نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1205 از 1841 نخستنخست ... 20570511051155119511961197119811991200120112021203120412051206120712081209121012111212121312141215125513051705 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,041 تا 12,050 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط ankidroid نمایش پست ها
    اوکی شد. قسمت پرداخت هزینه را به آنلاین تغییر دارم.
    در داخل ایران چطور می شه پرداخت آنلاین انجام داد؟
    1-کارت اعتباری مجازی که بانکها میفروشن تو نت سرچ کنی پیدا میکنی
    2-کارت یکی از دوستان و آشنایان

دوستان سلام چند تا سوال راجع به یه کیس داشتم ممنون میشم کمکم کنین،اقا و خانومی بهمراه 3تا دخترشون اپلای میکنن برا کانادا،هم اقا و هم خانوم مدارک شغلی دارن به قدر کافی،کارگزار گمرک و حق العملکار هستند،کلی اسناد کاری دارن شامی کارتهای حق العملکاری و کارت بازرگانی و لیست پرداختی به اداره دارایی و کلی بارنامه کانتینر به اسم جفتشون و همینطور کلی اسناد ملکی باز به اسم جفتشون.
    1-محل مدارک شغلی اقا که مشخصه،مدارک شغلی خانم رو هم بزاریم؟اگه اره کجا؟برای خانم جایی نیست به همراه مدارک اقا بزاریم؟
    2-کلی مدارک دارن،اسناد ملکی و لیست واریزی بیمه کارمندان و اسنارد آپارتمان سازی و قولنامه چندتا زمین و بیمه ساختمونی،همه اینها رو بزاریم؟اگه بزاریم کمی شک بر انگیز نمیشه کلی مدارک؟حوصله دوست افیسر سر نمیره؟
    3-چندتا دفتر اجاره کردن ایا ترجمه اونها به درد میخوره؟اجاره نامه هست برای همون میپرسم که ایا مفید هست یا نه
    4-ایشون 3تا دختر دارن یکی دانشجو23ساله 2تاشون دوقلوی 13.14 ساله گواهی اشتغال به تحصیل رو ترجمه کردیم کجا قرار بدیم؟
    5-ایشون برای 10.11خرداد ماه ویزا لازم دارن ایا امتحانات بچه ها میتونه دلیلی برای ریجکتی بشه؟

مدارک تاییدیه دادگستری لازم داره ایا؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

سلام. بله تایید دادگستری لازم هست. بعضی از دوستان هم بدون تایید دادگستری فرستادن مدارک رو و ویزا هم گرفتند. اما من شخصا پیشنهاد نمیکنم که بدون تایید دادگستری بفرستید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    مدارک تاییدیه دادگستری لازم داره ایا؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    سلام. بله تایید دادگستری لازم هست. بعضی از دوستان هم بدون تایید دادگستری فرستادن مدارک رو و ویزا هم گرفتند. اما من شخصا پیشنهاد نمیکنم که بدون تایید دادگستری بفرستید.
    والا من خودم تاییدیه نداشتم گرفتم.اصولا وزارت خارجه که مهمتره نه؟برای مادرم بدون تاییدیه دادگستری اقدام کردم اگه ندن بیچارم میکنه.میکشه من رو یعنی

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

1- در همون ادامه مدارک مالی آقا قرار بدید. همینطور بصورت جداگانه مدارک مالی ایشون رو در آیتم Letter of Explanation خانم قرار بدید.
    2- عنوان کردن داشتن ملک و املاک زیاد هم جالب نیست. تا حد معمولش رو قرار بدید. نفری 1 خونه به نظرم کافیه.
    3- حالا ترجمه یکیشو بزارن ضرری نداره.
    4- در آیتم Purpose of Travel پدر و همینطور آیتم Letter of Explanation دخترها بصورت مجزا
    5- نمیدونم. اما به نظرم عاقلانه نیست توی خرداد ماه که امتحانات بچه ها هم هست بخوان بیان کانادا... بیشتر فکر آفیسر میره به سمت ماندگاری در کانادا....

شما توضیح ندادید هدف از سفرشون چیه و اینکه آیا دعوتنامه دارند یا خیر.

بعید میدونم همشون با هم ویزا بگیرند مگر اینکه یه دلیل قانع کننده ای داشته باشند برای آمدن کانادا.

دوستان سلام چند تا سوال راجع به یه کیس داشتم ممنون میشم کمکم کنین،اقا و خانومی بهمراه 3تا دخترشون اپلای میکنن برا کانادا،هم اقا و هم خانوم مدارک شغلی دارن به قدر کافی،کارگزار گمرک و حق العملکار هستند،کلی اسناد کاری دارن شامی کارتهای حق العملکاری و کارت بازرگانی و لیست پرداختی به اداره دارایی و کلی بارنامه کانتینر به اسم جفتشون و همینطور کلی اسناد ملکی باز به اسم جفتشون.
    1-محل مدارک شغلی اقا که مشخصه،مدارک شغلی خانم رو هم بزاریم؟اگه اره کجا؟برای خانم جایی نیست به همراه مدارک اقا بزاریم؟
    2-کلی مدارک دارن،اسناد ملکی و لیست واریزی بیمه کارمندان و اسنارد آپارتمان سازی و قولنامه چندتا زمین و بیمه ساختمونی،همه اینها رو بزاریم؟اگه بزاریم کمی شک بر انگیز نمیشه کلی مدارک؟حوصله دوست افیسر سر نمیره؟
    3-چندتا دفتر اجاره کردن ایا ترجمه اونها به درد میخوره؟اجاره نامه هست برای همون میپرسم که ایا مفید هست یا نه
    4-ایشون 3تا دختر دارن یکی دانشجو23ساله 2تاشون دوقلوی 13.14 ساله گواهی اشتغال به تحصیل رو ترجمه کردیم کجا قرار بدیم؟
    5-ایشون برای 10.11خرداد ماه ویزا لازم دارن ایا امتحانات بچه ها میتونه دلیلی برای ریجکتی بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    1- در همون ادامه مدارک مالی آقا قرار بدید. همینطور بصورت جداگانه مدارک مالی ایشون رو در آیتم Letter of Explanation خانم قرار بدید.
    2- عنوان کردن داشتن ملک و املاک زیاد هم جالب نیست. تا حد معمولش رو قرار بدید. نفری 1 خونه به نظرم کافیه.
    3- حالا ترجمه یکیشو یزارن ضرری نداره.
    4- در آیتم Purpose of Travel پدر و همینطور آیتم Letter of Explanation دخترها بصورت مجزا
    5- نمیدونم. اما به نظرم عاقلانه نیست توی خرداد ماه که امتحانات بچه ها هم هست بخوان بیان کانادا... بیشتر فکر آفیسر میره به سمت ماندگاری در کانادا....

شما توضیح ندادید هدف از سفرشون چیه و اینکه آیا دعوتنامه دارند یا خیر.

بعید میدونم همشون با هم ویزا بگیرند مگر اینکه با یه دلیل قانع کننده ای دارن میان کانادا.
    واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی و پاسخ دادی.بله ایشون دعوتنامه دارن و برای عروسی دختر خواهرشون میرن.ترول هیستوری خوبی دارن.یه بار ریجکت شدن به دلیل نشون ندادن موجودی حساب کافی.دایی بنده هستن و دلیل سفرشون عروسی دختر خواهرشون هست.اگر فکر میکنی ریسک داره یه ماه عقب بندازن عروسی رو برای بعد از امتحانات بمونه.هرچند سفرشون حداکثر1هفته خواهد بود.حالا بیا این رو به افیسر بقبولون که طرف اینور یه بیزینس میلیاردی داره
    یه proof of financial support به تعداد 40 برگ باید حاضر کنم براشون مصیبتیه ها )))))))

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خواهش میکنم. خوب پس اگر اینجوره مدارک شغلی بیشتر بزارن بهتره. ولی مدارک مالی رو در همون حدی که نشون بدن از پس هزینه سفرشون بر میان کافیه.
    رزرو هتل و هواپیما هم فراموش نشه.

کل فامیل رو شما میخواین دعوت کنید برای عروسی دختر خالتونا. بسلامتی و مبارکی.

واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتی و پاسخ دادی.بله ایشون دعوتنامه دارن و برای عروسی دختر خواهرشون میرن.ترول هیستوری خوبی دارن.یه بار ریجکت شدن به دلیل نشون ندادن موجودی حساب کافی.دایی بنده هستن و دلیل سفرشون عروسی دختر خواهرشون هست.اگر فکر میکنی ریسک داره یه ماه عقب بندازن عروسی رو برای بعد از امتحانات بمونه.هرچند سفرشون حداکثر1هفته خواهد بود.حالا بیا این رو به افیسر بقبولون که طرف اینور یه بیزینس میلیاردی داره
    یه proof of financial support به تعداد 40 برگ باید حاضر کنم براشون مصیبتیه ها )))))))

سلام
    ببخشيد مى تونم بپرسم دفعه قبل حدودا موجوديشون چقدر بوده كه گفتن كمه؟
    ممنونم

سلام
    از ته دل آرزو میکنم که پیش بینی من اشتباه باشه ولی حاضرم باهاتونشرط ببندم ایشون بین 3 تا 6 روز بعد از بایومتریک ریجکت میشن متاسفانه برای چیزیکه خدمتتون عرض میکنم هیچ دلیلی ندارم که روی کاغذ خدمتتون ارائه کنم ولی باز هم امیدوارم اشتباه پیش بینی کرده باشم ووقتیجوابشون اومد خبر اپرو شدنشونو زودتر اینجا اعلام کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)