگن اعتراض جواب نمیده باید دوباره باید اقدام کنی. اینارو گفتم برای بعضی دوستان که خیلی نگران مدارکشون هستند. ایمیل زدم و اعتراض کردم ولی امید ندارم فعلا هیچ جوابی ندادن.
    ببینین ربطی به اینهایی که گفتین نداره چون افیسرهایی که به پرونده شما رسیدگی میکنند پدرکشتکی با هیشکی ندارن.یه جای کار ایراد داره.ترول هیستوری رو چه شکلی پر کردی؟و اینکه دقیقا میخوای مطلع بشی درخواست GSMCkey رو بده 40.45 روز بعد داکیومنتت ریلیز میشه و کامل متوجه میشی.هیچ مشکلی هم نداره ریجکتی.ایرادات رو برطرف کن میگیری.ترول هیستوریت رو بزار اینجا تا بگم

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    با سلام. من و همسرم میخوایم برای ویزای توریستی اپلای کنیم .میخوایم با یکی از تورها بریم .سفرمون فقط توریستی هست و کسی رو نمیخوایم تو کانادا ببینم. تو سایت mycic اطلاعاتی که به صورت اولیه دادم مدارکی که از من خواسته آپلود کنم رو در ویکی چک کردم ولی بعضیاش در موردش تو ویکی چیزی ننوشته میشه راهنماییم کنید. پایین عنوانشون رو مینویسم.ممنونم

1-Business Registration
    2-Travel History منظورش اسکن ویزاها و سفرهایی که رفتم؟ یعنی صفحات پاسپورت رو اسکن کنم؟
    3- Passport منظورش صفحه اول(مشخصات ) رو اسکن کنم؟
    1-مدارک شغلی ترجمه شده و تایید شده وزارت خارجه و دادگستری
    2-تاریخچه سفر که بصورت خاصی باید تنظیم بشه و حیاتی هست که چندید ویزای مهم و معتبر رو پاستون باشه بدون این گزینه ویزا تقریبا غیرممکن هست(شینگن امریکا استرالیا برزیل ژاپن)
    3-بله

باید عرض کنم خدمتتون کانادا مقصد توریستی برای ما ایرانی ها حساب نمیشه مگر اینکه چند تا ویزای معتبر داشته باشین.اگر ندارین توصیه میکنم اقدام نکنین چون احتمالش کمه مگر اینکه مدارک شغلی و گردش حساب خیلی خوبی داشته باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    1-مدارک شغلی ترجمه شده و تایید شده وزارت خارجه و دادگستری
    2-تاریخچه سفر که بصورت خاصی باید تنظیم بشه و حیاتی هست که چندید ویزای مهم و معتبر رو پاستون باشه بدون این گزینه ویزا تقریبا غیرممکن هست(شینگن امریکا استرالیا برزیل ژاپن)
    3-بله

باید عرض کنم خدمتتون کانادا مقصد توریستی برای ما ایرانی ها حساب نمیشه مگر اینکه چند تا ویزای معتبر داشته باشین.اگر ندارین توصیه میکنم اقدام نکنین چون احتمالش کمه مگر اینکه مدارک شغلی و گردش حساب خیلی خوبی داشته باشین.
    متشکرم از راهنماییتون. یه سوال. حتما باید مهر وزارت خارجه و دادگستری روی برگه های ترجمه شده باشه یا فقط مهر مترجم کفایت میکنه؟ قبلا مهر مترجم به تنهایی کافی بود واسه سفارت کانادا.مطمئنین مهر وزرت و دادگستری هم میخواد؟

ببینین ربطی به اینهایی که گفتین نداره چون افیسرهایی که به پرونده شما رسیدگی میکنند پدرکشتکی با هیشکی ندارن.
    اتفاقا خیلی بستگی داره که کدوم آفیسر، پرونده رو بررسی میکنه، چون صدور ویزا کاملا سلیقه ایه و هر جور آفیسر دلش بخواد، میتونه تصمیم بگیره. من خودم با چند تا آفیسر برخورد داشتم که اخلاق هاشون 180 درجه با هم فرق میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    متشکرم از راهنماییتون. یه سوال. حتما باید مهر وزارت خارجه و دادگستری روی برگه های ترجمه شده باشه یا فقط مهر مترجم کفایت میکنه؟ قبلا مهر مترجم به تنهایی کافی بود واسه سفارت کانادا.مطمئنین مهر وزرت و دادگستری هم میخواد؟
    اطلاع ندارم چون خودم مدارکم رو تایید کردم.کار از محکم کاری عیب نمیکنه شما انقد پول ترجمه میدین یه کوچولو بیشتر هزینه کنین مطمئنتر بشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اتفاقا خیلی بستگی داره که کدوم آفیسر، پرونده رو بررسی میکنه، چون صدور ویزا کاملا سلیقه ایه و هر جور آفیسر دلش بخواد، میتونه تصمیم بگیره. من خودم با چند تا آفیسر برخورد داشتم که اخلاق هاشون 180 درجه با هم فرق میکنه.
    ویزای کانادا مگه مصاحبه داره که با افیسرها برخورد داشیتین؟یه پرونده رو حداقل 20تا افیسر از کل دنیا پروسس میکنن.شما یه نگاهی به مطالب دوست عزیزمون بکنین متوجه میشین که ایراد از تنظیم مدارک بوده.باز هم میگم هیچ افیسری پدرکشتگی با هیشکی نداره.اگه ایرادی نداشته باشه پرونده ریجکت نمیشه.بهترین راه فهمیدن ایراد کار درخواست پرونده از cic هست

ویزای کانادا مگه مصاحبه داره که با افیسرها برخورد داشیتین؟یه پرونده رو حداقل 20تا افیسر از کل دنیا پروسس میکنن.شما یه نگاهی به مطالب دوست عزیزمون بکنین متوجه میشین که ایراد از تنظیم مدارک بوده.باز هم میگم هیچ افیسری پدرکشتگی با هیشکی نداره.اگه ایرادی نداشته باشه پرونده ریجکت نمیشه.بهترین راه فهمیدن ایراد کار درخواست پرونده از cic هست
    ویزای توریستی که مصاحبه نداره، من قبلا برای ویزای مهاجرتی اقدام کرده بودم که اون مصاحبه داشت و هتلی هم که رفته بودیم دقیقا همون هتلی بود که آفیسرها هم همونجا اقامت داشتن و دیدم چقدر با هم متفاوتن. این بررسی از طرف 20 تا آفیسر راسته ؟ به ما که گفتن ویزای توریستی رو یک آفیسر توی آنکارا دربارش تصمیم میگیره، ویزای مهاجرتی هم همینطور بود که یک آفیسر تصمیم گیرنده بود و بیست نفر پروسس نمیکردن. چون اگه بیست نفر بخوان نظر بدن که قطعا بینشون اختلاف به وجود میاد و فکر کنم فقط یک نفره که تصمیم اصلی رو میگیره.

ApplyAbroad Superstar

اطلاع ندارم چون خودم مدارکم رو تایید کردم.کار از محکم کاری عیب نمیکنه شما انقد پول ترجمه میدین یه کوچولو بیشتر هزینه کنین مطمئنتر بشین
    اضافه کاری بیخوده دوست عزیز. مرجع شما باید سایت اداره مهاجرت باشه و اونجا گفته صرفا ترجمه رسمی با مهر و امضای مترجم.
    ضمنا یک کوچولو هزینه بیشتر نیست. الان یک شناسنامه ترجمه می کنند بیست هزار تومن برای تایید دادگستری 65 هزار تومن و تایید امور خارجه 10 هزار تومن می گیرن یعنی برای تایید یک شناسنامه باید 4 برابر پول ترجمه اش هزینه کنید!
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام. منظور از رزرو کردن بلیط هتل و هواپیما چیه؟ آخه من تو هر سایتی میرم همه میگن باید اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنید و این به معنای خرید هستش.گزینه ای به اسم رزرو توی سایتها نیست. منظورتون از رزرو اینه که تمام فیلدها رو پر کنم و قبل از مرحله وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ازش یه پرینت بگیرم؟ میشه یه توضیح کامل بدید .ممنونم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh3907 نمایش پست ها
    سلام. منظور از رزرو کردن بلیط هتل و هواپیما چیه؟ آخه من تو هر سایتی میرم همه میگن باید اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنید و این به معنای خرید هستش.گزینه ای به اسم رزرو توی سایتها نیست. منظورتون از رزرو اینه که تمام فیلدها رو پر کنم و قبل از مرحله وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ازش یه پرینت بگیرم؟ میشه یه توضیح کامل بدید .ممنونم
    هم لوفتانزا هم ترکیش رزرو بلیط هواپیما دارن . تا اخرین مرحله پیش برید لازم نیست شماره کارت وارد کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)