نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1201 از 1841 نخستنخست ... 20170111011151119111921193119411951196119711981199120012011202120312041205120612071208120912101211125113011701 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,001 تا 12,010 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    دوستان در قسمت Proof of Means of Financial Support منظور از proof of assets or business چی هستش؟
    اگر منظورش مثلا مدارک شرکت هست که در آیتم قبلیش در قسمت Business registration قرار دادم
    سند ملکی رو هم در قسمت Letter of explanation آپلود کردم
    آیا سند رو باید در این قسمت قرار بدم؟
    مدارک شغلی رو که جای درست قرار دادین.ستد رو باید تو قسمت proof of means of financial support در ادامه نامه تمکن مالی بزارین.

Junior Member

دوستان سلام . بعد از سابمیت کردن مدارک و انگشت نگاری تا چند وقت بعد جواب میدن؟ اگه بعد از 2 هفته جواب نیاد امکان ریجکت شدن هست؟ یا اینکه دارن بکراند چک می کنند؟ بالاترین زمان برای جواب دادن چقدر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    دوستان سلام . بعد از سابمیت کردن مدارک و انگشت نگاری تا چند وقت بعد جواب میدن؟ اگه بعد از 2 هفته جواب نیاد امکان ریجکت شدن هست؟ یا اینکه دارن بکراند چک می کنند؟ بالاترین زمان برای جواب دادن چقدر هست؟
    با سلام من خودم بعد از 33 روز ریجکت شدم. . به نظر هیچ حساب دقیقی وجود نداره . خواهر دوست من یکماه پیش اقدام کرد بعد از 5 روز پاس رکویست شد اینجا دیدم که حتی 130 روز هم بوده خبری نبوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa77 نمایش پست ها
    با سلام من خودم بعد از 33 روز ریجکت شدم. . به نظر هیچ حساب دقیقی وجود نداره . خواهر دوست من یکماه پیش اقدام کرد بعد از 5 روز پاس رکویست شد اینجا دیدم که حتی 130 روز هم بوده خبری نبوده.
    شرایطتتون چی بوده؟ دعوت نامه داشتین؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

توی هر 2 قسمت قرار بدید اشکالی نداره. اما حتما توی invitation letter قرار داده بشه. چون این مدرک مربوط به میزبان در کانادا میشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    سلام مجدد.انطور که در جریان هستید من برای مادرم که به عروسی دخترخالم میره اقدام میکنم.حال یه سوال دارم.من نامه محضر(city) که نشان دهنده زمان عروسی هست و از شهرداری تورنتو گرفته شده رو کجا اتچ کنم؟تو قسمت invittation letter یا purpose of travel? البته قصد دارم تو جفتش اتچ کنم نظر دوستان چیه؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان،
    کسی ایمیل ویزا آفیس آنکارا رو داره برای مکاتبه کردن باهاشون؟ اگر بخواهیم باهاشون در مورد پرونده ای مکاتبه کنیم به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟
    ممنون از راهنماییتون.

(مدیران سایت - جستجوی سایت ظاهرا" غیرفعال شده)

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    توی هر 2 قسمت قرار بدید اشکالی نداره. اما حتما توی invitation letter قرار داده بشه. چون این مدرک مربوط به میزبان در کانادا میشه.
    ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه.به نظرت id کارت دخترخاله رو هم اتچ کنم تو اینویتیشن؟فکر نکنم لازم باشه چون تو proof of relationship اتچ میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    خود سایت اداره مهاجرت که مدت زمان بررسی رو پرونده رو 118 روز اعلام کرده. نگران نباشید، معمولا هر چی طولانی تر بشه زمان جواب دادن، احتمال مثبت بودنش بیشتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی ایمیل ویزا آفیس آنکارا رو داره برای مکاتبه کردن باهاشون؟ اگر بخواهیم باهاشون در مورد پرونده ای مکاتبه کنیم به چه آدرسی باید ایمیل بزنیم؟
    ممنون از راهنماییتون.

(مدیران سایت - جستجوی سایت ظاهرا" غیرفعال شده)
    این ادرس افیس vfs کانادا تو انکارا هست از اونها بپرسی جوابت رو میدن من که پرسیدم مشکلم رو حل کردن
    info.canadatrank@vfshelpline.com

به این ادرس هم سر بزن:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...qnum=052&top=3

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم. اگر از ID کارت منظورتون کارت اقامت ایشون هست، بله باید توی قسمت invitation Letter قرار داده بشه. (کلا نوشتن دعوتنامه یه فرمت خاصی داره که یک سری از اطلاعات مربوط به میزبان باید توش نوشته بشه، یکی از این آیتم ها وضعیت میزبان در کاناداست - PR هستند، Citizen هستند و ...) که شخص میزبان باید مدرکی برای نشان دادن وضعیتشون ارائه بدن که در واقع همون اسکن کارت اقامت یا Citizenship شون هست.

اما اگر از ID کارت، منظورتون کارت ملی ایرانی ایشون هست که خیر نیازی به ارائه این مدرک نیست..
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت. یه سوال دیگه.به نظرت id کارت دخترخاله رو هم اتچ کنم تو اینویتیشن؟فکر نکنم لازم باشه چون تو proof of relationship اتچ میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)