نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1195 از 1841 نخستنخست ... 19569510951145118511861187118811891190119111921193119411951196119711981199120012011202120312041205124512951695 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,941 تا 11,950 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره که درصورت دریافت ریجکتی به کجا میشه ایمیل اعتراض نوشت؟ آدرس ایمیلی چیزی هست؟ آیا اصلا تاثیری داره؟
    متاسفانه اعتراضی در کار نیست چون محدودیتی برای اقدام مجدد نداره.من بار اول ریجکت شدم به فاصله کمتر از 10 روز دوباره اقدام کردم و اپرو شد.البته نواقصی ها رو تکمیل کردم بعد.اگه ریجکت شدی حتما توصیه میکنم داکیومنتت رو رلیز کنی(GCMS) که دقیق بدونی دلایل ریجکتیت رو و بتونی برطرف کنی ایراداتت رو.یه 40.45 روزی طول میکشه این کار.

بله درسته اما خوب از کار اصلی که به خاطرش اپلای کردم موندم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    عوضش ویزای مولتیپل تا پایان اعتبار پاسپورت گرفتید دیگه، درسته؟

دوستان فرم فامیلی اینفورمیشن رو باید پرینت و امضا کنم بعد اسکن کنم یا همون فرم رو پر کنم کافیه؟چون گفته ساین کنین.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

ممنون دوست عزیز. ولی من خودم ریجکت نشدم.
    یه بنده خدایی ریجکت شده که اصلا نباید ریجکت میشده. ایشون فرزند تحت تکفل یک خانواده هستند و بهمراه خانودشون اقدام کردند. ایشون توانایی اداره امور شخصیشون رو ندارند بخاطر مشکلات ذهنی و جسمانی که دارند و وابسته به خانواده بودند و هستند همیشه از همه لحاظی.
    دلایل ریجکتیشون عدم داشتن تراول هیستوری ، عدم داشتن مدارکی که نشون دهنده ساپورت مالیشون باشه بوده
    درصورتیکه ساپورت مالیشون پدر و میزبانشون در کانادا بودند....

بنظرم نباید پرونده ایشون رو ایندیوژوال بررسی میکردند چون فرزند تحت تکفل خانوادشون حساب میشن.

یه اشتباهی صورت گرفته حتما...

اقدام کردن مجدد هم کار آسونی نیست دوست عزیز برای ایشون... توانایی سفر مجدد برای انگشتنگاری جدید و اینجور چیزها رو ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    متاسفانه اعتراضی در کار نیست چون محدودیتی برای اقدام مجدد نداره.من بار اول ریجکت شدم به فاصله کمتر از 10 روز دوباره اقدام کردم و اپرو شد.البته نواقصی ها رو تکمیل کردم بعد.اگه ریجکت شدی حتما توصیه میکنم داکیومنتت رو رلیز کنی(GCMS) که دقیق بدونی دلایل ریجکتیت رو و بتونی برطرف کنی ایراداتت رو.یه 40.45 روزی طول میکشه این کار.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بهتره امضا بشه. پرینت، امضاء، اسکن و آپلود...

موفق باشید
    دوستان فرم فامیلی اینفورمیشن رو باید پرینت و امضا کنم بعد اسکن کنم یا همون فرم رو پر کنم کافیه؟چون گفته ساین کنین.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پس با توجه به فرمایش شما یعنی به افراد معلول که وابسته به خانواده هستند ویزا نمیدن؟

فرایند ویزای کانادا مرحله اعتراض یا تجدیدنظر نداره. مدارک یا شواهد جدیدی اگر دارید دوباره از اول اقدام کنید.

ApplyAbroad Superstar

بله درسته اما خوب از کار اصلی که به خاطرش اپلای کردم موندم.
    خب مسئله همینه. اون processing time را فراموش کنید. دوستان باید از شش ماه قبل از تاریخ سفرشون برای ویزا اقدام کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    پس با توجه به فرمایش شما یعنی به افراد معلول که وابسته به خانواده هستند ویزا نمیدن؟
    من چنین حرفی زدم؟ من گفتم فرایند ویزای کانادا امکان تجدیدنظر یا اعتراض نداره. نحوه ارائه پرونده بسیار مهمه. شما مسلما نتونستید درست مطلب را براشون ادا کنید.
    اگر بخواهید مدارک و شواهد تکراری ارائه کنید راه به جایی نمی برید. می تونید پرونده GSMC خودتون را تهیه کنید، ببینید اشکال کار دقیقا چی بوده و با رفع اون دوباره اقدام کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام
    دوستان من یه پیشنهاد دارم اگه موافق باشید و نظر بنده رو تائید کنید از مدیران اینجا بخوایم که چند تا تایپیک جداگانه مخصوص مراحل اقدام تا پایان ویزای توریستی کانادا ایجاد کنن تا کسایی که تو هر مرحله ای از کار دنبال پاسخ سئوالشون میگردن مجبور نباشن تا ۱۰۰۰ صفحه رو ورق بزنن مثلا یه تایپیک برای بایومتریک و مسائل پیرامونی اون یا یه تایپیک مخصوص صفر تا صد پر کردن فرمها اینطوری دوستان هم زودتر میتونن به پاسخشون برسن هم حجم سئوالات تکراری خیلی کمتر میشه البته این فقط یه پیشنهاد با نظر شخصی منه

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نحوه ارائه پرونده که مشخصه دوست عزیز. اونم بصورت آنلاین. وقتی بصورت خانوادگی اقدام میکنید یک نفر میشه main applicant بقیه هم میشن زیر مجموعه اون نفر. مثلا پدر ومادر و فرزندشون.
    اگر پدر main applicant باشه آیتم های مربوط به ساپورت مالی و تراول هیستوری و غیره در قسمت ایشون فقط موجود هست برای آپلود کردن.
    برای بقیه افراد چنین آیتم هایی وجود نداره. غیر از آپلود فرم های اصلی.

بهمین منظور مدارک مالی همه اعضای خانواده و سابقه تراول هیستوریشون در قسمت آیتم های main applicant قرار میگیره.

در قسمت فرزند ایشون جایی برای آپلود مدارک ساپورت مالی و اینجور چیزها وجود نداشت و چون ایشون هم بدلیل مشکلاتی که دارند چیزی از خودشون ندارند و وابسته به پدر و مادر هستند، مدرکی برای ارائه وجود نداشت.

نامه پزشکی مربوط به مشکلات جسمانی و ذهنی ایشون هم در 2 قسمت از آیتم های پدرشون آپلود شده بود. هم در قسمت Purpose of travel و هم در قسمت Letter of Explanation پدر.

بنظر من درست اینه که اول مدارک main applicant بررسی بشه بعد برن سراغ بقیه.
    main applicant داره میگه که من بهمراه همسر و فرزند معلولم دارم میرم. و اینم نامه اثبات معلولیت فرزندم هست. اینم بلیط هواپیمایی که گرفتیم برای 3 نفرمون.

جالبه که دیروز item مربوط به "Eligibility" برای هر 3 نفر تغییر کرد به حالت در حال بررسی. اما امروز فقط برای فرزندشون شد "ما بررسی کردیم و شما شرایط لازم رو ندارید" و بعدم که refusal letter ایشون رو صادر کردند.

بنظر من نباید individual بررسی میکردند پرونده ایشون رو.

باید راهی برای اعتراض باشه.
    من چنین حرفی زدم؟ من گفتم فرایند ویزای کانادا امکان تجدیدنظر یا اعتراض نداره. نحوه ارائه پرونده بسیار مهمه. شما مسلما نتونستید درست مطلب را براشون ادا کنید.
    اگر بخواهید مدارک و شواهد تکراری ارائه کنید راه به جایی نمی برید. می تونید پرونده GSMC خودتون را تهیه کنید، ببینید اشکال کار دقیقا چی بوده و با رفع اون دوباره اقدام کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)