نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1206 از 1841 نخستنخست ... 20670611061156119611971198119912001201120212031204120512061207120812091210121112121213121412151216125613061706 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,051 تا 12,060 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

دوستان یک سوال
    برای قسمت برنامه سفر اقدام به رزرو هتل از طریق سایت Booking.com کردم. الان که تاییدیه رزرو رو میگیرم اسم من روی تاییدیه ها نیست. یکی از دوستان میگفت استاندارد تایدیه ها همین هست.
    ایا دوستان مورد مشابه داشتن؟ به همین شکل درسته یا باید اسم من روی تایدیه رزرو باشه؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

دقیقا نمیدونم منظورتون از تاییدیه چی هست. اما شما باید امکان این رو داشته باشید که رزرواسیون هتلتون رو پرینت بگیرید و روی تمامی رزرواسیون ها هم اسم شخصی که رزرو کرده رو معمولا نوشته.
    براتون ایمیلی چیزی اومده؟ در زمان رزرو کردن اسم و فامیل شما رو میپرسه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    دوستان یک سوال
    برای قسمت برنامه سفر اقدام به رزرو هتل از طریق سایت Booking.com کردم. الان که تاییدیه رزرو رو میگیرم اسم من روی تاییدیه ها نیست. یکی از دوستان میگفت استاندارد تایدیه ها همین هست.
    ایا دوستان مورد مشابه داشتن؟ به همین شکل درسته یا باید اسم من روی تایدیه رزرو باشه؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

بله یک ایمیل میاد که لینک میشه به صفحه اصلی در سایت بوکینگ
    در صفحه اصلی چند گزینه داره که یکیشون Print Confirmation هست. زمانی که پرینت گرفته میشه در داخل کانفرمیشن غیر شار کانفرمیشن نامبر پیز دیگه ای نیست.
    یک گزینه دیگه داره به اسم View Confirmation که وقتی میزنم صفحه ای میاد که اسم من رو نشون میده بعذ خود سایت به صورت اتوماتیک به همون صفحه Print میره که مجدد همون صفحه قبلی هست یعنس اسم من نیست

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

من میخوام برای مادر و خواهرهام دعوتنامه بدم آیا باید 3 تا دعوتنامه مجزا بدم یا توی یک دعوتنامه اسم همه رو بیارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    از ته دل آرزو میکنم که پیش بینی من اشتباه باشه ولی حاضرم باهاتونشرط ببندم ایشون بین 3 تا 6 روز بعد از بایومتریک ریجکت میشن متاسفانه برای چیزیکه خدمتتون عرض میکنم هیچ دلیلی ندارم که روی کاغذ خدمتتون ارائه کنم ولی باز هم امیدوارم اشتباه پیش بینی کرده باشم ووقتیجوابشون اومد خبر اپرو شدنشونو زودتر اینجا اعلام کنید
    به خاطر یه بار ریجکتیشون اینطور میگین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد مى تونم بپرسم دفعه قبل حدودا موجوديشون چقدر بوده كه گفتن كمه؟
    ممنونم
    برای2نفر حدودا75تومان

بعد از اینکه مدارک تکمیل میشه و امضا دیجیتال میشن خود سایت شما رو به صفحه سایت پرداخت راهنمایی میکنه.
    من تا این مرحله رفتم ولی پرداخت رو انجام ندادم. الان که دوباره برمیگردم و لاگین میکنم گزینه ای برای پرداخت نیست. کسی از دوستان دلیلش رو میدونه؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بستگی به سن خواهر هاتون داره.
    اگر زیر 22 سال سن دارند همگی پس به عنوان فرزندان تحت تکفل پدر مادرتون حساب میشوند. در اینصورت 1 دعوتنامه میفرستید که برای همه باشه.
    اگر سنشون بالای 22 سال هست و یا احیانا ازدواج کرده اند اون وقت دعوتنامه جدا جدا برای هر کدام میفرستید و پرونده جدا هم برای هر کدام تشکیل میدید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    من میخوام برای مادر و خواهرهام دعوتنامه بدم آیا باید 3 تا دعوتنامه مجزا بدم یا توی یک دعوتنامه اسم همه رو بیارم؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرحله پرداخت، آخرین و نهایی ترین مرحله هست که مدارک شما بعد از پرداخت موفق وجه به IRCC انتقال داده میشه.
    در مورد کیس شما دقیقا نمیدونم وقتی مجددا وارد اکانتتون میشید چه چیزی رو مشاهده میکنید. یکم سخته راهنمایی کردن به این صورت.

اما معمولا باید لینک پروندتون رو ببینید که با کلیک کردن روی اون دوباره مراحل گرفتن امضا و ... تکرار میشه تا به مرحله پرداخت وجه برسه.
    اگر پروندتون رو کلا" نمیبینید، پس احتمال داره که از مدت زمان 60 روزه فرصت دهی برای تکمیل پرونده گذشته باشه و در اینصورت پروندتون کلا پاک میشه و باید مجددا اقدام به تشکیل پرونده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Look4Visa نمایش پست ها
    بعد از اینکه مدارک تکمیل میشه و امضا دیجیتال میشن خود سایت شما رو به صفحه سایت پرداخت راهنمایی میکنه.
    من تا این مرحله رفتم ولی پرداخت رو انجام ندادم. الان که دوباره برمیگردم و لاگین میکنم گزینه ای برای پرداخت نیست. کسی از دوستان دلیلش رو میدونه؟

سلام دوستان، امروز نامه پاسپورت request مادرم اومد. تاریخ سابمیت Jan ۱۵.
    Biometrics Jan ۳۱
    البته برای پدرم هم اپلای کردم با همین تاریخ ها و با اکانت جدا. فعلا جواب مادرم اومده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)