نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1186 از 1841 نخستنخست ... 18668610861136117611771178117911801181118211831184118511861187118811891190119111921193119411951196123612861686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,851 تا 11,860 , از مجموع 18407

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    کانادا بی نهایت جای دیدنی و جاذبه طبیعی داره . اما نه برای فردی که ۵ تا کشور دور ، بر خودش و دور و نزدیک رو ندیده .

------

من فکر میکنم یه مشکلی هست . ربطی به های سیزن نداره ، های سیزن تابستونه نه عید .
    اینقد که متاسفانه سواستفاده از ویزای کانادا شد توسسط ما ایرانیا ، گندش در اومده . این وسط اونی که میخواد بچه خودش و هم ببینه الان گیر افتاده و اصلا به جواب نمیرسه با این تفاسیر که هر ده روز زمان رسیدگی داره ۲۰ روز میره بالا ...
    به نظر من دخالت نکردن تو کار دیگران خیلی خوبه که ما ایرانیها اصلا این رو یاد نگرفتیم.این انجمن جای سوال کردنه و کمک به همدیگه برای درخواست ویزای توریستی. اینکه کی میخواد بره اونجا چیکار کنه به خودش ربط داره و حتماقبلش تحقیقات لازم رو انجام داده که آیا با این شرایط بهش ویزا میدن یا نه. خود آفیسر اینقدر از طرف سوال نمیکنه و ذهنیت بد نداره که شماها دارین. به نظر من یوزرها اگه فقط بتونن جواب سوال رو بدن خیلی بهتره تا اینکه انجمن رو پر کنن از بحثهایی که جاش اینجا نیست و فقط به درد دور همی های شبونه میخوره

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

شما هم الان یه جورایی دخالت کردین در کار دیگران.
    اینجا کسی پدرکشتگی با کسی نداره. صحبتها هم در جهت راهنمایی بهتره دوستان هست.
    این انجمن هم فقط برای کمک رسانی به دوستانی هست که سوالاتی رو در باب ویزای ویزیتوری و نحوه پر کردن فرم ها دارند. هر کسی هم راهنمایی میکنه بر اساس تجربیات شخصیش هست.
    آفیسر هم از شما سوالی نمیپرسه. فقط یا ویزا میده یا نمیده.

ثانیا کسی ناراحت میشه که یک ریگی به کفشش باشه. شما چرا ناراحت شدی؟

(واژه "یوزرها" هم بمعنای استفاده کننده ها هست. کسانی که جواب سوالات رو میدن و بهشون نمیگن یوزر...)

یادمون باشه که به صحبتهای دیگران احترام بگذاریم و از کسانی که اینجا وقت میزارن برای پاسخگویی به سوالات دوستان طلبکار نباشیم.

امیدوارم شما بتونید ویزاتون رو دریافت کنید.
    همینطور تمام کسانی که خیلی وقته چشم انتظار هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    به نظر من دخالت نکردن تو کار دیگران خیلی خوبه که ما ایرانیها اصلا این رو یاد نگرفتیم.این انجمن جای سوال کردنه و کمک به همدیگه برای درخواست ویزای توریستی. اینکه کی میخواد بره اونجا چیکار کنه به خودش ربط داره و حتماقبلش تحقیقات لازم رو انجام داده که آیا با این شرایط بهش ویزا میدن یا نه. خود آفیسر اینقدر از طرف سوال نمیکنه و ذهنیت بد نداره که شماها دارین. به نظر من یوزرها اگه فقط بتونن جواب سوال رو بدن خیلی بهتره تا اینکه انجمن رو پر کنن از بحثهایی که جاش اینجا نیست و فقط به درد دور همی های شبونه میخوره

بنده خودم از نظرات دوستان خيلى براى ويزاهاى مختلف استفاده كردم. خود بنده يادمه كه خدمتتون عرض كردم براى عيد پلن جايگزين داشته باشيد كه اگه احيانا ويزاى كاناداتون براى عيد نرسيد، توى ذوقتون نخوره، اميدوارم اين هم به نظرتون دخالت نيومده باشه. اينجا اكثريت دلسوزند... نه پولى مى گيرند نه سودى براشون داره. برا خود بنده هميشه پشت گرمى خوبى حساب ميشه كه هر جايى رو براى اولين بار بخوام برم، سه چهار نفر بزرگوار با تجربه هستند كه دلسوزانه و بدون هيچ چشمداشتى راهنمايى مى كنند و تجاربشون رو در اختيار بقيه مى ذارن. اين خيلى سخته كه هم از آدم كمك بخوان و هم يه چهارچوب خاص تعريف بشه كه نبايد طرف از اون عدول كنه. وقتى من نوعى سوالى مى پرسم و در كنار اون قسمتهايى از شرايطم رو هم مى گم، اون بزرگوارى كه زمان مى ذاره و پاسخ مى ده از كجا بايد دقيقا حد و مرز دخالت رو مطابق طرز فكر من بدونه و تشخيص بده؟
    منتظر شنيدن اخبار خوش از ويزاتون هستيم انشالله

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh_a نمایش پست ها
    سلام. مدت زمان انتظار برا ایران شده 118 روز. این دلیلش چی میتونه باشه که این عدد همش زیاد میشه؟ اصلا انگار متوقف شده صدور ویزا برا ایران :|
    سلام دلیلش اینکه الان درخواست ویزای کانادا تو ایران شده یه جور تست بخت آزمایی و مد روز هر کسی دو تا ویزا شنگن تو پاسپورتش میبینه تحت تاثیر تبلیغات داغ و فریبنده ی آژانسای هواپیمایی بدون اینکه هدف خاصی یا اصلا قصد سفر به کانادا داشته باشه تصمیم میگیره تو این آزمون شیک شانس خودشو امتحان کنه سفارت کانادا هم به شکلی کاملا مکارانه و چراغ خاموش بدون اینکه هیچ اماری از تعداد درخواستها و تعداد ویزاهای صادر شده و دیگر امارهای مربوطه منتشر کنه به واریز کردن نفری ۱۸۵ دلار به خزانه ی دولتشون مشغوله در کنارش هم هر روز پرواز چندین هواپیما به مقصد کشورهای همسایه که دفاتر وک در اونجاها قرار داره رشد چشمگیر صنعت گردشگری این کشورهارو تو چند سال اخیر به وضوح میشه روئیت کرد این تو این چرخه چیزی که نصیب این ملت میشه مشاهده افزایش تعداد روزهای انتظار در سایت از ۹۰ به ۱۲۰ روز و نرخ دلار ۴۷۰۰ تومنیه مخاطب این مطالبی که عرض کردم خودم بودم لطفا کسی به دل نگیره

دوستان من چند وقت پیش تونستم یکی از نماینده های منطقه خودمو در شهر ادمونتون پیدا کنم و ازش خواستم تا آخرین وضعیت پرونده پدر منو پیگیری کنه. چند تا نکته که ممکنه کمک کنه:
    1- برای کسانی که در کانادا زندگی می کنن، اگر زمان بررسی پروندشون از زمانی که تو وبسایت سفارت زده بیشتر شده باشه می تونن با نماینده منطقه خودشون تماس بگیرن و از اون ها بخوان که وضعیت پروندشونو براشون بررسی کنه... البته زیاد هم امیدوار به گرفتن جواب مناسب نباشید. ولی خوب شایدم تاثیر داشته باشه
    2- آخرین تماسی که با نماینده منطقه خودم داشتم به من گفت که پرونده در دست CBSA هست (Canada Border Services Agency). بنابراین فکر کنم وقتی قبلا خودم به سفارت ایمیل پیگیری می زدم و اونها بهم می گفتن که پرونده دست آژانسهای مختلف هست، احتمالا منظورشون همین بوده

اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره، ممنون میشم در اختیارمون قرار بده. مثلا:
    - چه آژانسهای دیگری ممکنه پرونده رو بررسی کنن؟
    - چقدر این پروسه با CBSA ممکنه طول بکشه؟
    - و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shamon1 نمایش پست ها
    آره واقعا ناراحت کننده هست...پرونده پدر من الان 300 روز رو رد کرده و همچنان هیچ خبری نیست
    ببخشید شما پدرتون بار اولشون هست که برای ویزای کانادا اپلای می کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    کانادا بی نهایت جای دیدنی و جاذبه طبیعی داره . اما نه برای فردی که ۵ تا کشور دور ، بر خودش و دور و نزدیک رو ندیده .

------

من فکر میکنم یه مشکلی هست . ربطی به های سیزن نداره ، های سیزن تابستونه نه عید .
    اینقد که متاسفانه سواستفاده از ویزای کانادا شد توسسط ما ایرانیا ، گندش در اومده . این وسط اونی که میخواد بچه خودش و هم ببینه الان گیر افتاده و اصلا به جواب نمیرسه با این تفاسیر که هر ده روز زمان رسیدگی داره ۲۰ روز میره بالا ...
    بله متاسفانه کاملا همینطوره. و این وسط فقط به ضرر افرادی مثل خود من میشه که دلمون میخاد برای پدر مادرمون ویزا بگیریم که خونمون بیان چون ما خونمون اینجاست و اسپانسرشیپی والدین هم که دیگه خیلی سخت شده این روزها. واقعا امیدوارم این مشکل برطرف بشه چون بنده خودم شخصا افرادی رو در دوست و فامیل خودمون سراغ دارم که واقعا کاری در کانادا ندارند اما وسوسه تبلیغات آژانسهای هواپیمایی شدند و همه اپلای کردن برای ویزا!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    اگه خواهرتون عضو خانواده ی پدر مادرتون هستن به نظر من کار اشتباهیه که کیسشو جدا میکنید با اینکار خودتون عملا دارید شانسشو به صفر میرسونید اگه قرار باشه ایشون ریجکت بشه در یک کیس بودنشون با والدینتون ربطی به پرونده ی پدر و مادرتون پیدا نمیکنه و تک تک جدا برسی میشه
    سلام واقعا مشکلی پیش نمیاد که همرو با هم ریجکت کنن (به دلیل اینکه یه نفر واجد شرایط نیس) ؟ ایا نامه ی محضری لازمه که پدر بنویسه که همه ی هزینه های خواهرم رو میده؟ ممنون میشم اگه جواب اینو بدین چون باید حتما ارسال کنم اپلیکیشن رو سریع تر

نقل قول نوشته اصلی توسط negarabz نمایش پست ها
    سلام واقعا مشکلی پیش نمیاد که همرو با هم ریجکت کنن (به دلیل اینکه یه نفر واجد شرایط نیس) ؟ ایا نامه ی محضری لازمه که پدر بنویسه که همه ی هزینه های خواهرم رو میده؟ ممنون میشم اگه جواب اینو بدین چون باید حتما ارسال کنم اپلیکیشن رو سریع تر
    اگر قرار باشه پرونده ای ريجكت بشه از بین تمام اعضاي خانواده ای که همگی با هم اقدام کردن کسی که جوان هست و احتمال داره نخواد به ایران برگرده ريجكت میشه،بقیه به خاطر یک نفر ريجكت نمیشن مگر اینکه برای هرکدام جداگانه دلایلی وجود داشته باشه

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

حالا که کار از کار گذشته و پرونده والدینتون رو فرستادید رفت. دیگه باید برای خواهرتون جدا اقدام کنید.

خواهرتون باید نشون بدن که ساپورت مالی میشن برای مدت اقامتشون در کانادا. چون منبع درآمدی ندارند پس باید پدرتون اطلاعات مالیشون رو در پرونده خواهرتون قرار بدهند. همینطور طی یک نامه کامل توضیح بدن که پشتوانه مالیشون پدر هستند و فعلا درآمدی ندارند و پدرتون قبول کرده که تمامی هزینه سفر خواهرتون رو بپردازه. نیازی به محضری کردن این نامه نیست فقط توی ورد بنویسید و امضا کنند. ( امضاء پدر و خواهرتون)

توی دعوتنامه ای که برای خواهرتون مینویسید بگید که همه هزینه های خواهرتون رو شما متقبل میشید و این مستلزم فرستادن مدارک مالی خودتون و فرم های مالیاتی سال گذشته خودتون در کانادا و همینطور نامه اشتغال بکارتون. البته اگر کار میکنید و درآمد دارید یا همسرتون کار میکنه و درآمد داره.
    اگر که فقط دانشجو هستید که بقیه دوستان بهتر اطلاع دارند در این زمینه.

موارد زیادی دخیل هست به ویزا دادن یا خدایی نکرده ندادن ویزا به خواهرتون. (سن، سابقه سفر خارجی، ساپورت مالی و ...)

عجله کردن در فرستادن پرونده ها بنظرم کار درستی نیست. حتما قبل از فرستادن پرونده ها خوب بررسیشون کنید که کاستی نداشته باشند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط negarabz نمایش پست ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)