نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1214 از 1841 نخستنخست ... 21471411141164120412051206120712081209121012111212121312141215121612171218121912201221122212231224126413141714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,131 تا 12,140 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

کسی که با ویزای توریستی میره کانادا، میتونه همون موقعی که کاناداست، برای اقامت هم اقدام کنه اگه شرایطش رو داشته باشه ؟ یعنی مثلا مادری با ویزای توریستی بره و بعدش، پسرش که اقامت کانادا داره، بخواد اسپانسر مادرش بشه و براش اقامت بگیره، مشکلی نداره که از داخل خود کانادا اقدام کنه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    کسی که با ویزای توریستی میره کانادا، میتونه همون موقعی که کاناداست، برای اقامت هم اقدام کنه اگه شرایطش رو داشته باشه ؟ یعنی مثلا مادری با ویزای توریستی بره و بعدش، پسرش که اقامت کانادا داره، بخواد اسپانسر مادرش بشه و براش اقامت بگیره، مشکلی نداره که از داخل خود کانادا اقدام کنه ؟
    خیر. اسپانسری پروسه طولانی است و در مدت ویزای توریستی عملی نیست. الان هم که فقط در بازه های زمانی مشخصی میشه برای اسپانسرشیپ پدر و مادر اقدام کرد (یعنی در ژانویه برای مدت محدودی اپلیکیشن ها را باز میکنند و بعد که به ظرفیت آن سال رسید میبندند).

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر. اسپانسری پروسه طولانی است و در مدت ویزای توریستی عملی نیست. الان هم که فقط در بازه های زمانی مشخصی میشه برای اسپانسرشیپ پدر و مادر اقدام کرد (یعنی در ژانویه برای مدت محدودی اپلیکیشن ها را باز میکنند و بعد که به ظرفیت آن سال رسید میبندند).
    اسپانسری همسر چطور ؟ اونم همین محدودیت ها رو داره ؟‌

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

برای اسپانسری همسر فرق میکنه. هر موقعی میشه اقدام کرد حتی اگر داخل کانادا باشید. بین 3 ماه تا 12 ماه هم طول میکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اسپانسری همسر چطور ؟ اونم همین محدودیت ها رو داره ؟‌
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان، مداركي كه براي ارايه به سفارت ترجمه ميكنيم مثل سند خونه، شناسنامه، كارت ملي و غيره تا چه مدت اعتبار دارن؟ اگه ترجمه سند خونه بيشتر از ٦ ماه گذشته باشه بايد دوباره ترجمه بشه؟

زمان تخمینی از 117 روز به 96 روز تغییر کرد. به این معنی که اکثر افرادی که الان ویزا میگیرین اواسط نوامبر یا دیرتر اقدام کردند.
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sia2016 نمایش پست ها
    دقیقا نمیدونم که شما چه مدارک دیگه ای رو دارید و کلا برای چه شخصی و با چه شرایطی دارید اقدام میکنید. اما معمولا توی آیتم LOE نامه اشتغال بکار رو میزارند برای افراد شاغل و یا نامه اشتغال به تحصیل رو برای محصلین. فکر کنم تنها همین موارد رو قرار میدن.
    برای دعوتنامه هم باید ذکر بشه که از چه تاریخی تا چه تاریخی شخص رو دعوت میکنند. برای دلیل سفر هم باید همین تاریخ در اون نامه ذکر بشه و همینطور نامه مرخصی از کار یا تحصیلش رو که برای اون تاریخ ذکر شده گرفته در ادامه این نامه قرار بده.

من برای خواهرم و پدر و مادرم دارم جدا اقدام میکنم ،
    توی LEO اپلیکیشن پدر و مادرم ، نامه اشتغال به کار پدرم رو میذارم ولی مادرم چون شاغل نیستن چیزی ندارم که بذارم براشون ، و نامه اشتغال به تحصیل خودم رو درسته ؟
    برای خواهرمم همینطور،
    یه سوال دیگه هم داشتم، اگع توی اون زمانی که ما مینویسیم برای دعوتنامه ویزاشون نیاد ، مشکلی ایجاد میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    من برای خواهرم و پدر و مادرم دارم جدا اقدام میکنم ،
    توی LEO اپلیکیشن پدر و مادرم ، نامه اشتغال به کار پدرم رو میذارم ولی مادرم چون شاغل نیستن چیزی ندارم که بذارم براشون ، و نامه اشتغال به تحصیل خودم رو درسته ؟
    برای خواهرمم همینطور،
    یه سوال دیگه هم داشتم، اگع توی اون زمانی که ما مینویسیم برای دعوتنامه ویزاشون نیاد ، مشکلی ایجاد میشه ؟
    برای سوال اول کاری که انجام میدهید درست است ،برای سوال دوم تاریخی که برای دعوت ارایه میکنید تقریبی است و هیچ اهمیتی ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    برای سوال اول کاری که انجام میدهید درست است ،برای سوال دوم تاریخی که برای دعوت ارایه میکنید تقریبی است و هیچ اهمیتی ندارد.
    ببخشید من اینقدر سوال میپرسم
    ممنونم ، فقط استادی پرمیت هم باید بذارم در کنار نامه اشتغال به تحصیلم ؟ راستش میخوام دقیق مدارک کورد نیازشو بدونم ، ( اشتغال به کار پدر، اشتغال به تحصیل خودم و استادی پرمیت ؟ در نامه اشتغال به تحصیل من فاندم ذکر نشده ، نامه فاندمم بذارم ؟
    همین ؟)

و اینکه شما نمونه از نامه ای که برای دلیل سفر مینویسن ندارین ؟
    ویرایش توسط shalizade : February 21st, 2018 در ساعت 08:00 AM

Junior Member

سلام دوستان، مداركي كه براي ارايه به سفارت ترجمه ميكنيم مثل سند خونه، شناسنامه، كارت ملي و غيره تا چه مدت اعتبار دارن؟ اگه ترجمه سند خونه بيشتر از ٦ ماه گذشته باشه بايد دوباره ترجمه بشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)