نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1196 از 1841 نخستنخست ... 19669610961146118611871188118911901191119211931194119511961197119811991200120112021203120412051206124612961696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,951 تا 11,960 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. ولی من خودم ریجکت نشدم.
    یه بنده خدایی ریجکت شده که اصلا نباید ریجکت میشده. ایشون فرزند تحت تکفل یک خانواده هستند و بهمراه خانودشون اقدام کردند. ایشون توانایی اداره امور شخصیشون رو ندارند بخاطر مشکلات ذهنی و جسمانی که دارند و وابسته به خانواده بودند و هستند همیشه از همه لحاظی.
    دلایل ریجکتیشون عدم داشتن تراول هیستوری ، عدم داشتن مدارکی که نشون دهنده ساپورت مالیشون باشه بوده
    درصورتیکه ساپورت مالیشون پدر و میزبانشون در کانادا بودند....

بنظرم نباید پرونده ایشون رو ایندیوژوال بررسی میکردند چون فرزند تحت تکفل خانوادشون حساب میشن.

یه اشتباهی صورت گرفته حتما...

اقدام کردن مجدد هم کار آسونی نیست دوست عزیز برای ایشون... توانایی سفر مجدد برای انگشتنگاری جدید و اینجور چیزها رو ندارند.
    یه جایی خونده بودم میتونن با توجه به مشکلاتشون یه یکی از پزشکان معتمد مراجعه کنن و ایندیویجوال اپلای کنن.مطمین نیستم ولی یه تحقیقی بکنین بد نیست.مراحل اولیه پر کردن فرمها هم میپرسه همچین تستهایی رو داشتین یا نه.میگم اطلاعاتی ندارم یه تحقیقی داشته باشین بد نیست

نحوه ارائه پرونده که مشخصه دوست عزیز. اونم بصورت آنلاین. وقتی بصورت خانوادگی اقدام میکنید یک نفر میشه main applicant بقیه هم میشن زیر مجموعه اون نفر. مثلا پدر ومادر و فرزندشون.
    اگر پدر main applicant باشه آیتم های مربوط به ساپورت مالی و تراول هیستوری و غیره در قسمت ایشون فقط موجود هست برای آپلود کردن.
    برای بقیه افراد چنین آیتم هایی وجود نداره. غیر از آپلود فرم های اصلی.

بهمین منظور مدارک مالی همه اعضای خانواده و سابقه تراول هیستوریشون در قسمت آیتم های main applicant قرار میگیره.

در قسمت فرزند ایشون جایی برای آپلود مدارک ساپورت مالی و اینجور چیزها وجود نداشت و چون ایشون هم بدلیل مشکلاتی که دارند چیزی از خودشون ندارند و وابسته به پدر و مادر هستند، مدرکی برای ارائه وجود نداشت.

نامه پزشکی مربوط به مشکلات جسمانی و ذهنی ایشون هم در 2 قسمت از آیتم های پدرشون آپلود شده بود. هم در قسمت Purpose of travel و هم در قسمت Letter of Explanation پدر.

بنظر من درست اینه که اول مدارک main applicant بررسی بشه بعد برن سراغ بقیه.
    main applicant داره میگه که من بهمراه همسر و فرزند معلولم دارم میرم. و اینم نامه اثبات معلولیت فرزندم هست. اینم بلیط هواپیمایی که گرفتیم برای 3 نفرمون.

جالبه که دیروز item مربوط به "Eligibility" برای هر 3 نفر تغییر کرد به حالت در حال بررسی. اما امروز فقط برای فرزندشون شد "ما بررسی کردیم و شما شرایط لازم رو ندارید" و بعدم که refusal letter ایشون رو صادر کردند.

بنظر من نباید individual بررسی میکردند پرونده ایشون رو.

باید راهی برای اعتراض باشه.
    بنظر من حتما قبل از هر اقدامی به GCMS اقدام کنین تا به دلایل اصلی این پرونده برسین.

ApplyAbroad Superstar

نحوه ارائه پرونده که مشخصه دوست عزیز. اونم بصورت آنلاین. وقتی بصورت خانوادگی اقدام میکنید یک نفر میشه main applicant بقیه هم میشن زیر مجموعه اون نفر. مثلا پدر ومادر و فرزندشون.
    اگر پدر main applicant باشه آیتم های مربوط به ساپورت مالی و تراول هیستوری و غیره در قسمت ایشون فقط موجود هست برای آپلود کردن.
    برای بقیه افراد چنین آیتم هایی وجود نداره. غیر از آپلود فرم های اصلی.

بهمین منظور مدارک مالی همه اعضای خانواده و سابقه تراول هیستوریشون در قسمت آیتم های main applicant قرار میگیره.

در قسمت فرزند ایشون جایی برای آپلود مدارک ساپورت مالی و اینجور چیزها وجود نداشت و چون ایشون هم بدلیل مشکلاتی که دارند چیزی از خودشون ندارند و وابسته به پدر و مادر هستند، مدرکی برای ارائه وجود نداشت.

نامه پزشکی مربوط به مشکلات جسمانی و ذهنی ایشون هم در 2 قسمت از آیتم های پدرشون آپلود شده بود. هم در قسمت Purpose of travel و هم در قسمت Letter of Explanation پدر.

بنظر من درست اینه که اول مدارک main applicant بررسی بشه بعد برن سراغ بقیه.
    main applicant داره میگه که من بهمراه همسر و فرزند معلولم دارم میرم. و اینم نامه اثبات معلولیت فرزندم هست. اینم بلیط هواپیمایی که گرفتیم برای 3 نفرمون.

جالبه که دیروز item مربوط به "Eligibility" برای هر 3 نفر تغییر کرد به حالت در حال بررسی. اما امروز فقط برای فرزندشون شد "ما بررسی کردیم و شما شرایط لازم رو ندارید" و بعدم که refusal letter ایشون رو صادر کردند.

بنظر من نباید individual بررسی میکردند پرونده ایشون رو.

باید راهی برای اعتراض باشه.

دوست عزیز شما چرا موضوع را بد متوجه می شید. من نمی گم کار درستی یا غلطی کردند که ویزای ایشون را رد کردند، ضمن اینکه نمی دونید هنوز به بقیه اصلا ویزا می دن یا خیر.
    من می گم گزینه اعتراض و تجدیدنظر خواهی نداره ویزای توریستی کانادا. اینجا را مطالعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=422&top=16
    شما پرونده GSMC را تهیه کنید تا به ریشه داستان پی ببرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

ممنون دوست عزیز. GCMS هم فکر نمیکنم اطلاعات بیشتری و بهمون بده. بنظر من نامه پزشکی ایشون رو اصلا ندیدند چون در آیتم های main applicant آپلود شده بوده. اگر هم دیده باشن پس دلایلی رو که ارائه کردن برای ریجکتی ایشون خیلی بی ربطه.

بهرحال فعلا کاری نمیشه کرد تا ببینیم نتیجه برای بقیه اعضای خانواده چجور میشه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    بنظر من حتما قبل از هر اقدامی به GCMS اقدام کنین تا به دلایل اصلی این پرونده برسین.

ApplyAbroad Superstar

ممنون دوست عزیز. GCMS هم فکر نمیکنم اطلاعات بیشتری و بهمون بده. بنظر من نامه پزشکی ایشون رو اصلا ندیدند چون در آیتم های main applicant آپلود شده بوده. اگر هم دیده باشن پس دلایلی رو که ارائه کردن برای ریجکتی ایشون خیلی بی ربطه.

بهرحال فعلا کاری نمیشه کرد تا ببینیم نتیجه برای بقیه اعضای خانواده چجور میشه...

شما پرونده های GSMC را دیده اید؟ خیلی مفصل استدلال های افسیرها در اون ثبت میشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست عزیزم من که چیز بدی نگفتم. ممنونم از راهنماییتون.
    اون لینک رو خودم قبلا دیدم. ولی اگه قرار باشه که بشینیم و دست رو دست بزاریم که نمیشه.
    اشتباه از اونا بوده نه ما. ما که نباید تاوان اشتباه اونا رو بدیم.

185 دلار دیگه میخوان؟ این بنده خدا که تنها نمیتونه سفر کنه پس دوباره باید با پدری مادری بره ترکیه واسه انگشتنگاری... 2 تا بلیط دیگه با نرخ دلاری 4700 تومان...

چشم GSMC هم تهیه میکنم وقتی بقیه نتیجه پروندشون مشخص شد.

متشکرم
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما چرا موضوع را بد متوجه می شید. من نمی گم کار درستی یا غلطی کردند که ویزای ایشون را رد کردند، ضمن اینکه نمی دونید هنوز به بقیه اصلا ویزا می دن یا خیر.
    من می گم گزینه اعتراض و تجدیدنظر خواهی نداره ویزای توریستی کانادا. اینجا را مطالعه کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=422&top=16
    شما پرونده GSMC را تهیه کنید تا به ریشه داستان پی ببرید.

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله دوست عزیز. قبلا دیدم... ولی بیشتر بدرد مواردی میخوره که کاستی مدارکی یا چیزی از این قبیل بوده باشه...

ایشون نه مدرک جدیدی میتونند ارائه بدن و نه اینکه توانایی سفر مجدد برای انگشتنگاری و دارند.

همون حدسی که خودم میزنم. یکم عجله کردند و اون نامه های main applicant رو نخوندن احتمالا...

به هر حال صبر میکنم تا نتیجه پرونده بقیه مشخص بشه بعد به GSMC میگیرم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شما پرونده های GSMC را دیده اید؟ خیلی مفصل استدلال های افسیرها در اون ثبت میشه.

سلام. دوستان من تو رزرو بلیط پرواز گیر کردم واقعا. هر سایتی میرم چه ترکیش چه لوفت‌هانزا چه بوکینگ ازم اطلاعات کارت اعتباری میخوان. تازه اینجوری هم که مشخصه میخواد پول کم کنه. کسی نیست منو راهنمایی کنه؟ همه مدارکم امادست فقط گیر این رزرو پروازم . ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh3907 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من تو رزرو بلیط پرواز گیر کردم واقعا. هر سایتی میرم چه ترکیش چه لوفت‌هانزا چه بوکینگ ازم اطلاعات کارت اعتباری میخوان. تازه اینجوری هم که مشخصه میخواد پول کم کنه. کسی نیست منو راهنمایی کنه؟ همه مدارکم امادست فقط گیر این رزرو پروازم . ممنون میشم کمکم کنید
    بدین به یک آژانس برای شما یک رزرو انجام می دهند و هزینه هم نمی گیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط mino24 نمایش پست ها
    بدین به یک آژانس برای شما یک رزرو انجام می دهند و هزینه هم نمی گیرند
    چه آزانسی؟ آحخ من شهرستان هستم. آزانسی میشناسید که این کارو انجام بده واسم لطفا معرفی کنید بهم. اگه خلاف قوانین اینجا هیت واسم پبام بذارید.ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)