نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1185 از 1841 نخستنخست ... 18568510851135117511761177117811791180118111821183118411851186118711881189119011911192119311941195123512851685 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,841 تا 11,850 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa77 نمایش پست ها
    سلام چه شکلیشو نمیدونم عرض کردم خدمتتون برام وکیل پر کرد فقط برای من میل زد کارایی که کرده فایل پی دی اف بود داخل اون دیدم که 4 تا ویزا آخری که توی پاسپورت جدید من هست توی تراول هیستوری نگذاشته سوال کردم یه اصطلاح گغت الان توی ذهنم نیست واینکه اونها توی قسمت پاسپورتت هست که ساب میت کردم و اینجا نمیزاریم
    ببینین من یه بار ریجکت شدم به دلیل ترول هیستوری بعد درستش کردم ویزا گرفتم.افیسر بیکار نیست.طبق اون فرمت خاص نباشه بی برو برگرد ریجکت میکنه ولو اینکه30تا ویزای امریکا داشته باشین چه رسد به شینگن!
    یه فرمی هست براتون میزارم طبق این پر کنین.ضمنا خیلی به حرف وکیل اعتماد نکن برادر.اون به فکر دلارهایی هست که از شما میگیره.خودت اپلای کن بهتره.من هم ویزای امریکا هم کانادا رو خودم گرفتم.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

فرمایش شما صحیح. پرونده ها رو چندیدن آفیسر مورد بررسی قرار میدهند اما در نهایت آفیسر ارشد هست که ریجکتی یا قبولی ویزا رو مشخص میکنه. بقیه آفیسرها هر کدوم مسئول بخشی از پرونده ها هستند. مثلا یک آفیسر فقط مسئول بررسی کامل بودن مدارک هست (چک میکنه که مثلا شما عکس شناسنامه رو بجای آیتم درخواستی پاسپورت نفرستاده باشید. آفیسر دیگه مسئول بکگراند چکه. یکی دیگه مسئول چک کردن صحت مدارک ارائه شده توسط میزبان و....
    در نهایت نتیجه تمام این بررسی ها میرسه زیر دست اون آفیسر اصلی که باید تصمیم گیری نهایی رو انجام بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    ببینین اگه به فرم GCMS یه پرونده ریجکتی نگاه کنین میبینین که چند نفر رو یه کیس کار میکنن اگه خواستین میتوم براتون ارسال کنم.ضمنا بنده از استانبول بایومتریک رفتم و کاری به انکارا ندارم.

Junior Member

دوست عزیز purpose of travel صرفا هدف از سفر نیست و شامل کل برنامه سفرت میشه:1-تاریخ دقیق و جزییات بلیط.2-زمان رسیدن.3-محل اقامت نام هتل مدت زمان سفر.4-محل هایی که قراره برین.5-توضیحات کلی که در مورد سفرتون ممکنه بدین.6-و در تهایت بلیط و ووچر هتل(در صورت اقامت در هتل) هم باید ضمیمه نامه بشه.فرمتش یا ورد یا pdf فرقی نمیکنه.
    من از شما به سوال دارم من رو قانع کنین: بین این همه کشور زیبا اولین مقصد چرا کانادا که احتمال ریجکتی زیاده؟
    من این جمله که می‌خواهم به کانادا سفر کنم چون کشور زیباییه رو به عنوان مثال گفتم. من و همسرم عاشق جاهایی در کانادا هستیم که واقعا قابل مقایسه با بقیه جاها نیست و دوست داریم بریم اونجا. واسش هم دلایل خاصی دارم که توی نامه هدف از سفر مینویسم. مشکلی از بابت ریجکتی ندارم چون واقعا دارم به عنوان یه توریست درخواست میدم حالا یا قبول می‌کنن یا رد میشم. حالا در نامه هدف از سفرم شما یه فرمت تعیین کنید که من تهیه کنم. متشکرم از وقتی که گذاشتید و راهنمایی کردید

باسلام و احترام
    مى شه لطفا اون فرم رو در اختيارمون قرار بديد؟
    يك دنيا سپاس

ببینین من یه بار ریجکت شدم به دلیل ترول هیستوری بعد درستش کردم ویزا گرفتم.افیسر بیکار نیست.طبق اون فرمت خاص نباشه بی برو برگرد ریجکت میکنه ولو اینکه30تا ویزای امریکا داشته باشین چه رسد به شینگن!
    یه فرمی هست براتون میزارم طبق این پر کنین.ضمنا خیلی به حرف وکیل اعتماد نکن برادر.اون به فکر دلارهایی هست که از شما میگیره.خودت اپلای کن بهتره.من هم ویزای امریکا هم کانادا رو خودم گرفتم.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما الان میگید که مشکلی با ریجکتی ندارید. ولی همین ریجکتی ها براتون میشه دردسر وقتی مجددا بخواین اقدام کنید... به هر حال باید بفکر آینده هم باشید.

من چندین ساله کانادا هستم ولی جاذبه گردشگری توش ندیدم که یک نفر بخواد از اون سر دنیا این همه هزینه کنه و بیاد کانادا این جاذبه ها رو ببینه. فقط نزدیک 10 میلیون هزینه بلیط هواپیماست برای شما و همسرتون...

نامه هدف از سفر فرمت خاصی نداره. همین مطالبی و که دوستان گفتند به فارسی روی کاغذ بنویسید و بعد از یک نفر که زبانش خوب هست بخواین ترجمه کنه براتون.
    دلیل اومدنتون به کانادا. جاهایی که قصد دارید برید. مدت سفرتون. تاریخ سفرتون. نام هتل. بلیط هواپیما و رزرواسیون هتل هاتون....

موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    من این جمله که می‌خواهم به کانادا سفر کنم چون کشور زیباییه رو به عنوان مثال گفتم. من و همسرم عاشق جاهایی در کانادا هستیم که واقعا قابل مقایسه با بقیه جاها نیست و دوست داریم بریم اونجا. واسش هم دلایل خاصی دارم که توی نامه هدف از سفر مینویسم. مشکلی از بابت ریجکتی ندارم چون واقعا دارم به عنوان یه توریست درخواست میدم حالا یا قبول می‌کنن یا رد میشم. حالا در نامه هدف از سفرم شما یه فرمت تعیین کنید که من تهیه کنم. متشکرم از وقتی که گذاشتید و راهنمایی کردید

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    تو پاسخم عرض کردم به چه نکاتی رو اشاره کنید.کلا برنامه سفر که شامل همه تاریخها هم باشه از پروازتون از فرودگاه امام تا برگشت به فرودگاه امام رو شامل باشه.قشنگ توضیح بدین.تمامی تاریخها با توجه به بلیط و هتلهاتون باشه. دقیق و بدون ایراد.روی تاریخ تاکید میکنم.توی فایل ورد یه نامه بنویسید و بگین مثلا ما کانادا رو دوس داریم و دلایل دیگه ای که دارین بعد بگین پروازمون مثلا 6th febاز تهران شروع میشه مثلا 7th feb میرسیم ist بعد 7th feb از استانول میریم مثلا فلان جا.....بلیطهایتون که بر اساس تاریخ اون بلیطها توضیحاتتون رو نوشتین و ووچر هتل در اخر نامه ضمیمه بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    باسلام و احترام
    مى شه لطفا اون فرم رو در اختيارمون قرار بديد؟
    يك دنيا سپاس
    والا خیلی سعی کردم آپلود کنم نمیشه ولی نمیدونم چرا

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    شما الان میگید که مشکلی با ریجکتی ندارید. ولی همین ریجکتی ها براتون میشه دردسر وقتی مجددا بخواین اقدام کنید... به هر حال باید بفکر آینده هم باشید.

من چندین ساله کانادا هستم ولی جاذبه گردشگری توش ندیدم که یک نفر بخواد از اون سر دنیا این همه هزینه کنه و بیاد کانادا این جاذبه ها رو ببینه. فقط نزدیک 10 میلیون هزینه بلیط هواپیماست برای شما و همسرتون...

نامه هدف از سفر فرمت خاصی نداره. همین مطالبی و که دوستان گفتند به فارسی روی کاغذ بنویسید و بعد از یک نفر که زبانش خوب هست بخواین ترجمه کنه براتون.
    دلیل اومدنتون به کانادا. جاهایی که قصد دارید برید. مدت سفرتون. تاریخ سفرتون. نام هتل. بلیط هواپیما و رزرواسیون هتل هاتون....

موفق باشید.
    کانادا بی نهایت جای دیدنی و جاذبه طبیعی داره . اما نه برای فردی که ۵ تا کشور دور ، بر خودش و دور و نزدیک رو ندیده .

------

من فکر میکنم یه مشکلی هست . ربطی به های سیزن نداره ، های سیزن تابستونه نه عید .
    اینقد که متاسفانه سواستفاده از ویزای کانادا شد توسسط ما ایرانیا ، گندش در اومده . این وسط اونی که میخواد بچه خودش و هم ببینه الان گیر افتاده و اصلا به جواب نمیرسه با این تفاسیر که هر ده روز زمان رسیدگی داره ۲۰ روز میره بالا ...

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من شخصا جاهایی و در کانادا دیدم که حتی افراد کانادایی الصل هم ازشون اطلاعی نداشتند. ولی از نگاه آفیسر پرونده مصلما" قابل قبول نیست کسی که سابقه گردش گری قابل قبولی و نداشته حالا یه کله بلند شه بیاد کانادا و جاذبه هاش و ببینه.
    کشوری که 9 ماهه سال هواش سرده، معمولا به نسبت بقیه کشورها با آب و هوای مناسب تر توریست پذیر نیست.
    بله ساختار تاریخی شهر کبک دیدنی هست. آبشار نیاگارا دیدنیه. ولی تعداد بسیار اندکی هست این جاذبه های گردش گری در مقایسه با بقیه کشورها و اروپا.

متاستفانه چندین ساله که در ایران باب شده که همه دنبال فرار از شرایط سخت جامعه هستند. اما خوب فقط به همون قسمت اول فرار یا بهتر بگم مهاجرت فکر میکنند و قسمت سخت تره بعدش رو در نظر نمیگیرند که با چه مشکلات سخت تری در خارج روبرو میشن. مشکلات ندونستن زبان، مشکلات نداشتن پشتیبان قوی مثل خانواده و دوستان صمیمی، مشکلات مربوط به یافتن کار ( سابقه کار کانادای؟؟؟؟) و خیلی سختی های دیگه. 6، 7 سال از عمر آدم میگذره تا بتونه با یک شرایط معمولی روی پای خودش بایسته.

زمانی کانادا کشور گل و بلبل میشه برای ما ایرانیان که واقعا شرایط همه جانبه زندگی در این کشور رو داشته باشیم و بتونیم پابپای این مردم به جلو پیش بریم.

بهمین خاطر سوء استفاده از ویزای توریستی (چون با توجه به شرایط فعلی راحت ترین راه برای اومدن به کاناداست) زیاد شده. تقاضاها افزایش یافته و بهمین خاطر اون پدر و مادری هم که میخوان بیان فرزندشون و واسه چند ماه ببینن و برگردن باید 4 ماه تمام، چشم انتظار ویزا یا ریجکتی باشند.

متاستفانه شرایط جوری شده که تر و خشک داره با هم میسوزه.

این افسوس داره که وقتی مدت زمان بررسی پرونده ها رو واسه کشورهایی که حتی اسمشونم شنیده نشده چک میکنی بین 7 تا 20 روزه. بعد به کشور ما که میرسه روند رو به صعودی پیدا میکنه و از مرز 120 روز هم عبور میکنه.

حالا به روزی فکر کنید که دفتر سفارت کانادا در ایران باز بشه. یقین داشته باشید که این مدت زمان بررسی پرونده ها سر به فلک میزاره. چون همون عده ای هم که قصد اقدام کردن برای ویزا رو داشتند اما سفر به یکی از کشورهای اطراف اذیتشون میکرد و نمیتونستند برن برای انگشت نگاری، الان دیگه با خیال راحت اقدام میکنند.

فرض کنید یک پدر و مادر میخوان بیان کانادا فرزندشون رو ببینند.
    کلی هزینه ترجمه مدارک...
    یه هزینه بلیط رفت برگشت به یکی ازین کشورهای اطراف برای انگشتنگاری...
    یه هزینه ثبت نام خود پرونده...
    در نهایت هم یه پولی به آژانس برای پیکآپ ویزا...
    و بعدشم بلیط رفت و برگشت کانادا...

مگر یک کارمند بازنشسته چقدر درآمد داره که بتونه از پس این همه هزینه بربیاد. تازه در نهایت هم پروندش ریجکت بشه. ( آدم دلش میسوزه )

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    کانادا بی نهایت جای دیدنی و جاذبه طبیعی داره . اما نه برای فردی که ۵ تا کشور دور ، بر خودش و دور و نزدیک رو ندیده .

------

من فکر میکنم یه مشکلی هست . ربطی به های سیزن نداره ، های سیزن تابستونه نه عید .
    اینقد که متاسفانه سواستفاده از ویزای کانادا شد توسسط ما ایرانیا ، گندش در اومده . این وسط اونی که میخواد بچه خودش و هم ببینه الان گیر افتاده و اصلا به جواب نمیرسه با این تفاسیر که هر ده روز زمان رسیدگی داره ۲۰ روز میره بالا ...
    ویرایش توسط sia2016 : February 6th, 2018 در ساعت 08:50 PM

آره واقعا ناراحت کننده هست...پرونده پدر من الان 300 روز رو رد کرده و همچنان هیچ خبری نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    من شخصا جاهایی و در کانادا دیدم که حتی افراد کانادایی الصل هم ازشون اطلاعی نداشتند. ولی از نگاه آفیسر پرونده مصلما" قابل قبول نیست کسی که سابقه گردش گری قابل قبولی و نداشته حالا یه کله بلند شه بیاد کانادا و جاذبه هاش و ببینه.
    کشوری که 9 ماهه سال هواش سرده، معمولا به نسبت بقیه کشورها با آب و هوای مناسب تر توریست پذیر نیست.
    بله ساختار تاریخی شهر کبک دیدنی هست. آبشار نیاگارا دیدنیه. ولی تعداد بسیار اندکی هست این جاذبه های گردش گری در مقایسه با بقیه کشورها و اروپا.

متاستفانه چندین ساله که در ایران باب شده که همه دنبال فرار از شرایط سخت جامعه هستند. اما خوب فقط به همون قسمت اول فرار یا بهتر بگم مهاجرت فکر میکنند و قسمت سخت تره بعدش رو در نظر نمیگیرند که با چه مشکلات سخت تری در خارج روبرو میشن. مشکلات ندونستن زبان، مشکلات نداشتن پشتیبان قوی مثل خانواده و دوستان صمیمی، مشکلات مربوط به یافتن کار ( سابقه کار کانادای؟؟؟؟) و خیلی سختی های دیگه. 6، 7 سال از عمر آدم میگذره تا بتونه با یک شرایط معمولی روی پای خودش بایسته.

زمانی کانادا کشور گل و بلبل میشه برای ما ایرانیان که واقعا شرایط همه جانبه زندگی در این کشور رو داشته باشیم و بتونیم پابپای این مردم به جلو پیش بریم.

بهمین خاطر سوء استفاده از ویزای توریستی (چون با توجه به شرایط فعلی راحت ترین راه برای اومدن به کاناداست) زیاد شده. تقاضاها افزایش یافته و بهمین خاطر اون پدر و مادری هم که میخوان بیان فرزندشون و واسه چند ماه ببینن و برگردن باید 4 ماه تمام، چشم انتظار ویزا یا ریجکتی باشند.

متاستفانه شرایط جوری شده که تر و خشک داره با هم میسوزه.

این افسوس داره که وقتی مدت زمان بررسی پرونده ها رو واسه کشورهایی که حتی اسمشونم شنیده نشده چک میکنی بین 7 تا 20 روزه. بعد به کشور ما که میرسه روند رو به صعودی پیدا میکنه و از مرز 120 روز هم عبور میکنه.

حالا به روزی فکر کنید که دفتر سفارت کانادا در ایران باز بشه. یقین داشته باشید که این مدت زمان بررسی پرونده ها سر به فلک میزاره. چون همون عده ای هم که قصد اقدام کردن برای ویزا رو داشتند اما سفر به یکی از کشورهای اطراف اذیتشون میکرد و نمیتونستند برن برای انگشت نگاری، الان دیگه با خیال راحت اقدام میکنند.

فرض کنید یک پدر و مادر میخوان بیان کانادا فرزندشون رو ببینند.
    کلی هزینه ترجمه مدارک...
    یه هزینه بلیط رفت برگشت به یکی ازین کشورهای اطراف برای انگشتنگاری...
    یه هزینه ثبت نام خود پرونده...
    در نهایت هم یه پولی به آژانس برای پیکآپ ویزا...
    و بعدشم بلیط رفت و برگشت کانادا...

مگر یک کارمند بازنشسته چقدر درآمد داره که بتونه از پس این همه هزینه بربیاد. تازه در نهایت هم پروندش ریجکت بشه. ( آدم دلش میسوزه )

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)